Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.06.2016., 13:23   #1
Paralelni svijetovi

Što se tiće paralelnih svijetova i dimenzija, siguran sam da tako nešto postoji.Pročitajte ovo što sam pronašao na internetu:

"Nakon brojnih otkrića u kojima prednjače znanstvenici s glasovitog CERN-a i Oxforda, s kojima se otkrilo kako su paralelni univerzumi stvarnost koja se ne može zanijekati, postavlja se pitanje – koliko nas postoji u alternativnim realitetima i je li naše „ja“ ovdje i sada „pravo ja“ ili tek kopija iz nekih ogranaka multiverzuma koji će se s „vremenom“ urušiti i nestati?"

Ja osobno ne mislim da postoje kopije ljudi u tim svijetovima ili dimenzijama, ali to što mi to ne vidimo ne znači da i ne postoje ti tako zvani drugi svijetovi nastanjeni svakakvim bićima.
__________________
Nisam uvijek u pravu, ali nikad nisam u krivu.
Fireskull is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2016., 21:11   #2
Quote:
Fireskull kaže: Pogledaj post
Što se tiće paralelnih svijetova i dimenzija, siguran sam da tako nešto postoji.Pročitajte ovo što sam pronašao na internetu:

"Nakon brojnih otkrića u kojima prednjače znanstvenici s glasovitog CERN-a i Oxforda, s kojima se otkrilo kako su paralelni univerzumi stvarnost koja se ne može zanijekati, postavlja se pitanje – koliko nas postoji u alternativnim realitetima i je li naše „ja“ ovdje i sada „pravo ja“ ili tek kopija iz nekih ogranaka multiverzuma koji će se s „vremenom“ urušiti i nestati?"

Ja osobno ne mislim da postoje kopije ljudi u tim svijetovima ili dimenzijama, ali to što mi to ne vidimo ne znači da i ne postoje ti tako zvani drugi svijetovi nastanjeni svakakvim bićima.
Da, da, evo i autentičnih snimaka, iz pve ruke, stupanja u kontakt s bićima iz tih paralelnih svjetova - predvodi ih naučna elita gorespomenutog CERN-a i Oxforda!
Šabović Adis is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2016., 21:29   #3
Gle fakat!
Imam neki déjà vu dok gledam tu snimku.Ovaj crveni mi je poznat:klap:

Više cijenim one koji su za ozbiljan pristup.
__________________
Nisam uvijek u pravu, ali nikad nisam u krivu.
Fireskull is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2016., 03:59   #4
Dok mi ne pošalješ razglednicu s takvog planeta nevjerujem baš.

Poslano sa mog GSmart Tuku T2 koristeći Tapatalk
Ares88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2016., 21:22   #5
Quote:
Fireskull kaže: Pogledaj post
Gle fakat!
Imam neki déjà vu dok gledam tu snimku.Ovaj crveni mi je poznat:klap:

Više cijenim one koji su za ozbiljan pristup.
Ozbiljan pristup čemu - paralelnim svjetovima?! Pa nisam prs'o, jbt. ...
Šabović Adis is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2016., 21:14   #6
I ja gledam emisiju paralele, je l' to?

Ako nije to. Pa kad odeš u naprimjer indiju to ti je kao da si sišo u paralelni svijet. Naravno da ima ju naši podatci negdje u nekoj big rum ili knjigi, svi smo mi zapisani I uškoli ako ne učiš ili nisi na klasu zapišu te ili te redar tuži

A danas vidimo čitav je svijet otišo paralelno iskočio iz prirodne harmonične putanje kroz svemirland i uletili smo blago u nezapamčenu holuju zone sumraka negdje između kansaza i plutona
A može biti da ima tih para lelnih svjetova i van nama poznatih, ja mislim da ima, a možda i nema, a opet zašto ne bi bilo. Tako i mravi pitaju ma ima li svijet izvan našeg mravinjaka i naše livade
morskigolub is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:53.