Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija > Teologija i religijska praksa

Teologija i religijska praksa Religije/denominacije, teološka i ostala vjerska pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.04.2013., 22:46   #41
Quote:
piramida4 kaže: Pogledaj post
Da li možeš dokazati svoje tvrdnje?
I čime?
Pa ne možeš povezivati željezno doba s nečim od 1000 i kusur godina poslije i to na takav način da zanemaruješ sve što je između bilo.Ti radiš kvantne skokove.

Na takav način se mogu priče i priče još nelogičnije povezivati od tvojih ako se preskače..
EliEliLama is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2013., 22:47   #42
Quote:
piramida4 kaže: Pogledaj post
Čovjek kada umre

Propovjednik 12,7
i vrati se prah u zemlju kao što je iz nje i došao, a duh se vrati Bogu koji ga je dao.
----------------------------------


U Bibliji se jasno kaže da je smrt za umrle - kao spavanje - nesvjesno stanje!
Što taj duh radi kod Boga? Da li s njim igra šah? Ili ga Bog smješta u neki trezor da duh u njemu spava.


Quote:
DJELA APOSTOLSKA 7,60
Onda se baci na koljena i povika iza glasa: "Gospodine, ne uzmi im ovo za grijeh!" Kada to reče, usnu.
----------------------------------------------------------------
Kad se umre - nema više razmišljanja.

PSALAM 146,4
Iziđe li duh iz njega, u zemlju svoju on se vraća i propadaju sve misli njegove
PROPOVJEDNIK 9,5
Živi barem znaju da će umrijeti, a mrtvi ne znaju ništa niti imaju više nagrade, jer se zaboravlja i spomen na njih.
---------------------------------------------
Ljude se "bude" u 2 etape u razmaku od 1.000 godina.
Prvo uskrsnuće dobrih

1. SOLUNJANIMA 4,14
Doista, ako vjerujemo da je Isus umro i uskrsnuo, onda će Bog i one koji usnuše u Isusu, privesti zajedno s njime.

Drugo uskrsnuće Zlih, a tek tada će biti za njih SUD!

Otkrivenje 20,13 More predade svoje mrtvace, a Smrt i Podzemlje svoje: i svaki bi suđen po djelima svojim.

--------------------------------
Gornje ti kaže - mrtvi su mrtvi - i ne diraj ih.
Molitve za mrtve su u Makabejcima - koje nisu nadahnute knjige.
Kada moliš za mrtve - ti na neki način prizivaš mrtve!
A to prizivanje je Bog Jahve u SZ - kažnjavao - Kamenovanjem!


Znači - molitva za mrtve - je miješanje u Božji SUD.
Jako zajebano. Još ispada da je moljenje na groblju za duše umrlih - SOTONIZAM !
Npr:
]
Na početku misnog slavlja župnik se prisjetio tragičnog događaja 17. kolovoza 2010. godine tijekom kojeg su poginule tri sestre SMI kada je na njihov auto naletio vlak na pružnom prijelazu u mjestu Donji Kladari kod Modriče. Župnik je pozvao sve na molitvu za duše poginulih sestara, te je potaknuo sve na zahvalnost Gospodinu za sve što je darovao Družbi i Crkvi po životu ovih triju sestara.
http://www.ssmi.hr/site/clanak/prva_...a_kod_modriche

Quote:
Pošto su svi mrtvi kod Boga Jahve - kako su onda u Čistilištu?
Nema nikakova Čistilišta.
To je Izmišljotina KC da uzme ljudima novce!
I muslimani se isto mole na grobljima, samo ne znam u koju svrhu jer oni isto nemaju čistilišta: http://haler.blogger.ba/arhiva/2009/07/11



Quote:
Kakva bi bila Istinita Božja Jahvina pravda,
da za one za koje se molilo - budu spašeni,
a oni koji nisu imali nikoga - neće biti spašeni!

To je nelogičnost.
Samo se ima smisla moliti dušama u čistilištu. Da im JHVH skrati kaznu.
A dušama u paklu se nema smisla moliti.

Quote:
Nema nikakova čistilišta!
Ne piše u Bibliji.
U bibliji često pišu i kontraverzne stvari, ali se samo jedna postavka uzima za istinu. Ovisi kako kome paše.
Ali nisi odgovorio koliko čovjek smije ukrasti da ne završi u paklu: 1 kunu , 10 kuna , 100 kuna, 1000 kuna , 10000 kuna 100000 kuna , milion kuna.........

Quote:
piramida4 kaže: Pogledaj post
Da li se smatraš Kršćankom?
Pravi Kršćanin ima Bibliju i u njoj su sva Božja uputstva.
Takovih uputstava - nema!
Znači - radiš kontra Boga Jahve.
Znači - nema spasa za tebe.

Moje je da te upozorim,
a tvoje je - da provjeriš u Bibliji,
a tada da se pokaješ i nastaviš ispravnim putem,
pa se spasiš.
-----------------------------------
Kako je ime tvome Bogu?

Lazar i bogataš :


Ako uzmemo pravu pouku koju ova živopisna priča donosi dobro smo učinili. Oni koji pak i dalje ustraju na tome da se u paklu nalaze bestjelesni duhovi neka onda objasne sljedeće riječi

a) Oče Abrahame!' molim te pošalji Lazara da umoči vršak prsta u vodu i da mi rashladi jezik jer se strašno mučim u ovome plamenu.' (kako je moguće da bestjelesna duša namoči jezik sa vodom koja se nalazi na vršku prsta)
b) Kako je moguće da ljudi iz raja komuniciraju sa onima u paklu kada je između njihv velik bezdan?
c) Je li moguće da ljudi koji navodno borave u paklu vide ekipu koja se nalazi u raju?
d) Kako je moguće da bestjelesna Lazarova duša 'sjedi' u Abrahamovu krilu?
e) Kako je moguće da bogataš koji doslovce gori u paklu ima najnormalniji razgovor sa Abrahamom
f) Mogu li ljudi koji se nalaze u paklu komunicirati sa Abrahamom?

Ako , kao što oni tvrde tu usporedbu treba shvatiti doslovno, onda možemo umjesto par jednostavnih pouka izvuči cijelu hrpu bizarnih zaključaka. Kada je Isus govorio o 'kvascu', 'žetvi' i slično nije mislio na kruh i poljoprivredni kombinat. Koristio je te izraze u usporedbama da bi im slikovito dočarao ono što nisu mogli shvatiti.

https://sites.google.com/site/doctrinalbase/skrtac

Kako odgovoriti na ova pitanja? Lako, svatko na svoj način na njih odgovara

Stoga se pokajte jedni prema drugima jer nemati isto mišljenje

Zadnje uređivanje krena : 05.04.2013. at 23:01.
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2013., 23:00   #43
Quote:
krena kaže: Pogledaj post
Što taj duh radi kod Boga? Da li s njim igra šah? Ili ga Bog smješta u neki trezor da duh u njemu spava.
Ne piše u Bibliji direktno.
Na nekom mjestu su nesvjesni - kao hibernacija - kaže se - spavanje.
Quote:
Jako zajebano. Još ispada da je moljenje na groblju za duše umrlih - SOTONIZAM !
Npr:
]
Na početku misnog slavlja župnik se prisjetio tragičnog događaja 17. kolovoza 2010. godine tijekom kojeg su poginule tri sestre SMI kada je na njihov auto naletio vlak na pružnom prijelazu u mjestu Donji Kladari kod Modriče. Župnik je pozvao sve na molitvu za duše poginulih sestara, te je potaknuo sve na zahvalnost Gospodinu za sve što je darovao Družbi i Crkvi po životu ovih triju sestara.
http://www.ssmi.hr/site/clanak/prva_...a_kod_modriche
Molim te ne prostači. Ne priliči ti, a ni temi.
Po meni - kada se moliš mrtvima -onda želiš uspostaviti kontakt sa njima.
A to je - prizivanje duhova- kazna - kamenovanje u SZ.
Quote:
I muslimani se isto mole na grobljima, samo ne znam u koju svrhu jer oni isto nemaju čistilišta: http://haler.blogger.ba/arhiva/2009/07/11
Čistilište je izmišljotina kako ljudima pare uzeti iz žepa,
i kako otići u Ognjeno Jezero.
Još jedna Sotonina prevara.
Quote:
Samo se ima smisla moliti dušama u čistilištu. Da im JHVH skrati kaznu.
A dušama u paklu se nema smisla moliti.
Čistilišta nema u Bibliji - ako nema - = Izmišljota!
Nadodavanje Božjoj riječi - -isti put - u OJ.
Kako možeš znati da li je netko u izmišljenom čistilištu - ili u OJ?
Tko ti to može reči?

