Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.07.2011., 19:38   #61
Da, ajde te apartmane i hostele rješavajte na pm. Nismo na Turizmu.
__________________
If you are not too long, I will wait here for you all my life. (O.W.)
dainty is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2011., 21:20   #62
@dainty

Nema frke, neman ja apartmane, samo nudim pomoć tako da... al jesmo off topic malo, sorry.. nećemo više
STony is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2011., 18:53   #63
Evo priče nekog tko se veselio solo ljetovanju, a onda skužio da to uopće nije za njega.. tj. mene

Godinama sam sanjala da odem na more solo, i o samo mojem vremenu, istraživanju mjesta, čitanju, šetnjama, fotkanju, upoznavanju novih ljudi. Mislila sam da sam stvorena za sve to, kao pomalo vuk samotnjak u duši.
I onda se dogodilo to magično ljetovanje,bila sam u ranim 30-setima.
Isprva je stvarno sve bilo ok, ne sjajno, ali ok. Osim smještaja, ali nisam htjela da mi to pokvari raspoloženje odmah u startu. Došavši na plažu skužila sam da se ne mogu opustiti dok sam u moru, jer me bilo strah da mi ne nestanu stvari, pa sam stalno pogledavala u tom smjeru. Snagom volje, ipak sam prestala brinuti, jer što je, tu je, a ja želim uživati u plivanju. I onda onako osvježena iz mora, srca punog dojmova, imala sam potrebu reći svijetu, reći nekome kako mi je super, pa sam počela slati sms-ove frendicama. Energija mi je porasla, ali ne u smjeru da je zadržim za sebe, nego sam počela željeti neko društvo, provod pod zvijezdama do neko doba noći, pivo na plaži, s nekim.. I onda me polako lupio bed, jer sam znala da me čeka samo moja zagušljiva soba. Tad mi je bilo žao što nisam uzela hotel s više zvjezdica. Probala sam izaći van solo, ali to mi je bilo Osjećala sam se koma, ko zadnja očajnica, nije bilo šanse da sama sjednem na pivu u prepunim birtijama u gradu, ljudi koji su svi odreda u društvima, a pogled na one koji su sjedili sami, me samo još više bedirao. Na kraju sam se borila s konobarima iz hotela u kojem sam odsjela, svi su me odreda zvali van, pa mi je bila muka i na doručku i večeri, od njihove pretjerane ljubaznosti i šeretskog osmjeha, i oblijetanja oko mene. Koja god ideja mi ja pala na pamet, da odem nekamo dalje, istražim malo mjesto i okolicu, izgubila sam volju jer nemam kome reći; 'Vidi, kako je lijepo', i bla, bla, bla.. Knjige mi su mi dosadile, sve časopise sam pročitala u dva dana. Upoznala sam na plaži simpatičnu baku i njezinu unuku, bile su super, ali ni jedna nije za moj uzrast, i nemaju običaj ići na pivu. Na kraju sam ipak nabasala na nekog poznanika, sretna ko' malo dijete, jer ću konačno na pivu, a onda je ovaj postao tako naporan, dva različita svijeta, totalno, i naravno da mi se počeo upucavati..
Da ne ispadne sve crno, bilo je i lijepih trenutaka, ali oni su kratko trajali. Sve ostalo je bio dugi dan i još duža noć koju nije bilo lako ispuniti. Uglavnom, jedva sam čekala povratak u Zagreb.

