Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.06.2016., 19:00   #1
Početnički priručnik političarima za krađu

Politicians' dummy theft guide

Evo da pokrenemo popularnu temu za koju su svi svjesni da postoji samo se nitko ne usudi o njoj pricati.

Ovo dakle nije:

1. Dummy politician's guide to theft - vodic za glupe politicare kako krasti, niti zasto uopce ici prema kradji.

2. Dummy politician's guide to theft - vodic glupog ali iskusnog politicara u kradji

3.- Dummy politician's guide to theft - vodic politicara za pocetnike u kradji

4. Dummy politician's guide to theft - pocetnicki vodic za obične ljude kako nešto ukrasti kroz politiku.

Naime, tijekom godina zivota u Hr, uocio sam da u ovoj drzavi nedostaje kvalitetnih lopova u politici. To meni osobno jako smeta, obzirom da u inozemstvu je ta grana razvoja ljudskog drustva puno jaca.

Generalno je stoga dugorocna namjera ove teme da oformi jednu hrvatsku kvalitetnu jezgru lopova, lazova, niskoristi, ludjaka, varalica, opcenito prodavaca magle kao izrazito bitnog sastojka biznisa.

Stoga eto molim da se svi mi kao ljudi potrudimo da im kao osobama koje ce nasoj djeci osigurati buducnost, na ovoj temi damo iz prve ruke podatke o tom sto mislimo o tome.


Dakle, ovo je vodic politicarima kako krasti.
ruka-slave is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2016., 19:06   #2
ništa, nekretnine, tajni računi i skupi satovi. treba ko šeks. krkat samo na hranu i alkohol. to ti niko nemože dokazat
Samo jako! 1994 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2016., 19:15   #3
Quote:
Samo jako! 1994 kaže: Pogledaj post
ništa, nekretnine, tajni računi i skupi satovi. treba ko šeks. krkat samo na hranu i alkohol. to ti niko nemože dokazat
Da, u pravu ste - ali moramo dati prirucnik!

Ne moze covjek tek tako kupiti skupi sat ili hrvatsku vodoprivredu. Mi moramo kao drustvo osposobiti pojedince da preuzmu kontrolu nad svima nama, zato sto smo mi sami izmisllii proceduru za to.

Razumijete? Mi smo izumili i izgradili sustav koji nas napaja vodom, ali mi ne znamo kako to funkcionira! AAARGH.

Zato moramo to nekome prodati. E, al da bismo prodali sve to mora postojati i prirucnik.
ruka-slave is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2016., 21:27   #4
To vec postoji ima 8 godina...zato imamo navalu

(P)oliticki
(T)urbo
(S)tart
(P)aket

https://youtu.be/fhLo0Y26Ol8
__________________
SLOBODNI LJUDI SLOBODNI SAMO AKO SMIJU IMATI ORUŽJE DA BI ZAŠTITILI SVOJ ŽIVOT,
IMOVINU, SVOJE SUGRAĐANE I OBITELJI OD DRUGIH NASILNIH GRAĐANA
KAO I OD NEPOŠTENE VLASTI I DA SE OBRANE OD TIRANIJE VLADARA.
JAWS is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2016., 10:51   #5
Evo ja ću za one koji tek počinju, dakle čiste početnike:

Triba imat' Rodjaka (makar i u osmome kolinu) na pravome mistu, učlanit se u našu 'rvatsku stranku i onda polako napridovat'.
Prisilit' se u glavni grad i upisat' vel'ku školu i studirat' 9 ili 10 godina. Potajno i prepisivat'. A može se i doznat' da prepisujen, vrag im sriću odnija...
Kao mlađi član naše 'rvatske stranke, moran ići na skupove, mahat zastavan, i glasno vikat' i pivat'.
Rodjak me uvik lipo uputi šta moram radit'.
No, ja njemu, mome Rodjaku uvik pošaljen' kakvi pršutić od Oca i Matere za rođendan i Božić.
Na prvin izborima koja sam ikad vidija u životu, stranka me ubacila da moran bit' član promatračke neke komisijice, jelte' i pomalo shvaćat' šta su to glasači, glasovi a i kako se oti glasovi broje.
Kada sam to shvatija, na prvim lokalnim izborima, eto i mene na listici. Dobro 12 misto i nije nešto ali sam tu. Pomalo iden naprid'.
U međuvremenu onaj prvi Rodjak je pa', ali naša san drugog Rodjaka (ovi je čak iz 5 kolina) jer su svi već u Zagrebu na pozicijan.
I eto mene pomalo već sam u 6 godini studiranja. Matera i Otac mi malo potpomažu ono što mogu, ali sada sam već 6 godin u stranci pa i tu se znan snać a i Rodjak pita kada ću studij završit da me malo gurne.
Učim znat od Rodjaka & Rodjaka (e sada ih ima već puno više) i pomalo već ono kako bi se reklo: znan se i sam snać'. Otac i Matera mi više ne pomažu. Ja njima sada iz Zagreb pošaljen šta im triba .
Na slijedećim izborima više ne mašem i ne vičem, sada sam već u oragnizacijkon odboru, a i 7 na listi. Skoro san proša'. Opet, vrag im sriću odnija...
A i mlađeg brata sam dovuka u Zagreb. I on pomalo uči...
Eto nakon 9,5 godina i ja sam završija taj prokleti faks a i već sam u gradskom odboru naše 'rvatske stranke. Rodjaci i ja se redovito družimo, a i mali braco takođe', lipo nam je, pos'a ima i priko glave, a posa' i lipo ide, a na slijedećim izborima ili nosim listu ili sam među prva tri.
Cili svit je predamnom... Uspiti ću!

p.s.
Bez Rodjaka je barem 2 puta teže.
__________________
No Pasarán!

Drastične situacije, zahtijevaju drastične mjere!
freelancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2016., 12:01   #6
E, o tome ja pričam! Neka kvalitetna krađa, lopovluk, zamračivanje, mrkisanje i općenito gibanje materijalnih i intelektualnih dobara. To je ono što nama fali!

Vidite toga nema fali kao drustvu! Čudesno je kako su Hrvati neskloni krađi. To je jedan teški socijalni defekt koji bi trebalo ispraviti. Ova je tema namijenjena za osnovno upute, a poslije tko zna, može to biti dobar biznis.
ruka-slave is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2016., 14:40   #7
Quote:
freelancer kaže: Pogledaj post
Evo ja ću za one koji tek počinju, dakle čiste početnike:

Triba imat' Rodjaka (makar i u osmome kolinu) na pravome mistu, učlanit se u našu 'rvatsku stranku i onda polako napridovat'.
Prisilit' se u glavni grad i upisat' vel'ku školu i studirat' 9 ili 10 godina. Potajno i prepisivat'. A može se i doznat' da prepisujen, vrag im sriću odnija...
Kao mlađi član naše 'rvatske stranke, moran ići na skupove, mahat zastavan, i glasno vikat' i pivat'.
Rodjak me uvik lipo uputi šta moram radit'.
No, ja njemu, mome Rodjaku uvik pošaljen' kakvi pršutić od Oca i Matere za rođendan i Božić.
Na prvin izborima koja sam ikad vidija u životu, stranka me ubacila da moran bit' član promatračke neke komisijice, jelte' i pomalo shvaćat' šta su to glasači, glasovi a i kako se oti glasovi broje.
Kada sam to shvatija, na prvim lokalnim izborima, eto i mene na listici. Dobro 12 misto i nije nešto ali sam tu. Pomalo iden naprid'.
U međuvremenu onaj prvi Rodjak je pa', ali naša san drugog Rodjaka (ovi je čak iz 5 kolina) jer su svi već u Zagrebu na pozicijan.
I eto mene pomalo već sam u 6 godini studiranja. Matera i Otac mi malo potpomažu ono što mogu, ali sada sam već 6 godin u stranci pa i tu se znan snać a i Rodjak pita kada ću studij završit da me malo gurne.
Učim znat od Rodjaka & Rodjaka (e sada ih ima već puno više) i pomalo već ono kako bi se reklo: znan se i sam snać'. Otac i Matera mi više ne pomažu. Ja njima sada iz Zagreb pošaljen šta im triba .
Na slijedećim izborima više ne mašem i ne vičem, sada sam već u oragnizacijkon odboru, a i 7 na listi. Skoro san proša'. Opet, vrag im sriću odnija...
A i mlađeg brata sam dovuka u Zagreb. I on pomalo uči...
Eto nakon 9,5 godina i ja sam završija taj prokleti faks a i već sam u gradskom odboru naše 'rvatske stranke. Rodjaci i ja se redovito družimo, a i mali braco takođe', lipo nam je, pos'a ima i priko glave, a posa' i lipo ide, a na slijedećim izborima ili nosim listu ili sam među prva tri.
Cili svit je predamnom... Uspiti ću!