Ako će se svi moliti za mrtve - nitko neće otići u OJ!
Ali Biblija kaže nešto sasvim drugo - jako malo ljudi će biti u Kraljevstvu Nebeskom!
kako sad to?
Quote:
U bibliji često pišu i kontraverzne stvari, ali se samo jedna postavka uzima za istinu. Ovisi kako kome paše.
Nema kontradikcija.
Koje su to po tebi?
Quote:
Ali nisi odgovorio koliko čovjek smije ukrasti da ne završi u paklu: 1 kunu , 10 kuna , 100 kuna, 1000 kuna , 10000 kuna 100000 kuna , milion kuna.........
Postoji grijeh na smrt i grijeh koji nije na smrt.
Recimo -hula na SD je neoprostiv grijeh.
Hula na Isusa je oprostiv grijeh - jer nije Bog.

Možeš ubiti, ukrasti i malo i puno,
ali - ako se iskreno pokaješ - sve će ti biti oprošteno,
ali ako se ne pokaješ - ili vjeruješ u krivoga boga - koji nije bog,
ode u spalionu!
piramida4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2013., 23:18   #44
Ovdje je tema
Čistilište - vječna tema

Nema čistilišta - izmišljota.
Prizivanje duhova mrtvih,
koje Bog Jahve kažnjava!
piramida4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2013., 23:21   #45
Quote:
piramida4 kaže: Pogledaj post
Ne piše u Bibliji direktno.
Na nekom mjestu su nesvjesni - kao hibernacija - kaže se - spavanje.
Neka čudna stvar: duša koja spava.


Quote:
Molim te ne prostači. Ne priliči ti, a ni temi.
Priličilo bi temi da smo u Mexiku. Tamo imaju karneval mrtvih !?
http://dalje.com/hr-svijet/foto--mek...e-mrtve/279933
Quote:
Po meni - kada se moliš mrtvima -onda želiš uspostaviti kontakt sa njima.
A to je - prizivanje duhova- kazna - kamenovanje u SZ.
Nisam znao da je moljenje za mrtve prizivanje duhova. Ja mislim da je to samo svojevrstan psihološki ritual prisjećanja i davanja poštovanja i pijeteta prema mrtvima. To nema ništa za prizivanjem duhova.

Quote:
Čistilište je izmišljotina kako ljudima pare uzeti iz žepa,
i kako otići u Ognjeno Jezero.
Još jedna Sotonina prevara.
Nije neka lova, 50 kuna na godinu. Mora i svećenik od nečega živiti.

Quote:
Čistilišta nema u Bibliji - ako nema - = Izmišljota!
Nadodavanje Božjoj riječi - -isti put - u OJ.
Kako možeš znati da li je netko u izmišljenom čistilištu - ili u OJ?
Tko ti to može reči?
Valjda učeni teolozi i pizmoznanci

Quote:
Ako će se svi moliti za mrtve - nitko neće otići u OJ!
Ali Biblija kaže nešto sasvim drugo - jako malo ljudi će biti u Kraljevstvu Nebeskom!
kako sad to?

Nema kontradikcija.
Koje su to po tebi?

Postoji grijeh na smrt i grijeh koji nije na smrt.
Recimo -hula na SD je neoprostiv grijeh.
Hula na Isusa je oprostiv grijeh - jer nije Bog.

