Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.01.2017., 12:52   #1581
Quote:
ataegina kaže: Pogledaj post
Opet kažem da finansijsku sigurnost niti tražim niti sam tražila od njega,imam posao,kakav takav,uglavnom ne zavisim ni od koga i nikad nisam očekivala od muškarca da me izdržava,bitno je da hoće da radi i da zajedno doprinosimo. Uglavnom,lakše mi bude kad vidim da ima ljudi koji se koliko toliko slažu sa mnom pa opet kontam da sam i razumna i realna
nekad daaavno, jos u srednoj skoli jako sam volio jednu malu
i bio sam spreman s njom skupa se baciti u bezdan zivota i iskovati nasu srecu
i onda, dosla je njena majka iz njemacke
i nasli se mi svi skupa i ja sam samo sjedio sa strane i slusao kako njih dvije dogovaraju zivot koji bi trebao biti i moj
i lijepo je bio opisan taj zivot, samo se ja u njemu nisam vidio, a ne bih se vidio ni dan danas
i tako, kad je majka otisla i kad smo se nas dvoje napokon nasli, nisam imao izbora nego raskinuti to nesto
da nisam, moguce bih danas zivio puno bolje, no nisam tip koji ce prodati dusu i plesati po tudim notama
i na kraju svega, nije mi zao
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 17:36   #1582
Jedna stvar kod veza na daljinu mora biti jasna - namjera da se veza odrzi. Onda se treba dogovoriti kolko i kada se vidite. I dijeliti sve preko tehnologije...od slika, videa...od veselih momenata, ruznih...seksualnih...i biti strpljiv. Been there.
__________________
Earth? Terrible name for a planet. Might as well call it Dirt.- Planet Dirt.
Cyanide Inc. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 19:10   #1583
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
nekad daaavno, jos u srednoj skoli jako sam volio jednu malu
i bio sam spreman s njom skupa i u bezdan zivota i iskovati nasu srecu
i onda, dosla je njena majka iz njemacke
i nasli se mi svi skupa i ja sam samo sjedio sa strane i slusao kako njih dvije dogovaraju zivot koji bi trebao biti i moj
i lijepo je bio opisan taj zivot, samo se ja u njemu nisam vidio, a ne bih se vidio ni dan danas
i tako, kad je majka otisla i kad smo se nas dvoje napokon nasli, nisam imao izbora nego raskinuti to nesto
da nisam, moguce bih danas zivio puno bolje, no nisam tip koji ce prodati dusu i plesati po tudim notama
i na kraju svega, nije mi zao
Slažem se s tobom i smatram da koliko god da nekog voliš i da ti je stalo ako ne postoje neki zajednički ciljevi i slicna vizija budućnosti i naravno rad na tome da se to i ostvari onda je zaista jako teško. Govorim iz svoje situacije jer svaki put kad pričamo na temu naše budućnosti,šta i kako dalje obavezno svaki put dođe do svađe i međusobnog nerazumijevanja a to onda dodatno sve iskomplikuje da na kraju ne znaš ni kako ćeš ni šta
ataegina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 19:15   #1584
Quote:
Cyanide Inc. kaže: Pogledaj post
Jedna stvar kod veza na daljinu mora biti jasna - namjera da se veza odrzi. Onda se treba dogovoriti kolko i kada se vidite. I dijeliti sve preko tehnologije...od slika, videa...od veselih momenata, ruznih...seksualnih...i biti strpljiv. Been there.
Svakako da treba postojati namjera da se veza održi,ako je nema čemu onda sve to,ali šta uraditi ako Kod druge strane postoji namjera da se održi samo veza na daljinu a cilj u smislu zbližavanja i nečeg 'normalnijeg' ili ne postoji ili je zaista toliko teško ostvariv
ataegina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 19:17   #1585
To nema dugi vijek...
__________________
Earth? Terrible name for a planet. Might as well call it Dirt.- Planet Dirt.
Cyanide Inc. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2023., 22:53   #1586
Da podignem temu. Kaj mislite o ovome? Biste li ste upuštali u ovakav odnos? Ovisi li to o godinama?
Majki2111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2023., 08:04   #1587
Quote:
Majki2111 kaže: Pogledaj post
Da podignem temu. Kaj mislite o ovome? Biste li ste upuštali u ovakav odnos? Ovisi li to o godinama?
Pa imaš 80 stranica teme oko toga što ljudi misle o tome i bi li se upuštali u takav odnos

Za godine je čak zanimljivo pitanje. Mislim da su mlađi ljudi više voljni ulaziti u takve odnose, dok ironično, mislim da u zrelijim godinama smo više u mogućnosti održavati takve odnose.

Isto mislim da je sve skupa sama tema dosta nezahvalna za hipotetsku priču. Da, možda nam se vrlo lako i jasno čini da nam je to ok/nije ok. Dok, tek kada nekoga upoznamo možemo procijeniti bi li stvarno mogli biti u takvom odnosu s tom osobom ili ne. Nisu svi za sve, pa tako i neki odnosi sigurno bolje mogu funkcionirati na daljinu, dok neki drugi ne bi podnijeli ni par dana odvojenosti.
nemouzagrebu is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2023., 08:13   #1588
Quote:
nemouzagrebu kaže: Pogledaj post
Pa imaš 80 stranica teme oko toga što ljudi misle o tome i bi li se upuštali u takav odnos

Za godine je čak zanimljivo pitanje. Mislim da su mlađi ljudi više voljni ulaziti u takve odnose, dok ironično, mislim da u zrelijim godinama smo više u mogućnosti održavati takve odnose.

