Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.12.2022., 17:31   #561
Quote:
franodbk kaže: Pogledaj post
Imam odobren veliki minus koji bi želio drastično smanjiti zbog kreditne sposobnosti. Naime, čitam da kod dizanja kredita gledaju i veličinu odobrenog minusa koji je meni velik, ali ga opće ne koristim. Mogu li tražiti od njih da mi smanje minus točno na neki iznos npr. na pet tisuća kuna?
Moguće je odlaskom u poslovnicu time da će se slijedećim obračunom ponovo vratit na stari (ukoliko nije došlo do promjene u primanjima).
boky1979 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2022., 19:54   #562
Je li moguće ukinuti dozvoljeni minus a ostaviti mogućnost kupnje na rate po tekućem računu u PBZ-u?
fraktura is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2022., 20:11   #563
nije.
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2023., 17:38   #564
Zbog prijašnje neurednosti po Visa Premium kartici, ukinuta mi je mogućnost kupovine na rate. Dugovanje je u međuvremenu podmireno (u veljači 2022.), ali obročna otplata mi još nije vraćena iako imam i dalje odobren dozvoljeni minus.

Znači li to da sam neuredan klijent i dalje iako sam sve podmirila prije godinu i pol? Kad će mi biti vraćena mogućnost kupnje na rate?
__________________
Ice is for death and endings.
Tigana is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2023., 13:48   #565
Quote:
Tigana kaže: Pogledaj post
Zbog prijašnje neurednosti po Visa Premium kartici, ukinuta mi je mogućnost kupovine na rate. Dugovanje je u međuvremenu podmireno (u veljači 2022.), ali obročna otplata mi još nije vraćena iako imam i dalje odobren dozvoljeni minus.

Znači li to da sam neuredan klijent i dalje iako sam sve podmirila prije godinu i pol? Kad će mi biti vraćena mogućnost kupnje na rate?
a šta banka kaže?
alki9969 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2023., 15:23   #566
Kažu ovo:

Prilikom obrade informacija o urednosti, te u trenutku kada svi od uvjeta budu zadovoljeni, podaci o urednosti Vašeg poslovanja biti će ažurirani.

Zato i pitam koliko se čeka na navedeno ažuriranje urednosti poslovanja.
__________________
Ice is for death and endings.
Tigana is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2023., 12:35   #567
Quote:
Tigana kaže: Pogledaj post
Kažu ovo:

Prilikom obrade informacija o urednosti, te u trenutku kada svi od uvjeta budu zadovoljeni, podaci o urednosti Vašeg poslovanja biti će ažurirani.

Zato i pitam koliko se čeka na navedeno ažuriranje urednosti poslovanja.
valda svakih 6 mjeseci rade rekapitulaciju poslovanja
alki9969 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:31.