Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Poduzetništvo, računovodstvo i porezi Pokrećemo poduzetništvo u Hrvatskoj - za računovođe i one koji ih trebaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.11.2014., 16:35   #1
Taxi obrt?

Pozdrav svima, evo novi sam na forumu i registrirao sam se da saznam nesto vise o onom sto me zanima Ako tema nije na dobro mjestu slobodno nek admini pribace

Znaci ovako: U planu mi je uzeti neko auto, limuzinu tocije neku jer imam dobru priliku pa steta ne iskoristiti.
E sad, posto zivim u Zadru , razmisljao sam o taxiranju sa gore navedenim autom, najvise bi me zanimalo preko ljeta naravno.
Posto je jako tesko dobiti neke konkretne informacije od ljudi koje imaju taxije pitam ode
Zanima me u biti sve.svaka informacija je dobrodosla.
Dali se moze dobiti neka privremena (sezonska) dozvola, trebam li otvoriti obrt, dali moram imati potvrdu da sam profesionalni vozac ili to nije potrebno.. Znaci svaka informacija iz prve ruke, svaka sitnica je dobrodosla..Ako netko vec ima taxi sluzbu da kaze sto , kako.
Preko ljeta ima dosta turista i stvarno se okrene velika lova, vodice , zrce .. taxiji su non stop u điru pa ako se moze nesto zaraditi sastrane zasto ne.

Eto ljudi, unaprijed hvala na odgovorima! :
miroman is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2014., 20:22   #2
Quote:
miroman kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima, evo novi sam na forumu i registrirao sam se da saznam nesto vise o onom sto me zanima Ako tema nije na dobro mjestu slobodno nek admini pribace

Znaci ovako: U planu mi je uzeti neko auto, limuzinu tocije neku jer imam dobru priliku pa steta ne iskoristiti.
E sad, posto zivim u Zadru , razmisljao sam o taxiranju sa gore navedenim autom, najvise bi me zanimalo preko ljeta naravno.
Posto je jako tesko dobiti neke konkretne informacije od ljudi koje imaju taxije pitam ode
Zanima me u biti sve.svaka informacija je dobrodosla.
Dali se moze dobiti neka privremena (sezonska) dozvola, trebam li otvoriti obrt, dali moram imati potvrdu da sam profesionalni vozac ili to nije potrebno.. Znaci svaka informacija iz prve ruke, svaka sitnica je dobrodosla..Ako netko vec ima taxi sluzbu da kaze sto , kako.
Preko ljeta ima dosta turista i stvarno se okrene velika lova, vodice , zrce .. taxiji su non stop u điru pa ako se moze nesto zaraditi sastrane zasto ne.

Eto ljudi, unaprijed hvala na odgovorima! :
Ja znam da je potrebno imati licencu ili dozvolu od lokalne samouprave, oni obično imaju ograničeni broj dozvola pa prvo to pitaj, otvoriti obrt ili firmu, uvjet je KV vozač B kateg. ako sam voziš i obrtnik si, ili moraš zaposliti KV vozača B kateg. To je za početak, pa vidi onda dalje
lady G is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:09.