Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.07.2014., 01:03   #41
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Mislim da je to je to teško da ne kažem nemoguće vidjeti iz takvih nepotpunih karata, pogledaj gore na slučaju Jupp Heynckes-a i Jürgen Klopp-a.

Budem ovih dana stavila mali osvrt na kartu Louis van Gaala.
Ma dobro, pa barem otprilike. Viš kako si Kovača skinula samo tako

Super za osvrt na Van Gaala.

Ova mi je tema baš zanimljiva, iako baš i nisam neki nogometni fan
Yamas is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2021., 16:58   #42
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Budem ovih dana stavila mali osvrt na kartu Louis van Gaala.
Any minute now...

Zinedine Zidane https://www.astro.com/astro-databank/Zidane,_Zinedine
Djevica na vrhu 5. kuće, ok, taktički mislilac ali iako ima Merkur 90 Uran dosad nije nešto poznat po novim idejama i sistemima, više je bil taj koji drži kormilo stabilnim bez nekih inovacija, daval je prednost starijim igračima koji su dokazali svoju uspješnost i kojima vjeruje (iako je neke vrijeme pregazilo). Možda egzaktan Saturn 120 Uran smiruje te težnje za inovacijama i daje prednost staroj i isprobanoj formuli. Merkur je u Raku 120 Mjesec i 0 Mars, on je prije svega poznat kao manager koji ima super odnose s igračima, zaštitnički se ponaša prema njima i brani ih od zvjerstva kvazi-novinarstva (za razliku od Mourinha koji se ne libi prvom prilikom baciti svoje igrače pod autobus). Isto tako se postavlja pitanje koliko je on dobar manager jer je dosad imal uspjeha najviše zbog svjetski kvalitetnih igrača pa mu je put do trofeja bil protkan samo tako. Trenutno je bogec nezaposlen pa bumo vidli s vremenom. Saturn u 1. kući je dobro za autoritet, puno igrača kaže da ima poštovanje prema njemu prije svega jer im je bil idol kao igrač. Sunce 90 Pluton u 5. puno očekuje od igrača mada ja Zidanea ne doživljavam baš kao neki control freak, čini se dosta mekan po tom pitanju, gledal sam neke razgovore kad se obraćal igračima za vrijeme tekme, to je uvijek bilo u stilu "dječice uživajte u igri, to je najvažnija stvar...".
pic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:34.