Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.07.2007., 09:53   #21
labelo iz oriflamea, jagoda- božesačuvaj, nikad više! kremu za lice green line, neka teen linija, votevr. neću ju ponovno kupit jer imam 5 (!!!) krema za lice koje čekaju na isprobavanje.
hrčkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 15:07   #22
Quote:
hrčkica kaže: Pogledaj post
labelo iz oriflamea, jagoda- božesačuvaj, nikad više!
kaje, ne valja? a ja sam si ga bas narucila, i cekam da mi dojde... a joj, nadam se da bu meni dobro!
__________________
playing Frogger with my life
Prixie is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 18:12   #23
Nivea Q10 losion za tijelo i nije mi bilo dobro! Na području dekoltea mi je izazivao osjećaj peckanja, a nakon pola sata me lagano svrbjelo i kao da mi se koža lagano zacrvenjela od njega, ali samo na području dekoltea-valjda jer je koža tamo osjetljivija, a nije mi baš nešto ni onaj njihov kramasti losion, izgleda da u njima ima neki sastojak koji mi smeta?
Ali zato mi je super njihova krema za bebe u plavoj teglici s kojom povremeno mažem tijelo. I inače ću od sad kupovati samo dječje losione ili one za osjetljivu kožu. Kupila sam zadnje u DM-u od Valdininia kolekciju za osjetljivu kozu primrose oil-uzela sam kremu u teglici, losion u tubi i kremu za tuširanje, a pjenu za kupanje nisam jer imam od Avona Planet SPA mlijeko što se stavi u vodu u kadu(bijela bočica, neda mi se sad do kupaone da vidim kak se točno zove), dok je u bočici je prozirno-žuto, a kad se utoči u vodu zabjeli ju,baš kao mlijeko i super je. Inače prilikom kupanja koristin sol iz DM-a i to onu jeftinu za 12kn-ima od lavande,bora, žuta i roza. Sve sam probala, a najbolja mi je od lavande. Eto, tak je to.
laura227 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 21:38   #24
[QUOTE=patientia;9344493]

Avon Naturals losion za tijelo s limetom i verbenom - dobro njeguje kozu, lijepo mirise, ali ga vise ne proizvode.


ja imam sampon za kosu sa limetom. i odlicno mirise. al najbolji mi je bio losion za tijelo sa kokosom.
zadnje sam potrosila, opet od Avona, Senses, gel za tusiranje sa lavandom a pri kraju je i onaj zuti, isto Senses. ne znam tocno kako se zove. i Naomi Cambel losion za tijelo isto.

sta se tice balzama za usne, i ja sam isto ovisna o Labellu. ako ga ne stavim par sati, odma me usne bole. ali nije da trosim jedan tjedno...
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2007., 01:03   #25
Sjetih se jos da sam prije par dana potrosila Avon Foot Works masku za stopala s lavandom. Dobra je, cini stopala jako mekima, ali brzo se trosi. Imala sam ju dugo samo zato jer sam ju koristila jednom mjesecno.

Sinoc sam potrosila Avon Planet SPA masku za kosu s maslinovim uljem, ali imam drugu u rezervi (ne zelim nikad biti bez te maske), a danas Avon SuperFull maskaru (i isto imam drugu).
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2007., 08:24   #26
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
Sjetih se jos da sam prije par dana potrosila Avon Foot Works masku za stopala s lavandom. Dobra je, cini stopala jako mekima, ali brzo se trosi. Imala sam ju dugo samo zato jer sam ju koristila jednom mjesecno.

Sinoc sam potrosila Avon Planet SPA masku za kosu s maslinovim uljem, ali imam drugu u rezervi (ne zelim nikad biti bez te maske), a danas Avon SuperFull maskaru (i isto imam drugu).
patentia jel se meni to cini ili ti trošis jakooooooo puno kozmetike ja doma imam brdo toga al dok mi se nešto potroši prođe mi vremena i vremena.... npr 1 šampon mjesecno, gel za umivanje (avene s cold cream, savršen je i koristim ga vec 2-3 godine, tuba je ogromna) on mi traje oko 5-6 mj itd.... a perem se vrlo cesto šminke gotov nikad ne potrošim, labella 1-2 mjeseca itd..
naomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2007., 09:58   #27
Bas su mi neke stvari bile pri kraju, a neke su u premalim pakiranjima. Puno trosim mazalica za tijelo, 25 ml po mazanju.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2007., 10:15   #28
Sinoć sam potrošila Freeman kremu za stopala od kokosa i mente. Nije bio loš, ali ne hidratizira mi dovoljno. Preksinoć je otišao Balein balzam za noge od grejpa - oba su mi bila pri kraju.
Pokušavam uhvatiti onu Schollovu kremu za pete što stalno reklamiraju (pedikerka mi rekla da je odlična), međutim nema baš nigdje za kupiti, sve prazne police gdje god da tražim...
Bandita is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2007., 17:51   #29
potrosila freeman piling od breskve, sutra kupujem novi.

