Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.10.2017., 12:25   #41
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Da.Ja sam bil visok 2 metra. Plav. Mlad. Mogao sam zakucati sa dve ruke. Joj kad se setim.
Double-fisting?
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 12:27   #42
Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
Double-fisting?
Smiri se. Da si me samo tada videl! Koliko sam i trica zabijal!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 12:30   #43
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Smiri se. Da si me samo tada videl! Koliko sam i trica zabijal!
Triple-penetration?

E to se zove korištenje svih alata koji su ti na raspolaganju
Znam i jednu zanimljivu pozu za to

EDIT:
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 13:41   #44
Zbog razmnožavanja koje je biološki i razlog našeg postojanja.
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 13:49   #45
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Zbog razmnožavanja koje je biološki i razlog našeg postojanja.
jesi u vezi?
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 13:56   #46
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Zbog razmnožavanja koje je biološki i razlog našeg postojanja.
Pa može se razmnožavat i kad nisi u vezi...

Kaj se tiče teme,meni su to gluposti da svi varaju i da su svi nesretni u braku.
Meni je općenito glupo da neko govori u svačije ime.
Možeš govorit svoje mišljenje i svoje iskustvo.
starakrpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 14:09   #47
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
jesi u vezi?
Nope. Nitko se neće razmnožavat samnom
Quote:
starakrpa kaže: Pogledaj post
Pa može se razmnožavat i kad nisi u vezi...

Kaj se tiče teme,meni su to gluposti da svi varaju i da su svi nesretni u braku.
Meni je općenito glupo da neko govori u svačije ime.
Možeš govorit svoje mišljenje i svoje iskustvo.
Može, al je puno jednostavnije u dvoje
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 14:11   #48
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Nope. Nitko se neće razmnožavat samnom
ziher si bila u kojoj... koliko potomaka vuces?
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 14:15   #49
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
ziher si bila u kojoj... koliko potomaka vuces?
Nemam potomaka
Dvojica su se htjeli razmnožavat samnom, ali sam ih otjerala od sebe, a oni s kojima sam se ja htjela, nisu mene htjeli :foreveralone:
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 14:17   #50
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Nemam potomaka
Dvojica su se htjeli razmnožavat samnom, ali sam ih otjerala od sebe, a oni s kojima sam se ja htjela, nisu mene htjeli :foreveralone:
zbilja niđe veze kod tebe

__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 14:18   #51
Valjda će bit treća sreća

Jesi se ti razmnožio?
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 14:28   #52
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Valjda će bit treća sreća

Jesi se ti razmnožio?
unatoc dosta dugih veza, njet. mora da sam propustio bit.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 14:34   #53
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Ajmo zamislit sliku svijeta bez veza/brakova?
Kako bi to funkcionisalo? Svako moze sa svakim... jer obligacija prema partneru na kojoj se temelji veza/brak ne postoji.
Djecica koja su nastala iz tih slucajnih susreta, trce veselo po livadama i svi ih paze da ne padnu?

Eto, ti si otvorila temu. Daj nam svoju sliku svijeta bez veze/braka posto pitas i nije ti jasno, cemu veze/brakovi?
Odgovorio si protupitanjem koje je ujedno i odgovor. Zapravo si rekao sve o ljudskom rodu općenito... Moj naklon
__________________
In Memoriam Nevenka Maras aka Nela Eržišnik 1922-2007
http://www.youtube.com/watch?v=AOUpARDUd9M
Carica Hrdalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 14:50   #54
Quote:
coconut addict kaže: Pogledaj post
Nije osobnom razocaranje, to sam vec prosla. Nego jednostavno razmisljam o tome koja je poanta. Nisu mi jasni ljudi. Cak i tu mnogi cmolje po forumu kako su otkrili prevaru i sto uciniti tada, mislim a sto si mislio/la da ces biti jedini/a?

