Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.07.2016., 00:05   #1841
evo još Kikača



Evica


ako ovo nije Ken


lijepa slika




yay is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2016., 10:58   #1842
nego kad smo kod Kikija jeste gledala njegov film http://www.imdb.com/title/tt5065822/ ? meni se jako svidio, menadžer i sin su mu predobri a on onako iskreno govori o svom životu i koliko je opsjednut bit najbolji, fakat kvalitetno napravljen dokumentarac, preporuke
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2016., 16:04   #1843
Quote:
yay kaže: Pogledaj post
što je muškarac bez brkova : D, aha, kako da ne :r ofl:, brkovi su mi grozni, nikome ne stoje

stoje jedino Sellecku

Ovdje mi je baš slatki, kako je samo sretan

Ken Kiki


Iks, nisam pogledala taj dokumentarac, mogla bih ga ovih dana škicnut
__________________
Peralta&Terry
chandlerbing is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2016., 23:26   #1844
Planiram i ja pogledati Kikičin filmić ali nikako uhvatiti vremena za to, uvijek na kraju upalim neku seriju ili film.

Selleck mi je klasični čovjek s brkovima, baš ona faca koje se sjetim kad se spomene mušakrac s brkovima . Ne volim brke nikako

opet smo lijepi






Zadnje uređivanje yay : 02.08.2016. at 23:36.
yay is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2016., 23:31   #1845
u zadnje vrijeme Sergio i Lukica nerazdvojni, to mi je skroz simpa da su se tako skompali



https://www.instagram.com/p/BIUmxIKj...mosrubiofamily

kakav ten, pa zar mu nitko ne može reći da ipak 'malkice' pretjeruje


http://gol.dnevnik.hr/clanak/gol_out...---444466.html


http://www.index.hr/black/clanak/fot...ma/910286.aspx

Zadnje uređivanje yay : 03.08.2016. at 00:27.
yay is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2016., 23:21   #1846
Da, Sergio nam je opet lep

Prvo sam krepala na naslov , a kad vidjeh sliku .
Nisam ovakvo nešto očekivala
__________________
Peralta&Terry
chandlerbing is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2016., 16:17   #1847
mislim da nije u zadnje vrijeme, Sergio je izjavio vec odavno da mu je Luka jedan od najboljih frendova

fali mi nogomet jedva čekam da počne Liga Prvaka i ostalo žao mi je šta i na olimpijadi nema reprezentacija (mislim ima ali to je ništa jer nema mnogo repki i glavnih igrača)
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2016., 14:10   #1848
Quote:
chandlerbing kaže: Pogledaj post
Prvo sam krepala na naslov facepalm:, a kad vidjeh sliku rofl:.
Nisam ovakvo nešto očekivala rofl
ovo je previše čak i za njega

Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
mislim da nije u zadnje vrijeme, Sergio je izjavio vec odavno da mu je Luka jedan od najboljih frendova mig
Aha, sjećam se te izjave . Različiti su karakteri pa me malo iznenadilo da su baš dobri prijatelji, Lukica je dosta miran i povučen, a Sergia ima na sve strane , ali izgleda da su se našli

Quote:
fali mi nogomet jedva čekam da počne Liga Prvaka i ostalo žao mi je šta i na olimpijadi nema reprezentacija (mislim ima ali to je ništa jer nema mnogo repki i glavnih igrača)
meni je i dobro došla ova pauza nakon Eura, malo kupanja i uživanja, televiziju palim samo navečer prije spavanja i to pogledam neku seriju

Lovren

https://www.thesun.co.uk/sport/15658...-wifes-affair/

The Sun je u pitanju ali imaju tu i neke slike.
yay is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2016., 15:54   #1849
Quote:
yay kaže: Pogledaj post

Lovren

https://www.thesun.co.uk/sport/15658...-wifes-affair/

The Sun je u pitanju ali imaju tu i neke slike.
ovo nije što sam ja čula
prije Eura sam još čula priču kako ga je žena išla iznenaditi i uhvatila ga sa 6 kurvi i onda kako bi spasio brak vodio ju je na neka mjesta kao gdje su se zaljubili bla bla

kako god bilo tko koga je već prevario najjači su mi ovi komentari : ''Sometimes you have to bite the bullet and walk away. Not easy but usually it is the right thing for all concerned''

stvarno neki ljudi
la rosana is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2016., 17:07   #1850
ovo za Lovrena je istina da je imo krizu, znam blisku osobu koja mi je rekla da je njegova žena pobjegla sa malom u Zagreb i nije ga htjela vidjet par dana, nije on baš svoj dosta je nasilan. Neću reći da je tuče i da je ona svetica ali nisu baš ni jedan ni drugi previše zdravi u glavu sa ponašanjem

jebiga Zagreb je selo svako svakog zna

a kaj se tice ko kog vara, ona mi para ko klasična sponza koja se udala radi para a on mi baš lici ko muška kurva koja garant sa strane kreše zapravo tipicno kod fudbalera


Quote:
yay kaže: Pogledaj post

meni je i dobro došla ova pauza nakon Eura, malo kupanja i uživanja, televiziju palim samo navečer prije spavanja i to pogledam neku seriju

.
a dobro nakon onog na Euru definitivno da malo pauze, ali sad kad čitam o transferima i tako to jedva čekam nakon olimpijade da to sve krene
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2016., 00:21   #1851
I mislila sam da ima tu još stvari, a ne samo to da ona njega vara. On je meni oduvijek antipatikus, sav je bahat i pun sebe, tako zrači bar. A pogotovo ovo što kažeš da je nasilan, bljak.

