Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.06.2017., 15:04   #721
Ekipa, ima li netko iskustva sa naknadnim slanjem dokumentacije, nakon jesenskih rokova, o broju položenih ispita? Čula sam neke informacije da je to moguće napraviti, pa da vidim kako to funkcionira.
yolo123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 17:11   #722
zna li netko koliko je najmanje bodova imao student za dobivanje smjestaja na savi?
astrid123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 20:45   #723
Quote:
astrid123 kaže: Pogledaj post
zna li netko koliko je najmanje bodova imao student za dobivanje smjestaja na savi?
Ako se dobro sjećam, prošle godine granica se vrtila oko 1350 bodova prije ikakvih revizija.
sunburst is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 14:24   #724
Zna li netko kakva je procedura oko dobivanja jednokrevetne sobe nakon što dobijemo mjesto u domu?
Koliko ju je teško dobit uz odgovarajuću dokumentaciju i kojim studentima (s kakvim dijagnozama) se obično dodjeljuju takve sobe?
Annonymous is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 11:43   #725
Quote:
Annonymous kaže: Pogledaj post
Zna li netko kakva je procedura oko dobivanja jednokrevetne sobe nakon što dobijemo mjesto u domu?
Koliko ju je teško dobit uz odgovarajuću dokumentaciju i kojim studentima (s kakvim dijagnozama) se obično dodjeljuju takve sobe?
Mislim da one idu isključivo invalidima.
capttawish is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 12:10   #726
Quote:
capttawish kaže: Pogledaj post
Mislim da one idu isključivo invalidima.
Mislim na jednokrevetne sobe na 5. katu SD CN, one sigurno ne idu invalidima.
Annonymous is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 16:30   #727
Dobivaju li se kakvi bodovi na mjesto prebivalista?
astrid123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 17:47   #728
Quote:
astrid123 kaže: Pogledaj post
Dobivaju li se kakvi bodovi na mjesto prebivalista?
Ne, jedino je uvjet da ne živiš u mjestu studiranja.
Annonymous is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 22:36   #729
Znate li kada će se objaviti kriteriji za raspodjelu mjesta u studentskom domu? Inače u ovo neko vrijeme izađu kriteriji i natječaj, a nema zasad ništa na stranici Studentskog doma Zagreb.
Skorojevic is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 16:08   #730
Mislim da ti je danas izašlo http://www.sczg.unizg.hr/smjestaj/sm...odjelu-mjesta/ Skorojevic
wickedcoder256 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 17:17   #731
Zanima me kod prijavljivanja u dom, recimo da hocu ici u cvjetni, a ne znam hocu upast u njega, jel saljem i u ostale domove dokumentaciju ili? Tj. zanima me prilikom upisa jel odma predajem u 2,3 doma dokumentaciju i kako to sve funkcionira?
Nadam se da ste shvatili sto hocu reci
fizicar1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 17:23   #732
Predaješ u poslovnicu za smještaj i navedeš željeni dom. Ako ga ne dobiješ, a imaš dovoljno bodova za smještaj u domovima, onda ti oni sami odrede neki drugi. Ne predaju se papiri za svaki dom posebno
__________________
Postoji plan da te anđeli ukradu, ili bar na čas da te vrate meni.. <3
bony4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 17:26   #733
Quote:
bony4 kaže: Pogledaj post
Predaješ u poslovnicu za smještaj i navedeš željeni dom. Ako ga ne dobiješ, a imaš dovoljno bodova za smještaj u domovima, onda ti oni sami odrede neki drugi. Ne predaju se papiri za svaki dom posebno
Hvala!
A kako to mislis ako ga ne dobijem, a imam dovoljno bodova?
Znaci ako ne upadnem na pocetni izbor, nemam mogucnost biranja drugog doma ili?
fizicar1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 17:39   #734
Ja sam brucoš, odnosno upisujem 1. put 1. godinu preddiplomskog studija. Zanima me trebam li ja tiskanicu prijave poslati kad predajem sve te dokumente? Nisam iz Zagreba a na stranicama im piše da se mogu preuzeti u nekoj poslovnici u Zagrebu, a ja namjeravam poštom poslati.
Skorojevic is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 17:40   #735
ako neki ispit s prijašnjih godina položimo u ovoj, računa li nam se to u ovoj godini ili prošloj, jer mi upravo to treba da imam 55 bodova po godini
robbaron is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 17:41   #736
Također, znate li gdje mogu uzeti potvrdu da sam upisao FER? Uzmem li to kad upišem FER, pitam neku odgovornu osobu ili kako?
Skorojevic is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 18:15   #737
Quote:
robbaron kaže: Pogledaj post
ako neki ispit s prijašnjih godina položimo u ovoj, računa li nam se to u ovoj godini ili prošloj, jer mi upravo to treba da imam 55 bodova po godini
Gleda se datum polaganja.
__________________
Fairy tales are more than true:
not because they tell us that dragons exist,
but because they tell us that dragons can be tamed.
Querencia is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 18:25   #738
Quote:
fizicar1 kaže: Pogledaj post
Hvala!
A kako to mislis ako ga ne dobijem, a imam dovoljno bodova?
Znaci ako ne upadnem na pocetni izbor, nemam mogucnost biranja drugog doma ili?
Postoji jedna granica za sve domove. Svi koji ju prođu, upadnu. Na tiskanici koju kupuješ u SC-u možeš napisati u koji dom želiš ići, i mislim da uglavnom ljudi taj dom i dobe. Ako pak nekim slučajem ne dobiješ dom koji si želio, oni ti dodijele neki drugi gdje već bude slobodnih mjesta, ali uvijek postoji opcija da predaš zamolbu za premještaj u poslovnicu SC-a opet.

Quote:
Skorojevic kaže: Pogledaj post
Ja sam brucoš, odnosno upisujem 1. put 1. godinu preddiplomskog studija. Zanima me trebam li ja tiskanicu prijave poslati kad predajem sve te dokumente? Nisam iz Zagreba a na stranicama im piše da se mogu preuzeti u nekoj poslovnici u Zagrebu, a ja namjeravam poštom poslati.
Pogledaj tekst natječaja. Na 9. stranici, točka 12.

Quote:
Skorojevic kaže: Pogledaj post
Također, znate li gdje mogu uzeti potvrdu da sam upisao FER? Uzmem li to kad upišem FER, pitam neku odgovornu osobu ili kako?
Odi u referadu, tamo se logiraj u studomat i u izborniku ćeš imati opciju "Ispis potvrda". Trebala bi biti pod prvim izbornikom "ispis potvrda", i onda tamo nešto tipa "potvrda za ostvarivanje prava na smještaj u studentskom domu".
__________________
I can art.
Blue Marine is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 15:05   #739
Vidim je netko već pitao, ali moram i ja opet. Što treba napraviti da se dobije samica na tipa Cvjetnom? Znam da one kao idu studentima s poteškoćama, ali znam i neke s Cvjetnog/Lašćine koji su ih dobili, a bili su zdravi.
Gorgona789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 16:59   #740
Quote:
Blue Marine kaže: Pogledaj post
Odi u referadu, tamo se logiraj u studomat i u izborniku ćeš imati opciju "Ispis potvrda". Trebala bi biti pod prvim izbornikom "ispis potvrda", i onda tamo nešto tipa "potvrda za ostvarivanje prava na smještaj u studentskom domu".
Hvala na odgovorima, možeš li mi samo reći što je referada i gdje je?
Skorojevic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:13.