Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.05.2017., 00:02   #1081
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
To samo tebi ima logike. Od SDP-ovog zastupnika se doslovcw očekuje da bude protiv, pa bi HDZ-ovcima bio loš jednako kao svi drugi.
On je jedino obično besramno đubre.

A isti kuki opet

Ne, ali ne bi značio ni pobjedu HDZ-a, ma kako se "domoljubi" zavaravali. Opet bi se moralo slagati.

Bože da netko u tako malo slova može ugurati tolko puno gluposti... impresironirana sam
Što bi rekao Zoki Mađerićki: "Vi ste uzbuđeni, hiperventilirate."
Nisam "domoljub", daleko sam od te kategorije (pa čak i kategorije bez navodnika), ali pobjeda HDZ na potencijalnim izborima u nekom skorašnjem vremenu nije nikakvo zavaravanje, nego itekako izgledan scenarij.
A ovo o glupostima i impresioniranosti nema smisla komentirati.
jurkon is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 00:10   #1082
Quote:
German kaže: Pogledaj post
Ma kakve ucjene i kupovine. Ja se kladim da je razlog prilično prizeman. Prvo, čista osveta SDP-ovcima koji su ga odmah odbacili, dok su neke zdušno branili i nakon osude (btw. ja nisam siguran da nije omastio brk).
Ne kužim čemu ovakve laži. Što je najbolje nije nešto što nam nije svima poznato, pa time još manje razumijem ovakvo besramno laganje.. fakat ne razumijem

SDP-e nije odbacio Sauchu, on je sam odlučio se povući iz stranke, a SDP-ovci ne da mu nisu okrenuli leđa, nego su se i kod ovog zadnjeg zahtjeva za skidanje imuniteta fajtali za njega i nagazili Cvitana i kompletan DORH zbog toga - i prvi puta u povijesti sabora odbili skinuti imunitet zastupniku kad to traži DORH.
Do tad je išlo po defaultu.
Zbilja ne kužim šta ti treba ovo laganje?

Bauk je s razlogom danas popizido za govornicom, kod izglasavanja za Jandrokovića i dreknuo prema Sauchi je l ga sram. Bauk je već mrtvi broj godina u politici, ali ja ne pamtim da sam ga ikad vidjela tako bijesnog - jer upravo je on najviše se borio za malog seronju.

Quote:
SubSV kaže: Pogledaj post
Vidim po komentarima možda 5% komentara koji idu u smjeru da ga se neljudski razvlači i da bi trebali prestati, ostatak ekipe divlja (jer su ljudi toliko frustrirani da je valjda jedini način na koji mogu izraziti gađenje nad političarima kroz neugodne komentare na druš.mrežama).
Naravno da divljaju. Ljudi su dali glas SDP-u, zahvaljujući kojima je i njegovo dupe završilo u Saboru, a on je te glasove iskoristio da doslovce spasi HDZ-u vlast.
On je bio u mojoj IJ i da mi sutra pređe preko puta najebala bi mu se svega bez imalo zadrške. Vređala bi ga gore nego zadnja piljarica.
Sve što dobiva od ljudi ovih dana - zaslužuje. Do zadnjeg slova.

Quote:
Bodul2a kaže: Pogledaj post
Još nešto, Saucha je kod glasovanja o Mariću sve mogao izvesti "elegantnije" - mogao je ili ne doći ("bolestan") ili se samo suzdržati. Ispao bi malo čišći.
Tek kod glasovanja za Jandrokovića je morao odabrati stranu.
Točno, mogao je. Pogotovo što on više nije formalni član stranke, pa se na njega nisu odnosile moguće posljedice nedolaska.
Što znači samo jedno - on je ciljano došao u Sabor podržati HDZ-e.
Jednako kao što je i jutros bio sav onemoćao i na infuziji, ali se i takav "nemoćan" opet dovukao do Sabora da podrži HDZ-e.
I svaki put je taj jedan glas bio presudan.
Mali je obično prodano govno.
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 00:28   #1083
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Ne kužim čemu ovakve laži. Što je najbolje nije nešto što nam nije svima poznato, pa time još manje razumijem ovakvo besramno laganje.. fakat ne razumijem

SDP-e nije odbacio Sauchu, on je sam odlučio se povući iz stranke, a SDP-ovci ne da mu nisu okrenuli leđa, nego su se i kod ovog zadnjeg zahtjeva za skidanje imuniteta fajtali za njega i nagazili Cvitana i kompletan DORH zbog toga - i prvi puta u povijesti sabora odbili skinuti imunitet zastupniku kad to traži DORH.
Do tad je išlo po defaultu.
Zbilja ne kužim šta ti treba ovo laganje?