Isto mislim da je sve skupa sama tema dosta nezahvalna za hipotetsku priču. Da, možda nam se vrlo lako i jasno čini da nam je to ok/nije ok. Dok, tek kada nekoga upoznamo možemo procijeniti bi li stvarno mogli biti u takvom odnosu s tom osobom ili ne. Nisu svi za sve, pa tako i neki odnosi sigurno bolje mogu funkcionirati na daljinu, dok neki drugi ne bi podnijeli ni par dana odvojenosti.

Bravo !!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Sprinter is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2023., 08:36   #1589
Quote:
Majki2111 kaže: Pogledaj post
Da podignem temu. Kaj mislite o ovome? Biste li ste upuštali u ovakav odnos? Ovisi li to o godinama?
Na daljinu mogu imati mozda neki neobavezan odnos ali bas vezu to mi je nekako neobicno.
Ako se vidimo svake prestupne godine to nije nikakva veza.

Ok ispočetka biti na daljinu u vezi a s vremenom ako vidimo da je to to, onda bi bilo logicno da vise nismo na daleko nego da zivimo skupa.
Jer ako smo cijelo vrijeme na daleko to nije veza,to je nista.
__________________
Mlad bijah i ostarijeh ali ne vidjeh pravednika ostavljena
niti potomstvo njegovo kako kruha prosi.
Psalam 37.25.
TNT1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2023., 09:30   #1590
Majki dizes staru temu, a pred mjesec dana je bila tema muke po daljini...
Rosemary84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2023., 11:37   #1591
Nisam vidio da je bila prije mjesec dana. Digo sam ovu i ponovo pitao jer je dosta stara ima nekih postova iz 2006. Sad su i mobiteli i sve. Možda su iskustva drugačija...
Majki2111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2023., 11:52   #1592
Quote:
Majki2111 kaže: Pogledaj post
Nisam vidio da je bila prije mjesec dana. Digo sam ovu i ponovo pitao jer je dosta stara ima nekih postova iz 2006. Sad su i mobiteli i sve. Možda su iskustva drugačija...
Ako ti je imalo lakše, ja evo nisam ni skužio da dižeš staru temu, dojam mi je bio da si samo nastavio na tu nedavnu
Bila je, malo nesretno sročena na početku, ali dosta se razvila, tema o mukama po vezi na daljinu... ( https://www.forum.hr/showthread.php?t=1314985 )
nemouzagrebu is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2023., 15:24   #1593
Quote:
Majki2111 kaže: Pogledaj post
Nisam vidio da je bila prije mjesec dana. Digo sam ovu i ponovo pitao jer je dosta stara ima nekih postova iz 2006. Sad su i mobiteli i sve. Možda su iskustva drugačija...
mobiteli su postojali 2006. Nije bila neka rezolucija, ali mogao si poslati gole fotke
I Skype je postojao
Rosemary84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2023., 16:26   #1594
A ok,ako je Samobor ili Zaprešić ili Gorica nije daleko.
yorinoco is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2023., 12:25   #1595
Quote:
ataegina kaže: Pogledaj post
Svakako da treba postojati namjera da se veza održi,ako je nema čemu onda sve to,ali šta uraditi ako Kod druge strane postoji namjera da se održi samo veza na daljinu a cilj u smislu zbližavanja i nečeg 'normalnijeg' ili ne postoji ili je zaista toliko teško ostvariv
Rekla bih, kad me već danas krenulo komentiranje, što se tiče daljine, slažem se s onim da treba postojati namjera, ma... treba postojati dovoljno jaka emocija, iskrena i otvorena, bez igrica i nadigravanja, no to je, uostalom, nešto što nije isključivo obilježje veze na daljinu (iako ona ima neke posebnosti). Mislim da se ta neka besperspektivnost itekako može pronaći i u nekim "vezama na blizinu". Istina, ne može se baš istog trena znati kamo nešto vodi, treba i nešto vremena da se vidi hoće li to biti neko dublje zbližavanje, prerasti u dublji odnos, da to tako nazovem, ali opet, ne treba za to cijela vječnost. Ni na daljinu ni na blizinu. Nekako, kad je figa u džepu, osjeti se to. Onda je bolje otići na vrijeme, mislim.
Lighthouse Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2023., 12:52   #1596
Veze na daljinu su tricky.
__________________
"That makes you Noah when the flood comes."

"And sin, young man, is when you treat people like things. Including yourself. That's what sin is."
Milojko Jačina is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2024., 13:24   #1597
U vezi na daljinu sam vec godinama i ove godine je plan vidjeti se uzivo. Ja sam iz RH, a on zivi preko Atlantika
Rijetkima sam to povjerila jer su ljudi puni osuda...
__________________
“What if the kid you bullied at school, grew up, and turned out to be the only surgeon who could save your life?” ― Lynette Mather
Ana1950 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2024., 13:58   #1598
Quote:
Ana1950 kaže: Pogledaj post
U vezi na daljinu sam vec godinama i ove godine je plan vidjeti se uzivo. Ja sam iz RH, a on zivi preko Atlantika
Rijetkima sam to povjerila jer su ljudi puni osuda...
I godinama održavate vezu online? Svaka čast
Stela is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2024., 14:26   #1599
Nikad se do sad niste vidjeli a u vezi ste godinama?

I kako to funkcijonira, jel nam mozes malo detaljnije opisati.
Okata is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2024., 14:37   #1600
Quote:
Ana1950 kaže: Pogledaj post
U vezi na daljinu sam vec godinama i ove godine je plan vidjeti se uzivo. Ja sam iz RH, a on zivi preko Atlantika
Rijetkima sam to povjerila jer su ljudi puni osuda...
Uzbudljivo

Sigurno ste se vidjeli na video.
3Tufahija is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:22.