Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.10.2007., 14:42   #21
Drago mi je da je sve ok! Ipak, čudno da ne dobiva na kilaži.
Loulou is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2007., 15:15   #22
Quote:
goblena kaže: Pogledaj post
... da ipak nije nekako problem u kolicini hrane i tekucine koju malecka dobiva? No, valjda bi se onda i to vidjelo na nalazima...
Ma nije, mala jede ok! Po svim mogučim tablicama jede i više nego šta joj treba. Jede 7 puta na dan po 100-130 ml.
Odprilike svaka 3 sata. Jedino preko noći svaka 4 sata jer spava super. Piški ona inače uredu. Dajemo joj kamilicu 2-3 puta na dan, zbog probave jer je ovo Novalak mliko koje smo joj do sada davali jako gusto pa joj je i stolica bila takva. Jedino obrazloženje koje se nameče je da je dosta izrasla i da ima ubrzan metabolizam...
Malo san povirija po netu i forumima i uglavnom neki su imali sličan slučaj ali nisan kod nikoga naša da nije napredovala doslovno niti grama. Nema nan druge nego čekat...
Plavo oko is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2007., 20:50   #23
kad mi dajemo mokraću na šalati i tamo bude dvadesetak djece koja rade isto - svi čekamo bar po 30 min a neki do 3 sata dok nas ne udostoje pomokriti - tako da je sat čekanja nije ništa
Štrumpfeta is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2007., 22:09   #24
Baš sam htjela odmah reći, ali sam se trudila čitat sve odgovore - promjenite mlijeko. Najprije nisu sva ista a ni svi organizmi nisu isti. Neka mlijeka imaju već više željeza i bolje sastojke, više vitamina, probiotike. Moja beba odlično napreduje na Hippu, a čula sam da je Nan isto tako dobar. Sa Bebimilom je imala tvrde stolice i dosta je plakala. Ako je malecka zdrava, ako nema ubrzani metabolizam, ako je vesela onda moguće da je do hrane.
tatyana39 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2007., 11:40   #25
da ovo s pišanjem je čista istina.Nekad traje manje od pol sata al to je onda veeeeelika sreća jer to je ugl gnjavaža.Dugo čekanje, stalno provjeravanje, pa onda zna eto pobjeći iz vrećice, pa je premalo, pa treba opet čekat novo pišanje.Sat vremena je OK
maivmi7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2007., 11:49   #26
je, mogu samo potvrditi. prepadnu se, misici mali i hladno im je i guzva..
__________________
Najopasnija hrana je torta. Svadbena.
Jedini poraz koji sam doživio u životu...nisam uspio sjebat škuribandu. (walter, 2010.)
putnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2007., 14:18   #27
Mi smo imali sličan problem,ali se nije debljala jer je srce bilo bolesno,organizam je trošio doslovno svu snagu na disanje i vući bočicu,ali da te ne uplašim tvoja bebe je očito zdrava...samo sam htjela reći da smo u Austriji dobili preporuku za mlijeko Mlilumil,i uz nega dodatak Maltodextrin koji sam i kod nas kupovala i naručivala u apotekama(80 kn.).Curka se počela fino debljati po 700-1000gr.mjesečno kad je došla na fine kile od nekih 6-7 kila ukinula sam joj sama Maltodextrin jer više nije bila premršava i dostigla je otprilike zadovoljavajuću kilažu,iako je uvijek u zaostatku za vršnjacima.Sada ima 21 mj.i 9 kg. sitnica na mamu.
__________________
alboom and mia 1 & mia 2 :)
swanmia is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2007., 15:58   #28
Quote:
swanmia kaže: Pogledaj post
Mi smo imali sličan problem,ali se nije debljala jer je srce bilo bolesno,organizam je trošio doslovno svu snagu na disanje i vući bočicu,ali da te ne uplašim tvoja bebe je očito zdrava...
Nemoj mi to govorit... kad san pročita šta si napisala stresa san se ka mokri pas. Ajme majko iden odma doma vidit kako je...
Plavo oko is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2007., 00:30   #29
sta ima sa mišicom, ima li koji gram viška?
__________________
leni
lturkano is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2007., 16:52   #30
Quote:
lturkano kaže: Pogledaj post
sta ima sa mišicom, ima li koji gram viška?
Hvala na pitanju. Bili smo jucer na vaganju uvatila je 150g u 3 dana tako da izgleda da je za nju ipak najbolji bebimil pa se onda vračamo na njega. ništa ne ostaje nego da budemo strpljivi. Evo tamn dok ovo pišem stoji kraj mene i krepaje od smija.
Plavo oko is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2007., 18:06   #31
Quote:
Plavo oko kaže: Pogledaj post
Hvala na pitanju. Bili smo jucer na vaganju uvatila je 150g u 3 dana tako da izgleda da je za nju ipak najbolji bebimil pa se onda vračamo na njega. ništa ne ostaje nego da budemo strpljivi. Evo tamn dok ovo pišem stoji kraj mene i krepaje od smija.
Bravo, princeza! Samo tako dalje!
puppa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2007., 15:41   #32
sve u svemu nije ništa strašno s malom, zahvaljujem puno svima na brizi i savjetima. Pozdrav!!!
Plavo oko is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 11:28   #33
plavooki, bas mi je drago da je beba dobro
ako vec nije na sisi, bebimil rula
nek samo tako i dalje nastavi
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 19:20   #34
Quote:
Plavo oko kaže: Pogledaj post
Nemoj mi to govorit... kad san pročita šta si napisala stresa san se ka mokri pas. Ajme majko iden odma doma vidit kako je...
Plavo oko,žao mi je što sam te uplašila sa svojim iskustvom,nisam htjela.
Probajte uvesti maltodekstrozu nemože štetiti,može samo pomoći, to je energija.
Pusa malenoj
__________________
alboom and mia 1 & mia 2 :)
swanmia is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2007., 20:40   #35
chatou,
tvoju temu sam izdvojila kao zasebnu, evo link
__________________
Najopasnija hrana je torta. Svadbena.
Jedini poraz koji sam doživio u životu...nisam uspio sjebat škuribandu. (walter, 2010.)
putnica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:21.