Ne kazem da bas apsolutno svi varaju, ali i oni koji ne varaju bi rado kad bi mogli samo nemaju (trenutno) prilike. Pogotovo muski. Vjerujem kad bi svi imali prilike da bi 90% njih varalo. I to ne jednom nego svako malo.
Mene samo zanima kako si ti zaključila da apsolutno svi varaju i da oni koji ne varaju bi rado varalo i to više puta?

Zar je tebi toliko teško shvatiti zbog svojih osobnih iskustva i iskustava ljudi koji te okružuju, da postoje ljudi koji ne varaju i ne žele varati? I ako je, zbog kojeg točno razloga? Tata je varao mamu? Tebe su varali tvoji dečki? Prijateljicu je prevario njezin? Ili si ti prevarila? Ili tvoje prijateljice?

Quote:
coconut addict kaže: Pogledaj post
Pa nemam nikakvu sliku, nisam tu dosla objasnjavati kako ja to vidim. Samo me zanimalo jesam li ja luda ili je hrpa ljudi toliko luda i naivna kad vjeruju da zive vwliku ljubav, pogotovo zene koje izgube glavu za nekim tipom samo tako i vjeruju mu kad kaze da zeli samo nju. To sam slusala od frendica puno puta i gledam u njih i nije mi jasna ta naivnost. Pa me zanimalo jesu lo i forumasi tako naivni ili su ipak realniji

I najvise od svega me zanima zasto su ljudi takva djubrad kad glume neko povjerenje i ljubav u vezi a od ljubavi ni lj kad tako svjesno lazu toj osobi mjesecima, godinama. Sto ju/ga onda ne ostavis? Zato mi se zgadilo to sve i makar imam potrebu i zelju za nekim, sve vise raste ta odbojnost u meni prema vezama, ljibavi, zaljubljenosti.. Tu nema nista dobro, samo te netko povrijedi i napravi budalu od tebe..
Zašto bi bila naivnost? Od kud ti ideja da svaka veza, ljubav, brak, zaljubljenost itd. završi povrijeđenošću i da svi ljudi glume i pretvaraju se? Ti imaš nekih dubljih vlastitih problema ako tako na sve gledaš.

Ponekad upoznaš osobu koja je tvoja preslika u drugom spolu, u toj osobi imaš i partnera i prijatelja i sve. S tom osobom djeliš sve i tugu i radost, stvori se zaljubljenost, privrženost a na kraju i ljubav. Od te osobe dobivaš sve ono intimno što želiš, ali i više od samog seksa, ponekad je to samo mogućnost da kažeš što te ljuti npr. Tako se stvaraju odnosi, i tako se stvara povjerenje. Ne moraš nikome vjerovati to je tvoj izbor, ali ako ti osoba pokaže i dokaže to nema razloga sumnjati. Kada si u takvom odnosu ne želiš varati i ne razmišljaš o tome.

Nije isto kada je neka osoba zgodna i privlačna i objektivno kažeš, je taj mi je zgodan, i stvarno pomišljati o prevari s tom osobom ili nekom trećom. Da meni će netko bit zgodan možda ću primjetiti nekog drugog, ali neću razmišljati o tome da spavam s njime ili da prevarim. Zašto? Zato jer mi on ne može pružiti što mi moj partner pruža. S njime mogu imati isprazni seks i one night stand i to je sve. S partnerom imam 1000 stvari koje dijelim.
 
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 16:04   #55
Quote:
coconut addict kaže: Pogledaj post
Zanima ne zasto ljudi uopce ulaze u veze, zasto se zene, planiraju buducnost zajedno, ako ionako velika vecina vara partnere i lazu tako godinama i prave se kao da nista nije bilo.

