Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.06.2012., 22:24   #21
Quote:
tonkaribica kaže: Pogledaj post
Hvala na odgovoru. Samo da još upitam: ali što je sa osjećajem i mojom intuicijom da trebam ići u inozemstvo, jel ipak postoji mogućnost unatoč natalnoj karti?


Hvala Saša puno, puno....
Kao što rekoh trenutno nevidim mogućnosti...

Intuicija ili filing , osjećaj upravo je "pritisnut" od strane Pl i zbog toga se osjećaš tako kako se osjećaš... pošto je to u 6 kući znači da zahvaća svakodnevnicu, odnosno odnosi se na tvoj svakodnevni život... i isto tako znači da si "ovisna" o filingu u svakodnevnom životu i ako taj filing nije dobar ti se mičeš od te i takve situacije...

Tako da su tvoja razmišljanja ili kako je zoveš intuitivna razmišljanja potaknuta su upravo tim nezadovoljstvom.... kako želiš "pobjeći" upravo od tog nezadovoljstva otuda i razmišljanja o odlasku, međutim gdje god se nalazila do kraja ove godine osjećat ćeš se potpuno isto bila ti vani ili ovdje ili bilo gdje drugdje...

Zato strpi se još do kraja godin... još par mjeseci, jer kad si izdržala do sada ( cca godinu do godinu i pol ) možeš još ovih par mjeseci do kraja godine...
__________________
facebook-cyber astro grupa
sasa62 is offline  
Old 06.06.2012., 22:38   #22
Quote:
pravos88 kaže: Pogledaj post
Hvala. A hoće li to biti nešto na duže staze ili samo prolazna avantura?
Kad gledam za veze onda su to svakako bitniji momenti ( teoretski minimalno godinu dana ili više ) ,a ne gledam kraće mogućnosti odnosa od nekoliko mjeseci na primjer...

Dakle ( ovo je bitno za sve koji pitaju za vezu ) bez obzira radilo se to o sasvim kratkoj vezi ili nekoj dužoj, svaka veza može potencijalno postati trajnija veza ili pravi bračni odnos , no to se može desiti samo u određenom vremenskom trenutku i samo je pitanje vremena da li će ta neka veza vremenski dočekati period kada eventualno može postati stabilna i čvrsta veza...

Zato zapamtite ovaj dio upravo radi ovakvih potpitanja u smislu" hoće li to biti ozbiljna veza ili ne"

jer neke veze odmah kreću s potencijalom mogućnosti dužeg trajanja a neke ne, no to ne znači da se i ta koja je krenula bez tog potencijala nemože pretvoriti u vezu s potencijalom ( ali kako rekoh u točno određenom momentu )...

Zato je svaka veza bitna, a samo razvoj veze, ( rad na vezi oboje partnera ) može u nekom odrđenom trenutku rezultirati stabilnom i čvrstom vezom

Dakle sami odlučujemo ( u stvari partneri u vezi ) da li ćemo neku vezu u nekom točno određenom momentu pretvoriti u stabilan odnos ili "škartirati" kao vezu bez potencijala...
__________________
facebook-cyber astro grupa
sasa62 is offline  
Old 06.06.2012., 22:58   #23
Quote:
aishia kaže: Pogledaj post
http://tinypic.com/view.php?pic=2ewegeb&s=7

Ljubav? Posljednja veza od 3.3.2009. do 24.05. 2012. pitanje je hoću li ponovno biti s tim dečkom
Najvjerojatnije ne, jer je ovaj prekid upravo pokazao smjer u kojem se veza kreće... očito je da su problemi unutar odnosa koji datiraju još od 10 mj 2009 ( najranije) odnosno polovine 2010 godine su nerješivi ... barem za jednu stranu u odnosu...

Nemogu isključiti eventualne ponovne susrete jer mislim da će se još vući "zaostaci" u vezi ali i to je limitiranog trajanja do narednih maximalno 9 mjeseci...

Eventualno se zadnjih par dana mogao pojaviti netko novi???
__________________
facebook-cyber astro grupa
sasa62 is offline  
Old 06.06.2012., 23:14   #24
Quote:
dylla kaže: Pogledaj post
Pozdrav, zanima me kad mogu ocekivati neka desavanja na ljubavnom planu? Nisam u vezi, a posljednja je trajala od aprila 2004. do maja 2012. Hvala unaprijed

http://i47.tinypic.com/o7ty5t.gif
Ako sam dobro isčitao problemi su počeli još krajem 2010 a intenzivirali se između 5 i 7 mj 2011 ... od tada na dalje je samo početak kraja

Pošto se radi o dugoj vezi s vjerojatnim mučnim rastankom, ako ne mučnim onda dugim, postoji mogućnost da nećeš odmah biti spremna za eventualnu neku drugu vezu... no vidjet ćemo...