Bauk je s razlogom danas popizido za govornicom, kod izglasavanja za Jandrokovića i dreknuo prema Sauchi je l ga sram. Bauk je već mrtvi broj godina u politici, ali ja ne pamtim da sam ga ikad vidjela tako bijesnog - jer upravo je on najviše se borio za malog seronju.
Kada su me branili prilikom drugog zahtjeva USKOK-a za skidanje imuniteta, u tome sam prepoznao jednaku dozu političkog oportunizma koliko i borbe za mene. Uostalom, kada je bilo glasanje o skidanju imuniteta barem je 20 mojih kolega smatralo da ima važnijih stvari raditi negdje drugdje s obiteljima nego biti u Saboru i glasati. Svaka čast Bauku i Marasu, te drugima koji su se lavovski za mene zalagali
jurkon is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 00:34   #1084
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Mali je obično prodano govno.
Kako znaš da nije ucijenjen?
__________________
MOSTobran zločinačke organizacije
"Rekao sam Petrovu da je upljuvak HDZ-a, a on je odgovorio da nikad ne bi s njima." - Stipe Petrina
MOSTobran is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 01:52   #1085
Quote:
paullaa kaže: Pogledaj post
Ja mislim da je to nečija pljuska Milanovicu. Mozda nije htjeo nekog slusati i ovo je zveknulo ko pljuska neke misicave zene.
Ja to vidim ovako....

Jandrokovićeva žena je jučer imala prekrasan dan, poznati bratić neće završiti u zatvoru a suprug joj postao predsjednik Sabora, jel može bolje...

Možda nisam u pravu ali ne znam kako drugačije objasniti ovaj Sauchin salto mortale.
slavenmo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 04:22   #1086
Quote:
bo dernek kaže: Pogledaj post
Stipe, kad već nagađaš, mogu i ja malo. Tom tipu je bivši mu šef, mentor i politički ćaća, Zoran Milanović objasnija, da triba sjebat Beru, i pomoć Ranku da postane šef Partije. A kad partija pod Rankom dođe na vlast, Saucha će opet moći potpisivati putne naloge.
A Ranko onda dobiva izbore za barem 6-7 godina, isplati se do tad cekati. Valjda ona tajnica ima kakvu rodjakinju na zamjeni.
tagoresky is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 04:35   #1087
Quote:
MOSTobran kaže: Pogledaj post
Kako znaš da nije ucijenjen?
prije je,da je prihvatio dobru ponudu...
__________________
divim se zalasku svoje pameti
zalazak pameti is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 04:37   #1088
Quote:
slavenmo kaže: Pogledaj post
Ja to vidim ovako....

Jandrokovićeva žena je jučer imala prekrasan dan, poznati bratić neće završiti u zatvoru a suprug joj postao predsjednik Sabora, jel može bolje...

Možda nisam u pravu ali ne znam kako drugačije objasniti ovaj Sauchin salto mortale.
obitelj iznad svega...zar ne...zna se...
__________________
divim se zalasku svoje pameti
zalazak pameti is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 04:40   #1089
Quote:
jurkon kaže: Pogledaj post
Što bi rekao Zoki Mađerićki: "Vi ste uzbuđeni, hiperventilirate."
Nisam "domoljub", daleko sam od te kategorije (pa čak i kategorije bez navodnika), ali pobjeda HDZ na potencijalnim izborima u nekom skorašnjem vremenu nije nikakvo zavaravanje, nego itekako izgledan scenarij.
A ovo o glupostima i impresioniranosti nema smisla komentirati.
za zemlju je najbolje da se raspisu novi izbori...onda neka hdz nadmocno
pobijedi...prema ocekivanju...bez mosta...2 put je ipak previse...
i svi oni koji u hdz vide ispravan put za zemlju,ostanu...
oni koji se ne slazu,kuferic i vani...
humano...
__________________
divim se zalasku svoje pameti
zalazak pameti is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 05:14   #1090
Ne znam što da kažem o ovom Sauchi, moram birati riječi da ne dobijem opomenu ali tip je dno dna.
Koji je to glumac pa to nije istina, kao "loše mi je, idem na infuziju"...
Koliko puta je meni pozlilo pa mi nije padalo na pamet tako nešto, koliko puta radnicima ove naopake države zbog preiscrpljenosti klonu pa im niko ne daje infuziju ali zato celebritiji, izdajnici i ljudsko smeće dobija čim zatraži.