Meni stvarno ali ozbiljno nije jasno kako ljudi imaju toliko povjerenja da vjeruju da su bas oni u vezi/braku punom povjerenja i da se njih ne vara. Ili vecina njih ni ne razmislja o tome pa ih i boli briga dok ne saznaju za to.
Mene recimo zanima zašto netko kada bude prevaren, ostavljen ili što već sebi dozvoli da projicira svu ljutnju, mržnju i razočarenje na cijeli svijet umjesto da kako bi bilo logično usmjeri na tu jednu osobu?
I da li je za to kriva ljubav koju još uvijek osjećaju prema njoj pa ju podsvjesno štite i pravdaju time što su eto zapravo svi takvi?

Ako me žena, djevojka ili tko već prevari to je napravila ona a ne ljudski rod u cjelini. Ako ja to napravim njoj onda sam to napravio ja jer sam stoka a ne jer je muški rod sjeban. Stvari su tako jednostavne, uvijek se svodi na pojedinca. Mislim da si trenutno povrijeđena pa otuda ovaj stav koji imaš ali on je pogrešan. Uz malo sreće proći će te brzo, u najgorem slučaju zaglaviti ćeš u njemu dugo, neke su zauvijek. Bilo bi šteta da si to dozvoliš.
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 16:53   #56
Nije mene nitko prevario dosad i ne pisem zato, nego zato jer stalno slusam oko sebe takve price i to je toliko rasireno da je postalo normalno vecini ljudi ocito..Znci svi vec ocekuju da ce biti prevareni ili prevariti i to im je ok u duljim vezama.

I o kakvoj zaljibljenosti pricate kao ljubavi, to nije ljubav. To nam malo kemija u glavi razdrma logiku i sve nam je bajno i ruzicasto i naravno da onda nitko ne gleda druge, ali to traje par mjeseci, a sto nakon tih par mjeseci - kad to sve popusti i vratimo se u normalu, ajmo se svi varati jer bise nije zanimljivo, monotono je i dosadno pa trazimo novi val adrenalina??
coconut addict is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 17:10   #57
Pa isto objektivno gledano, veze su totalni gubitak vremena koje se moze iskoristiti na puno produktivnije (a bogme i zabavnije) nacine

I uopce tu ne pricam o nikakvom varanju i sl., a niti kroz pesimizam kao sto govori coconut addict.
__________________
BOOMSHAKALAKA!!
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 17:23   #58
Quote:
coconut addict kaže: Pogledaj post
Nije mene nitko prevario dosad i ne pisem zato, nego zato jer stalno slusam oko sebe takve price i to je toliko rasireno da je postalo normalno vecini ljudi ocito..Znci svi vec ocekuju da ce biti prevareni ili prevariti i to im je ok u duljim vezama.

I o kakvoj zaljibljenosti pricate kao ljubavi, to nije ljubav. To nam malo kemija u glavi razdrma logiku i sve nam je bajno i ruzicasto i naravno da onda nitko ne gleda druge, ali to traje par mjeseci, a sto nakon tih par mjeseci - kad to sve popusti i vratimo se u normalu, ajmo se svi varati jer bise nije zanimljivo, monotono je i dosadno pa trazimo novi val adrenalina??
Pa iz zaljubljenosti takve se razvije ljubaf. Zapravo ne kužim kaj tebe to tolko smeta? Očito si tužna kaj nemreš naći nekog za sebe pa si upala u apatiju. Nemoj onda nikoga tražiti za vezu i sve 5. Samo biologija je zajebana stvar. Postoji ipak neki razlog zakaj postoje dva različita spola na Kugli.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 17:28   #59
Ma proci ce je cim on bude naletio u njen zivot.
Reci ce sebi, jebes ustanak protiv naivnosti
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 17:43   #60
Ne, nece me proci jer kako da znam kome mogu vjerovati a tko je sposoban lagati mi iza ledja mjesecima, pa i godinama i glumiti da smo sretni i zadovoljni zajedno? Vama je stvarno to toliko nebitno, dok god ne znate za to?

Mislim moguce je da cak netko takav i naleti i da se zaljubim, ali zaljubljenost je kratka, a sto onda kada prodju leptirici u trbuhu? Opet ce me isto to muciti
coconut addict is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:04.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger