Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.05.2015., 18:52   #81
Quote:
LisenSvihPrava kaže: Pogledaj post
http://www.dnevno.hr/vjera/pocelo-je...gotovo-do-2017

Mislim članak pogodi me lopatom , velika reklama za 2. RFID konferencija - Zagreb 2015., dođi pa vidi da neće biti govora o čipiranju ljudi . (ima dnevni red zapisan u rasporedu samo treba čitat )
A jesi našao sajt za čitanje vijesti!
Mogli su napisati da u posjet Zagrebu dolazi Crvenkapica. U pratnji tri praščića.
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2015., 13:42   #82
Quote:
Biljka112 kaže: Pogledaj post
A jesi našao sajt za čitanje vijesti!
Mogli su napisati da u posjet Zagrebu dolazi Crvenkapica. U pratnji tri praščića.
a jbg ponekad jednostavno si nemogu pomoć . Elita se skluplja
Ali sam primjetio da nema bolje rekalame od ovog , napišeš čipiranje počelo ako se očete uvjerit dođite na konferenciju .
LisenSvihPrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2015., 14:37   #83
Quote:
LisenSvihPrava kaže: Pogledaj post
a jbg ponekad jednostavno si nemogu pomoć . Elita se skluplja
Ali sam primjetio da nema bolje rekalame od ovog , napišeš čipiranje počelo ako se očete uvjerit dođite na konferenciju .
Tebi treba čip za gramatiku, to je sigurno.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2015., 15:19   #84
Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
Tebi treba čip za gramatiku, to je sigurno.
Spalio bih se on , jbg društvo na forumu su grammar naci , ali tako bi i trebalo biti jer se samo pismeno možemo izraziti
LisenSvihPrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2015., 21:25   #85
Meni je stvarno žao da neće biti čipiranje ljudi onako masovno kako sam očekivao, totalno razočaranje.

Ljudi svašta meču na sebe i pod sebe, tetoviraju se, pirsingiraju, buše uši radi naušnice i uglavnom stavljaju potpuno nefunkcionalne stvari na sebe radi vlastitog kiča, a jedan mali korisni čip koji se uopće ne vidi ne žele, a ja se duboko nadam da će doći i taj dan.
PREDSJEDNIK is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2015., 16:08   #86
Quote:
PREDSJEDNIK kaže: Pogledaj post
Meni je stvarno žao da neće biti čipiranje ljudi onako masovno kako sam očekivao, totalno razočaranje.

Ljudi svašta meču na sebe i pod sebe, tetoviraju se, pirsingiraju, buše uši radi naušnice i uglavnom stavljaju potpuno nefunkcionalne stvari na sebe radi vlastitog kiča, a jedan mali korisni čip koji se uopće ne vidi ne žele, a ja se duboko nadam da će doći i taj dan.
Jel' se to čipiranje plaća?
Ako ne, kako se onda isplati?
Šabović Adis is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2015., 00:49   #87
Meni se samo plaća provizija.
PREDSJEDNIK is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2016., 15:16   #88
Počeo je i kod nas marketing:
http://www.vecernji.hr/techno/volio-...islima-1069227

Otvoreno podržavanje tehnologije koja je u stanju kontrolirati mozak. Pre pre strašno....
Kerefek76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2016., 00:01   #89
To je idući neminovan korak u razvoju ljudske civilizacije.


https://www.ted.com/talks/yuval_noah_harari_what_explains_the_rise_of_humans



http://www.telegraph.co.uk/culture/h...200-years.html
memulica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2016., 16:07   #90
ljudi su vec cipirani, na razne nacine...nije zivot samo novac, sex, djeca, piva i daljinski

1. neimastina - cista laz, ima dovoljno za svih, i puno vise

2. odvojenost od ostatka svijeta - jos veca glupost, sve je spojeno, pa tako smo i mi svi vec povezani

3. strah od smrti, pakla...-

4. zivot je borba - a zapravo je avantura

5...6...

----------------------

7. Stvarnost je osobna projekcija, ogledalo, I SVAKO IMA SVOJE OGLEDALO da gleda sta izabere svojom trenutnom cjelokupnoscu.
..sve se to moze prevazici, danas vrlo lako, ali treba se preispitivati, raditi na sebi...,

8. pa sve ovo postane jako dobra zabava, vjecna

__________________
Surya Namaskar
Vatra14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 01:25   #91
Svi ste Chippirani Chippom POSLUH.Još od vremena kada su Grci i Rimljani ustanovili lažnu plavu krv i patvorili sve krvne loze Khem_ovaca ,kao ovi od Nubijaca pa sve do današnjih dana.Dakle religijom su novovjeki pljakaši gospodari laži i logike je uvela Chipp POSLUH,PONIZNOST,SLUŽENJE KAMATRIMA-TRGOVCIMA DUŠAMA KROZ RATOVE I OTIMAĆINE. (devide et impera) O kojima je prvi napisao remek djelo Dante u svojoj Božanstvenoj Komediji,a naša književnica djelo "POSLUH".Svaka Tiranska vlast traži sluge a najjednostavniji je način dogma,uskraćivanje znanja i chippiranje POSLUHA ,tj PONIZNIH , radi lakšeg upravljanja svojim carstvom koje grade za LAŽNE PLAVE ELITE.Demone i vampire.