Glumcu Sauchi to nije smetalo da bude cijeli dan u Saboru i da opet dade svoj glas za HDZ... sutra će dići ruku i za HDZ-ove ministre garant.

Koliko kontradiktornosti u njegovim post-glasačkim izjavama:
- Glasao sam za HDZ da državi uštedim 120 miljuna kn
A koliko miljardi će taj HDZ uzeti u slijedećih par mjeseci to mu uopće nije bitno, koliko je to malo u usporedbi sa lovom koju će država dati samo u zamjenu za JEDAN Glasnovićev glas (miljardu i 300 miljuna).

- Glasao sam za HDZ da sačuvam stabilnost
Koja stabilnost? Stabilnost Todorićevog imperija i stabilnost korupcije? Jedino takve stabilnosti se mogu postići glasanjem u ovom momentu za HDZ.
Hoćemo li ikad znati barem približno koliko je love Todotić prebacio na svoje tajne račune po raznim svjetskim bankama, jeli se broji u miljardama kuna ili eura?

- Nezavisni sam zastupnik, izašao sam iz "voljenog" SDP-a da im ne budem teret!
Toliko mu je stalo do SDP da je izašao poslije optužbi da bi im sada zabio nož u leđa i naškodio kao malo tko...

A onda i sve ove izjave kao "labilan je, ubit će se, dići će ruku na sebe..." taj $#&%" jedino može od sada dići ruku za HDZ.

Ne treba se zavaravati, ovakvi se ne ubijaju, evo link:
http://www.24sata.hr/image/zbog-inci...917e502e5f.jpg

Ukoliko je dobio neku lovu bilo onih 500k kn preko naloga ili lovu za svoj glas bilo bi pametno da poslije nego bude oslobođen svih optužbi (a bit će sigurno) da ode na dobru plastićnu operaciju i zatraži novi identitet jer ja zaista ne znam gdje bi on mogao živjeti bez gađenja okoline.

Mostovci su barem uspili da na vidjelo izvuku razne probisvjete koji su se pod maskama krili tako da ovo sve skupa u biti i nije tako loše.
Živi Zid i Most su se pokazali kao dobar izbor, Most je izgleda imao plan pokazati zaglupljenom narodu kakav je HDZ i za to napraviti su morali HDZ razotkriti iznutra, trebalo je ići neko vrijeme sa HDZ-om za biti blizu svim njihovim malverzacijama i onda ih torpedirat iznutra.

Čak i novi SDP nakon odlaska bahatog Milanovića mi je simpatičan, Milanovičevo desničarenje je bio moj a i razlog mnogih koji su se najviše radi toga udaljili od SDP-a, Zoki je htio biti veći nacionalista od HDZ-HSPovaca.

Zar je stvarno mislio da će uspjeti ikada dobiti i jedan glas desničara ako počne pljuvati po prošlosti svoje stranke iz doba socijalizma, ako počne u HDZ stilu mahati zastavama, ako ide na sastanke sa braniteljima i tamo priča ono što nebi smio (a snima ga se) i ako zdušno prihvati ime zračne luke po Tuđmanu, nekome tko je imao svojih dobrih ali isto tako i loših momenata jer je pomogao stvaranju države da bi poslije i državu i svoj narod porobio od strane tajkunske mafije... e moj Zoki imao si pobjedu u rukama a onda si zalutao po bespućima....
Matst is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 06:50   #1091
Quote:
Bodul2a kaže: Pogledaj post
U sridu -

