Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Književnost

Književnost Čitam, dakle jesam
Podforumi: Mali literarni kutić, Klub knjige

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.06.2017., 23:40   #6321
Quote:
contra rationem kaže: Pogledaj post

Dečko mi je ukrao sve dioptrijske naočale, a imam dioptriju minus 6. Ukrao mi je i srebrnog nakita i još štošta. Više put me gadno udario. Zvala sam neki dan murju, al je zbrisao. Izbacila sam ga iz stana jer pije po 5 litara crnog vina svaki dan, a nema ni osobnu, nit ikakva primanja. Ja isto love nemam. Tražim novog dečka, jer kad sam sama nemam inspiraciju za ništ. Nek mi se u PP javi netko suvisao s ponudom za ozbiljnu vezu. Cura sam u poznim 40-ima, razvedena, ne svojom krivnjom. Imam dijagnozu F-25.2 i promijenjive sam ćudi. Nek se javi dobrovoljac koji bi me uzdržavao i zabavljao. Treba imati bar nekaj love, bit munjen i samnom noću bauljati od Autobusnog do Glavnog kolodvora, gdje ćemo žicati po 3 kn za kavu na automatu, kao i cigarete, zašprehavat noćne ptice po kolodvorima i klince, koji cugaju noću po parkovima, pazeći pritom da nas policija ne uhiti. Obavezno također mora obožavat šetat samnom noću po groblju i krast anđele. Imam neograničeno puno vremena za dangubljenje i nek mi se javi isti takav.
gle, dok se netko ne javi u pm.. ja sam danas konačno pronašla vještice i sretna sam ko malo dijete.
u to ime ti posvećujem zadnju pjesmu s liste na 1. strani. eto.
__________________
zlo goveđe dovijeka june
mimma7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2017., 23:47   #6322
Quote:
Mr Smoogj kaže: Pogledaj post
Oribaj kadu.

Nemrem oribat kadu, jer ništ ne vidim. Osim toga, mrzim bilo kaj delati. Ne pijem vodu i ne jedem kruh. Imam stan s velkom kuhinjom i dvije sobe u centru grada. U jednu bih sobu mogla primiti zgodnog dečka, kojem bi ja bila menađerica i koji bi samnom dijelio lovu, koju bi on zaradio na svom šarmu i kundalini energiji. Kompjutor će mi uskoro riknuti, tak da hitno molim ozbiljne ponude. Nek ništ ne brine, organizirala bum mu kompletni posel!
__________________
Los laberintos que crea el tiempo, se desvanecen.
contra rationem is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2017., 23:48   #6323
__________________
zlo goveđe dovijeka june
mimma7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2017., 23:58   #6324
Quote:
contra rationem kaže: Pogledaj post
Nemrem oribat kadu, jer ništ ne vidim.
Pa ne moraš je vidjet da bi je oribala. Nije kada grafička kartica.
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 02:22   #6325
Kada je nestala. Odnijele je vještice. Lebdim po Infernu. Spasite me!!!



Kuća je puna duhova, demona i infernalnih sila... Hoću li se ikad moći vratiti???
__________________
Los laberintos que crea el tiempo, se desvanecen.
contra rationem is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 20:24   #6326
Nije mi se javio ni jedan dobrovoljac na pp. Kada još nije zribana. Mimma je zbanirana.

Cigarete su opet pri kraju. Prati me psihijatrijska mafija. Duhovi su mi još u kući, al odbijaju komunikaciju.

Help!
__________________
Los laberintos que crea el tiempo, se desvanecen.
contra rationem is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 12:56   #6327
Ne da mi se otvarat temu pa da vas pitam:

Kakvom malograđanštinom punite svoje police u eri e-knjiga i čitača?
Bedasto je gostima pokazivati kindle, a same knjige su anakronizmi* i nemaju što raditi na našima regalima
Evo ja na primjer umjesto knjiga na policama imam sitnice sa svojih putešestvija kojima se ljudi dive
Kakva je situacija s vašim policama? Oslobodite svog internaliziranog malograđanina