Sav NWO Order je spreman tisućama godina za finalizaciju JEDAN BOG,JEDNA VLAST,JEDNO CARSTVO.
__________________
999
AngelFire9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2016., 16:36   #92
Quote:
AngelFire9 kaže: Pogledaj post
Svi ste Chippirani Chippom POSLUH.
Baš svi samo ne ti... reče autor.
Pravi Život is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2016., 18:28   #93
Quote:
AngelFire9 kaže: Pogledaj post
Svi ste Chippirani Chippom POSLUH.Još od vremena kada su Grci i Rimljani ustanovili lažnu plavu krv i patvorili sve krvne loze Khem_ovaca ,kao ovi od Nubijaca pa sve do današnjih dana.Dakle religijom su novovjeki pljakaši gospodari laži i logike je uvela Chipp POSLUH,PONIZNOST,SLUŽENJE KAMATRIMA-TRGOVCIMA DUŠAMA KROZ RATOVE I OTIMAĆINE. (devide et impera) O kojima je prvi napisao remek djelo Dante u svojoj Božanstvenoj Komediji,a naša književnica djelo "POSLUH".Svaka Tiranska vlast traži sluge a najjednostavniji je način dogma,uskraćivanje znanja i chippiranje POSLUHA ,tj PONIZNIH , radi lakšeg upravljanja svojim carstvom koje grade za LAŽNE PLAVE ELITE.Demone i vampire.

Sav NWO Order je spreman tisućama godina za finalizaciju JEDAN BOG,JEDNA VLAST,JEDNO CARSTVO.
Njima ne treba čip da čipuju ljude. Utiču na ljudske stavove, čitav svijet danas diše zagađen zrak, duh svijeta, a to je najkrače rečeno FILOSOFIJA.
filozofija. Filuju um svojim stupit idejama softverom.
Kreiraju ljudima mišljenje. A ljudi kao cijelina su glupi kao kokoši

Jedan Bog, jedno carstvo, to nije loše, Božije carstvo. No loše je što nwo
imaju na umu boga njihovoga đa vola. A ne Boga što svijet stvori.

Uglavnom sebi svijet prilagođava ta e lita
morskigolub is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2016., 21:34   #94
Quote:
Pravi Život kaže: Pogledaj post
Baš svi samo ne ti... reče autor.
Nitko nije isključen.Samo oca svih chippova treba znati u sebi prepoznati,shvatiti i dogovoriti se sa njim.

*To "dogovoriti" je posebna priča

Imate "karticu" da pišete slobodno po forumu ili se bojite da će vam Adam istu zemiti?
__________________
999

Zadnje uređivanje AngelFire9 : 28.03.2016. at 21:45.
AngelFire9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2016., 21:42   #95
Quote:
morskigolub kaže: Pogledaj post
Njima ne treba čip da čipuju ljude. Utiču na ljudske stavove, čitav svijet danas diše zagađen zrak, duh svijeta, a to je najkrače rečeno FILOSOFIJA.
filozofija. Filuju um svojim stupit idejama softverom.
Kreiraju ljudima mišljenje. A ljudi kao cijelina su glupi kao kokoši

Jedan Bog, jedno carstvo, to nije loše, Božije carstvo. No loše je što nwo
imaju na umu boga njihovoga đa vola. A ne Boga što svijet stvori.