Još nešto, Saucha je kod glasovanja o Mariću sve mogao izvesti "elegantnije" - mogao je ili ne doći ("bolestan") ili se samo suzdržati. Ispao bi malo čišći.
Tek kod glasovanja za Jandrokovića je morao odabrati stranu.
Ne, ON mora glasovati , mora biti na glasanju . Efekt je puno bolji
__________________
Ali svaki put kad se on nasmijao, ja sam bila ta koja se zaljubila.
paullaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 08:49   #1092
Ne zaslužuje ništa drugo nego ćeliju sa zvučnikom gdje mu se 24h puštaju sabrani radovi Kiss me na temu njegovog lika i djela, naravno koje bi čitala ona.
Ima i gorih stvari od smrtne kazne
KatarinaRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 09:46   #1093
Ovime HDZ usput ponižava i Milanovića. Prvi SDP-ov prebjeg HDZ-u desna je ruka nekadašnjeg premijera. Za HDZ to je puno slasnije od obične izdaje - ovo je izdaja iz najužeg Milanovićevog kruga.


I još jednom se pokazalo da su mlade snage u politici vrlo često prdac u vjetar. Ako čovjek nije stekao dovoljno životnog iskustva i ako se nije profesionalno realizirao, daleko je lakša meta ovim kriminalcima koji u pozadini odrađuju prljave poslove za HDZ.


Može li itko zamisliti da bi HDZ uspio ucijeniti ili potkupiti Antuna Vujića, na primjer?



Nije mi ga žao, pokazao se teškim slabićem. Čak i ako je ovo napravio samo zbog osiguranja visokih saborskih prihoda još neko vrijeme ponio se kao govno od čovjeka. O nekim drugim scenarijima ne želim ni razmišljati.
__________________
Ignore lista: IscoAlarcon, nasmijanonebo, Martian7, Plavobili
stagediver is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 10:00   #1094
Quote:
stagediver kaže: Pogledaj post
Ovime HDZ usput ponižava i Milanovića.
Ovaj potez mozemo tumačiti dvojako ;
1. Ili se Milanovic ruga HDZ-ocima
2. ili se Milanovic ruga SDP-ovcima

HDZ je očajnički potreban taj glas , ne vidim čime bi oni ponizavali Milanovica.
__________________
ja volim te, to priznajem
al' drugo slabo pamtim
anastacia is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 10:19   #1095
Quote:
anastacia kaže: Pogledaj post
HDZ je očajnički potreban taj glas , ne vidim čime bi oni ponizavali Milanovica.
HDZ je stranka udbaša, špijuna, lopova i oportunista svih mogućih vrsta. Imaju oni dovoljno materijala za pritisnuti više zastupnika. Ovo sa Sauchom ispalo je posebno efektno jer su time doslovno ponizili Milanovića: ne samo da ti je desna ruka osumnjičena za malverzacije (pa je bila u pritvoru i povlači se po istragama, a sutra možda i po sudovima), već ćemo baš nju odabrati slomiti da glasa za nas na pozornici pred čitavim biračkim tijelom.

Ljudi poput Milijana Brkića u ovome uživaju k'o prase u malo blata.


Milanoviću, moj Milanoviću. Ti i tvoji mladi "lavovi". Ne zna čovjek jesu li profesionalno uspješniji ili hrabriji ...
__________________
Ignore lista: IscoAlarcon, nasmijanonebo, Martian7, Plavobili
stagediver is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 10:30   #1096
Quote:
stagediver kaže: Pogledaj post

Ljudi poput Milijana Brkića u ovome uživaju k'o prase u malo blata.


Milanoviću, moj Milanoviću. Ti i tvoji mladi "lavovi". Ne zna čovjek jesu li profesionalno uspješniji ili hrabriji ...
Kako se kod nas sve moze tumačiti koliko je tumačitelja...
Milanče se negjde valja ko prascic u lokvi blata kad im Saucha pomaze odrzati većinu ili egal