Prve mogućnosti su sad do 15 06, ali nisam siguran u reakciju, i slijedeći kraj 7 početak 8 mj...

Nešto potpunije u emocionalnom smislu je 2014
__________________
facebook-cyber astro grupa
sasa62 is offline  
Old 06.06.2012., 23:17   #25
Quote:
k1fighter kaže: Pogledaj post
zanima me ljubavna situacija. trenutno sam slobodan, zadnja ljubavna veza (nazovimo to tako) koju sam imao je počela oko 15.11.2011. i završila je oko 1.4.2012.
ima li šanse da se pomirim s ovom osobom u budućnosti, ako ne, kad me očekuje nešto novo?
hvala

http://i.imgur.com/YYreQ.gif
U ovom periodu do kraja godine moguće su veze tipo kakvu si netom završio... takav je period... opusti se i uživaj
__________________
facebook-cyber astro grupa
sasa62 is offline  
Old 06.06.2012., 23:25   #26
... konkretno. Postoji li kroz 06. i 07. mjesec ikakva prilika za rad na projektu u sferi kazališta ili filma? I je li moguća ikakva zarada po tom pitanju (ovo je manje važno, važna je sama prilika)?

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?;...r9-u1339017812

U svakom slučaju, hvala.
12.kuća is offline  
Old 06.06.2012., 23:30   #27
Quote:
mackica81 kaže: Pogledaj post
U 8 mj. 2011 jedna osoba mi je obecala posao u drzavnoj instituciji,koji cekam i sada i uvek se nesto po pitanju tog posla prolongira. (iz tog razloga sam pitala da li postoji sansa za poslom u drzavnoj instituciji)....zatim 3 mj 2012 sam dobila ponudu,na koju ja nisam mogla da uticem....jer mi je sredjivala prijateljica koja nije imala uticaj.Ja intenzivno trazim posao,aktivna sam narocito poslednjih godinu dana....pratim sve oglase.Mene interesuje i da li je posao vezan za mesto u kome zivim ili ne?Posao koji mi je obecan je u mom mestu.Pre par dana sam dobila informaciju za posao koji je vezan za javnu nabavku (nije u mestu u kome zivim) i sada se vode pregovori po pitanju istog.Da li imam sanse za zaposlenje u narednom nekom bliskom periodu?
Svi navedeni periodi su bile ozbiljne mogućnosti zaposlenja a niti jedna nije upalila ...

Doduše za ovu iz 2011 još uvijek postoji mala šansa da se izrealizira u 2013

prvi slijedeći aspekt je u 8 mj 2012 pa prati što se zbiva, no ovo je slabije u usporedbi s 2011 ( a nije se ništa konkretiziralo ) pa ne očekuj previše...

Cijeli ovaj period je vrlo nestabilan za tebe i samo ako imaš jaku jaku vezu moći ćeš uspjeti, u suprotnom nevidim previše mogućnosti...
__________________
facebook-cyber astro grupa
sasa62 is offline  
Old 06.06.2012., 23:44   #28
Quote:
sasa62 kaže: Pogledaj post
Svi navedeni periodi su bile ozbiljne mogućnosti zaposlenja a niti jedna nije upalila ...

Doduše za ovu iz 2011 još uvijek postoji mala šansa da se izrealizira u 2013

prvi slijedeći aspekt je u 8 mj 2012 pa prati što se zbiva, no ovo je slabije u usporedbi s 2011 ( a nije se ništa konkretiziralo ) pa ne očekuj previše...

Cijeli ovaj period je vrlo nestabilan za tebe i samo ako imaš jaku jaku vezu moći ćeš uspjeti, u suprotnom nevidim previše mogućnosti...
Hvala puno na odgovoru....
mackica81 is offline  
Old 06.06.2012., 23:44   #29
Quote:
DeteSrece kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima! Saša mene interesuju dva pitanja ..pa se nadam da ti neće biti problem da mi odgovoriš i posvetiš mi sekund tvog slobodnog vremena !? Da li je moja Natalna Karta loša u smislu da sadrži nešto loše i ljubavni život me zanima ,trenutno sam sama..pa da li ima nekih najava da ću u skorije vreme da uđem u neke emotivnu vezu ? Hvala najlepše ! http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._5894249_n.jpg
"problem" u tvojoj karti je ovaj vrlo osjećajan Mo u ovnu i opozicija Ma na Mo

Svaki aspekt Ma na Mo je vrlo delikatan jer u tom smislu "donosi" jedan osjećaj emocionalne povrijeđenosti...

