Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.08.2017., 23:24   #2521
ali crvena je tako divna boja kose
c.c. je li ti se bar sviđa sad kako izgleda to?
la rosana is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 09:38   #2522
Quote:
la rosana kaže: Pogledaj post
c.c. je li ti se bar sviđa sad kako izgleda to?
ne stoji mi lose, ali to nisam ja dosta je intenzivna boja (da ne kazem kričava) i budem primjecena, imam dugu kosu do pola leđa. bilo mi je fora biti malo drugacija dva tjedna na godisnjem, ali sad kad sam se vratila u radnu svakodnevnicu mi pomalo pocinje smetati. pogotovo jer vidim da nece otici tako lako.
c.c. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 10:16   #2523
Crvena se najbrže ispire. možda treba duže od planiranog, al proći će.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 20:46   #2524
Prije vise od godinu dana sam pisala kako sam dobila MAC bon i nisam znala sto bi s njim
Cistila sam stvari zadnjih dana, bacila ruzeve - najnoviji je bio star 2 i po godine barem, nisam ih ni nosila vec dugo, malo sam se zasitila, malo mi je dosadilo sminkati se.
I nista, krajnje je vrijeme bilo potrositi ga pa sam uzela ruzeve Russian Red i Velvet Teddy (nude) za svaki dan.
Ovaj Velvet Teddy mi se cini bas blag na meni, taman mi da malo stiha s lagana 1-2 poteza. Nadam se da je lak za odrzavanje. Sad mi ga se bas nosi
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 19:32   #2525
stavit ću ove dvije punđice tu, za slučaj da me frizerka opet sjebe, da mogu negdje rigati vatru.

https://i.pinimg.com/736x/ea/89/25/e...yday-updos.jpg
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com...dark-brown.jpg
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 19:39   #2526
Quote:
c.c. kaže: Pogledaj post
Ja sam pitala i u meduvremenu stavila crvenu polutrajnu od L'oreala i to cudo se ne ispire. Pise da odlazi nakon 10-15 pranja, ali ne vidim bas neki pomak Inace sam plava i sve mu se cini da necu tako skoro vidjeti svoju staru kosu.
Neces, da, narancasti pigment je tvrdokoran
Ipak ne bih preporucila blajh, vec strpljivost.
Ja sam se tako evo vec napola izvukla iz tamnog mahagonija.

Impulzivna farbanja su najgora

Quote:
Xiang Chi kaže: Pogledaj post
Prije vise od godinu dana sam pisala kako sam dobila MAC bon i nisam znala sto bi s njim
Cistila sam stvari zadnjih dana, bacila ruzeve - najnoviji je bio star 2 i po godine barem, nisam ih ni nosila vec dugo, malo sam se zasitila, malo mi je dosadilo sminkati se.
I nista, krajnje je vrijeme bilo potrositi ga pa sam uzela ruzeve Russian Red i Velvet Teddy (nude) za svaki dan.
Ovaj Velvet Teddy mi se cini bas blag na meni, taman mi da malo stiha s lagana 1-2 poteza. Nadam se da je lak za odrzavanje. Sad mi ga se bas nosi
Jako mi se svidja taj Velvet Teddy
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 07:01   #2527
Ima ko preporuku za neki sprej/ kremu za samotamnjenje nogu?
Imam neku svadbu za 2 tj a noge mi najbrze gube boju, slabo tamne.
Jaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 09:43   #2528
Quote:
Jaya kaže: Pogledaj post
Ima ko preporuku za neki sprej/ kremu za samotamnjenje nogu?
Imam neku svadbu za 2 tj a noge mi najbrze gube boju, slabo tamne.
Artdeco leg foundation je najčešće hvaljen ovdje.
__________________
Would you like you, if you met you?
Nagrišpana is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 09:45   #2529
Quote:
c.c. kaže: Pogledaj post
Ja sam pitala i u meduvremenu stavila crvenu polutrajnu od L'oreala i to cudo se ne ispire. Pise da odlazi nakon 10-15 pranja, ali ne vidim bas neki pomak Inace sam plava i sve mu se cini da necu tako skoro vidjeti svoju staru kosu.
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Neces, da, narancasti pigment je tvrdokoran
Ipak ne bih preporucila blajh, vec strpljivost.
Ja sam se tako evo vec napola izvukla iz tamnog mahagonija.

