Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.08.2017., 08:42   #81
Quote:
Splićankaa kaže: Pogledaj post
cek jel te smeta ata se ona druzi s njim, ili sta te pila s pricama "gle kako jadnicak place, danas mi je pricao" jel ti spominje njega ili ti ga opce ne spominje..
Smeta me sto se cuju. Kao sto rekoh, ne osjecam se ugodno u takvom drustvu, gdje s njom dijelim neke stvari, a kasnije ona mozda s njim. Gadi mi se takav odnos.
ovčica5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 09:09   #82
Quote:
ovčica5 kaže: Pogledaj post
Bez uvrede, ali muskarci svakako imaju drugacije stajaliste nego zene oko takvih situacija...
Mozda bi i nama bilo lakse na taj nacin ali ne ide...
A sve ovisi i o nacinu na koji ste prekinuli, koliko ste bili skupa, koliko ste se zajednicki druzili itd itd, sve utjece na situaciju nakon prekida. Tvoja se ne moze mjeriti s mojom kao ni obrnuto
Bez uvrede ali otkud ti ideja da muškarci svi imaju drukčije stajalište nego žene oko takvih situacija. Da mi prijatelj dođe i veli da se druži sa mojom bivšom.Pod druženje mislim ispijanje kava, odlasci u kina i slično ,a nije se snjom družil dok je ona bila s menom sumnjam da bi mi taj frend bil više zanimljivim. No ako se radi o nekom frendu koji nam je bil zajednički. Logično mi je da se on nastavlja družiti sa njom.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 09:54   #83
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Bez uvrede ali otkud ti ideja da muškarci svi imaju drukčije stajalište nego žene oko takvih situacija. Da mi prijatelj dođe i veli da se druži sa mojom bivšom.Pod druženje mislim ispijanje kava, odlasci u kina i slično ,a nije se snjom družil dok je ona bila s menom sumnjam da bi mi taj frend bil više zanimljivim. No ako se radi o nekom frendu koji nam je bil zajednički. Logično mi je da se on nastavlja družiti sa njom.
Njoj nije i u tome je problem. Pa se ljuti kao malo dijete jer ljudi nisu onakvi kako bi ona željela da budu. Glupo, družiti se sa nekim nije zakonom zabranjeno. No ako ti netko ruje iza leđa tu se treba potegnuti crta.
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:58.