Jedan ruski astrolog je istraživao silovanja žena i redovito je kod silovanih žena nađen ovakav aspekt, to naravno ne znači da će svaka žena koja ima ovakav aspekt biti silovana...

... već je to samo jedan od mogućih uzroka zbog čega se neka žena ili osoba s ovakvim aspektom ima osjećaj emocionalne povrijeđenosti...

i tu mogu biti problemi s ulaskom u neku vezu jer se osoba može bojati emocionalnog povređivanja i izbjegavati veze, naprimjer...

... ili može privlačiti/biti privučena od grubljih tipova, mutnih tipova ili doslovno neuobičajenih ili čudnih tipova ... široke su mogućnosti...

Prva sljedeća mogućnost u 9/10 mj 2012
__________________
facebook-cyber astro grupa
sasa62 is offline  
Old 06.06.2012., 23:58   #30
Da li ta veza koja je mogća u najranijem vremenskom perjodu kad ste rekli 8/9mj ili 11mj da li je to na duže neke staze ili nešto sasvim nebitno ? Odgovrite mi samo na još ovo pitanje i neću više smarati jer sam i sebe poprilično smorila hvala unapred http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...68270069_n.jpg
Haotična is offline  
Old 07.06.2012., 00:04   #31
Quote:
Desertrose22 kaže: Pogledaj post
http://img844.imageshack.us/img844/3230/daisy13.png

Molim te Saša možeš li vidjeti hoću li se izlječiti od borelioze i hoće li sve biti u redu? Hvala ti!
p.s. jako me strah, molim te da mi pogledaš!
Gledaj ja nisam lječnik i nemogu ti na to odgovoriti... koliko sam uspio isčitati na netu bitno je rano otkrivanje bolesti... nevidim trenutno mogućnost većih problema ali ih nemogu isključiti u idućoj godini... zato je jako bitno način na koji ćeš lječiti boreliozu...

evo i jedan link o liječenju borelioze:
http://www.biocentar.net/step.jsp?page=453147

Tu piše da se takva bolest liječi, ali da u Hr nema takve terapije... možda otići negdje gdje se može provesti ovakva terapija?? jer je bitno izvaditi toksine iz tijela...

Ako se ne lječi kako treba može nanjeti velike probleme... ne prepustiti sve slučaju nego se dobro raspitati i zatražiti adekvatno lječenje...
__________________
facebook-cyber astro grupa
sasa62 is offline  
Old 07.06.2012., 00:06   #32
Quote:
Haotična kaže: Pogledaj post
Da li ta veza koja je mogća u najranijem vremenskom perjodu kad ste rekli 8/9mj ili 11mj da li je to na duže neke staze ili nešto sasvim nebitno ? Odgovrite mi samo na još ovo pitanje i neću više smarati jer sam i sebe poprilično smorila hvala unapred http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...68270069_n.jpg
Odgovor ti se nalazi u mom postu br 22 ... samo treba pročitati...
__________________
facebook-cyber astro grupa
sasa62 is offline  
Old 07.06.2012., 00:08   #33
Pa kako da nađem taj post?
Haotična is offline  
Old 07.06.2012., 00:10   #34
Quote:
ruri kaže: Pogledaj post
pozdrav
zanima me ljubav, slobodna sam, bez prijasnjih veza..

http://tinypic.com/r/2jcvvgm/6
prve mogućnosti u 7 i 8 mj ( najvjerojatnije po jedna prilika u svakom mjesecu ) i isto tako se odnosi na 11 i 12 mj
__________________
facebook-cyber astro grupa
sasa62 is offline  
Old 07.06.2012., 00:11   #35
Quote:
sasa62 kaže: Pogledaj post
Gledaj ja nisam lječnik i nemogu ti na to odgovoriti... koliko sam uspio isčitati na netu bitno je rano otkrivanje bolesti... nevidim trenutno mogućnost većih problema ali ih nemogu isključiti u idućoj godini... zato je jako bitno način na koji ćeš lječiti boreliozu...

evo i jedan link o liječenju borelioze:
http://www.biocentar.net/step.jsp?page=453147

Tu piše da se takva bolest liječi, ali da u Hr nema takve terapije... možda otići negdje gdje se može provesti ovakva terapija?? jer je bitno izvaditi toksine iz tijela...

