Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.01.2017., 20:45   #1081
Quote:
tabanšaban kaže: Pogledaj post
Ma to ti je samo taban nakon malo otklonjenog taloga hrpetine govana.
He,he. Prebrzo mi je to nekako!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 20:47   #1082
Quote:
nemouzagrebu kaže: Pogledaj post
A kakve veze ima? Nije baš kao da se taji ili da glumi nekoga drugoga, i dalje piše o stvarima koje ga muče, priča s ljudima, a možda mu se više nije sviđao bivši nick
Meni recimo ima.Ne volim klonove jer mi to nije baš najjasnije!? Zakaj bi netko 5 put štel istu stvar čitat.Osim naravno ako nije plačen da izmišlja priče?
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 18:00   #1083
Prošlo je gotovo 6 mjeseci od prekida(skoro koliko je veza uopće i trajala), a ja di sam-tu sam. Radio sam 3 mjeseca u proizvodnji, zatim je slijedila hospitalizacija, a ja ko da nisam svjestan događaja koji mi se dešavaju i ljudi koji me okružuju.
Još uvijek osjećam tu prazninu oko sebe, netko tko je bio uvijek uz mene-više ne postoji. Trkeljam po netu, ponekad me ulovi period maničnog raspoloženja, kad osjetim da sam živ, ali brzo me pusti.
Ko da je netko ispustio sav zrak iz mene. Živ sam a nisam. Zapravo je osjećaj sličan onome koji sam imao davno prije, dok nisam bio u vezi, samo više nemam snage ni motivacije za nove početke.
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 03:04   #1084
Zapravo mi je žao što se toliko grizem i imam grižnju savjesti, a nju totalno boli kurac za mene i što je sa mnom. Ona nije htjela da budemo zajedno, i ja sam počeo upoznavat druge cure. Tako si mogu nabijat zbog toga grižnju savjesti do kraja života ili samoubojstva. Nije me mogla prihvatiti takvog kakav sam (sjeban, poprilično) i čekala je priliku da može čiste savjesti pobjeći i još po mogućnosti meni nabiti grižnju savjesti. Kažem sam sebi, dosta je bilo.
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 08:12   #1085
Quote:
dr. diego kaže: Pogledaj post
Zapravo mi je žao što se toliko grizem i imam grižnju savjesti, a nju totalno boli kurac za mene i što je sa mnom. Ona nije htjela da budemo zajedno, i ja sam počeo upoznavat druge cure. Tako si mogu nabijat zbog toga grižnju savjesti do kraja života ili samoubojstva. Nije me mogla prihvatiti takvog kakav sam (sjeban, poprilično) i čekala je priliku da može čiste savjesti pobjeći i još po mogućnosti meni nabiti grižnju savjesti. Kažem sam sebi, dosta je bilo.
Ona je isto psihički bolesna? Ako da, koju dijagnozu ima?
bigultramovies is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 08:21   #1086
Quote:
bigultramovies kaže: Pogledaj post
Ona je isto psihički bolesna? Ako da, koju dijagnozu ima?
Nije, ima neke light dijagnoze, ali to se liječi kamilicom, gospinom travom i tako...ja pijem 2 vrste antipsihotika, a sad će uz to vrlo vjerojatno doći i antidepresivi.
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 08:59   #1087
Quote:
dr. diego kaže: Pogledaj post
Nije, ima neke light dijagnoze, ali to se liječi kamilicom, gospinom travom i tako...ja pijem 2 vrste antipsihotika, a sad će uz to vrlo vjerojatno doći i antidepresivi.
Volio si je, sad te jos boli, tako mi se cini, 6 mj je cak i premalo da to sve ode iz tebe, pogotovo jer puno razmisljas o tome.
salevart is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 09:13   #1088
Quote:
dr. diego kaže: Pogledaj post
Nije, ima neke light dijagnoze, ali to se liječi kamilicom, gospinom travom i tako...ja pijem 2 vrste antipsihotika, a sad će uz to vrlo vjerojatno doći i antidepresivi.
Čim ima dijagnozu ona može jedino nać nakog dečka koji isto ide na psihijatriju, ako nekim čudom uspije naći nekog normalnog to če biti nešto neobavezno, poput rezerve (s strane tog decka). Ljudi danas imaju previše svojih problema da bi još svojevoljno prihvatili tuđe, te makar ona izgledala kao top model večina dečkiju koji su odrasliji znaju da je ljepota prolazna, nakon određenog vremena ostaje ono što se nalazi u glavi. Njoj više treba skrbnik nego ozbiljan dečko, ona je vjerovatno i svjesna toga te zato ide od jednog do drugoga kada joj nešto zasmeta ili kada joj trenutni dečko dosadi.
