Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.06.2016., 23:15   #3521
Quote:
Mrs. T kaže: Pogledaj post
ja ne znam do čega je u natalu i odlika kojeg znaka, ali poznajem nekoliko osoba (vaga i blizanac) koje ne mogu sažeti i reći osnovne stvari, već u opisivanju nečega (npr. svađe s dečkom) samo što ne ubace i kako je tko bio obučen i koliko je tanjura oprano za vrijeme iste, ja koliko god mogu slušati ljude, ali brate mili u jednom momentu se isključim, ubiju te nepotrebnim glupostima i onda slušam monolog od sat vremena
ja to uopće ne razumijem,
i bez pardona kada ih druga osoba sljedeći dan pita (a ja čula već cijelu priču) opet oni ispočetka sa svim mogućim nepotrebnim detaljima
Ovo san ja doživila od više Strijelaca (ženskih).

Želi mi ispričat kako joj se nešto neugodno dogodilo pa krene od jutra kako se probudila, oprala kosu Afrodita šamponom od koprive, pa išla na kavu s nekom prijom X. koja inače ima mater koja radi u gradskoj općini, super jedna žena, onda su su pričale o tome i tome i kako je to vrlo zanimljivo, pa je išla doma ručat rižot s povrćem... da bi nakon 20 min došla do ključnog dijela koji se opisuje ka da se zemlja stala okretat i svit propada.

Ubilo me samo dok san ovo napisala, ali ne mogu više takve priče slušat.
Impresija is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2016., 23:25   #3522
Khm, ja sam to dozivila od muske Vage, prica on sa svim detaljima okolo, a frendica Ovnica i ja zelimo svisnuti od muke.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2016., 23:27   #3523
Quote:
Impresija kaže: Pogledaj post

Ubilo me samo dok san ovo napisala, ali ne mogu više takve priče slušat.
ne znam je li bolje sada ekipu znalaca pitati do čega je u natalu da ljudi nisu kratki i jasni i da znaju odvojit bitno od nebitnog ili je bolje pitati do čega je (kod nas) da nemamo živaca to slušat


@Dumber ja sam to doživjela između ostalog i od ženske vage, koja je jedno vrijeme imala dugu vezu sa vagom, da mi je znati koliko su trajali njihovi razgovori i o čemu su pričali
znam nekoliko osoba koje su Strijelac i nisam to doživjela od njih

ne želim ispasti snob, ali mene takvi razgovori poglupljuju, otupe, ne kužim kako oni to ne shvaćaju
__________________
Ne budite oni koji cijeli tjedan čekaju petak, cijelu godinu čekaju ljeto i cijeli život sreću!
Mrs. T is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2016., 23:31   #3524
Znači neki je problem u ostalim aspektima, do sunca očito nije

Al i do mene je tj. mislin da je do godina jer neman više toliki prag tolerancije kao prije.
Još san dodatno samu sebe uvalila s tin jer super slušan tj. sama nisan od velikih riječi tako da su to neki možda shvatili kao poticaj.
Impresija is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2016., 23:41   #3525
Quote:
Impresija kaže: Pogledaj post
Znači neki je problem u ostalim aspektima, do sunca očito nije

Al i do mene je tj. mislin da je do godina jer neman više toliki prag tolerancije kao prije.
Još san dodatno samu sebe uvalila s tin jer super slušan tj. sama nisan od velikih riječi tako da su to neki možda shvatili kao poticaj.
definitivno je u ostalim aspektima (zapravo mislim da postoji neki točno određei aspekt) jer smo naveli više znakova, a ekipa o kojoj pričam ili ima isto godina kao ja ili su stariji pa ne mogu reći da ima veze sa iskustvom
__________________
Ne budite oni koji cijeli tjedan čekaju petak, cijelu godinu čekaju ljeto i cijeli život sreću!
Mrs. T is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2016., 00:03   #3526
Quote:
Mrs. T kaže: Pogledaj post
definitivno je u ostalim aspektima (zapravo mislim da postoji neki točno određei aspekt) jer smo naveli više znakova, a ekipa o kojoj pričam ili ima isto godina kao ja ili su stariji pa ne mogu reći da ima veze sa iskustvom
Ista stvar i kod mene.
Impresija is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2016., 19:41   #3527
Quote:
Impresija kaže: Pogledaj post
Ovo san ja doživila od više Strijelaca (ženskih).

Želi mi ispričat kako joj se nešto neugodno dogodilo pa krene od jutra kako se probudila, oprala kosu Afrodita šamponom od koprive, pa išla na kavu s nekom prijom X. koja inače ima mater koja radi u gradskoj općini, super jedna žena, onda su su pričale o tome i tome i kako je to vrlo zanimljivo, pa je išla doma ručat rižot s povrćem... da bi nakon 20 min došla do ključnog dijela koji se opisuje ka da se zemlja stala okretat i svit propada.