Možeš ubiti, ukrasti i malo i puno,
ali - ako se iskreno pokaješ - sve će ti biti oprošteno,
ali ako se ne pokaješ - ili vjeruješ u krivoga boga - koji nije bog,
ode u spalionu!
Evo , svi imaju neku svoju verziju zagrobnog života: http://www.spc-altena.de/latein/eben..._hs5_us09.html

Pravoslavci vjeruju da duša ide k Bogu nakon 40 dana po smrti !
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2013., 23:27   #46
Quote:
piramida4 kaže: Pogledaj post
Ovdje je tema
Čistilište - vječna tema

Nema čistilišta - izmišljota.
Prizivanje duhova mrtvih,
koje Bog Jahve kažnjava!
Jahve je milostiv i dozvoljva svakojaka vjerovanja. Ali na dozvoljava da se radilo loše sebi i drugima.
A možda če se netko za kaznu roditi ponovo. Kao gubavac !
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2013., 23:46   #47
To što piše Piramida4 su ideje Jehovinih svjedoka.

Spominjete čistilište, pa kaj nije prije par godina KC raskrstila s čistilištem?!? Sjećam se da sam o tome čitala u novinama...ne zezam se, stvarno.
Miceki is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2013., 02:56   #48
ne vjerujem u nikakvo cistiliste,inace mi je malo bezze da netko tko cijeli zivot gleda da sto vise zivi prema 10 b.z.,i netko tko je npr serijski ubojica,odu u u raj,naravno ovaj se 5 min pokaje i zaboravljeno mu je.ne svidja mi se taj dio,tj ne vjerujem u sveopce iskreno kajanje u 5do12.
i inace i raj i pakao su uglavnom price,ko za djecu,budi dobar ides u raj,ko ne sliedi kazna.ako je trebalo sluziti kao poticaj da se cini dobro ok,mada se meni ne svidja.
lorena-ny is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2013., 04:42   #49
Quote:
Pater Petar kaže: Pogledaj post
ova tvoja teza zvuči zanimljivo al treba imati neki dokaz za to,krščanstvo negira postojanje reinkarnacije.

Zadnje uređivanje Meadow : 06.04.2013. at 11:15. Reason: skraćivanje citata
goy kara veličn is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2013., 13:36   #50
Quote:
Miceki kaže: Pogledaj post
To što piše Piramida4 su ideje Jehovinih svjedoka.

Spominjete čistilište, pa kaj nije prije par godina KC raskrstila s čistilištem?!? Sjećam se da sam o tome čitala u novinama...ne zezam se, stvarno.

Vjerojatno misliš na ovo:

http://www.vecernji.hr/vijesti/cisti...-clanak-239068

"Ivan Pavao II. je 2003. opisao pakao, čistilište i raj kao "stanje duha povezano sa sjedinjenjem ili nesjedinjenjem s Bogom, a ne kao fizička mjesta prema našim shvaćanjima". Benedikt XVI. sada potvrđuje tu analizu. Još kao kardinal Ratzinger prije 34 godine u Njemačkoj je opisivao čistilište."

Ima još, ali na eng:
https://en.wikipedia.org/wiki/Purgatory

Uglavnom, mišljenja sam da je to još samo jedna bajka u nizu za hlebince, kako bi mirnije spavali. Ne da imam nešto protiv spavanja, sam velim
__________________
Ne želim preobraćati ljude iz jedne religije u drugu. Ne zanima me niti jedna religija. Moj je interes Dhamma - istina, učenje svih Probuđenih. Ukoliko uopće treba biti nekog preobraćanja, onda neka to bude iz patnje u sreću, iz nečistoća u čistoću, iz vezanosti u slobodu, iz neznanja u probuđenost. - S. N. Goenka
hanna69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2013., 19:13   #51
Ma kakvo čistilište...
remus0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2013., 20:01   #52
Ideja čistilišta je svakako za pozdraviti jer je odmak od one crno bjele postavke vječan život ili vjećni pakao pa biraj.
EliEliLama is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2013., 20:31   #53
Quote:
EliEliLama kaže: Pogledaj post
Ideja čistilišta je svakako za pozdraviti jer je odmak od one crno bjele postavke vječan život ili vjećni pakao pa biraj.
To je ideja za varanje naroda.
Da se narod lažno nada,
da će - makar je zao- biti spašen!

ALi - po Bibliji - toga nema.
Kada umreš - ako si bio zao - nema više popravka.
Jer tada bi se svi popravili - i nitko ne bi bio u Ognjenom Jezeru.

Čistilište je nada za Zle.
Lažna nada.

