Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Poduzetništvo, računovodstvo i porezi Pokrećemo poduzetništvo u Hrvatskoj - za računovođe i one koji ih trebaju

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.07.2014., 13:11   #1481
Cool

Ljudi dragi, ja idem na zasluženi GO, u biti već sam od ponedjeljka, želim i vama da se odmorite i uživate malo...zaboravite na računovodstvo, financije i poreze...
klara6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2014., 15:41   #1482
Quote:
apis16268 kaže: Pogledaj post
Ma ... dal ti to gledaš u staklenu kuglu?!?!?
Koka, pa ne radi staklena kugla. (Made in Kina) Mora biti kristalna...
Old 31.07.2014., 15:44   #1483
Quote:
klara6 kaže: Pogledaj post
Ljudi dragi, ja idem na zasluženi GO, u biti već sam od ponedjeljka, želim i vama da se odmorite i uživate malo...zaboravite na računovodstvo, financije i poreze...
Ajde i ti, iš, iš... sada ćeš imati 3-4 dana red sunca, red kiše, a sve na +30C.
Savjet: dobra hermetička vrećica za odjeću, kupanje u moru po kiši je fantazija i poezija... Kupanje u nabujalim potocima, na cestama s kojih bujica skida asfalt, i sl. je pak opasno po život.
Old 01.08.2014., 07:15   #1484
A ja bio sretan kad je onaj prvi reko da će svojim đabalebarošima skratit plaće da ne strše preko 10.000... (E jes mi neka satisfakcija antibirokratska...)

Onda došo oni drugi i reko da oni prvi pi... piri bez veze i da nema pojma i da neće nikome ništa skidat, jer njima ta vojska neradnika (čast i slava onima koji ipak rade!) itekako treba, da skriju poneku škudu i zamagle poneki lijepi izlazak sunca. Ako ga vidimo ovih dana...? I turisti nam pobjegoše...

I na koncu ja popiš. Jer Pero Šalteraš mora imat mjesečno 5 puta više love koju mu daje država od mene, koji sam obični mučki poduzetničić. Švercer, lupež, tat itd, kako me ministri vide, počevši od onoga koji je sišo... pa dalje. I pero mora imat 4 puta više od vas, kolegice und kolege, sram vas bilo, jer mutite i pokrivate mene i slične državne tatove tu i tamo, mjesto da smjesta prijavite da njesam fiskaliziro 1 račun. Jer je nestalo struje, često grmi. I sv. Iliji Gromovniku su napunili kufer...

A, ma... Ipak me najoduševila naša država, vlada, precjednik, pozicija i opozicija, posebno otpozicija, (pozadinci) koji su toliko nisko pali da u raji traže cinkaroše da im šalju račune, pa da pokupe 100.000 nagrade... En ti taku državu, tu lutriju i sve koji su to smislili!! Mi smo ipak otpadak i sramota Europe, ali ne samo zato jer se zbilja ne izdaje taj jad od računa, nego zato jer država kupuje građane koda je u pitanju loto. Ali - inspektorima, čiji poso će sad radit raja, ostavlja 20.000 za poseban trud i dramolete koje izvode i Fehiju i Muju i Pavu, kad ulete u sladoledarnicu, piceriju ili slučajno u suvenirnicu. Ta drama i dramoleti koje izvode svakako vrijedi dvaes banki po glavi. Mada se Fehi kune da cijeli dan ne proda ni toliko sljadoljeda.
Old 01.08.2014., 17:41   #1485
Quote:
klara6 kaže: Pogledaj post
Ajmoooooooooo!!!!!
apis16268 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2014., 18:11   #1486
Quote:
apis16268 kaže: Pogledaj post
Ajmoooooooooo!!!!!
Odoh i ja, samo da bar 2 dana bude sunca ostalo mogu pijavice preletat
devilgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2014., 21:30   #1487
evo i ja na slobodi...
odmaram dušu u zelenilu... (ove godine nemam volje za morem ... ) :-)))

ajme što ćemo se odmoriti ......
GricGric is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2014., 07:08   #1488
Najavljen je dolazak nekoliko pijavica na Jadran, a dežurni metrologičar hi je imenovo: Apis, Devilgirl, Grickalica, Klara itd.

Ovo je službeno upozorenje: pripazite se.
Old 03.08.2014., 12:25   #1489
Quote:
dUbO kaže: Pogledaj post
Najavljen je dolazak nekoliko pijavica na Jadran, a dežurni metrologičar hi je imenovo: Apis, Devilgirl, Grickalica, Klara itd.