*Naravno, okej je biti oldskul i ostaviti koju knjigu tipa Bibliju, neku popularnu psihologiju i Krležu.
earthsea is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 20:29   #6328
Nekom umjetninom (jeftinom i malom, ili do-it-yoursef), cvijećem ili nekim sličnim aranžmanom, fotografijama, ukrasnim zdjelama, itd... Možeš otići u darovni shop (ako nisu svi propali) i pogledati ima li nešto za jači spol.
Lijepim kutijama, ima ih doista lijepih za poklone (Ja sam jednom kupila takvu kutiju, u nju sam stavila bedastoće), nešto iz etno shopa, cd player (i to je zastarijelo), tv, fensi plišane igračke...
U Zadru imaš ukrasne jastuke punjene lavandom, mali su, raznih oblika (u obliku životinjica, itd...), a lijepo mirišu i izgledaju
Skupocijena (ili bar fina, za goste) pića, nagrade, itd...

Oh, nisi tražio preporuku
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 20:31   #6329
Quote:
earthsea kaže: Pogledaj post

*Naravno, okej je biti oldskul i ostaviti koju knjigu tipa Bibliju, neku popularnu psihologiju i Krležu.
S obzirom na stanje u nakladništvu u Hrvatskoj, nemoj sve pobacati.
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 21:05   #6330
Quote:
Lyanna Stark kaže: Pogledaj post
Nekom umjetninom (jeftinom i malom, ili do-it-yoursef), cvijećem ili nekim sličnim aranžmanom, fotografijama, ukrasnim zdjelama, itd... Možeš otići u darovni shop (ako nisu svi propali) i pogledati ima li nešto za jači spol.
Lijepim kutijama, ima ih doista lijepih za poklone (Ja sam jednom kupila takvu kutiju, u nju sam stavila bedastoće), nešto iz etno shopa, cd player (i to je zastarijelo), tv, fensi plišane igračke...
U Zadru imaš ukrasne jastuke punjene lavandom, mali su, raznih oblika (u obliku životinjica, itd...), a lijepo mirišu i izgledaju
Skupocijena (ili bar fina, za goste) pića, nagrade, itd...
Na dobrom si putu, ovo s fotografijama je ok, ako su to neke iznimne fotke, tipa bungee ili Dubai. Ovo s lavandom je više za turiste.
Quote:
Lyanna Stark kaže: Pogledaj post
S obzirom na stanje u nakladništvu u Hrvatskoj, nemoj sve pobacati.
Pobacati? Zašto bih bacila išta? Eno Chomsky ponosno skuplja prašinu, a kolekciju stripova sam prekrila egzotičnom latinoameričkom tapiserijom
earthsea is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 04:39   #6331
Koga briga za stanje u nakladništvu! Dabogda svi koji profitiraju od pisanja pocrkali! Nadam se da ćete vi svi knjiški šminkeri oslijepiti i nebute više mogli tak lako čitati tu vašu buržoasku literaturu! Sad ste se valjda svi, baš svi, urokali normabelima i crkavate već od umora u vašim malim kućnim krevetićima! Sutra posel, fax, tako to... glavno da ide i neka lovica kapa... Svi ste mi nekaj jako profinjeni i dobro društveno situirani. I naočigled obični i normalni. Prosječni profiteri i sljedbenici sustava. Fini ste mi svi jako. Poštujete pravila i tako to, društvene norme i intelektualne obrede. Dabogda vas sve obrezali i sve hodale u burkama!!!

Meni je dosadno i pajki mi se, al sačuvajmebože da postanem takav ološ i da me ljudi prihvaćaju i cijene i postanem društveno prihvatljiva il nedajbože na kakvoj funkciji il iole korisna. Ja ne funkcioniram i to mi služi na čast.

Umjesto da se u ovo doba Ramazana molite Bogu, bdijete i postite, vi ste se odali priprostom funkcioniranju i zadovoljavanju normi il još gore, postizanju ciljeva. Baš mi je drago da ste svi tako poslušni. Trebalo bi vas dati objesiti...
__________________
Los laberintos que crea el tiempo, se desvanecen.
contra rationem is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 21:25   #6332
nevjerojatno! grickanje semenki me umiruje.
znači, chomsky ponosno skuplja prašinu i majkemi za ovo napisati earthsea, trebalo je imati muda.


ejhej mila lucika!
bok earthsea & lyanna too!
https://www.youtube.com/watch?v=AoKoE7RKx2k
__________________
zlo goveđe dovijeka june
mimma7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 22:22   #6333
Bok, bok.
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2017., 22:46   #6334
Quote:
contra rationem kaže: Pogledaj post
Kada je nestala. Odnijele je vještice. Lebdim po Infernu. Spasite me!!!



Kuća je puna duhova, demona i infernalnih sila... Hoću li se ikad moći vratiti???
O, škrtice! Samo smo je posudile i vratit ćemo ti kad prođe pun Mjesec. :
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 15:20   #6335
Quote:
earthsea kaže: Pogledaj post
Ne da mi se otvarat temu pa da vas pitam:

Kakvom malograđanštinom punite svoje police u eri e-knjiga i čitača?
Bedasto je gostima pokazivati kindle, a same knjige su anakronizmi* i nemaju što raditi na našima regalima
Evo ja na primjer umjesto knjiga na policama imam sitnice sa svojih putešestvija kojima se ljudi dive
Kakva je situacija s vašim policama? Oslobodite svog internaliziranog malograđanina

*Naravno, okej je biti oldskul i ostaviti koju knjigu tipa Bibliju, neku popularnu psihologiju i Krležu.
Ja mrzim brisati prašinu pa si natiskam sve knjige i stripove i note koje imam gusto, da ne može gušće, taj da nema mjesta za prašinu, nikakve figurice, tekuće, cvijeće i ine skupljača prašine organski ne podnosim... ALI, moj dragi misli da svaka jebena uspomena, figurica koju je dobio, plišani zeko kom je grickao uho sa zvoncem dok je bio mali, pepeljara, teniska loptica, reklamni frizbi ima pravo biti na polici, čak šiba od Krampusa od prije 6 godina. Eto, tako sam ja smislila kompromis - ili sve to ode dolje ili samo ti brišeš prašinu, ali da pomakneš svaku stvarčica. Na moje veliko iznenađenje on je pristao brisati prašinu do kraja života.

Štok i vjeverica
__________________
I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am...
Floverka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 21:56   #6336
jednog dana, jednog dana vozit ću kikiriki kroz poveza i rombaste kreštave glave i ponora pepeljarke i boli na nakazno i ranjeno ustrajalo U na krovu mica. mrtva
__________________
Los laberintos que crea el tiempo, se desvanecen.
contra rationem is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 22:14   #6337
rebra
rebro do rebra
mijau
__________________
Los laberintos que crea el tiempo, se desvanecen.
contra rationem is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 22:37   #6338
maramica
s inicijalima
uštirkana
ušminkana
ušmrkana
__________________
Los laberintos que crea el tiempo, se desvanecen.
contra rationem is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 23:26   #6339
Čini li vam se da je u posljednje vrijeme ovaj forum puno aktivniji...
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 02:04   #6340
Quote:
Lyanna Stark kaže: Pogledaj post
Čini li vam se da je u posljednje vrijeme ovaj forum puno aktivniji...
odbijam suradnju. ovo nije legitimno. prepuno je masona i malograđana. ni disat se ne treba. a nit kaj. nit pljuga. osoba sam 2. reda i ne vozim se na leđima čegrtuše. a nit vidim. kad bi vidla, možda bi mi se kaj činilo. čak mi se ni ne pričinjava. ja sam jedan od uhvaćenih: tu i tako živim...van ne smijem, sustanari mi zovu murju. ak izađem, murja me legitimira. onda psihijatrija. pa bi mogli malo skrbništvo. a sve samo radi odbijanja suradnje.

socijalni radnici su RADNICI. ja sam neradnik. nisam ni inžinjer, ni profesor. tražim posao čuvara mirogoja u noćnim satima. ozbiljno!
__________________
Los laberintos que crea el tiempo, se desvanecen.
contra rationem is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:47.