Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.12.2008., 22:41   #241
@ full loaded & louiz

http://www.youtube.com/watch?v=aB6gH_vqs4w

Što čekate, prašite se, ali ne brašnom kako je to lijepo uočio mlinarev sin, to je bil sin njegovog razmišljanja.
Da gledaš film bilo bi kaj, naprijed Dinamo.
Na kraju krajeva postoji i rezervna momčad. Bolje primit gol nego prestajati cijelu tekmu.
No ako je romansa onda fiju.
Odgovori s citatom
Old 01.12.2008., 22:45   #242
Quote:
MlinarevSin kaže: Pogledaj post

Za silovanje, kao i ljubav, potrebno je dvoje.
Ruka i Ti? Koja Ti je to magija?
Odgovori s citatom
Old 01.12.2008., 23:47   #243
Quote:
ARTETUREN kaže: Pogledaj post
@ full loaded & louiz

http://www.youtube.com/watch?v=aB6gH_vqs4w

Što čekate, prašite se, ali ne brašnom kako je to lijepo uočio mlinarev sin, to je bil sin njegovog razmišljanja.
Da gledaš film bilo bi kaj, naprijed Dinamo.
Na kraju krajeva postoji i rezervna momčad. Bolje primit gol nego prestajati cijelu tekmu.
No ako je romansa onda fiju.
naravno da bumo se prasile. niky
Old 01.12.2008., 23:53   #244
halo?

fulao sam forum, kakva je to magija niš ....ostaje mi Dragovoljac.
Hoćemo li u paru, onak na daljinu?
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 02:10   #245
Quote:
halo?

fulao sam forum, kakva je to magija niš ....ostaje mi Dragovoljac.
Hoćemo li u paru, onak na daljinu?
aaahaaa, to nam jedino sada i preostaje. par love spellova i da viš vraga.
Old 02.12.2008., 03:17   #246
Bed time, ali fale nam Dragovoljac i NIKy.
Ja biram Dragovoljca (zna on to, zato i nije došel) It`s a kind a magic
ARTETUREN1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 14:13   #247
Quote:
luiz kaže: Pogledaj post
naravno da bumo se prasile. niky
svaku sekundu si mi u mislima
prisutna si u meni moja najdraža luiz
NIKY27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2008., 03:24   #248
ˇ@ NIKY 27

jel uvertira kod Tebe uvijek toliko traje? Ako je u području infrazvuka ...
Odgovori s citatom
Old 21.12.2008., 21:17   #249
Quote:
ˇ@ NIKY 27

jel uvertira kod Tebe uvijek toliko traje? Ako je u području infrazvuka ...
stala je..
NIKY27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2008., 03:39   #250
I jel pauza i iščekivanje ekstaze ili je nepovratno stalo?
Ponekad je to samo zatišje pred buru, ha ...
Izgleda da smo promašilo oboje ...
Odgovori s citatom
Old 22.12.2008., 11:24   #251
Quote:
I jel pauza i iščekivanje ekstaze ili je nepovratno stalo?
Ponekad je to samo zatišje pred buru, ha ...
Izgleda da smo promašilo oboje ...
pauza u iščekivanju nečega,šta trenutno ni sama ne razumim..
NIKY27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2008., 12:31   #252
dobrodošla na drugu "skalu"
Odgovori s citatom
Old 26.12.2008., 20:26   #253
Quote:
Full loaded kaže: Pogledaj post

E sada zanima me (mada ovo može zvučati i djetinjasto smiješno) ima li ikakvog načina da ja njemu vratim ili nekako uputim neku sublimnu,podsvjesnu,nazovite ju kako hoćete poruku putem snova,da kada se sretnemo on pomisli "nju sam već vidio u snovima ili negdje" ili neš takvo.

Nemojte se smijati,ali pišem vam onako kako se osjećam.
Ono što stvarno činiš s tim je da neprekidnim tokom svojih "ljubavnih misli" punih želje otvaraš ga ljubavi. Ponavljana misao sa velikim intenzitetom dotiče drugu osobu.

Moja dobra prijateljica je to radila tokom 9 meseci i svesno dozivajući ga "čarolijama", i kompulzivno jer je to bilo jače od nje. Ono što je napravila je da se čovek silno zaljubio u neku drugu i naprasno ostavio partnericu s kojom je inače živeo.... Kad ga je srela rekao je da je lud od ljubavi i da jedva čeka da se oženi ....
Astral Fire is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2008., 20:28   #254
Quote:
Astral Fire kaže: Pogledaj post

Moja dobra prijateljica je to radila tokom 9 meseci i svesno dozivajući ga "čarolijama", i kompulzivno jer je to bilo jače od nje. Ono što je napravila je da se čovek silno zaljubio u neku drugu i naprasno ostavio partnericu s kojom je inače živeo.... Kad ga je srela rekao je da je lud od ljubavi i da jedva čeka da se oženi ....
Hoćeš reći da je ona prizivala njega a on se otvorio i zaljubio u drugu? Ili je posrijedi sintaksička greška? Molim te pojasni mi? Zar se i takvo što može desiti?
Full loaded is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2008., 00:14   #255
može..može... kaotični i nekontrolirani mag . Pripremila lijepo nekoj drugoj teren.
adarelh is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2008., 03:13   #256
@ Full loaded

je li samo osjećaj in the head ili imaš naznaka od te osobe?