p.s.
Bez Rodjaka je barem 2 puta teže.

Bez rođe je teže barem 10 puta.

Evo i primjera jednog mojeg poznanika kome je kćer završila biotehnologiju. Ali cura nikako do posla. I onda mi kaže poznanik da se zaposlila u Plivi i da joj je plaća 8000 kuna ?!!!!!!!!!!!!!!!!
Ali mi je tek nakon godina dana priznao (kada joj je istekao pripravnički staž i kada mu je kćer primljena za stalno): Pa, moj neki dalji rođo je neki direktorčić u Plivi !!

A ovaj moj kolega s faksa nema rođe , nego ima samo svoje partijske drugove:
http://www.jutarnji.hr/vijesti/covje...-poslu/580054/
ČOVJEK KOJI DRMA RIJEKOM Jozo Kalem:'Linić je moj prijatelj. Slični smo, ali mi nikad nije pomogao u poslu'
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2016., 00:41   #8
Quote:
ruka-slave kaže: Pogledaj post
Politicians' dummy theft guide

Evo da pokrenemo popularnu temu za koju su svi svjesni da postoji samo se nitko ne usudi o njoj pricati.

Ovo dakle nije:

1. Dummy politician's guide to theft - vodic za glupe politicare kako krasti, niti zasto uopce ici prema kradji.

2. Dummy politician's guide to theft - vodic glupog ali iskusnog politicara u kradji

3.- Dummy politician's guide to theft - vodic politicara za pocetnike u kradji

4. Dummy politician's guide to theft - pocetnicki vodic za obične ljude kako nešto ukrasti kroz politiku.

Naime, tijekom godina zivota u Hr, uocio sam da u ovoj drzavi nedostaje kvalitetnih lopova u politici. To meni osobno jako smeta, obzirom da u inozemstvu je ta grana razvoja ljudskog drustva puno jaca.

Generalno je stoga dugorocna namjera ove teme da oformi jednu hrvatsku kvalitetnu jezgru lopova, lazova, niskoristi, ludjaka, varalica, opcenito prodavaca magle kao izrazito bitnog sastojka biznisa.

Stoga eto molim da se svi mi kao ljudi potrudimo da im kao osobama koje ce nasoj djeci osigurati buducnost, na ovoj temi damo iz prve ruke podatke o tom sto mislimo o tome.


Dakle, ovo je vodic politicarima kako krasti.
Pa možeš početi sa poglavljem kako postati lokalni partijski aparatčik/uhljeb, kako prodavati maglu neukim ljudima i još ispasti jako pametan i sposoban, zatim nastavi kako namiještati natječaje za nabavu i poslije pokupiti proviziju, onda slijedi ozbiljnije poglavlje kako se pred izbore za parlament ugurati što je više moguće na listu (podmićivanjem partijskih dužnosnika), pa kad to uspije u parlamentu obavezno govoriti puno i dugo te dramatično, obavezno se ugurati u svakojake odbore i naravno obavezno namještati milijunske poslove i dijeliti proviziju, pa se kasnije ugurati na mjesto ministra pa odlučivati o državnim firmama i tako dalje, to bi ukratko bio moj "doprinos" temi.
Corvus27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2016., 12:09   #9
a nama kmetovima nekakav priručnik za krađu?
juanpablom is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2016., 14:14   #10
Quote:
freelancer kaže: Pogledaj post
Evo ja ću za one koji tek počinju, dakle čiste početnike:

Triba imat' Rodjaka (makar i u osmome kolinu) na pravome mistu, učlanit se u našu 'rvatsku stranku i onda polako napridovat'.
Prisilit' se u glavni grad i upisat' vel'ku školu i studirat' 9 ili 10 godina. Potajno i prepisivat'. A može se i doznat' da prepisujen, vrag im sriću odnija...
Kao mlađi član naše 'rvatske stranke, moran ići na skupove, mahat zastavan, i glasno vikat' i pivat'.
Rodjak me uvik lipo uputi šta moram radit'.
No, ja njemu, mome Rodjaku uvik pošaljen' kakvi pršutić od Oca i Matere za rođendan i Božić.
Na prvin izborima koja sam ikad vidija u životu, stranka me ubacila da moran bit' član promatračke neke komisijice, jelte' i pomalo shvaćat' šta su to glasači, glasovi a i kako se oti glasovi broje.
Kada sam to shvatija, na prvim lokalnim izborima, eto i mene na listici. Dobro 12 misto i nije nešto ali sam tu. Pomalo iden naprid'.
U međuvremenu onaj prvi Rodjak je pa', ali naša san drugog Rodjaka (ovi je čak iz 5 kolina) jer su svi već u Zagrebu na pozicijan.
I eto mene pomalo već sam u 6 godini studiranja. Matera i Otac mi malo potpomažu ono što mogu, ali sada sam već 6 godin u stranci pa i tu se znan snać a i Rodjak pita kada ću studij završit da me malo gurne.
Učim znat od Rodjaka & Rodjaka (e sada ih ima već puno više) i pomalo već ono kako bi se reklo: znan se i sam snać'. Otac i Matera mi više ne pomažu. Ja njima sada iz Zagreb pošaljen šta im triba .
Na slijedećim izborima više ne mašem i ne vičem, sada sam već u oragnizacijkon odboru, a i 7 na listi. Skoro san proša'. Opet, vrag im sriću odnija...
A i mlađeg brata sam dovuka u Zagreb. I on pomalo uči...
Eto nakon 9,5 godina i ja sam završija taj prokleti faks a i već sam u gradskom odboru naše 'rvatske stranke. Rodjaci i ja se redovito družimo, a i mali braco takođe', lipo nam je, pos'a ima i priko glave, a posa' i lipo ide, a na slijedećim izborima ili nosim listu ili sam među prva tri.
Cili svit je predamnom... Uspiti ću!

p.s.
Bez Rodjaka je barem 2 puta teže.
Tvoj post u manje od 2 minute. https://youtu.be/3k_b2YVhgFA
konjokradica is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2016., 15:34   #11
Quote:
Corvus27 kaže: Pogledaj post
Pa možeš početi sa poglavljem kako postati lokalni partijski aparatčik/uhljeb, kako prodavati maglu neukim ljudima i još ispasti jako pametan i sposoban, zatim nastavi kako namiještati natječaje za nabavu i poslije pokupiti proviziju, onda slijedi ozbiljnije poglavlje kako se pred izbore za parlament ugurati što je više moguće na listu (podmićivanjem partijskih dužnosnika), pa kad to uspije u parlamentu obavezno govoriti puno i dugo te dramatično, obavezno se ugurati u svakojake odbore i naravno obavezno namještati milijunske poslove i dijeliti proviziju, pa se kasnije ugurati na mjesto ministra pa odlučivati o državnim firmama i tako dalje, to bi ukratko bio moj "doprinos" temi.
tu opisuješ pozere koji se naslikavaju po televizoru. može bit da je OP mislio na onih 1000 ljudi koji se rotiraju po odborima, funkcijama.

npr ovi koji ga ljube i smiruju:

https://www.youtube.com/watch?v=E-RcbzGpeMI
__________________
ignore lista: bat kol, Biljka112, 7nationarmy, Adama, CelMar, mukotrpak, manchild, miki1988, zecopas, antet, Bjesomar_,danijel0
organiceko258 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2016., 16:11   #12
Quote:
juanpablom kaže: Pogledaj post
a nama kmetovima nekakav priručnik za krađu?
Ako su te roditelji kad si bio mali tukli za sitne krađe ništa od tebe, nikada nećeš
biti pravi lopov.
Cisco Kid is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:18.