Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Chat teme

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.05.2013., 21:07   #2441
još se ni ne poznajemo,a toliko bi ti toga htjela reći...prilike je bilo,samo ja sam bila spriječena doći...sad opet čekam tvoj dolazak..i nadam se...nadam se da se neće ništa promjeniti kod tebe...ponekad i zaplačem...priznajem
kodo is offline  
Old 25.05.2013., 21:13   #2442
kreteni, kreteni, i obični sebični kreteni. klijentelisti i elitisti s egom baziranim na ničem. fuj fuj fuj
SeaPrincess is offline  
Old 25.05.2013., 23:11   #2443
Oprosti što nisam svemoguć i što ne čitam misli.
MeatDuck is offline  
Old 25.05.2013., 23:18   #2444
Isprazni inbox
 
Old 25.05.2013., 23:57   #2445
IDI KVRAGU!!!!!!!!!!!
jedan_decko24 is offline  
Old 26.05.2013., 00:34   #2446
ništa se ne može dogoditi nabrzinu, od danas do sutra, sve što se događa ište svoje vrijeme... nek vrijeme odigra svoju magiju, nek stiša vatre, nek smiri um i strasti, nek donese mir... što god da se dogodi na kraju, ovako ili onako, tu ću biti ja, pobjednik...
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is online now  
Old 26.05.2013., 00:55   #2447
vjerojatno, ne znam, ali mislim da da http://www.youtube.com/watch?v=pHFV-BgeQh4
M. Laševska is offline  
Old 26.05.2013., 12:20   #2448
šta bi vam sve rekla,aaaaaaaaaaaaaaaa, sve kako jest
a što ste vi smetnuli s UMA...a ne smem, ne smem,ne smem
neustahija is offline  
Old 26.05.2013., 13:32   #2449
Priznajte mu istinu gadure jedne, jer ako ja ni kriva ni dužna najebem zbog vas gadno ćete se provesti!
__________________
Permanentna insuficijencija satisfakcije i perspektive.
Octica is offline  
Old 26.05.2013., 14:05   #2450
ne voliš me. nisi me nikad ni volio, ja sam ti bila na rezervi jer znaš da ću te uvijek prihvatit nazad. smeće jedno, kako me sramotiš.
ivy8 is offline  
Old 26.05.2013., 18:04   #2451
Oh my...what a way to wake up....laughing my ass off...hahaha...you don't have to point that pudgy, ugly, finger...your fat ugly self is enough of an deterrent for anyone...hahaha...oh thank you for this heartfelt laugh, you always show that, although I think it impossible, there are actually higher levels of pathetic YOU reach every time...
__________________
ah te odvratne prirodne nakaze sa tonu strija i trbuhom sto visi do koljena...nije dosta jedan vec triba vise zahvata da se taj silni spek ukloni...jadan onaj tko to mora gledat, dirat, i rekonstruirat...sms od njene naj frendice..hhmmmm
goldennugget is offline  
Old 26.05.2013., 18:32   #2452
Jadno
__________________
To be so civilized, one must tell civil lies
aljehin is offline  
Old 26.05.2013., 18:47   #2453
zanima me hoćeš li ovaj put konačno ispunit riječ... ako ne, znaš što slijedi, obećao sam...
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is online now  
Old 26.05.2013., 20:09   #2454
Baš si mogao.
Maisie is offline  
Old 26.05.2013., 22:27   #2455
A kako da ti to kažem, nije naš stil. I znam da znaš da ja znam. Gledamo se i sve znamo, šutimo. Oči su ti zelene i zabrinute. Šutimo. Ne brini starče moj, zaista ne brini. Ne opravdavaj se, nemaš zašto.
Na meni je red, znam. Spremna sam, a ti, ti se opusti. Snaći ću se ja samo moramo potrgati lance nostalgije i minulih vremena, koja, ruku na srce i nisu bila bogzna što. Razumijela sam te tada kao i danas. Ti si sanjar i živiš za tu iskru. Ja sam je odlučila ugasiti i zamoliti sebe da postanem stroj.
Oboje znamo da su gotova vremena lijepih misli, nadanja i pomaganja. Ostala je surova stvarnost, ali ja sam doista spremna. Samo te molim, umiri se i ne brini.
Žao mi je što ti to ne mogu reći, mi se čitamo pogledima, ali u ovoj situaciji možda je trebalo. Trebalo je...
Machine_________________
M. Laševska is offline  
Old 26.05.2013., 22:31   #2456
Ja se smijem najslađe , prema tome - trebala bih se smijati i zadnja

@ ti si taaaaako jebeno jadna da to fakat više nije ni smiješno
 
Old 26.05.2013., 22:36   #2457
Ni na 2 minute te ne mogu čuti?

Samo da te malo čujem kad je sve oko mene toliko odvratno... daj da se malo smirim u tvom glasu, kad te već nema pored mene...


Daj mi samo te dvije minute, zaboga... zar je umor zaista jači od toga?
__________________
Permanentna insuficijencija satisfakcije i perspektive.
Octica is offline  
Old 27.05.2013., 00:36   #2458
Nisi išao spavati odmah... bio si budan još minimalno sat vvremena... mogao si nazvati... ali nisi htio. U redu.
__________________
Permanentna insuficijencija satisfakcije i perspektive.
Octica is offline  
Old 27.05.2013., 01:52   #2459
misliš li na mene? sjetiš li me se? nema veze. bitno je da si sretna. stvarno. zaslužuješ sreću.
meni je bolje. točno kako si i rekla. što vrijeme više odmiče to mi uspomena na tebe (na nas) manje izmamljuje suze, a sve više smiješak. ne, nisam zaboravio na svoju "zakletvu". vjerojatno je još uvijek nosiš negdje u svom pretrpanom novčaniku. možda i ne nosiš, možda si ju davno bacila. nema veze. bitno je da si sretna. papiri ionako nisu bitni. ništa nije previše bitno. bitna je samo osoba koja je pokraj tebe. ti si me tome naučila. mnoge si me stvari naučila. puno puta si znala reći da čim me naučiš ćeš me izgubiti. mene je ta izjava uvijek jako strašila. tužno je što se ostvarila. ali to sad nije bitno. bitno je da si sretna. i da ja znam da ću jednoga dana biti sretan. da znam da mogu. ti si mi to pokazala. ironično je što će svaka moja cura poslje tebe u meni imati boljeg dečka, a to je zbog tebe. moći ću im dati ono što nisam mogao tebi, biti pažljiviji, predaniji, bolji. ali ne vjerujem da ću i prema jednoj moći osjećati ono što sam osjećao prema tebi. možda i hoću, tko zna. uz svu svoju pamet je ne znam skoro ništa. to si mi ti pokazala, mala moja glodavko. a sad idem prije nego što me sjećanje na tebe rasplače. još je rano, vrijeme sporo prolazi. ali to nije ni toliko bitno. bitno je da si ti sretna.
p.s. volim te i uvijek ću te voljeti. do kraja.
__________________
happiness only real when shared
oGo is offline  
Old 27.05.2013., 09:26   #2460
http://www.youtube.com/watch?v=zYXjLbMZFmo<3
Apsinth is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:29.