danas sam imala veliko spremanje medju kozmetikom, neke polupotrosene proizvode sam se prisilila baciti nakon mjeseci zavaravanja da cu ih ipak potrositi
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2007., 18:52   #30
Dokrajcila sam Avon Maximum Body Makeover, strije mi se manje vide, ali to je normalno, da strije prvo budu crvene, pa izblijede, tako da mozda za to nije zasluzan Maximum Body Makeover. Sadrzi glikolnu kiselinu koja moze pomoci kod strija. Za celulit mi se cini da se smanjio. Pocela sam koristiti novi, pa kad potrosim jos jednu bocicu prelazim na Cellusculpt.

E da, potrosila sam i Avon Naturals kremu za kosu s marelicom i mandarinom (koristila sam ju prije pranja, imam jos jednu u zalihi) i Avon Naturals regenerator s ruzom i grejpom (imam jos par u zalihi). Regeneratora trosim puno, kao i mazalica za tijelo.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2007., 00:37   #31
nivein šampon briliant blonde
 
Odgovori s citatom
Old 19.07.2007., 04:14   #32
Konacno se rijesih L'Occitane sapuncica s mirisom mlijeka (valjda). Jako je smrdio, nisam ga koristila, danas sam primijetila da je omeksao u kutiji, pa sam ga iskoristila za jedno tusiranje i ostatak bacila. Kako mi je isusio kozu
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2007., 12:01   #33
Quote:
naomi kaže: Pogledaj post
patentia jel se meni to cini ili ti trošis jakooooooo puno kozmetike ja doma imam brdo toga al dok mi se nešto potroši prođe mi vremena i vremena.... npr 1 šampon mjesecno, gel za umivanje (avene s cold cream, savršen je i koristim ga vec 2-3 godine, tuba je ogromna) on mi traje oko 5-6 mj itd.... a perem se vrlo cesto šminke gotov nikad ne potrošim, labella 1-2 mjeseca itd..
blago tebi..... jedan šampon mjesečno? meni su dva dost...a regenerator....hm........možd i 3..... ili imaš kratku kosu??
a za usne svakodnevno koristim SPA balzam iz oriflamea..... to mi traje manje od mjesec dana.....

evo da se vratim na temu...
zadnje što sam potrošila: rexonu (clear aqua)....baš mi ima lijep miris.... moram po novu danas....
e da...i potrošila sam SPA balzam iz oriflamea.... dobro pa imam još jedan u zalihama...
i potroših još i lak za nokte "Frenc Manicure- Cream"...
NoSili is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2007., 12:34   #34
Meni sapon traje par mjeseci, a regenerator manje od mjesec dana (ali kombiniram s maskama, pa ipak ispadne duze).
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2007., 13:51   #35
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
Meni sapon traje par mjeseci, a regenerator manje od mjesec dana (ali kombiniram s maskama, pa ipak ispadne duze).
hm.... pa sad se pitam dal ja to ne znam koristim, dal stavljam previše??? ili koji vrag???
NoSili is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2007., 14:15   #36
Ja samponiram samo vlasiste, a pjena koja se cijedi opere ostatak kose. Ne smijem samponirati kosu dalje od par cm od vlasista jer je uzasno suha.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2007., 14:41   #37
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
Ja samponiram samo vlasiste, a pjena koja se cijedi opere ostatak kose. Ne smijem samponirati kosu dalje od par cm od vlasista jer je uzasno suha.
e ovo nisam bas znala..... i moja je malo suha.....dobro, ne bas uzasno.....al samponiram cijelu.... a ocito ne trebam....
NoSili is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2007., 15:34   #38
zadnju kapljicu Bvlgari-Rose Essentielle
__________________
SuperWeshMashina
"...read my mind and waste my time..."
Mish mali. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2007., 15:43   #39
hebemu, ja ne znam kad nesto potrosim do kraja osim sampona isl.

Sve nesto zapostavim, vuce mi se po coskovima i onda bacim.

E, da, puder strugala sa bocice juce
__________________
S budalama se ne vrijedi raspravljati. Prvo te spuste na svoj nivo a onda te dotuku sa iskustvom!
jagodica-bobica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2007., 17:02   #40
Quote:
NoSiliCone kaže: Pogledaj post
e ovo nisam bas znala..... i moja je malo suha.....dobro, ne bas uzasno.....al samponiram cijelu.... a ocito ne trebam....
Masnoća koja se ispire sa vlasišta dođe i na krajeve i prirodnim putem ih "podmaže", pa ne budu toliko suhi.
__________________
Svijet gladnih vukova Geiger Nuclear waste Glavu gore, osmijeh na lice, sjaj u očima Sisli smo s uma u sjajan dan
*Crvenkapica* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:01.