Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.10.2017., 23:58   #1
GeForce Experience

Pozdrav narode, zanima me sljedece...Danas mi je dosla GTX 1080 graficka i slucajno sam saznao da mogu igre sa PC_a stream_ati na TV jer imam i Nividia Shield (2017)....isao probati i radi savrseno za igre koje podrzavaju tu opciju (vecinom noviji naslovi) ali recimo Assassins Creed ne mogu igrati, u biti stream iz Steam_a krene i igra se pokrene i cak udjem u igru ali ne mogu koristiti gamepad za kretanje unutar igre. Prije pokretanja igre stoji upozorenje da igra nije "podrzana" za igru sa Gamepad_om ali se moze igrati sa Steam Gamepad_om pa me zanima da li postoji nekakav trik da ja koristim Shield_ov ili PS4 Gamepad prije nego krenem u nabavku steam_ovog joystick_a. Svaki savijet je dobro dosao. Hvala
Brico_GO is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 17:36   #2
Jesi ti PHP dev kojim slučajem

Imaš programe tipa Pinnacle ili Xpadder s kojima možeš simulirati kretnje miša na gamepadu, ali to nije baš najsretnije rješenje. Ako igra nema gamepad support nativno onda je najbolje koristiti Steam controller.
Drizzt61 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 19:01   #3
Ne kuzim ovo sa PHP dev Igra ima gamepad suport jer kad igram na PC koristim PS4 joystick i sve radi bez problema sto znaci da je do Nvidie
Brico_GO is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:56.