Sve mi to ne bilo čudno da nisam osoba koja zaista voli samoću.. ali na par sati, a nikako cijeli dan
I idealan odmor meni je ići u društvu, i onda imati te neke trenutke za sebe, ali i društvo koje me čeka, za pivu, kavu, i šetnje u ponoć
fleur amour is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2011., 09:57   #64
jedini bed solaze na moru je sto ti mogu ukrast pare za slaju dok se kupas
__________________
Nijedan život nije promašen! Uvijek možeš biti loš uzor.
StetoCina is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2011., 11:43   #65
ja mogu sam otići na kupanje na Kupu ili tako neko kupalište ili bazen, ali da odem sam na more, nekako ne bih imao volje.
ipak biti sam na kupanju, pa otić negdje van i opet se vatiti sam u apartman ili gdje se već ostaje mi nekako ne bi bio baš najbolji izbor.
može se uvijek pronaći neko društvo, ali ipak mi nije to to.
ivan13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2011., 16:33   #66
Quote:
Agripina80 kaže: Pogledaj post
eto ljeto nam je došlo, glavno pitanje ovih dana je kad ćeš i kamo na more. neki već mjesecima imaju isplanirano ljetovanje, a neki su pod pritiskom jer još uvijek ne znaju kuda će i što je još gore - s kim će. eh, ja fala bogu ne spadam niti u jednu od tih skupina. naime, ove godine sam odlučila solo prema jugu i zapravo me to baš veseli. prvi put u životu ću si sama tražit smještaj, sama se budit ujutro, sama ići na plažu i s plaže, sama navečer u krevet (nadam se samo prve dvije noći hehehe..šala,šala).
i sad vi meni recite jesam li ja luđakinja radi toga? jer kad ljudima oko sebe spomenem tu ideju, gledaju me ko da nisam normalna, kao rađe bi ostali doma nego išli sami na more. ne razumijem zašto ljudi smatraju osobu koja sama putuje negdje luzerom? zašto?
pa iako imam mogućnosti ići s nekim frendovima, jednostavno mi se trenutno čini bolja ideja ići sama jer se konačno želim dobro odmoriti i sve si planirati u vlastitom ritmu. i pobogu, ne idem na godinu dana niti na pusti otok.
pa kaj fali ici sam??naravno da nisi ludakinja
ne kuzim koji je kurac ljudima koji se taaako srame biti sami...

luzeri su oni koji tako misle
Katherine Doll is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2011., 20:34   #67
Quote:
Agripina80 kaže: Pogledaj post
eto ljeto nam je došlo, glavno pitanje ovih dana je kad ćeš i kamo na more. neki već mjesecima imaju isplanirano ljetovanje, a neki su pod pritiskom jer još uvijek ne znaju kuda će i što je još gore - s kim će. eh, ja fala bogu ne spadam niti u jednu od tih skupina. naime, ove godine sam odlučila solo prema jugu i zapravo me to baš veseli. prvi put u životu ću si sama tražit smještaj, sama se budit ujutro, sama ići na plažu i s plaže, sama navečer u krevet (nadam se samo prve dvije noći hehehe..šala,šala).
i sad vi meni recite jesam li ja luđakinja radi toga? jer kad ljudima oko sebe spomenem tu ideju, gledaju me ko da nisam normalna, kao rađe bi ostali doma nego išli sami na more. ne razumijem zašto ljudi smatraju osobu koja sama putuje negdje luzerom? zašto?
pa iako imam mogućnosti ići s nekim frendovima, jednostavno mi se trenutno čini bolja ideja ići sama jer se konačno želim dobro odmoriti i sve si planirati u vlastitom ritmu. i pobogu, ne idem na godinu dana niti na pusti otok.
čekaj, je li se ti to nama opravdavaš ili šta?

nisi luzerica ako ideš sama na more, svejedno ideš li sama zato jer ti ne treba društvo ili ideš sama jer ne možeš nać društvo. bila bi luzerica da želiš i možeš sebi priuštit odmor na moru, ali ostaneš doma samo zato jer nemaš s kim ili samo zato jer će neko drugi možda mislit da si čudakinja jer si sama.

meni je godinama bilo neugodno sjedit sama u kafiću dok nekoga čekam, a kamoli cijelo vrijeme, a onda sam jedan dan, ničim izazvana, samo izašla iz kuće, kupila novine na kiosku, sila sama u kafić, naručila kavu i nisam se digla 2 sata. jedna od najboljih kava u životu.

ajde na more i uživaj.

