Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.09.2016., 12:41   #1
Baal u New yorku i Londonu

http://www.wnd.com/2016/03/temple-of...w-york-london/

U početku je bilo u planu replicirati slavoluk na ulazu Baal-ovog hram i replike postaviti u New Yorku i Londonu. Zašto? Pa kažu da je ISIL srušio hram i to bi bio čin prkosa prema rušiteljima

Ali odjednom se od toga odustalo, moguće da je kršćanski lobi bio previše jak. A znamo da Baal nije bio omiljen lik u bibliji (preporučujem istraživanje značenje pojma Baal, šta je on u početku predstavljao....i tako to )

A možda su se vladari u sjeni malo zaletjeli....

No kako bilo da bilo, nisu skroz odustali nego su postavili repliku slavoluka koji ima malo benigniji naziv.

Stvar je u tome što je to slavoluk koji se nalazi na početku ceste koja vodi u Baalov hram.

I tako, valjda je i to slučajno. Čudno kako "slučajno" ne podižu spomenike nekim zabavnijim bogovima.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2016., 09:05   #2
19.4.2016 otkriven je slavoluk u Londonu.

Kažu da je to datum početka "Žrtvovanje Zvijeri", prvi dan od 13-dnevnog perioda do 1.5. (Beltane)

Koliko sam shvatio prije neki dan se premjestio u New York gdje je bio do 24.9., nakon toga ide u Dubai i onda na originalno mjesto u Palmyru ....iako nisam siguran jer naialzam na različite informacije. Trentuno ne znam gdje se nalazi Bilo bi interesantno pratiti gdje se nalazi

E sad, ako je to sve tako mistično okultno predmnijevam da bi uskoro moglo doći do nekog masovnog žrtvovanja u blizini tog spomenika
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2016., 10:31   #3
Orginalni hram je srusen. Nitko nista nije poduzeo osim zgrazanja, a nije da nisu mogli satrt taj ISIL.
To nanasanje replika po bijelom svijetu im nece oprati savjest.
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2016., 11:54   #4
Ma to ima veze sa ISILom i rušenjem hramova kao ja sa populacijom komaraca u južnom Bangladešu

Mogli su uzeti kao primejr nešto drugo, manje demonsko ali oni se namjerili baš na Baal-a
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2016., 12:54   #5
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Ma to ima veze sa ISILom i rušenjem hramova kao ja sa populacijom komaraca u južnom Bangladešu

Mogli su uzeti kao primejr nešto drugo, manje demonsko ali oni se namjerili baš na Baal-a

Mozda su neplodni
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2016., 13:12   #6
Sve je to demonsko samo je Bal iz biblije, to je bozanstvo boga sunca kao i Ra i sl, tj metafora za lucifera, sotonu, "najvece svjetlo", ugl druga imena iste stvari. Ilumunati i masoni to dan danas stuju.
Alatnicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2016., 13:24   #7
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post

A možda su se vladari u sjeni malo zaletjeli....
A kolega da buden iskren ne virujen. Prije će bit da kako vrime prolazi da nas smatraju sve većim govnima.
Breen is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2016., 01:10   #8
A ne ne, misli mda znam u čemu je problem

Programiranje, hipnoza, pranje mozga, mandžurski kandidat......sve to djeluje na podsvjesnom nivou. Svako javno izlaganje simbola jest neučinkovito u reprogramiranju svekolikog puka. Očito da se neki newbee oteo kontroli i bez znanja nadređenihj pokušao nešto izvesti na svoju ruku
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2016., 17:04   #9
Govorimo o pravom Ba'alu ili o onoj kršćanskoj izmišljotini ?
memulica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2016., 23:18   #10
Pratim ovu priču od kada si otvorio temu ovdje..
Što reći..osim da se ja uvijek pitam što nas nekolicina može konkretno napraviti po tom pitanju?
Isto kao CERN..ako je to zaista tako..mislim da će oni sprovesti naum pošto-poto..
..jedino mogu predložiti da se složimo u grupu i ciljano idemo na astralu rušit tu ekipu..
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2016., 11:34   #11
Ali oni su samo sluge. Entitet kojemu oni služe u astralu je enormno jak, ne možemo ga srediti mi, nego samo drugi sličan entitet, samo obrnutog "predznaka"
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2016., 23:03   #12
Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
Ali oni su samo sluge. Entitet kojemu oni služe u astralu je enormno jak, ne možemo ga srediti mi, nego samo drugi sličan entitet, samo obrnutog "predznaka"

Ili se pridruzis timu
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2016., 23:54   #13
Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
Ali oni su samo sluge. Entitet kojemu oni služe u astralu je enormno jak, ne možemo ga srediti mi, nego samo drugi sličan entitet, samo obrnutog "predznaka"
Ako gledamo po Goetiji.. Baal je jedan od 72 demona koji se mogu/moraju ukrotiti.
Onda je pitanje tko tu koga zapravo služi jer je Baal ipak njuška i pol..rekao bih da nisu ovi ljudi baš toliko bijedni..ipak treba biti Mag visokog kalibra da se uspješno radi sa dotičnim..

Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
Ili se pridruzis timu
Svaki čast svemu ali ja se ne mogu pronaći u potpunosti niti kod ovih..ne sjedaju mi u potpunosti, kao niti ovi skroz brutalni, ja sam neki hibrid izgleda, ne pripadam niti Tami u potpunosti a niti Svijetlu......
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2016., 00:02   #14
Quote:
Katayama kaže:
Svaki čast svemu ali ja se ne mogu pronaći u potpunosti niti kod ovih..ne sjedaju mi u potpunosti, kao niti ovi skroz brutalni, ja sam neki hibrid izgleda, ne pripadam niti Tami u potpunosti a niti Svijetlu......
A pronalazis li se kod ovih? ( dugo je, ali vrijedi procitati jer je iskreno poremeceno )

Edit: Baal je mocan entitet, ali i andeo iz kora arkandela takoder ( Mihael jel ), a oni i nisu iz prve sfere vec najnize.
Btw, Kabala ih smatra Sefiriotima.
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.

Zadnje uređivanje bubi mir : 11.10.2016. at 00:15.
bubi mir is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2016., 00:21   #15
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
A pronalazis li se kod ovih? ( dugo je, ali vrijedi procitati jer je iskreno poremeceno ).
Ne
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2016., 10:01   #16
Btw, dosta ljudi sve striktno odvaja. Mislim da su to dvije strane istog novcica.
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2016., 10:20   #17
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
A pronalazis li se kod ovih? ( dugo je, ali vrijedi procitati jer je iskreno poremeceno )
Pa, ako idemo proučavati teoriju onda su ti molitelji sotonisti
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2016., 11:15   #18
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Pa, ako idemo proučavati teoriju onda su ti molitelji sotonisti
Pa ono cisto teoretski.... dobar dio njih je lagano " otisao ".
Zabavljaju me dok su bezazleni, ali ebiga ako se ne lijeci bolest kad tad uzme maha.
Brijem da je pitanje trenutka kada ce fizicki napasti.
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2016., 16:22   #19
Ovaj topic zbilja pripada PDF-u 'Na rubu znanosti'? Koje?
Ko onaj Baphomet iz Gottarda
__________________
Hrvatski dabar na hrvatskom ramenu!
Garofeeder is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2016., 21:01   #20
Quote:
Garofeeder kaže: Pogledaj post
Ovaj topic zbilja pripada PDF-u 'Na rubu znanosti'? Koje?
Ko onaj Baphomet iz Gottarda
Parapsihologije
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:44.