Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.07.2016., 16:49   #21
Ne pamtim kad sam gluplje otvaranje nečega vidio


Inače ne mislim da je nešto elitno sotonističko, to je ipak željeznički tunel, samo jako loš performans i bizaran u najmanju ruku pa šta god da je kreator istog htio poručiti.
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2016., 13:13   #22
Quote:
Biljka112 kaže: Pogledaj post
A šta je čudno u tom videu?
To su samo umjetničke slobode scenarista i režisera.
A jest, bas specifirane slobode na kostura-demona koji jurca uokolo sa rogovima i strasi narod. Ne radi su tu ni o kakvim umjetnickim "slobodama" (ako mislis na nesto novo sto je skovao autor ) nego je to jedan specifican ples iz davnina za invociranje demona. No, ako ti je to umjetnost samo izvoli.

Sent from my LG-H818 using Tapatalk
osa-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2016., 14:52   #23
A, kako je poznato, demoni su taman toliko realni koliko i vjera u njih.
Šabović Adis is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2016., 15:15   #24
http://vigilantcitizen.com/vigilantr...occult-ritual/

Evo lijepe analize tog "eventa".
Kao što vidimo sa slika u predstavi je bilo zaista svašta (imate slike i filmić):
Lik obučen u kozu koji predstavlja Baphometa pleše okolo, plazi jezik a na displayu radi ekspresije lica koje pokazuju bijes i ljutnju. U jednoj sceni imamo golog lika kako sa glavom bebe i krilima visi na užadima i simbolizira sve samo ne anđela. Imamo mrtve radnike kako vise?!? Imamo hrpu bezličnih ljudi koji hodaju kao zombiji. Imamo ljude koji nose kosturske glave jaraca pa ljude koji nose male rogove na glavi !?!? Pa nekakve aveti koje lebde ?!? Naravno, tu je i svevideće oko....

Uglavnom, ja tu ne vidim apsolutno nikakve poveznice sa tunelom niti Švicarskom. Takva predstava na otvaranju tunela !?! Moraš biti žešći debil da to objasniš pod normalnom ceremonijom otvaranja. Ne možete se izvlačiti ni na to da glavni organizatori nisu znali kakva je predstava. Nije to otvaranje osnovne škole u Donjem Prnjavoru, ovdje se sve zna daleko unaprijed.
Ova predstava ima vrlo jasnu simboliku a to je slavljenje Sotone jer ama baš svi elementi predstave ukazuju na to. Izvlačenje na to da je to neka modernistička ekspresija je žešći bullshit.
Kerefek76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2016., 17:44   #25
Quote:
Kerefek76 kaže: Pogledaj post
http://vigilantcitizen.com/vigilantr...occult-ritual/

Evo lijepe analize tog "eventa".
Kao što vidimo sa slika u predstavi je bilo zaista svašta (imate slike i filmić):
Lik obučen u kozu koji predstavlja Baphometa pleše okolo, plazi jezik a na displayu radi ekspresije lica koje pokazuju bijes i ljutnju. U jednoj sceni imamo golog lika kako sa glavom bebe i krilima visi na užadima i simbolizira sve samo ne anđela. Imamo mrtve radnike kako vise?!? Imamo hrpu bezličnih ljudi koji hodaju kao zombiji. Imamo ljude koji nose kosturske glave jaraca pa ljude koji nose male rogove na glavi !?!? Pa nekakve aveti koje lebde ?!? Naravno, tu je i svevideće oko....

Uglavnom, ja tu ne vidim apsolutno nikakve poveznice sa tunelom niti Švicarskom. Takva predstava na otvaranju tunela !?! Moraš biti žešći debil da to objasniš pod normalnom ceremonijom otvaranja. Ne možete se izvlačiti ni na to da glavni organizatori nisu znali kakva je predstava. Nije to otvaranje osnovne škole u Donjem Prnjavoru, ovdje se sve zna daleko unaprijed.
Ova predstava ima vrlo jasnu simboliku a to je slavljenje Sotone jer ama baš svi elementi predstave ukazuju na to. Izvlačenje na to da je to neka modernistička ekspresija je žešći bullshit.
kako bi se iz jednog filma reklo Borgovskim jezikom,Svicarska je odavno asimilirana
nejdite ljude u proklete zemlje koje stuju necastivog,to ce biti unisteno
ako netko ne vidi poveznicu kaos to kazes,poveznija je ova "netko" je jasnio svima rekao,Svicarska je prokleta ,dakle od prokletih
netko je u prijevodu rekao" to je moje"
Iknar is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2016., 19:59   #26
Quote:
Kerefek76 kaže: Pogledaj post
http://vigilantcitizen.com/vigilantr...occult-ritual/

Evo lijepe analize tog "eventa".
Kao što vidimo sa slika u predstavi je bilo zaista svašta (imate slike i filmić):
Lik obučen u kozu koji predstavlja Baphometa pleše okolo, plazi jezik a na displayu radi ekspresije lica koje pokazuju bijes i ljutnju. U jednoj sceni imamo golog lika kako sa glavom bebe i krilima visi na užadima i simbolizira sve samo ne anđela. Imamo mrtve radnike kako vise?!? Imamo hrpu bezličnih ljudi koji hodaju kao zombiji. Imamo ljude koji nose kosturske glave jaraca pa ljude koji nose male rogove na glavi !?!? Pa nekakve aveti koje lebde ?!? Naravno, tu je i svevideće oko....

Uglavnom, ja tu ne vidim apsolutno nikakve poveznice sa tunelom niti Švicarskom. Takva predstava na otvaranju tunela !?! Moraš biti žešći debil da to objasniš pod normalnom ceremonijom otvaranja. Ne možete se izvlačiti ni na to da glavni organizatori nisu znali kakva je predstava. Nije to otvaranje osnovne škole u Donjem Prnjavoru, ovdje se sve zna daleko unaprijed.
Ova predstava ima vrlo jasnu simboliku a to je slavljenje Sotone jer ama baš svi elementi predstave ukazuju na to. Izvlačenje na to da je to neka modernistička ekspresija je žešći bullshit.
Dakle ipak, tu predstavu naručila je sama švicarska vlada, pa da ne znaju o čemu se radi, baš ne vjerujem.
Hvala na ovoj analizi Kerefek76
margarer is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2016., 00:20   #27
Ovaj tekst je iz 2011
The Secret of Switzerland's Success

Pogledaj i ovaj video
London 2012 Olympics Occult Rituals

i tekst
The Occult Symbolism of the 2012 Olympics Opening and Closing Ceremonies
__________________
reminder

Zadnje uređivanje tonijel : 16.07.2016. at 00:35.
tonijel is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2016., 02:38   #28
da,razotkriva se to je jasno,sada se treba bojati cipiranja,a te koji misle treba po meni napasti da to ne rade ilic e svi biti porobljeni i nema nazad
Iknar is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2016., 02:41   #29
Quote:
margarer kaže: Pogledaj post
Dakle ipak, tu predstavu naručila je sama švicarska vlada, pa da ne znaju o čemu se radi, baš ne vjerujem.
Hvala na ovoj analizi Kerefek76
dakle jasnot i je onda je time receno cije je to podrucje,dakle prokleta zemlja
Iknar is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2016., 08:32   #30
Quote:
Kerefek76 kaže: Pogledaj post
http://vigilantcitizen.com/vigilantr...occult-ritual/

Evo lijepe analize tog "eventa".
Kao što vidimo sa slika u predstavi je bilo zaista svašta (imate slike i filmić):
Lik obučen u kozu koji predstavlja Baphometa pleše okolo, plazi jezik a na displayu radi ekspresije lica koje pokazuju bijes i ljutnju. U jednoj sceni imamo golog lika kako sa glavom bebe i krilima visi na užadima i simbolizira sve samo ne anđela. Imamo mrtve radnike kako vise?!? Imamo hrpu bezličnih ljudi koji hodaju kao zombiji. Imamo ljude koji nose kosturske glave jaraca pa ljude koji nose male rogove na glavi !?!? Pa nekakve aveti koje lebde ?!? Naravno, tu je i svevideće oko....

