Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.04.2019., 10:29   #6301
Pozdrav svima, zanima me koji bend vas je na svadbi najvise odusevio atmosferom kojom rade, naravno da su iz okolice Rijeke, da se cijena ne povisuje jako zbog puta s drugog kraja Hrvatske .

Te imate li preporuku za fotografa, htjeli bi nekog opustenog, da su slike moderne i mladenacke, da hvata trenutke, a ne namjesta ljude, i za cvijece, nekoga tko je povoljan i spreman za dogovor?

Hvala
anchy_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2019., 09:23   #6302
Pozdrav, molila bih vas za pomoć. ženimo se sljedeće godine i u potrazi smo za bendom..vjenčanje je u Rijeci. Razmišljamo o bendu, i to o grupi Fun, Aurora, Point i trio Vox...svi su slobodni na naš datum.. ima li itko novijih iskustava sa ovim bendovima?
katam is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2019., 17:09   #6303
Pozdrav svima! Planiramo vjencanje u listopadu i nakon toga svecanu veceru za dvadesetak ljudi, nista pretjerano, samo porodica i blizi prijatelji. S obzirom da sam se skoro doselila u Rijeku, nemam pojma gdje da organizujemo i odakle da pocnem. Sta i gdje preporucujete, a da su pristojne cijene?
Noyes is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2020., 08:56   #6304
tražim lokaciju

Drage žene, možete li mi preporučiti lokaciju za vjenčanje (cca 250-300 ljudi), ali da to lokacija također ima opciju vjenčanja (obreda pred matičarem) na otvorenome? Zanima me otok Krk, okolica Rijeke...
Ne živim tu, pa sam malo se pogubila u ovim potragama...
ririgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2020., 07:46   #6305
Molim pomoc, preporuku cvjecarne za uredenje sale i interijera za vjencanje!Hvala
__________________
Neprijatelj nikada ne spava… prepoznat češ ga po podočnjacima.
Sandra80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2020., 14:07   #6306
Kopiram svoj post s teme o Istri jer u obzir dolaze i druge lokacije.
Dakle, isto pitanje, ali okolica Rijeke, možda Gorski Kotar, Krk...

Što god znate, napišite.

Quote:
Taygete kaže: Pogledaj post
Vidim da je tema malo zamrla, nadam se da će živnuti.

Trebam preporuku za najam vile u Istri za vrlo malu i neformalnu proslavu vjenčanja, sa smještajem za 18 ljudi (možda i manje jer neki još ne znaju hoće li doći).

Ne znam postoji li jedna vila s toliko soba, u obzir dolaze i manje vile u blizini kojih ima drugog smještaja za najam.

Stancija Negričani nije slobodna, a Istarski dvori su nas odbili.

Pliz, bilo koji prijedlog je dobrodošao, može i na pm.
Taygete is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2020., 15:09   #6307
Quote:
katam kaže: Pogledaj post
Pozdrav, molila bih vas za pomoć. ženimo se sljedeće godine i u potrazi smo za bendom..vjenčanje je u Rijeci. Razmišljamo o bendu, i to o grupi Fun, Aurora, Point i trio Vox...svi su slobodni na naš datum.. ima li itko novijih iskustava sa ovim bendovima?
Nikako Fun i Aurora .
Znači Pointu, Venus ili Eureka
candygirly is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2020., 10:07   #6308
Ma kakav crni bend.. Bendovi više nisu u modi i skupi su.. Uzmi DJ-a! Proguglaj malo!
__________________
© 2010 - 2024 Dr. Božo Sva prava pridržana
Dr. Božo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2020., 17:56   #6309
Mi smo uzeli Trio Vox.
Tonka1709 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2021., 13:59   #6310
Bok! Tek krećem u istraživanje pa sam vas htjela pitati za savjet

Da li negdje oko Rijeke ili na Krku ima restoran/imanje/stancija za vjenčanje (ispod 100 osoba) na foru Paladnjaka ili Dvorca Belaj?

Može i nešto u šumi, ne mora biti na moru

Hvala!

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2021., 19:20   #6311
Quote:
Taygete kaže: Pogledaj post
Kopiram svoj post s teme o Istri jer u obzir dolaze i druge lokacije.

Dakle, isto pitanje, ali okolica Rijeke, možda Gorski Kotar, Krk...



Što god znate, napišite.
Villa Lav u Balama.

Poslano sa mog SM-A715F koristeći Tapatalk
black_woman88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2021., 09:05   #6312
Quote:
Taygete kaže: Pogledaj post
Kopiram svoj post s teme o Istri jer u obzir dolaze i druge lokacije.
Dakle, isto pitanje, ali okolica Rijeke, možda Gorski Kotar, Krk...

Što god znate, napišite.
Od mog zadnjeg posta sam se javila per destinacija.

Ako ce vam pomoci ovo su lokacije koje sam jos nasla:
Stancija Stare Staze - minimum 80 ljudi, maksimum 140 osoba.
Dvorac Belaj - u ponudi imamo vanjski i unutarnji prostor. Vanjski može primiti nešto više gostiju, dok unutarnji prostor prima do 100 osoba. Iznimno može i više, no gubi se prostor za plesni podij.
Stancija 1901 - manja vjenčanja do 45 pax
Stancija Negričani - vanjski dio se moze koristiti za welcome drink i hladno predjelo. unutarnji dio za sluzbenu veceru. U sali je optimalan broj 65-70 ljudi
Villa Lav – jos cekam odgovor
Stancija Sisol u Kožljaku
Villa Letan u Peroju

I dvije lokacije koje nisu Istra:
Agroturizam Krk
Maple vally – nisam dobila odgovor mislim da ne rade
Maslinik Ulika Krk
__________________
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2021., 21:13   #6313
Pozdrav, sestrična se udaje početkom 11. mjeseca i volio bih ju iznenaditi fotografom. (korona+njena skromnost = "ma i mame i tate imaju mobitele, zajedno smo 12 godina, ima slika ko u priči!") - tako da, ispada da sam ja, njen bratić, veća mladenka nego ona.

Uglavnom, to će biti krštenje + vjenčanje u Rijeci, i kopam po temama, ali zbog posla sam trenutno ograničen vremenom i živcima - pa ako je itko od volje baciti par imena budući da sam tudum po tom pitanju bio bih zahvalan.
Fekalna Torta is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2021., 10:04   #6314
Iz Rijeke ti je odlična Andrea Gržičić, makar je vjerojatno zauzeta. Al javi joj se, pa će vjerojatbo imati bar preporuke.
__________________
Delulu is the solulu.
Zla majkee is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2021., 13:17   #6315
Planiram vjenčanje za 11 mjesec iduće godine. Broj uzvanika bi bio 100-120, poslala sam upite razno raznim objektima, od Lovrana do Novog Vinodolskog, te kako mi tko bude odgovarao, tako ću tu lijepiti ponude, da barem pokušam olakšati život budućim mladencima.
Ono što mene najviše zanima je; bend/DJ. Nikad nisam bila na svadbi gdje je bio DJ, tako da ne znam kakva se atmosfera može postići, stoga trebam Vaše preporuke za bend koji može pola večeri tamburati slavonske, a pola domaće,zabavne stvari. Također, voljela bih čuti i vaša iskustva sa DJom.


Poslano sa mog M2101K9G koristeći Tapatalk
krampusica45 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2024., 07:51   #6316
Bokić, ima li tko svježije preporuke za šminku/frizuru ?
princess_leia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:50.