A onaj koji navodi na taj krivi nauk,
navodi zle da mogu raditi što žele,
a u čistilištu će se očistiti - i sa dobrima biti u Kraljevstvu Nebeskom.

Nije tako!
piramida4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2013., 20:53   #54
Luka 16,19 "Bijaše neki bogataš. Odijevao se u grimiz i tanani lan i danomice se sjajno gostio.
Luka 16,20 A neki siromah, imenom Lazar, ležao je sav u čirevima pred njegovim vratima
Luka 16,21 i priželjkivao nasititi se onim što je padalo s bogataševa stola. Čak su i psi dolazili i lizali mu čireve.

Luka 16,22
"Kad umrije siromah, odnesoše ga anđeli u krilo Abrahamovo.
Umrije i bogataš te bude pokopan.


Luka 16,23 Tada u teškim mukama u paklu, podiže svoje oči te izdaleka ugleda Abrahama i u krilu mu Lazara
Luka 16,24 pa zavapi: `Oče Abrahame, smiluj mi se i pošalji Lazara da umoči vršak svoga prsta u vodu i rashladi mi jezik jer se strašno mučim u ovom plamenu.`
Luka 16,25 Reče nato Abraham: `Sinko! Sjeti se da si za života primio dobra svoja, a tako i Lazar zla. Sada se on ovdje tješi, a ti se mučiš.
Luka 16,26 K tome između nas i vas zjapi provalija golema te koji bi i htjeli prijeći odavde k vama, ne mogu, a ni odatle k nama prijelaza nema.`
Luka 16,27 "Nato će bogataš: `Molim te onda, oče, pošalji Lazara u kuću oca moga.
Luka 16,28 Imam petero braće pa neka im posvjedoči da i oni ne dođu u ovo mjesto muka.`
Luka 16,29 Kaže Abraham: `Imaju Mojsija i Proroke! Njih neka poslušaju!`
Luka 16,30 A on će: `O ne, oče Abrahame! Nego dođe li tko od mrtvih k njima, obratit će se.`
Luka 16,31 Reče mu: `Ako ne slušaju Mojsija i Proroka, neće povjerovati sve da i od mrtvih tko ustane.`

---------------------
Stihovi ti jasno kažu - ili - Pakao - ili - Raj!
Nema nešto između!

Svak prima po onome što je zaslužio za vrijeme života!
Nema promjene po smrti!
piramida4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2013., 22:52   #55
Quote:
lorena-ny kaže: Pogledaj post
ne vjerujem u nikakvo cistiliste,inace mi je malo bezze da netko tko cijeli zivot gleda da sto vise zivi prema 10 b.z.,i netko tko je npr serijski ubojica,odu u u raj,naravno ovaj se 5 min pokaje i zaboravljeno mu je.ne svidja mi se taj dio,tj ne vjerujem u sveopce iskreno kajanje u 5do12.
i inace i raj i pakao su uglavnom price,ko za djecu,budi dobar ides u raj,ko ne sliedi kazna.ako je trebalo sluziti kao poticaj da se cini dobro ok,mada se meni ne svidja.
teško je vjerovati u pravo pokajanje pred kraj života čisto zbog toga što se grijeh usađuje u tvoju dušu i svakim teškim neispovjeđenim neiskajanim grijehom tvoja duša pristaje uz tamu..ali primjer dobrog razbojnika ostavlja tu mugočnost makar je po mom sudu ona minimalna.
hatrick is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2013., 11:39   #56
Vi imate različito mišljenje od mene , vi u to ne vjerujete a ja vjerujem , kao što vi mene ne možete razuvjerit da Čistilište ne postoji tako ni ja vas ne mogu uvjerit da postoji , i to je to , ja ću poštivat vaše mišljenje, nadam se da ćete vi isto tako poštivat moje.
__________________
svaki je ljudski život važan bez obzira koliko nevidljiv bio.
Everything that's realistic has some sort of ugliness in it. Even a flower is ugly when it wilts, a bird when it seeks its prey, the ocean when it becomes violent.
ashes animae is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2013., 11:49   #57
Quote:
ashes animae kaže: Pogledaj post
Vi imate različito mišljenje od mene , vi u to ne vjerujete a ja vjerujem , kao što vi mene ne možete razuvjerit da Čistilište ne postoji tako ni ja vas ne mogu uvjerit da postoji , i to je to , ja ću poštivat vaše mišljenje, nadam se da ćete vi isto tako poštivat moje.
Upravo tako...
remus0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2013., 14:13   #58
Quote:
Miceki kaže: Pogledaj post
To što piše Piramida4 su ideje Jehovinih svjedoka.

