Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.10.2006., 23:37   #1
Gotovinski kredit preko dinersa

Zanima me jeli tko kada digao gotovinski kredit preko dinersa,tj diners+ kartice.Nemam tu karticu(mislim na diners+) ali mi ju je glupo vaditi ako bas nedaju te krediti lako, jer bi placala clanarinu bezveze a nije bas mala.Sada je neka akcija pa je kamata mala pa razmisljam o tome.
dajte savjet.
__________________
Pijem ,pjevam i putujem.....[
eragon is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2006., 23:54   #2
ja bih se, na tvojem mjestu, klonila dinersa

samo dobronamjeran savjet
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2006., 23:59   #3
Quote:
atlantis kaže:
ja bih se, na tvojem mjestu, klonila dinersa

samo dobronamjeran savjet

zakaj?ajd bas me zanima?reci iskustva.
__________________
Pijem ,pjevam i putujem.....[
eragon is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2006., 08:55   #4
Kredit na karticu je najnepovoljniji kredit. Ako mozes, digni gotovinski u banci, puno je povoljniji!!!
__________________
***** Maxxy *****
Maxxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2006., 09:10   #5
Quote:
Maxxy kaže:
Kredit na karticu je najnepovoljniji kredit. Ako mozes, digni gotovinski u banci, puno je povoljniji!!!
To definitivno

No ako nemaš dovoljno veliku plaću (koju možeš prikazati) onda niti taj nije najnepovoljniji...je da je kamata koma no ako nemaš drugog izbora....

U svakom slučaju idi u banku i pitaj.
Lavica02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2006., 11:13   #6
Quote:
eragon kaže:
zakaj?ajd bas me zanima?reci iskustva.
ako dizesh gotovinski za pretpostaviti je da nemash novaca...
pa ti se, vrlo lako, moze dogoditi da koju ratu (racun) ne uspijesh na vrijeme i u cjelosti platiti...

u tom slucaju, diners (ma koliko dugo prije bio njihov clan i redovni platisha) na naplatu ODMAH shalje sve buduce rate i ne jebe ih pol posto nish...

nama se dogodilo da su nam krepali krevet, tv i veshmashina u dva mjeseca a dragi novootvoreni obrtnik s teskom monopnukleozom i dva mjeseca stroga mirovanja...
i nismo platili POL rate (nakon deset godina clanstva kod njih), a placali smo 500, 300, 700 kuna - kak nam je lova dolazila i poslali su nam na naplatu SVE sto smo uzeli u ratama...

tak da ti ne bih preporucila diners

kamate da i ne spominjem
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2006., 01:38   #7
Za dobiti Diners+ karticu,moras biti clan 6 mjeseci,uredno vracati dug i tako...
a koliko sam citao,uzimaju lovu za sve zivo-cak i reket za obročno plaćanje od 1,5% mjesecno-to oni zovu beskamatno obročno plaćanje...
A kamatno obročno plaćanje je valjda kad ti ducan uzme 1,5% mjesečno,pa Diners jos 1,5%
zvonkotelefonko is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2006., 02:24   #8
Čuješ, najbolje je kredit ne imati...

Kredit na karticu praktično ne ulazi u kreditno opterećenje, pa ako si npr. u fazi da ti treba kapara za stan, i misliš se stisnut s dva kredita neko vrijeme, može biti zanimljiv. Inače je bolje gotovinski od banke.
Vojky is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2007., 22:10   #9
Diners kredit

Poštovanje! Ovako ja još nemam Diners karticu, al planiram dat zahtjev, pa me zanima, dal mogu odma dat i zahtjev za kredit, prije nego dobim karticu, jer karticu se čeka 2-3 tjedna, i za koliko se dobiju novci?
Dado0001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2007., 00:03   #10
Ne možeš, na početku nećeš niti dobiti revolving karticu, možda bi sa Amex-om bolje prošao.
Koliko ti kredita uopće treba?

Zadnje uređivanje Edgar : 05.10.2007. at 22:30.
neno1966 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2007., 00:35   #11
oko 40k kuna!
Dado0001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2007., 00:38   #12
Quote:
Dado0001 kaže: Pogledaj post
oko 40k kuna!
Na american običnu karticu možeš dići 40k kuna,no uvjeti su loši pa ne bih preporučio ako baš nije hića.Na zlatnu možeš više(no uvjeti još uvijek ostaju grozni).
Koliko moraš posjedovati karticu da bi digao kredit ne znam.
Zašto ne nazoveš diners,american i pitaš?
__________________
There is no greater power in the universe than the need for freedom.
danaye is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2007., 00:41   #13
A budem da, sutra ću otić u Erste za diners! thanks
Dado0001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2007., 20:11   #14
kredit na studentsku diners karticu

ovak...zanima me postoji li mogućnost dobivanja kredita (oko 10 somova) preko studentske diners kartice?? jel tko to uopće odobrava? imat ću sad popriličnih troškova (tri svadbe) pa mi treba cash...ne mogu se oslonit na starce niiti išta slično, kredit mi je jedina solucija. student sam, al iam redovita primanja na žiro račun. u banci kazu da prek njih ne mogu dobit ništa...auch! jel ima netko neko iskustvo s tim?
__________________
nepredvidljiva
phoebe007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2007., 20:12   #15
diners 6 mj.a amex moraš imati godinu dana da bi dobio gotovinski kredit
maza1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2007., 20:14   #16
nema kredita za studente, samo možeš dizati cash u mjesečnom limitu
maza1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2007., 20:20   #17
da, i to mi dođe na naplatu odmah idući mjesec...meni treba nešto na min deset mjeseci otplate....bilo što! a lihvari?kako oni to odobravaju, dobivaju, autoriziraju, što već...?
__________________
nepredvidljiva
phoebe007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2007., 20:25   #18
Danas pitao, čim dobiješ karticu možeš dignut kredit do 100k, al više nema odgode plačanja na 4 mjeseca, to je bilo do kraja rujna!
Dado0001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2007., 12:02   #19
Quote:
phoebe007 kaže: Pogledaj post
da, i to mi dođe na naplatu odmah idući mjesec...meni treba nešto na min deset mjeseci otplate....bilo što! a lihvari?kako oni to odobravaju, dobivaju, autoriziraju, što već...?
Mnoge trgovine daju na otplatu pa i do 12 mjeseci bez kamate (trenutno Pevec), pronađi nekoga tko nešto kupuje plati mu sa karticom i neka ti da keš
neno1966 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2007., 18:20   #20
jesi ziher? ja sam dobio plus karticu al mi je rekla da mogu dobiti max 20 k kuna

Zadnje uređivanje Edgar : 05.10.2007. at 22:31.
Padrone is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:25.