Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.01.2013., 16:03   #1
Aktivnosti za mame i jednogodišnjake

Ovako,
Čitam po forumu pa baš ne nalazim neke informacije.
Uglavnom, moja curka od godinu i pol ne ide u vrtić, ja ne radim pa smo nas dvije 24h na dan doma zajedno. Trudim se ispuniti joj kvalitetno vrijeme, no nemam puno prijatelja s djecom u blizini pa mi se nažalost curka slabo druži s djecom. Pa sam počela razmišljati postoje li kakve aktivnosti na koje bi mogle ići zajedno, dakle neki tečaj, ili nešto, gdje bi se ona mogla družiti s djecom?
Gledala sam brdo raznih radionica, igraonica i sl za starije od 2, ali me zanima, pogotovo na području Zagreba, što se, ako se išta nudi za jednogodišnjake.
__________________
Budućnost je sadašnjost moje prošlosti.
Fleurdefeu is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2013., 22:20   #2
Igraonice u knjižnicama.
gugolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2013., 09:40   #3
Hellen Doron (ako se tako pise) ima radionice engleskog za tako male klince. Kod nas u Rijeci postoje radionice za znakovanje (baby signs) i radionice malih istrazivaca, privatno kod jedne psihologinje, namijenjene bas klincima koji ne idu u vrtic da se malo druze... mozda ima i u Zg tako nesto. Ima i plivanje za tako male zajedno s roditeljima.
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2013., 14:07   #4
imas plivanje bebe ribe na mladosti.
u profilu ( cini mi se da se ulica zove bogoviceva) igraonicu na prvom katu koja nekad organizirala odredjene aktivnosti
- kazaliste lutaka ujutro ima predstva (pise za skolu i vrtice ali mogu doci roditelji sa djecom)
ancika is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2013., 14:17   #5
Quote:
Fleurdefeu kaže: Pogledaj post
Ovako,
igraonica i sl za starije od 2, ali me zanima, pogotovo na području Zagreba, što se, ako se išta nudi za jednogodišnjake.
igraonice u cc1 east i west su ti i za mlađe samo što si ti naravno tamo s djetetom.
Možeš doći radnim danom do 15 sati, a iza 15 i vikendom ne možeš jer je tada puno djece pa ne puštaju (tako im i piše u pravilima, nas isto nisu pustili vikendom iako je bilo malo djece unutra)

Moja curka 1,5 god neće predugo ostati tamo možda pol sata ili nekad malo duže, ali su mi te "sprave" super za motoričke vježbe penjanja i spuštanja i tak to, pa se izmori i bolje spava :-)
ivy11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2013., 15:14   #6
Imaš u Educareni, u Kaptol centru, malu sportsku akademiju - 2x tjedno. Možeš kombinirati oba puta dvoranu di imaju kao glazbeni, didakticko i sportski dio ili jednom tjedno dvorana i jednom tjedno bazen. Traje sat vremena.
Mi smo isto doma, ne ide u vrtić i to mi super dođe da 2x tjedno razbijemo monotoniju
__________________
I love you always forever - 11.08.'11. - čekamo 10.6.2013. i jos jednog dečka
tina985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2013., 19:33   #7
Super cure, baš vam hvala za prijedloge. Ovo na Kaptolu mi se čini super, morat ću se raspitati.
A blizu mi je i CCE, samo nisam znala da puštaju i roditelje tamo, obično i kad idemo idemo ujutro.
__________________
Budućnost je sadašnjost moje prošlosti.
Fleurdefeu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:11.