Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.02.2012., 14:20   #161
Odlično mi je sve njihovo.. Ali krema ta mi je premasna za lice, a sapun je odličan za ruke ali za umivanje nikako - jako me zateže poslije..
Austra is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2012., 10:07   #162
u cemu je razlika izmedju velike plave kreme sa narancastim poklopcem koja je puno masna i one malo manje tube cini mi se zute boje,koja je navodno od nevena? ova prva je jaaakooo masna a za ovu drugu ne znam...jel ova u zutoj tubi manje masnija od ove u plavoj sa narancastim poklopcem?
inace,ja za lice koristim becutan kremu u plavoj maloj tubici i super mi je

Zadnje uređivanje hava : 24.02.2012. at 10:15.
hava is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2012., 11:25   #163
Becutanom mažem stopala i ruke prije spavanja i za tu svrhu mi je odlična! Za sve ostalo mi je ipak premasna! Ali joj je miris i dalje najljepši od svih tih univerzalnih kremica!

edit: još sam na starom pakiranju!
Dandy_080 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2012., 21:14   #164
Počela sam koristiti Becutan sapun za čišćenje lica... Na njemu piše da ima "hidrofilne komponente koje sprječavaju isušivanje kože"... Mojom logikom hidrofilne komponente bi, baš suprotno, trebale isušivati lice, jer na sebe vežu vlagu, zar ne? Prvo pranje je bilo solidno, dobro se pjeni i dobro očisti, ne nadražuje... Koristit ću ga još neko vrijeme.
GljivaLudara is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 16:34   #165
Kad kažete da koristite za lice, mislite to i na područje oko očiju ili ne.
__________________
PRODAJA
vrabec-te-dal is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 20:36   #166
Ovo baš i nema veze sa temom,ali ja bi dala lijevi bubreg za Becutan parfem! Nekako se nadam da će i to nekome pasti na pamet.Mislim,ako može omekšivač, može i parfem
__________________
Ja sam dijete zemlje i zvjezdanog neba...
lordy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:00.