bigultramovies is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 09:57   #1089
A mozda je nekom usred stresa dozivljenog soka otisao kod psihijatra ili psihologa i itd a svi oni koji kazu da se tome nikad nece dogoditi nikad ne reci nikad
__________________
Od trnja pa do zvijezda
Azaleja is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 10:55   #1090
Quote:
bigultramovies kaže: Pogledaj post
Čim ima dijagnozu ona može jedino nać nakog dečka koji isto ide na psihijatriju, ako nekim čudom uspije naći nekog normalnog to če biti nešto neobavezno, poput rezerve (s strane tog decka). Ljudi danas imaju previše svojih problema da bi još svojevoljno prihvatili tuđe, te makar ona izgledala kao top model večina dečkiju koji su odrasliji znaju da je ljepota prolazna, nakon određenog vremena ostaje ono što se nalazi u glavi. Njoj više treba skrbnik nego ozbiljan dečko, ona je vjerovatno i svjesna toga te zato ide od jednog do drugoga kada joj nešto zasmeta ili kada joj trenutni dečko dosadi.
nije baš tako, ali hvala na podršci, kao i ostalima koji su odgovorili. ja sam, kao što sam i rekao, previše se grizao iznutra zbog svega toga, vrtio filmove, ali to stvarno više nema smisla. lijep pozz svima
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 10:57   #1091
Quote:
bigultramovies kaže: Pogledaj post
Čim ima dijagnozu ona može jedino nać nakog dečka koji isto ide na psihijatriju, ako nekim čudom uspije naći nekog normalnog to če biti nešto neobavezno, poput rezerve (s strane tog decka). Ljudi danas imaju previše svojih problema da bi još svojevoljno prihvatili tuđe, te makar ona izgledala kao top model večina dečkiju koji su odrasliji znaju da je ljepota prolazna, nakon određenog vremena ostaje ono što se nalazi u glavi. Njoj više treba skrbnik nego ozbiljan dečko, ona je vjerovatno i svjesna toga te zato ide od jednog do drugoga kada joj nešto zasmeta ili kada joj trenutni dečko dosadi.
Znači, po tvojoj logici, žene s dijagnozom nisu dovoljno dobre da bi bile s ikim osim muškaraca s dijagnozom?
Isto vrijedi i za muškarce, čim imaju neku dijagnozu, mogu biti samo sa ženama koje također imaju dijagnozu?
I naravno, tim ljudima, bez obzira na njihovu dijagnozu, treba skrbnik, oni ne trzaju na ljubav, neke emocije, nije važno ništa to, samo je potreban skrbnik?
I sve su dijagnoze iste, jel?
Ok.
Ali...što je s onim ljudima koji imaju pogrešne dijagnoze, kakva pravila vrijede za njih? A što s onima koji nemaju dijagnozu usprkos postojanja nekog problema? Kakva su tu pravila, da li i njima treba skrbnik, smiju li oni biti s normalnima?
nemouzagrebu is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 11:50   #1092
Quote:
nemouzagrebu kaže: Pogledaj post
Znači, po tvojoj logici, žene s dijagnozom nisu dovoljno dobre da bi bile s ikim osim muškaraca s dijagnozom?
Isto vrijedi i za muškarce, čim imaju neku dijagnozu, mogu biti samo sa ženama koje također imaju dijagnozu?
I naravno, tim ljudima, bez obzira na njihovu dijagnozu, treba skrbnik, oni ne trzaju na ljubav, neke emocije, nije važno ništa to, samo je potreban skrbnik?
I sve su dijagnoze iste, jel?
Ok.
Ali...što je s onim ljudima koji imaju pogrešne dijagnoze, kakva pravila vrijede za njih? A što s onima koji nemaju dijagnozu usprkos postojanja nekog problema? Kakva su tu pravila, da li i njima treba skrbnik, smiju li oni biti s normalnima?
bigultramovies is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 15:09   #1093
Mislim da dosta ovisi kakva je bolest. Ja sam bio s curom koja je imala par bolesti i bila pod lijekovima (okp, anksioznost, prisilne misli), ali ja iskreno nisam vidio ikakvu razliku u odnosu na "normalne" ljude. Ali ona to ima od 10-11 godina, ide redovito kod psihijatra i ima terapiju i funkcionira skroz normalno, zavrsiava faks, ispunjava obveze, bavi se sportom, ima normalno drustvo, tako da ona zna zivjezi s tim. Iskreno mislim da ima dosta ljudi koji ne idu kod psihijatra, a imaju i vecih problema koje ne lijece.