Kako će pritisnut Vesnu Pusic ili Beljaka ?
__________________
ja volim te, to priznajem
al' drugo slabo pamtim
anastacia is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 10:31   #1097
Quote:
stagediver kaže: Pogledaj post
Ovime HDZ usput ponižava i Milanovića. Prvi SDP-ov prebjeg HDZ-u desna je ruka nekadašnjeg premijera. Za HDZ to je puno slasnije od obične izdaje - ovo je izdaja iz najužeg Milanovićevog kruga.
Točno tako
Milanović je taj koji je njega doveo, Milanoviću je on bio desna ruka i čovjek od najvećeg povjerenja, a kako je Milanović odabrao takvog čovjeka, pa valjda zato što su slični
Obojica su teški karakteri, bahati, uobraženi, osvetoljubivi i cijepljeni od bilo kakve ideologije osim teškog čistog individualizma i ekonomizma, onoga što se popularno zove neoliberalizmom
Obojica su to. I tako je meni sada promašeno napadati Sauchu i kritizirati njegov karakter, kada je on takav oduvijek, a kao takvog ga je doveo Milanović.
Sjećate li se onoga kada je na Sljemenskoj kraljici zaštitare koji nisu htjeli pustiti njegovo društvo pitao, znate li vi tko sam ja? A tada je bio šef kabineta socijal-demokratskog premijera pa tada je bilo zaista sve jasno i tko je jedan i tko je drugi. Svaka kritika Sauchi ide i izravno na račun Milanovića.
Klibicl is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 10:38   #1098
Quote:
Klibicl kaže: Pogledaj post
Točno tako
Milanović je taj koji je njega doveo, Milanoviću je on bio desna ruka i čovjek od najvećeg povjerenja, a kako je Milanović odabrao takvog čovjeka, pa valjda zato što su slični
Obojica su teški karakteri, bahati, uobraženi, osvetoljubivi i cijepljeni od bilo kakve ideologije osim teškog čistog individualizma i ekonomizma, onoga što se popularno zove neoliberalizmom
Obojica su to. I tako je meni sada promašeno napadati Sauchu i kritizirati njegov karakter, kada je on takav oduvijek, a kao takvog ga je doveo Milanović.
Sjećate li se onoga kada je na Sljemenskoj kraljici zaštitare koji nisu htjeli pustiti njegovo društvo pitao, znate li vi tko sam ja? A tada je bio šef kabineta socijal-demokratskog premijera pa tada je bilo zaista sve jasno i tko je jedan i tko je drugi. Svaka kritika Sauchi ide i izravno na račun Milanovića.
Sve si rekao, Znači Milanovic je glasao protiv SDP-a
__________________
ja volim te, to priznajem
al' drugo slabo pamtim
anastacia is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 10:38   #1099
Quote:
stagediver kaže: Pogledaj post
Ovime HDZ usput ponižava i Milanovića.*****
a kome je još bitan Zoki?
osim obitelji i prijateljima

u svom ovom kupusu opet ne može bez njega?
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
Bandića će se prestati spominjati kad zadnji cent a za koji je zadužio Zagreb bude isplaćen.
JOHABI, 25.03.2023 "Plenković je vođa tima, jedini odgovoran za rad cijeloga tima zajedno pred biračima." post 3615
twistdrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 10:38   #1100
Quote:
stagediver kaže: Pogledaj post
Ovime HDZ usput ponižava i Milanovića. Prvi SDP-ov prebjeg HDZ-u desna je ruka nekadašnjeg premijera. Za HDZ to je puno slasnije od obične izdaje - ovo je izdaja iz najužeg Milanovićevog kruga.


I još jednom se pokazalo da su mlade snage u politici vrlo često prdac u vjetar. Ako čovjek nije stekao dovoljno životnog iskustva i ako se nije profesionalno realizirao, daleko je lakša meta ovim kriminalcima koji u pozadini odrađuju prljave poslove za HDZ.


Može li itko zamisliti da bi HDZ uspio ucijeniti ili potkupiti Antuna Vujića, na primjer?



Nije mi ga žao, pokazao se teškim slabićem. Čak i ako je ovo napravio samo zbog osiguranja visokih saborskih prihoda još neko vrijeme ponio se kao govno od čovjeka. O nekim drugim scenarijima ne želim ni razmišljati.

Kad netko tko u životu nastupa sa stavom "Znaš li ti tko sam ja", od njega se ne može očekivati bilo što pametno niti zaslužuje bolju sudbinu od one koja ga je zadesila.
Rekao bi narod "Ima Boga".
__________________
Uvijek uz dlaku!
fgzcvijetic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:07.