Ako se ne lječi kako treba može nanjeti velike probleme... ne prepustiti sve slučaju nego se dobro raspitati i zatražiti adekvatno lječenje...

Hvala ti Sasa, znam da gnjavim, ali upravo je i stvar u tome da sam sve to procitala i da se i bolest vraca i tako...hvala ti stvarno puno! Procitala sma svaki clanak na netu, iznazivala nekoliko doktora i tako...meni se pojavila nakon 14 dana, odmah sam reagirala, nazalost eto to nije uvijek dovoljno....ok ovaj detalj mi je ipak bitan da ne vidis sada bitnije probleme i ono za kme ne vidis da bi moglo biti, tako da mi je to sada sasvim dovoljno i za mene utjesno.
Desertrose22 is offline  
Old 07.06.2012., 00:11   #36
Quote:
Haotična kaže: Pogledaj post
Pa kako da nađem taj post?
Pa na ovoj stranici ti je... u desnom gornjem ćošku svakog posta piše jedan broj... nađi broj 22
__________________
facebook-cyber astro grupa
sasa62 is offline  
Old 07.06.2012., 00:18   #37
Da, i pitanje, te probleme koje vidis uz sta su vezani i dali su veliki ili se mogu sprijeciti ili rijesiti
Desertrose22 is offline  
Old 07.06.2012., 00:20   #38
Quote:
sasa62 kaže: Pogledaj post
Kad gledam za veze onda su to svakako bitniji momenti ( teoretski minimalno godinu dana ili više ) ,a ne gledam kraće mogućnosti odnosa od nekoliko mjeseci na primjer...

Dakle ( ovo je bitno za sve koji pitaju za vezu ) bez obzira radilo se to o sasvim kratkoj vezi ili nekoj dužoj, svaka veza može potencijalno postati trajnija veza ili pravi bračni odnos , no to se može desiti samo u određenom vremenskom trenutku i samo je pitanje vremena da li će ta neka veza vremenski dočekati period kada eventualno može postati stabilna i čvrsta veza...

Zato zapamtite ovaj dio upravo radi ovakvih potpitanja u smislu" hoće li to biti ozbiljna veza ili ne"

jer neke veze odmah kreću s potencijalom mogućnosti dužeg trajanja a neke ne, no to ne znači da se i ta koja je krenula bez tog potencijala nemože pretvoriti u vezu s potencijalom ( ali kako rekoh u točno određenom momentu )...

Zato je svaka veza bitna, a samo razvoj veze, ( rad na vezi oboje partnera ) može u nekom odrđenom trenutku rezultirati stabilnom i čvrstom vezom

Dakle sami odlučujemo ( u stvari partneri u vezi ) da li ćemo neku vezu u nekom točno određenom momentu pretvoriti u stabilan odnos ili "škartirati" kao vezu bez potencijala...
Hvala od srca
pravos88 is offline  
Old 07.06.2012., 00:20   #39
Quote:
*Dina* kaže: Pogledaj post
Pozdrav

Interesuje me ljubav
Dakle, krajem marta ove godine sam ''upoznala'' tj došla u kontakt s jednom osobom. Super smo se slagali od početka, iskre su frcale, recimo
Postojale su tu obostrane emocije...
Ubrzo smo imali nekih nesporazuma i odnosi su nam se zahladili
Još smo u kontaktu ali, zanima me dokle će ovo sve odvesti?

Evo natalna
http://i42.tinypic.com/296hfo1.png

Hvala!!!
Opusti se i uživaj dok ti paše to je takav tip veze , karakterističan za slučajne susrete, s mnogo iskri ... odnos u prosjeku traje oko godinu dana iako može i dulje... najteže ovakav odnos doživljavaju osobe koje neznaju biti u slobodnijim odnosima
__________________
facebook-cyber astro grupa
sasa62 is offline  
Old 07.06.2012., 00:27   #40
:'D Pa dobro slažem se skroz sa tvojim odgovor na postu 22 ...ponekad tj.uvek mi koji pitamo imamo jako banalna pitanja ...stoga imam još jedno pitanje ...pošto na ovaj nisam dobila xD A ko će da bude taj msm čime će da se bavi? Eto toliko od mene neću više smarati i upućivati ovako glupa pitanja (znatiželja je zlo)tj.neću upućivati nikakva pitanja,a za ovo pitanje se nadam da ću da dobijem neki pozitivan odgovor Pozdrav Saša i hvala na predhodnim odgovorima
Haotična is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:51.