Uglavnom sebi svijet prilagođava ta e lita
Sve je uglavnom OK što pišeš a jedno"spasenje" podići svoju svijest jer OVO NADOLAZUJEĆE FARMA CARSTVO ĆE VJEĆNO ŽIVJETI U HOLOGRAMSKOM SVEMIRU na svojoj-n-vašoj frekvenciji.Ako vaša svijest ostane ista...Druga svijest(šira..finija..tečnija)MOMENTALNO mijenja v-našu percepciju.Prekomjerno oživljavanje tih i takovih ljudi u crnom-Obožavaoca kulta Sotone nezaježljivog Ega ,samo vodi većem strahu ljudi,isto kao brižno planirani ratovi,i-migranti,Iraci,Irani,Sirije i sva druga "proljeća"Žica i parketi (ljudi ponizni pred svojim strahom)
__________________
999
AngelFire9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2016., 21:53   #96
Quote:
AngelFire9 kaže: Pogledaj post
...
muki, anđelko, reci nam kako si ti uspio biti necipiran?
i daj pojasni nam kako izgleda subatomski svijet kojeg ti vidis i koje su to nijanse crne boje.
hvala anđelko
__________________
1.) Sunce je kristal---lun
2.) "Ako uopće ne unesemo C vitamin, tijelo će ga također dobiti, ukoliko ima na raspolaganju dovoljan broj atoma ugljika, vodika i kisika (prema formuli)"---Ibrahim
3.) jebes forum bez harama
zecopas is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2016., 22:26   #97
Zeko,hajde zemi pocetnicu Novog Zavjeta lutanja mesije po "donjem svijetu"vlastitog cerebeluma,pa onda prosiri horizonte nijanse sivog i crnog sa zabranjenom herezom,sve dok u mraku ne ugladaš svjetlo u svom vlastitom tunelu.Požuri da ti ne bude baklja do noktiju(kandži) dogorila.
https://www.youtube.com/watch?v=7mmmtARriio
https://www.youtube.com/watch?v=83-1QfKZUfY
__________________
999

Zadnje uređivanje AngelFire9 : 28.03.2016. at 23:04.
AngelFire9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2016., 22:44   #98
Quote:
AngelFire9 kaže: Pogledaj post
Sve je uglavnom OK što pišeš a jedno"spasenje" podići svoju svijest jer OVO NADOLAZUJEĆE FARMA CARSTVO ĆE VJEĆNO ŽIVJETI U HOLOGRAMSKOM SVEMIRU na svojoj-n-vašoj frekvenciji.Ako vaša svijest ostane ista...Druga svijest(šira..finija..tečnija)MOMENTALNO mijenja v-našu percepciju.Prekomjerno oživljavanje tih i takovih ljudi u crnom-Obožavaoca kulta Sotone nezaježljivog Ega ,samo vodi većem strahu ljudi,isto kao brižno planirani ratovi,i-migranti,Iraci,Irani,Sirije i sva druga "proljeća"Žica i parketi (ljudi ponizni pred svojim strahom)
Hm, svemir ako je samo tvrdo vezeno izdanje knjige pisane svjetlosnom tintom ne znam pa smo u nekom kompijuteru šta znaš možda. Kompijuter kojeg mi poznajemo je možda samo zastarijeli model nekog mnogo naprednijeg uređaja.
Ja ne znam sigurno. Mislim ipak da svemir nije hologram.
Filmski hit matrix je više metafora, usporedba ispričana na platnu.
Kako živimo u prevarno vrijeme u kojem je na oči ljudi pokrivalo stavljeno.
U kojem se ljude vara, iskorištava, pljačka, presluškuje, truje, ubija i sve to ljudima
tako predstavljeno tako da oni na to pristaju dobrovoljno isto krave
što idu u klaonicu ne znajuči gdje idu. Ustvari u filmu nije svemir hologram, nego samo svijet na planeti.

Hologram, hm? ne znam da li oni odgozo svemirljani žive u isto vrijeme kao i mi,
ali vjerovatno žive u istom svemiru, samo ili na drugoj planeti ili u drugom sazvježđu
ili na drugom katu ili katovima.
Ipak ne znam. Dok su sebi uzimali žene zemaljske, oni trule jabuke, onda ipak mož biti da su iz ovog materijalnog svemira. Jedino Bog, Uzvišeni, Višnji, ne znam, mož bit ne može se svatiti otkud je.

Ili voliš mišljenje adamsa iz Restoran na kraju svemira i dr.
Gdje priča da je svemir neopisivo dosadan (ne slažem se s njime gotovo nikako)
morskigolub is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2016., 22:52   #99
Quote:
AngelFire9 kaže: Pogledaj post
Zeko,hajde zemi pocetnicu Novog Zavjeta lutanja mesije po "donjem svijetu"vlastitog cerebeluma,pa onda prosiri horizonte nijanse sivog i crnog sa zabranjenom herezom,sve dok u mraku ne ugladaš svjetlo u svom vlastitom tunelu.Požuri da ti ne bude baklja do noktiju(kandži) dogorila.
Mesija nije lutao. On je put, istina i život.
morskigolub is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2016., 23:02   #100
Quote:
morskigolub kaže: Pogledaj post
Mesija nije lutao. On je put, istina i život.
Mesija je samo "sklop" ,sistem koji je ugrađen u svako biće.Svatko u sebi mora pronaći SVOJ put,istinu,život
__________________
999
AngelFire9 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:41.