Ubilo me samo dok san ovo napisala, ali ne mogu više takve priče slušat.
Ah svi moji blizanci i blizancice sa vatenim mjesecima
toliko san puta trebala to slušat i imala facu ko na ovom avataru ,bome kako znaju upilat ,stalno jedno te isto
i uvik tako ,ono kada se takv nađu na kavi ,pa to traje satima i svi svima upadaju u rijec

Ja ponekad poprimim te lose karakteristike ,kad me nešto oraspoloži maksimalno pa pocnen laprdat gluposti haha

Eto ja kod te ležerne komunikacije dosta dobar humor cijenim ,tu su se škorpije pokazale definitivno najbolje,sa njima placem od smijeha koje ludosti pricaju ,al opet to je specifican onako prljavi humor koji ne razumu svi
__________________
And peace all around may be your fortune.
Ostat ćemo sami ti i ja u svijetu kome rod i ne treba
Nevera is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2016., 19:46   #3528
Daj primjer tog humora.
__________________
Too provocative?
Dahlia Noir is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2016., 20:38   #3529
Quote:
Dahlia Noir kaže: Pogledaj post
Daj primjer tog humora.
crni humor ,cinizam
Ono humor na granici s ruganjem ,pomalo zlocest

možda eto Monty Python ti je primjer toga ,Britanci ,oni imaju meni taj specifican humor
__________________
And peace all around may be your fortune.
Ostat ćemo sami ti i ja u svijetu kome rod i ne treba
Nevera is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2016., 20:42   #3530
Quote:
Nevera HC kaže: Pogledaj post
crni humor ,cinizam
Ono humor na granici s ruganjem ,pomalo zlocest

možda eto Monty Python ti je primjer toga ,Britanci ,oni imaju meni taj specifican humor
I to ti je "specifično"?
Pa cinizam je danas toliko izlizan, svi imaju potrebu biti cinični. Toliko da je postalo i dosadno.

A bolestan humor je skroz okej, ali nije to ništa "nerazumljivo"
LeteciPrsut is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2016., 20:45   #3531
Quote:
Nevera HC kaže: Pogledaj post
crni humor ,cinizam
Ono humor na granici s ruganjem ,pomalo zlocest

možda eto Monty Python ti je primjer toga ,Britanci ,oni imaju meni taj specifican humor
Cinizam se inace pripisuje Jarcu.

Al isto se slazem da je danas rasiren medu svima podjednako. Vecina ljudi je pod saturnovskim utjecajem generalno.
__________________
Too provocative?
Dahlia Noir is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2016., 20:53   #3532
Quote:
Dahlia Noir kaže: Pogledaj post
Cinizam se inace pripisuje Jarcu.

Al isto se slazem da je danas rasiren medu svima podjednako. Vecina ljudi je pod saturnovskim utjecajem generalno.
Ma meni su eto ta dva znaka dosta slicna po nekim stvarima(nemojte me ubit sad )

ali ja sam baš bolesni zlocesti humor doživila od škorpija ,eto
nekako baš nihova karakteristika
__________________
And peace all around may be your fortune.
Ostat ćemo sami ti i ja u svijetu kome rod i ne treba
Nevera is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2016., 20:53   #3533
Quote:
Dahlia Noir kaže: Pogledaj post
Cinizam se inace pripisuje Jarcu.

Al isto se slazem da je danas rasiren medu svima podjednako. Vecina ljudi je pod saturnovskim utjecajem generalno.
Jarac je prvo teški realista pod utjecajem Saturna ali ljudi to objašnjavaju kao cinizam što nema veze jedno sa drugim.
Total40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2016., 21:04   #3534
Quote:
Nevera HC kaže: Pogledaj post
Ma meni su eto ta dva znaka dosta slicna po nekim stvarima(nemojte me ubit sad )

ali ja sam baš bolesni zlocesti humor doživila od škorpija ,eto
Pa jesu, slicni su.

Al cinizam i crni/bolesni humor su razlicite stvari.

Cinizam (iz starogrčkog κυνισμός, kynismós, oponašanje psa) je u kolokvijalnoj upotrebi, bezočna drskost, gruba otvorenost, bestidnost. - negativni vid Saturna (s Merkurom).


Crni humor je druga stvar i moze proci pod Skorpiju/Pluton (s Merkurom).

Quote:
Total40 kaže: Pogledaj post
Jarac je prvo teški realista pod utjecajem Saturna ali ljudi to objašnjavaju kao cinizam što nema veze jedno sa drugim.