Spominjete čistilište, pa kaj nije prije par godina KC raskrstila s čistilištem?!? Sjećam se da sam o tome čitala u novinama...ne zezam se, stvarno.
Mislim da se radi o pitanju pakla za nekrštene bebe. Teolozima je oduvijek bio problem što s nekrštenim bebama/zamecima i embrijima, koje su imale žig Adamova Istočnog grijeha, a nisu očišćene obredom krštenja vodom. Pa su prvo tvrdili da te bebe idu u pakao. Onda je nastalo doba političke korektnosti, pa su išli smišljat limb za bebe - predvorje pakla gdje se bebe manje muče nego u paklu, ili se tamo čiste od Adamova grijeha vatrom i tako to. Sve na temelju Isusova nauka.

Papa ukida Limb

http://www.jutarnji.hr/papa-ukida-limb/157377/
Međunarodno teološko povjerenstvo Katoličke crkve smatra da pojam Limba "može biti napušten". Slično mišljenje je, još 1984., iznio tadašnji kardinal Joseph Ratzinger, sadašnji papa Benedikt XVI., kazavši da je Limb tek "teološka pretpostavka".

Povjerenstvo je zasjedalo od ponedjeljka do danas u Vatikanu i to je samo jedan od njegovih zaključaka.

Limb, ili Pretpakao, uobičajeni je naziv za predvorje nad Paklom.
Nad Pakao je Isus (po nicejskom Vjerovanju) sašao poslije smrti i prije uskrsnuća, usput razorivši Vrata Paklena.
Budući da, po kršćanskom vjerovanju, samo krštenje može sprati izvorni ("istočni") grijeh s kojim se rađaju svi Evini i Adamovi potomci, postavilo se pitanje što se zbiva s nekrštenom ali pravednom čeljadi, pošto umre, ponajprije s nevinom djecom, koja nisu stigla ni spoznati pojam grijeha niti ga počiniti.

U Limb su sljedbenici Tome Aquinskoga smjestili pravednu nekrštenu čeljad, ne samo djecu nego i one koji su živjeli prije Krista i krštenja

Bruno Forte, biskup Chietija i Vasta, jučer je novinarima objasnio da Crkva nije odustala od pojma izvornog grijeha: "Izvorni grijeh je zbilja koja zbiljski označava krhkost ljudskog stanja", pa je krštenje i dalje nužno da bi taj grijeh bio sapran.

Duše umrle nerođene djece

U slučaju djeteta koje je umrlo nekršteno, bez ikakve svoje krivnje, "mora biti jasno da je moć Kristova kadra nadvladati snagu grijeha".
__________________
Muhamed ženomrzac: "...ja sam vidio da ste vi (žene) većina stanovnika pakla."
"Nisam vidio da itko ima manje inteligencije i manje vjere u sebi od vas."
Sahih al-Bukhari 304
Nepoznati is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2013., 21:58   #59
Quote:
ashes animae kaže: Pogledaj post
Vi imate različito mišljenje od mene , vi u to ne vjerujete a ja vjerujem , kao što vi mene ne možete razuvjerit da Čistilište ne postoji tako ni ja vas ne mogu uvjerit da postoji , i to je to , ja ću poštivat vaše mišljenje, nadam se da ćete vi isto tako poštivat moje.
Onaj ko se smatra Kršćaninom ( da li si Kršćanka?)
taj treba imati samo jednu nauku!
Onu koja je u Bibliji!
Ne piše - nemoj dodavati Božjoj riječi.
Neistina u Vjeri - ne spašava!

Kako je Ime tvome Bogu?
piramida4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2013., 23:25   #60
@ Nepoznati

E da, to je to...znam da mi je bilo smiješno kako se "ukida" limb?!? Znači, mogli bi ukinuti i pakao i raj, hm...
Miceki is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:25.