Uglavnom, ja tu ne vidim apsolutno nikakve poveznice sa tunelom niti Švicarskom. Takva predstava na otvaranju tunela !?! Moraš biti žešći debil da to objasniš pod normalnom ceremonijom otvaranja. Ne možete se izvlačiti ni na to da glavni organizatori nisu znali kakva je predstava. Nije to otvaranje osnovne škole u Donjem Prnjavoru, ovdje se sve zna daleko unaprijed.
Ova predstava ima vrlo jasnu simboliku a to je slavljenje Sotone jer ama baš svi elementi predstave ukazuju na to. Izvlačenje na to da je to neka modernistička ekspresija je žešći bullshit.
Vjeruješ u to boldano?!
Šabović Adis is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2016., 08:48   #31
Quote:
Šabović Adis kaže: Pogledaj post

Vjeruješ u to boldano?!
Pa vidis da je to zapravo bilo isto ko da su bili pop Jozo i Tonson...

U oba slucaja se misticnim obredom priziva zagovor stvorenja iz maste, onda ide malo zabave za mase ...

Znas onaj 'Pa zar ti jos vjerujes u vilenjake'?
__________________
Hrvatski dabar na hrvatskom ramenu!
Garofeeder is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2016., 09:00   #32
Quote:
Garofeeder kaže: Pogledaj post
Pa vidis da je to zapravo bilo isto ko da su bili pop Jozo i Tonson...

U oba slucaja se misticnim obredom priziva zagovor stvorenja iz maste, onda ide malo zabave za mase ...

Znas onaj 'Pa zar ti jos vjerujes u vilenjake'?
A ne znam, buraz, koji su mi luđi; ovi što, kao, proslavljaju vjetrenjače ili ovi što se, kao, bore protiv vjetrenjača...i ovih što ih proslavljaju.

Šabović Adis is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2016., 12:09   #33
Quote:
toma juda kaže: Pogledaj post
E sad cjepidlačiš oko te sitnice.
Nije sitnica nego blasfemija
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2016., 12:22   #34
Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
Nije sitnica nego blasfemija
Pa da,Bephemot bez sisa
__________________
Hrvatski dabar na hrvatskom ramenu!
Garofeeder is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2016., 20:39   #35
Angry

Pročitala, a i otvaranja se dobro sjećam, sve ovo nam govori, da smo slijepi kraj zdravih očiju, samo.... ne znam šta bi uopće mogli učiniti, jer evo, neki neće vjerovati ni kad budu u lancima, ali zbilja.
margarer is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2016., 21:35   #36
Quote:
margarer kaže: Pogledaj post
Pročitala, a i otvaranja se dobro sjećam, sve ovo nam govori, da smo slijepi kraj zdravih očiju, samo.... ne znam šta bi uopće mogli učiniti, jer evo, neki neće vjerovati ni kad budu u lancima, ali zbilja.
Koga bi ti to okivala u lance?
Šabović Adis is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2016., 03:44   #37
Quote:
margarer kaže: Pogledaj post
Pročitala, a i otvaranja se dobro sjećam, sve ovo nam govori, da smo slijepi kraj zdravih očiju, samo.... ne znam šta bi uopće mogli učiniti, jer evo, neki neće vjerovati ni kad budu u lancima, ali zbilja.
a sto ces,isto ti je i sa onima na vlasti i oporbi,svi vjernicia ili komunisti dakle bezboznici
imamo i mi to ovdje kod nas ,istoprikriveno,ali sve vise i vise ljudi vidi/shvaca

da ih pogodim munjama takve da im masina proradi,ma salim se naravno ,nebi shvatili niti onda izgleda
Iknar is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2016., 09:10   #38
To, majstore, tako sam te učio!
Šabović Adis is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2016., 01:07   #39
Tko ne vjeruje u ništa taj ništa ni ne vidi. Tko vjeruje, njemu je sve jasno...
Hebiga kolega Šabović...
Badave bi ja tebi nešto objašnjavao. Možda shvatiš jednog dana, tko zna.
Kerefek76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2016., 08:36   #40
Quote:
Kerefek76 kaže: Pogledaj post
Tko ne vjeruje u ništa taj ništa ni ne vidi. Tko vjeruje, njemu je sve jasno...
Hebiga kolega Šabović...
Badave bi ja tebi nešto objašnjavao. Možda shvatiš jednog dana, tko zna.
Ko ne zna, moraće se zadovoljiti vjerovanjem:
Šabović Adis is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:07.