Zadnje uređivanje ARTETUREN : 28.12.2008. at 03:18.
ARTETUREN is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2008., 13:46   #257
Quote:
@ Full loaded

je li samo osjećaj in the head ili imaš naznaka od te osobe?
Osjećaj je ne samo u mojoj head nego i u heart and soul, a ponajviše in my stomach (iskusniji ljudi i inače kaže da ljubav prebiva u stomaku,ali doslovce )...A što se tiče naznaka, njih još nema i nemre ih ni bit jer dotični ne zna da ja uopće i egzistiram na planet Earth, i to iz jednostavnog razloga jer on mene nije ni upoznao...ovo je s moje strane kao u srednjovjekovnoj trubadurskoj lirici, zaljubljivanje na daljinu

A što ću, i to se dešava, ali kunem se svime na svijetu da osjećaj nije niš slabiji nego da sam s tom osobom provela godine pa se tek onda zaljubila,ili što ti ja znam....
Full loaded is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2008., 22:08   #258

@ Full loaded

Drago mi je da sam "upoznao" osobu koja se utapa u ljubavi. I ja sam nedavno proživljavao tako nešto i još uvijek traje.
Zapanjen sam moći doživljaja, naručito kada krene prema glavi. A što je iniciralo takvo proživljavanje žudnje? Uživaj dok traje. No znači, Ti si njega zamijetila?
Odgovori s citatom
Old 29.12.2008., 01:14   #259
Quote:

@ Full loaded

Drago mi je da sam "upoznao" osobu koja se utapa u ljubavi. I ja sam nedavno proživljavao tako nešto i još uvijek traje.
Zapanjen sam moći doživljaja, naručito kada krene prema glavi. A što je iniciralo takvo proživljavanje žudnje? Uživaj dok traje. No znači, Ti si njega zamijetila?
Što je iniciralo? Pa iskreno ja sam tu osobu već dugo godina znala, onako iz viđenja, iz daleka, ali bila sam u nekim vezama i nikad mi ni na pamet ne bi moglo pasti da ću se jednog dana zaljubit u njega. I onda, toliko godina poslije, prije tri mjeseca...paff...naišla sam slučajno na njega, i buknulo je kao vatra...ma ja to ne mogu opisati, kao prerijski požar, iznenada i što je najvažnije bez nekoga vidljivog ili smislenog razloga (zašto baš on?).

Platon je čini mi se rekao da se ljubav smatra božanskom jer kao i božja djela nastaje iz ničega. E ja sam se sjetila te opaske, i doista ovo je buknulo iz ničega. Jer ne mogu shvatiti zašto baš on, kada ima i drugih, i mlađih, i ljepših i koji bi mi mogli pružiti uzbuđenja i (sramim se i reći ali bože moj) materijalna zadovoljstva poput odlaska u Grčku ili kupovine skupih poklona. On baš i nije (kako sam čula) nekoga jakog materijalnog stanja, al kunem se da bi s njim otišla da živim u Liku, među one medvjede, da uzgajam svinje i krumpir,bez da ikad poželim spustit se do Zg ili mora.

Samo da me on zamijeti, nemam više druge želje.
Full loaded is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2008., 01:49   #260
Zapravo, sada ću napisat nešto to nikad nikome nisam rekla, a pošto ovo i nije baš posjećen pdf nema opasnosti da se taj prepozna u tome....Radi se o jednome slučaju iz doba kada sam još bila u srednjoj školi, koji mi se dogodio a ja do dana današnjeg mislim da su tu uplele prste neke nadnaravne sile, da me je neko astralno biće ili mali debeli Kupid čuo i uslišio mi želju....Dakle, preselila sam se u drugi grad, tako da sam treći razred počela u drugoj školi, i sad k nama su na njemački jezik dolazili učenici iz drugog razred do nas, i bio je među njima jedan anđeoski lijep dečko kojega čim sam vidjela pomislila sam (sjećam se točno misli):" Tako si lijep.Kako bih voljela da se zaljubiš u mene". I na tome je ostalo, niti sam se ja zaljubila u njega niti on u mene (bio je 22.studeni).

Godina je prošla, ma ja njega više nisam ni zamjećivala toliko, kada sam jednog dana, na satu, slučajno podigavši pogled vidila da me on gleda...ali kako me je gledao! Još i danas protrnem kad se sjetim tog pogleda! Istog trena znala sam da je on zaljubljen u mene, a datum je bio točno 22.studeni (godina od onog dana kada sam si ja ono zaželjela). Kod kuće sam do besvijesti razmišljala o tome, odmah mi je bilo čudno otkuda ta podudarnost datuma i otkuda tako iznenada?

Jer on nije do tad pokazivao ama baš nikakve znake naklonosti. Tada mi je prvi put palo na pamet da postoji u zraku, u elementima neka magija, netko ili nešto što nas u jednom sretnom trenu (koji se dogodi jednom ili nijednom u životu) može čuti i uslišiti nam molbu ako hoće.
Samo je u ovom slučaju smiješno bilo to što sam ja ono pomislila tek tako, nisam se grizla nit molila boga kao sada, a ipak mi se ispunilo.
Možda ta bića koja lijetaju naokolo mogu ući i u naše snove ili ih mi možemo poslat nekom drugom?

Sorry na ovolikoj skribomaniji
Full loaded is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:39.