i, naravno, javi kako je bilo.
forumime is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2011., 23:13   #68
Ja sam pun kurac putovao sam, i bilo mi je zabavno. Onda mi je prestalo biti zabavno putovati sam, pa sad tako putujem uglavnom ako me placaju za to. Recept je vrlo jednostavan; ako je zabavno onda valja to raditi, ako nije, ne valja.
JPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2011., 00:44   #69
Quote:
forumime kaže: Pogledaj post
čekaj, je li se ti to nama opravdavaš ili šta?

nisi luzerica ako ideš sama na more, svejedno ideš li sama zato jer ti ne treba društvo ili ideš sama jer ne možeš nać društvo. bila bi luzerica da želiš i možeš sebi priuštit odmor na moru, ali ostaneš doma samo zato jer nemaš s kim ili samo zato jer će neko drugi možda mislit da si čudakinja jer si sama.

meni je godinama bilo neugodno sjedit sama u kafiću dok nekoga čekam, a kamoli cijelo vrijeme, a onda sam jedan dan, ničim izazvana, samo izašla iz kuće, kupila novine na kiosku, sila sama u kafić, naručila kavu i nisam se digla 2 sata. jedna od najboljih kava u životu.

ajde na more i uživaj.

i, naravno, javi kako je bilo.
ne opravdavam se, nemam se razloga ovdje opravdavati
samo sam htjela vidjeti mišljenja drugih ljudi, i iskustva ako je netko već ljetovao sam. ja nisam nikad, a ljudima koji me okružuju je to nenormalno, pa eto da vidim u čemu ili kome je problem
i, hvala na ohrabrenju i riječima podrške
Agripina80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2011., 01:02   #70
ma, nema na čemu ...

to je samo odmor. ako prođe dobro - super, ako ne - ne'š ti, big deal.
forumime is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2011., 02:36   #71
Nije nenormalno, zašto bi bilo nenormalno?
Ako to želiš i možeš si isfurati, go for it.

No, svakakvog cvijeća na Alahovoj poljani; ja osobno to ne bih mogla da ne moram i da me ne plaćaju za to.
Pomisao na tako nešto me prilično užasava.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2011., 13:12   #72
Meni je na moru uvijek tako dosadno. Nisam nikad išla sama baš na more, ali vjerojatno bi se dosađivala još gore. Jednostavno ne volim krš. I more. Pa opet krš. I more. Pa tu i tamo pivica. Starim.

Ali ti se odi lijepo zabavi, odmori. Ljudi svašta smatraju luzerajem, k'o bi se na to obaziro.
Perl is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2011., 22:11   #73
Quote:
forumime kaže: Pogledaj post

meni je godinama bilo neugodno sjedit sama u kafiću dok nekoga čekam, a kamoli cijelo vrijeme, a onda sam jedan dan, ničim izazvana, samo izašla iz kuće, kupila novine na kiosku, sila sama u kafić, naručila kavu i nisam se digla 2 sata. jedna od najboljih kava u životu.
i si vidjela da to uopce nije tesko kao sto si do tad mislila,
sam na kavi u cik zore, napunis baterije za cijeli dan
batana is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2011., 22:22   #74
mislim da ove god idem sam na more, vec mi je pun kuki svh ode i ovak ih previše gledam

dobro ajd, da imam neku voljenu uz sebe onda ne bi išao sam, ali ovak....
Komar22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2011., 18:01   #75
Kad imate kretene za prijatelje s kojima se svaki dan svadjate i kad nakon desetak godina shvatite da nemate s njima nista zajednicko i da ste totalno razliciti, ni ova solucija solo na more se ne cini toliko losom.
Hazerot31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2011., 23:34   #76
bio sam jednom tjedan dana bilo mi je dosadno ispočetka al onda sam počeo lokat u birtijama, s bocom jegera ili pelina na plažu i nastavljao u apartmanu, tamo sam se družio s ekipom mladih nijemaca (miješano društvo) al nisam bio za niš oni su išli na fišijade na učku (bili smo u lovranu), u unutrašnjost istre a ja sam samo lokao i rigao u wc-u
Kad sam išao doma me vozila na bus vlasnica apartmana tj te kuće pa sam otvorio vrata prije neg je stala i opizdio vratima tam u zid na busnoj stanici u lovranu skoro me ubila. I još mi je pozlilo kad sam čekao bus za nazad al sam to ublažio s dva golema sladoleda te se životinjski usro na ravnoj gori bus je samo mene čekao vozač je bio lud da ne velim da sam im otpjevao i creeping death
pijandura is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2011., 06:33   #77
Quote:
WhiskeyTango kaže: Pogledaj post
Svaka cast! Luzeri su oni kojima treba copor od 50 ljudi da bi imali hrabrosti izaci iz kuce, a ne ti.