A što se tiče Olimpijade, gledala sam sinoć naše košarkaše, baš su me iznenadili . I Nadal me razveselio, tako da trenutno imam što i pratiti .
yay is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2016., 00:25   #1852
Ja tek jučer stigla doma i uključila se u OI, propustila otvaranje i rukomet (to srećom jesam)

Uglavnom, sinoć košarkaše jedva odgledala, ne pamtim kad sam umornija bila a morala sam ono odgledati do kraja

Nisam ljubitelj košarke, već spomenuh negdje, ali sam definitivno ljubitelj onako karakterne i posebne reprezentacije, nadam se da ova pobjeda neće biti najviše što će ostvariti
__________________
Tisuću razloga za ljubav, tisuću razloga za smijeh...
sanjcho is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2016., 19:12   #1853
Quote:
sanjcho kaže: Pogledaj post

Nisam ljubitelj košarke, već spomenuh negdje, ali sam definitivno ljubitelj onako karakterne i posebne reprezentacije, nadam se da ova pobjeda neće biti najviše što će ostvariti
olimpijada se gleda To se i meni dopalo, baš sam imala filing da mogu iznenadit i uspjeli su, za sad osim rukometaša nam dobro ide


danas Real i Sevilla nadam se malom Kovi da ce nešta pokazat, voljela bi da ostane u Realu i da pokaže muda
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2016., 02:07   #1854
Dijelim mišljenje o Lovrenu s Yay. Nemam niš pametno za reć o toj situaciji.

Real večeras Tako mi je drago da je Sergio bio taj koji je doveo do produžetaka. Iako, bilo mi je tak čudno bez Kikice




OI pratim košarku, rukomet i vaterpolo(uz još ponešto u prolazu). Za košarkaše samo protiv Španjolske, i ja sam gledala prijenos uživo. Nadam se da će nastavit tako. I vaterpolisti isto, sinoć jedva odgledala protiv CG.
Za rukometaše nemam riječi, jako su neugodno iznenadili. Valjda će doć sebi i ne ponovit igru od neki dan.
__________________
Peralta&Terry
chandlerbing is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2016., 23:12   #1855
Propustila sam nažalost tekmu, ali Sergio bravo




Luka






https://www.instagram.com/p/BI7yrnOD...mosrubiofamily
yay is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2016., 13:30   #1856
Gifovi svi , ali klip Lukica i on
__________________
Peralta&Terry
chandlerbing is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 22:53   #1857
http://www.jutarnji.hr/spektakli/str...e-mio/6260946/

https://www.facebook.com/akajsad123/...type=3&theater

__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 23:59   #1858

kako bi se tek raspametio da su bile normalnije pjesme, a ne od Saše Matića i Bobana Rajovića

Ali da, lik se na kraju "morao" slikati sa svim gostima, valjda je većinu vremena proveo pozirajući
__________________
Tisuću razloga za ljubav, tisuću razloga za smijeh...
sanjcho is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 18:22   #1859
Marcelo hhahaha , koji kralj, jedino pozitivno na toj svadbi
yay is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 14:23   #1860
Quote:
sanjcho kaže: Pogledaj post
kako bi se tek raspametio da su bile normalnije pjesme, a ne od Saše Matića i Bobana Rajovića

Ali da, lik se na kraju "morao" slikati sa svim gostima, valjda je većinu vremena proveo pozirajući
pa kaj je najbolje bile su kolko sam skuzila normalne pjesme, pod normalne mislim na nase stare ali opet ne znam zasto pljuvanje po Sasi Maticu, recimo ja koja cajke ne slusam Matica ne smatram pod to, on je neki narodni ok pjevac,ima mi cist neke lijepe ljubavne pjesme bolje sigurno nego Jole koji je isto pjevo na svadbi. Ne znam glupo mi je to vrijedanje, kao ovaj je Srbin pa je automatski olos. Meni bi tresasto bilo da su one Karleuse,Sandre Afrike...pozvane. e to je ubi me boze

meni tako vec polagano puca ona stvar,mislim gledat cu reprezenzaciju kad igra, ovaj nas HNL i klubovi mislim da od njih nikad nista jedini spas je da dodu neki arapi i rusi pa uloze hrpu para pa bi bilo nekih rezultata, ovako mladi jedva cekaju da odu van jer im se neda bit ovdje di te svi mrze,igras na sjebanim stadionima, vrijedaju te...ma mislim kuzim ih da jedva cekaju otici. Reprezentacija ko repr... vidim da nije nista drugacije ni drugdje,sve je to biznis di se okrece puno para, puno ih ne placaju porez,imaju kriminalne radnje..uglavnom nista se nece promjeniti,mos samo uzivati u nogometu ili se bezveze opterecivati,skuzila sam da me vise boli kad tvornica propadne ili klinci nemaju za lijek nego jer neko pokro nogometni klub
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:29.