Ovo je službeno upozorenje: pripazite se.
hahaha, sve je to ok, dok ne dođe tornado koji su prozvali Dubo , taj nosi sve pod sobom
GricGric is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2014., 02:24   #1490
Quote:
GricGric kaže: Pogledaj post
hahaha, sve je to ok, dok ne dođe tornado koji su prozvali Dubo , taj nosi sve pod sobom
Otprilike se računa da su 3 pijavice = 1 uragan VI kategorije...
Old 06.08.2014., 20:14   #1491
Dubo, a kuda ćeš ti na odmor?
Pretpostavljam da će to boiti nakon sezone?
GricGric is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2014., 07:05   #1492
Red face

Quote:
GricGric kaže: Pogledaj post
Dubo, a kuda ćeš ti na odmor?
Pretpostavljam da će to boiti nakon sezone?
A što je to "odmor"?!? Ja sam odavno na odmoru, država mi daje crkavicu za kruh i vodu, a kako sam naviko na više ostatak sam sebi stvorim. Opet naravno država otkine više od pola kolača... što j arazumijem, dernjali ste se za 20-30 Audija, a sad ste naje... kad kupe 10 avijona. Jer mi smo NA TO. Spali. A imamo toliku vojsku nezaposlenih, pa da svakome daju zmaja da ga pušta, klinac bi nama netko doletio i proletio...

Naša lijepa me jako podsjeća na onoga magarca što su ga učili da ne jede, pa im je jado na koncu krepo. Za razliku od Maga, ova naša lijepa vlada uči nekoliko miliona nas da ne jedemo (lokat možemo) i samo zato oni nama uzimaju sve više. Šteta je da se naš predsjednik ne zove Super Hik (za starije, onaj iz Alana Forda) koji je kao pravi moderni Hrvat uzimao siromašnima i davao bogatima. Dobra je to ekipa bila, a mi imamo i number one, puno "halo Bing" a o Bob Rockovima da i ne govorim.

Ako je "odmor" ono kad digneš sve 4 u zrak (obavezno 4, dvije ne važi!!) i piljiš u oblake i galebove, nažalost od toga sam cijepljen, jer posao je takav da ne mogu uteč ni 3-4 dana. I kad je tako, onda barem skrpim 7 dana stisnem zube, pa odem na kupanje u toplu vodu, kao liječim vijuge, zglobove i šarke... I peti dan mi je već dosta, pa jedva dočekam šesti i zbrišem. Rad je bolest. Beš rad, odmor je zakon.
Old 24.08.2014., 06:14   #1493
A kakvo zaj... vrijeme su donijele?!? Ili ostavile?? Fale još samo leteće metle sa zgodnim vješticama (nisu ni one što su nekad bile) i uz nočašnji light show i potezanje kašeta, sidara, buzdovana i zveket oklopa nad Dubrovnikom - stislo se svakome, a kad je počelo pucat po okolini - ni podrum nije bio siguran. A koprivu ajde nađi uz ove nove korove...
Old 24.08.2014., 14:59   #1494
Quote:
dUbO kaže: Pogledaj post
A kakvo zaj... vrijeme su donijele?!? Ili ostavile?? Fale još samo leteće metle sa zgodnim vješticama (nisu ni one što su nekad bile) i uz nočašnji light show i potezanje kašeta, sidara, buzdovana i zveket oklopa nad Dubrovnikom - stislo se svakome, a kad je počelo pucat po okolini - ni podrum nije bio siguran. A koprivu ajde nađi uz ove nove korove...
Ma jesil ti nama preživio nevrime...
devilgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 07:02   #1495
Quote:
devilgirl kaže: Pogledaj post
Ma jesil ti nama preživio nevrime...
Ma mene je uvatila pijavica ima skoro četres godina i ne pušta me. Svako nekoliko se derem: što te ne ubije to te ojača. I pijavica me vrti, nosi, galami, a ja sve podnosim, samo nekako mi je najteže podnijeti ovu državu, prepametne ministre (one niže neću ni spominjati) i sve kerefeke koje su smislili da nam "olakšaju" život.
Old 25.08.2014., 13:21   #1496
Ćao društvo!
Godišnji pa "puf "porezna kontrola Divno zar ne. nemam vremena za disati.
klara6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 13:06   #1497
Ups... to se zove peh.... tak da odmah sav odmor i dobro raspoloženje prisjedne... to oni tebe jačaju... dobro kaže Dubo, šta te ne ubije, to te ojača...
GricGric is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 16:01   #1498
Slažem se.
klara6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 05:40   #1499
Klara, kupi slamku i diši na slamčicu... Ne boj se svi ćemo mi tako uskoro.

Jedino me malo tješi moj dvomjesečni uzaludni hod po mukama geodetskim - čini mi se da je tu još veći cirkus i golema deračina!! Sreća imamo ono: "Neuređena zemlja", pa svih boli neka stvar, a ono demagogije što nam serviraju Teta Mrak i ostali pobočnici na TV ide uz crni čaj bez šećera, može kap mlijeka i 2 zrna papra.

Ma da ipak opišem posljednji štos!! "hoćete priključak vode? A može, evo sad ću ja vama napisati ugovor, potpišete i onda može". I da mi sve napismeno. Ipak, pročitam ja malo: obvezuje se financirati postavljanje 180 m cijevi, promjera 110mm...?????? I zatrpavanje kanala su naveli, da im svetoga ti Duje, pa i onega Dioklecijana, Sv Vlaho ih zgromio... jesu li oni normalni?!?!? A moj grijeh - pristao sam im platiti pristojnu lovu za legalizaciju, budala jedna obična, ni struje ni vode ni knjigovođe. Amen. Ubiše Apsurdistaniju.
Old 03.09.2014., 06:52   #1500
Ma kako ste se ulijenile...

Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:14.