Cinici su najcesce ljudi s gomilom losih iskustava, puni patnje i razocarenja. Oni koji su prosli puno i vidjeli ruznu realnost oko sebe. To su ljudi pod jakim utjecajem Saturna.
__________________
Too provocative?
Dahlia Noir is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2016., 21:15   #3535
Pa naravno ,nigdi nisan ni napisala da je to jedna te ista stvar ,ali sam napisala da su škorpije sklone i jednom i drugom
Onda sam ja cinicna ,bome nazalost imam materijala za bit vec ovako u cvijetu mladosti
ali ipak
__________________
And peace all around may be your fortune.
Ostat ćemo sami ti i ja u svijetu kome rod i ne treba
Nevera is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2016., 21:36   #3536
Quote:
Nevera HC kaže: Pogledaj post
ali ja sam baš bolesni zlocesti humor doživila od škorpija ,eto
nekako baš nihova karakteristika
meni frendica škorpija je super po tome, njen crni humor je nekako fino upakiran, zabavan, dok humor strijelaca pa kad pridodaš njihovu netaktičnost mi najčešće nije humor nego više bezobrazluk
__________________
Ne budite oni koji cijeli tjedan čekaju petak, cijelu godinu čekaju ljeto i cijeli život sreću!
Mrs. T is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2016., 21:52   #3537
Quote:
Dahlia Noir kaže: Pogledaj post
[I]Cinizam (iz starogrčkog κυνισμός, kynismós, oponašanje psa) je u kolokvijalnoj upotrebi, bezočna drskost, gruba otvorenost, besti).

Cinici su najcesce ljudi s gomilom losih iskustava, puni patnje i razocarenja. Oni koji su prosli puno i vidjeli ruznu realnost oko sebe. To su ljudi pod jakim utjecajem Saturna.
Složio bih se sa tobom,kao da mene jednim djelom opisuješ.
Ja sam Jarac pod jakim utjecajem Saturna,također položaj u Veneri i Saturnu je u Jarcu.
Total40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2016., 22:02   #3538
Ma imate različito shvaćanje humora.
U Engleskoj je npr. meni jedan vrlo drag oblik humora, "suhi" humor
Bezizražajni, sarkastični, često na granici sa cinizmom no nije toliko negativan. To je uglavnom do tajminga - reći nešto u pravo vrijeme, al bonus bodovi idu ako si velika flegma pri tom

A kad prijatelju poželim da izgori u požaru i slične i gore stvari, ne uzimamo si to za zlo. To veže ljude na poseban način
Negdje sam čak i čitao da u nekim dijelovima Engleske s tobom razgovaraju fino da te drže na distanci. Kad se udomaćite, odmah "di si pederčino stara"
Naravno, moguće je da ljudi lažu ali to je uglavnom vidljivo i kod nas.

Sad je, naravno, to malo blesava paralela sa oslovljavanjem nekoga pogrdnim imenom iz šale te "bezobraznog" humora, no isti je princip. Dovoljno se dobro osjećaš s nekim da se međusobno izrugujete vlastitim manama i opuštenije ih prihvaćate. Samo ponekad Strijelci pretjeraju malo u tom osjećaju pa misle da mogu sa svakim tako, od prvih 5 minuta razgovora
Nekad znam i sam biti takav, no trudim se biti pristojan. Definitivno razumijem zašto je to nekom bezobrazno, iako mi je bezveze što se ljudi ljute oko tog. Jednom sam bio u društvu punašnije Vodenjakinje i na televiziji naleti Žak, ja udrem najgluplju šalu o dotičnom na račun njegovog izgleda i odmah otrovni pogledi... zalomi se, jbg
LeteciPrsut is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2016., 02:59   #3539
Quote:
Nevera HC kaže: Pogledaj post
ali ja sam baš bolesni zlocesti humor doživila od škorpija ,eto
nekako baš nihova karakteristika
Ja se moram ubaciti na ovo
Znam škorpionku, s curom sam jedan period bila dosta bliska, koja je i duhovita, i opuštena, i zabavna, ali...što se ta voli rugati brijem da se svi ponekad našalimo na taj način, ali ona će sve prokomentirati s podsmjehom, jednostavno je jača od nje ta potreba da se sprda ili ruga s nekim/nečim. Ima naviku da primjeti svaki detalj na nekoj osobi, makar bila random osoba u prolazu npr., i kad nešto "nije po njenom ukusu" udri Onako...dobar dio tih detalja kojima bi se ona rugala, ja ili neka treća osoba ne bi ni primjetile. S vremenom mi je to postalo dosta zamorno slušati, i stvarno zvuči više zlobno nego smiješno kad konstantno na taj način komentiraš ljude zbog glupih, nebitnih stvari. Ali eto, ima ona i svijetlih točaka, samo ja ne mogu probaviti konstantno sprdanje s nekim.

S druge strane, jedan muški škorpion je definitivno najduhovitija osoba koju poznajem, a znam ih mnogo, eto toliko se ističe s tim svojim humorom. Taj se šali 0-24, i ima tu svakakvih šala, pa i ruganja, ali sve nekako s dozom ukusa, što mi fali kod one škorpionke...

Valjda ovisi od osobe do osobe. Ugl, čim sam vidjela ono "bolesni zločesti humor" sam se sjetila njih, ali eto, jedan humor od tih mi više paše od onog drugog.
Lorren is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2016., 03:27   #3540
Ja sam odlican smisao za humor dozivila od riba. Imaju smisao za trenutak i koliko god podjebavali ne uzimas im za zlo jer vristis od smijeha.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:30.