Jedino sto sam ja skuzio kaoneku razliku je da je ona za dosta stvari bila uvjerena da se događaju samo njoj. Npr. neke situacije, odnosi, misli, osjecaji ona je za puno tog mislilsa da je to sve nenormalno, i da su drugi ljudi koji kao nisu bolesni svi stalno sretni i savrseni i idila i nemaju problema, a imaju valjda i vise nego ona.

A sad kako je to kad netko ima neke teze dijagnoze to ne bi znao.
enduring is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 15:24   #1094
Mene zanima zasto glupi nemaju skrbnika i zasto imaju pravo pisanja?
Glupe treba tretirati kao spam.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 15:32   #1095
Quote:
bigultramovies kaže: Pogledaj post
Čim ima dijagnozu ona može jedino nać nakog dečka koji isto ide na psihijatriju, ako nekim čudom uspije naći nekog normalnog to če biti nešto neobavezno, poput rezerve (s strane tog decka). Ljudi danas imaju previše svojih problema da bi još svojevoljno prihvatili tuđe, te makar ona izgledala kao top model večina dečkiju koji su odrasliji znaju da je ljepota prolazna, nakon određenog vremena ostaje ono što se nalazi u glavi. Njoj više treba skrbnik nego ozbiljan dečko, ona je vjerovatno i svjesna toga te zato ide od jednog do drugoga kada joj nešto zasmeta ili kada joj trenutni dečko dosadi.
Nadam se da ti je poznata informacija da ipak manji postotak ljudi s psihičkim poremećajima i bolestima trebaju skrbnika

Misliš li da je osoba koja osobu s psihičim poremećajem drži kao rezervu zdrava?
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 15:44   #1096
Quote:
Éowyn kaže: Pogledaj post
Nadam se da ti je poznata informacija da ipak manji postotak ljudi s psihičkim poremećajima i bolestima trebaju skrbnika

Misliš li da je osoba koja osobu s psihičim poremećajem drži kao rezervu zdrava?
ne znam zašto se dotični toliko uhvatio za njene dijagnoze, rekao sam da su vrlo slabe, praktički ni nemaju neku važnost. Pa svaka 4. osoba (25 % ljudi na planeti ) tokom života ima neki psihički poremećaj i dijagnozu. Shizofreniju ima samo 1% ljudi, iako je i to puno ljudi kad se uzme ukupan broj oboljelih.
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 16:10   #1097
diego, nisi još ništa nažao učinio.
savjest te nema zasto peci.
OK?
diši...
__________________
Ako vam je zao sto ste otvorili profil na forumu, sjetite se da je isto 2009. ucinila mnogo pametnija osoba pod vlastitim sponzoriranim imenom (vesna pusic).
CaffeCappuccino is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 16:17   #1098
Quote:
Éowyn kaže: Pogledaj post
Nadam se da ti je poznata informacija da ipak manji postotak ljudi s psihičkim poremećajima i bolestima trebaju skrbnika

Misliš li da je osoba koja osobu s psihičim poremećajem drži kao rezervu zdrava?
Da ovisi o situaciji, ako ima blage simptome može normalno funkcionirati. Meni se desilo da je moja prethodna cura tijekom veze psihicki oboljela, te je imala zbilja jake simptome, ali ju nisam ostavio, niti sam ju manje volio zbog toga. Da se stvari nisu zakomplicirale i dalje bih ju gledao kao osobu s kojom bih htio imati zajednički život.
bigultramovies is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 16:29   #1099
Quote:
bigultramovies kaže: Pogledaj post
Da ovisi o situaciji, ako ima blage simptome može normalno funkcionirati. Meni se desilo da je moja prethodna cura tijekom veze psihicki oboljela, te je imala zbilja jake simptome, ali ju nisam ostavio, niti sam ju manje volio zbog toga. Da se stvari nisu zakomplicirale i dalje bih ju gledao kao osobu s kojom bih htio imati zajednički život.
Neki su ovo zaradili tijekom nekog stresnog razdoblja a uzrok je sasvim nešto drugo koliko god glupo zvučalo. Najlakše je pobjeći kada se pojavi neki problem.
__________________
Od trnja pa do zvijezda
Azaleja is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 16:33   #1100
Quote:
bigultramovies kaže: Pogledaj post
Čim ima dijagnozu ona može jedino nać nakog dečka koji isto ide na psihijatriju, ako nekim čudom uspije naći nekog normalnog to če biti nešto neobavezno, poput rezerve (s strane tog decka). Ljudi danas imaju previše svojih problema da bi još svojevoljno prihvatili tuđe, te makar ona izgledala kao top model večina dečkiju koji su odrasliji znaju da je ljepota prolazna, nakon određenog vremena ostaje ono što se nalazi u glavi. Njoj više treba skrbnik nego ozbiljan dečko, ona je vjerovatno i svjesna toga te zato ide od jednog do drugoga kada joj nešto zasmeta ili kada joj trenutni dečko dosadi.


Evo, ja od 20-e godine zvanično imam panični poremećaj iako sam napade imala i ranije, i gle, čuda nijedan frajer mi nije bio na psihijatriji (nisam ni ja, ako te to zanima jer to nije takav poremećaj) niti ih je to sve skupa smetalo.
Dakako, nekog može smetati, jer neću reći da je uvijek pjesma i da mogu garantirati da ću neke stvari proći jednako lako kao osoba koja nije paničar. I to je ok. Nismo svi za sve. Ali to što ti govoriš je smiješno. Jednom mi je jedan rekao da ako nas išta rastavi jednom to neće biti moja panika i zaista, bio je u pravu. Jer taj dio mene nije ni osjetio. To ne znači da u nekoj životnoj situaciji ne bi, doduše, ništa nema garanciju, zdravlje pogotovo.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:00.