Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.06.2017., 09:21   #1581
Kakav je ovo lak što se tiče kvalitete? Jel drži išta dulje od običnog laka s dobrom bazom i nadlakom? Pretpostavljam da ispod njega ne može ići baza, jel žute nokti od tog crvenog laka? Thanks!

Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 10:30   #1582
Moram pozvalit Eveline akcelerator za ubrzano tamnjenje! Za smiješnu cijenu od 17,99 kn dobila sam proizvod koji mi zaista djeluje! Jučer sam bila na plaži, uvijek bledolika i svijetla.. kad ono jučer boja na meni!!! I to lijepo vidljiva!
__________________
Sutra je novi dan!
Trnc is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 14:05   #1583
onaj u tubi?
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 07:44   #1584
Je
http://www.sminkerica.com/kozmetika/...amnjenja-koze/
__________________
Sutra je novi dan!
Trnc is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 08:05   #1585
Quote:
°bubamara° kaže: Pogledaj post
Kakav je ovo lak što se tiče kvalitete? Jel drži išta dulje od običnog laka s dobrom bazom i nadlakom? Pretpostavljam da ispod njega ne može ići baza, jel žute nokti od tog crvenog laka? Thanks!

I mene ovo zanima. Gledala sam ga zadnji put kad sam se vrtila oko Eveline stalka pa sam na kraju uzela nešto drugo.
No, na jesen bi baš jednu iz ove kolekcije crvenih.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 16:57   #1586
Quote:
forzaMILAN kaže: Pogledaj post
ima li u kojem vz sparu eveline dekorative?
Nisam sigurna da ijedan Spar ima eveline, ali Interspar sigurno ima. E sad, imate li vi Interspar ili ne, ti to bolje znas.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 21:45   #1587
Quote:
°bubamara° kaže: Pogledaj post
Kakav je ovo lak što se tiče kvalitete? Jel drži išta dulje od običnog laka s dobrom bazom i nadlakom? Pretpostavljam da ispod njega ne može ići baza, jel žute nokti od tog crvenog laka? Thanks!

Quote:
menni kaže: Pogledaj post
I mene ovo zanima. Gledala sam ga zadnji put kad sam se vrtila oko Eveline stalka pa sam na kraju uzela nešto drugo.
No, na jesen bi baš jednu iz ove kolekcije crvenih.
Ja nemam, ali ima moja prijateljica i kazeda joj traje 2tjedna. Skida se otapanjem, kao i trajni lak.

Quote:
Angelsss kaže: Pogledaj post
Nisam sigurna da ijedan Spar ima eveline, ali Interspar sigurno ima. E sad, imate li vi Interspar ili ne, ti to bolje znas.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
Nema spar eveline, samo Interspar.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 13:57   #1588
pozdrav, ima tko da je u zadnje vrijeme kupio Eveline Slim Extreme 4D Diamond serum protiv cellulita? Prije ga je bilo svuda, sada sam obišla nekoliko dm-a i mullera i nema ga
tinchyst is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 14:02   #1589
Quote:
tinchyst kaže: Pogledaj post
pozdrav, ima tko da je u zadnje vrijeme kupio Eveline Slim Extreme 4D Diamond serum protiv cellulita? Prije ga je bilo svuda, sada sam obišla nekoliko dm-a i mullera i nema ga
Imaš ga ovdje: https://www.abrakadabra.com/hr-HR/Li...reme/p/M006LTW

Iako ja sam trenutno na ovima:
https://www.abrakadabra.com/hr-HR/Li...50ml/p/Q00CQ5Y
https://www.abrakadabra.com/hr-HR/Li...ocni/p/300CQ60
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 09:45   #1590
Jucer sam vidjela u jednoj novootvorenoj Bipi u Rijeci (Matulji) cijeli dekorativni stalak od Evelinea. Moguce da ce ih oni drzati sada kada nema Kozma.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 10:13   #1591
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Ja nemam, ali ima moja prijateljica i kazeda joj traje 2tjedna. Skida se otapanjem, kao i trajni lak.
Ma nooo, prijateljica ti to nije dobro shvatila i nasjela je na ono što piše gel na pakiranju. Ono što se ne suši led ili uv lampom, mora se moći skinuti kao i svaki drugi normalan lak. Čisto sumnjam da je drugačija priča od bilo kojeg drugog laka u boji s nadlakom. Samo su malo zapakirali priču s tim kao gel efektom. S tim da sam baš pročitala kako se cura žali da lak u boji ide u 3 sloja da ne bi bilo ćelavih mjesta Svi koji malo više znaju o lakovima, znaju da je bez problema moguće naći crveni jednoslojac. Ali stavljamo dva iz navike. Ne znam kome bi se dalo stavljati 3 sloja Ajd da je neka pastelna ili nude nijansa, ali crvena


Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
-zvrk- is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 10:41   #1592
Quote:
-zvrk- kaže: Pogledaj post
Ma nooo, prijateljica ti to nije dobro shvatila i nasjela je na ono što piše gel na pakiranju. Ono što se ne suši led ili uv lampom, mora se moći skinuti kao i svaki drugi normalan lak. Čisto sumnjam da je drugačija priča od bilo kojeg drugog laka u boji s nadlakom. Samo su malo zapakirali priču s tim kao gel efektom. S tim da sam baš pročitala kako se cura žali da lak u boji ide u 3 sloja da ne bi bilo ćelavih mjesta Svi koji malo više znaju o lakovima, znaju da je bez problema moguće naći crveni jednoslojac. Ali stavljamo dva iz navike. Ne znam kome bi se dalo stavljati 3 sloja Ajd da je neka pastelna ili nude nijansa, ali crvena


Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
Cuj, nisam probala, samo znam sto mi je ona rekla.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 18:34   #1593
jel probao netko ovaj novi serum s c vitaminom

još nigdje nema recenzija
choc is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 18:55   #1594
Jel ima ovog kod nas?

__________________
Sunshine mixed with a little hurricane <--
pssst12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 19:38   #1595
Quote:
choc kaže: Pogledaj post
jel probao netko ovaj novi serum s c vitaminom

još nigdje nema recenzija
Vidjela sam ga u jednom časopisu, ima reklama... i mene zanima... opis je takav da je serum ravan čudu, naravno, a cijena 41,90kn... ja ću ga svakako uskoro kupiti...
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 20:35   #1596
Quote:
lilarose001 kaže: Pogledaj post
Vidjela sam ga u jednom časopisu, ima reklama... i mene zanima... opis je takav da je serum ravan čudu, naravno, a cijena 41,90kn... ja ću ga svakako uskoro kupiti...

zar nemaju svi eveline proizvodi čudesne specifikacije po točkama te rješavaju odjednom 7 različitih problema u nizu?
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 14:45   #1597
Quote:
lilarose001 kaže: Pogledaj post
Vidjela sam ga u jednom časopisu, ima reklama... i mene zanima... opis je takav da je serum ravan čudu, naravno, a cijena 41,90kn... ja ću ga svakako uskoro kupiti...
Evo ja ga imam i koristim jedno 2 tjedna. Napomena da nikad prije nisam koristila serum s vitaminom C.

1. Ima vrlo intenzivan parfumirani miris koji doduse ishlapi nakon nekog vremena, al na prvo nanosenje baca u trans.

2. Ostavlja ljepljivi osjecaj, bar meni (ne znam je li to inace slucaj sa takvim serumima), kao da se ne apsorbira do kraja.

3. Ne mislim ga opet kupovati jer sumnjam da ce se pokazati cudotvornim sto se tice nekog ucinka.
mynah is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 14:51   #1598
okej, sad sam se skroz ohladila od njega
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2017., 12:45   #1599
i ja
choc is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2017., 13:54   #1600
Ja danas kupila taj Evelin c serum.Budem večeras isprobala pa će mo vidjeti.Ako I ne valja preživjeti ću.U moru promašenih kupnji ovo je tek kap
I meni miriši onako baš ljekarnički,da ne kažem antibiotski
Uglavnom javim nakon dva tri tjedna korištenja utiske
__________________
Ja sam dijete zemlje i zvjezdanog neba...
lordy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:08.