Impulzivna farbanja su najgora :
u međuvremenu sam uspjela isprati vecinu crvenila iz kose sa ovim, mozda nekome dobro dođe:

RECEPT ZA MASKU KOJA SKIDA BOJU ZA KOSU

Za masku za kosu:
- 3 - 4 žlice šampon za kosu
- 10 - 15 tableta C vitamin
- 1 žlićica voda
- Soda bikarbona

Za šampon nakon maske:
- 2 žlice soda bikarbone
- 2 žlice šampona

Postupak:
1. Tablete C vitamina zdrobite žlicom u prah.
2. U šalicu istisnite šampon te dodajte tablete u prahu i par kapi vode.
3. Sve dobro izmiješajte dok ne dobijete kremastu smjesu.
4. Na mokru kosu, osušenu ručnikom nanesite smjesu i to temeljito, kao da nanosite boju za kosu.
5. Zamotajte kosu u prozirnu foliju i ostaviti da djeluje oko sat vremena.
6. Nakon toga, kosu operite mješavinom soda bikarbone i šampona i to 2 puta za redom.

-

bila sam kao zena na lijevo, trenutno mi je boja kao ovo na desno. cak mi se i sviđa

c.c. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 10:56   #2530
Quote:
Nagrišpana kaže: Pogledaj post
Artdeco leg foundation je najčešće hvaljen ovdje.
Hvala na info, još me uputi: Miller? Bipa? Iris?

Edit: vidim tu klik al ne znam koju nijansu trebam Bila sam na moru, nisam skroz bijela, al noge nisu ni crne Jel to funkcionira ko krema za samotamnjenje, s više ponavljanja budem tamnija? Kako idu upute?
Jaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 11:00   #2531
Mueller


Sent from my iPhone using Tapatalk
raymond is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 12:57   #2532
Quote:
Jaya kaže: Pogledaj post
Hvala na info, još me uputi: Miller? Bipa? Iris?

Edit: vidim tu klik al ne znam koju nijansu trebam Bila sam na moru, nisam skroz bijela, al noge nisu ni crne Jel to funkcionira ko krema za samotamnjenje, s više ponavljanja budem tamnija? Kako idu upute?
Muller, nije kao sprej za samotamnjenje, ispere se, ali ne znam koja ti nijansa treba
__________________
Would you like you, if you met you?
Nagrišpana is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 13:06   #2533
Quote:
Nagrišpana kaže: Pogledaj post
Muller, nije kao sprej za samotamnjenje, ispere se, ali ne znam koja ti nijansa treba
U mom kvartu ga nemaju, bum prek neta, hvala
Mislila sam da je kao sprej za samotamnjenje a ovo je više ko puder. Jel se to preslikava na haljinu?
Jaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 13:09   #2534
Quote:
Jaya kaže: Pogledaj post
U mom kvartu ga nemaju, bum prek neta, hvala
Mislila sam da je kao sprej za samotamnjenje a ovo je više ko puder. Jel se to preslikava na haljinu?
Ne prealikava se ništa
__________________
Would you like you, if you met you?
Nagrišpana is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 23:31   #2535
Zna li netko gdje mogu naći onaj Dove body lotion sa sjajnim česticama? Jedno vrijeme je bio dosta popularan, u međuvremenu sam prešla na druge i sad sam poželila ponovo mu se vratiti, ali nigdje ga više ne mogu naći. Nije valjda da su ga povukli iz prodaje
TheAria is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 12:33   #2536
Jeste vi čule za tu neku Amadeu? Jučer pročitam za nju na traču, otvorim instagram, pomislim još jedna žena koja je stavila dozu za sise u usta, ali iz nekog razloga nastavim gledati. Dakle, šta ta žena radi sa šminkom . Za život je to sve previše, ali fantastično, nisu samo nekakvi dosadni smokey eyesi.
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 16:46   #2537
kupila sam onaj puder s kistićem za obrve.
što da radim s time?

dobila sam i one šablonice, ali ispadam gruba i ozbiljna i nije mi to to. što vi koristite za obrve?
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 17:10   #2538
Baš sam nedavno otkrila meni do sad najbolju stvar. Brow pomade u DM. Marka Depend.
Kremasto je i fino sve sredi i posloži.
Nanosi se onim kratkim kistom. Uzela sam taupe boju. Nisam sigurna koliko su pokrivene svjetlije nijanse.
Hilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 17:13   #2539
ja sam uzela neki essence. zapravo, ni ne znam što želim. želim da su mi ljepše obrve, da imaju bolju formu.
obično ih počupam i pošišam.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 17:17   #2540
ona rimmel fibre pencil mi je ok, ima kao dlačice koje prirodno popune. al ja ih stvarno skroz malo popravim i ne iscrtavam, tak da ne znam koliko je ok za zahtjevnije korisnice
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:26.