zašto su takvi luzeri?

ja osobno uopće ne izlazim van već godinama...tek tu i tamo u birc kad baš moram ono, kak se veli; "poslovno"...a uredno se sjednem na motor i sam samcat odem na par dana kampiranja po Jadranu...evo, sinoć sam se upravo vratio sa mini turneje po obali srednjeg Jadrana...od Rijeke do Zadarskog zaleđa, 2 noćenja, 3 dana kupanja i preko 600km đir....milina...istina, jedino kaj u zadnje vrijeme fali neki curetak na motoru
RobinsonCrusoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2011., 09:48   #78
za sve koji zele solo na more a jos nisu isprobali, neka skupe hrabrosti,opuste se i slobodno upute gdje zele.. ja sam prvi puta u zivotu to napravio prosle godine krajem 6. mjeseca.. pukla dugogodisnja veza sa bivsom od koje se tada jos nisam bio oporavio..i jos dosta toga se nakupilo.. od drustva nikoga nije bilo ko je tada na godisnjem.. pa sam tako sam zavrsio na istri, u porecu, odnosno u malom mjestu funtana kraj poreca.. bio sam 5-6 dana i super mi je bilo.. i taj odmor ce mi ostati u pamcenju kao jedan od najdrazih.. tako sam imao svoj mir.. i tako dobro sam se odmorio od svega.. a sto se drustva tice, samo se sjedne u neki restoran ili bar.. bilo sta gdje ima ljudi.. i brzo se nade drustvo.. najmanji problem.. i naravno,jer mi je tada super bilo, ove godine sam to isto napravio.. 5 dana sam u funtani.. i iduce godine cu opet.. :-) ali nisam opet toliki vuk samotnjak da vise tjedana za redom sam provedem na moru.. 5-6 dana super dode za odmoriti se od svega..ali vise od toga nisam probao.. pa tako onda u kolovozu sa nekim drustvom na more odem opustiti se na drugi nacin :-) p.s. sorry,znam ne ide mi hrvatski najbolje..ali moze se razumjeti sto sam napisao
swiss_blue_eye is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2011., 10:17   #79
Quote:
JPK kaže: Pogledaj post
Ja sam pun kurac putovao sam, i bilo mi je zabavno. Onda mi je prestalo biti zabavno putovati sam, pa sad tako putujem uglavnom ako me placaju za to. Recept je vrlo jednostavan; ako je zabavno onda valja to raditi, ako nije, ne valja.
Ovo je dobar recept, samo se treba skužiti što ti čini zadovoljstvo tj. probati.
Solo na more može biti lijepi rez dosadašnje kolotečine i izazov.

Putovanje u paru donosi i mnoge stresne trenutke ako ste različiti temparamenti.
waste of time
__________________
Puštanjem sebe ono što jesam, postajem ono što želim biti.
Graham is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2011., 11:57   #80
Za tri tjedna idem ekipno na more. U tri dana ćemo napraviti tour po Istri.
Dva tjedna nakon toga idem solo na more. Opet na tri dana...i opet u Istru.
Nema ništa loše u solo odlasku na more. Radiš što hoćeš, s kim hoćeš i kada hoćeš.
Ako ti se ruži, ideš van. Ako ti se da solo, otiđeš solo. Ako ti je dosadno solo, potrudit ćeš se upoznat nekog.
Možeš otići na mjesta na koja ne bi išao da si s ekipom / curom. Nikog ne trebaš nagovarat. Nitko te u tome ne može zaustaviti. Možda samo tvoja lijenost.
Možeš birat. Da li mi se danas ide van? Da, ide mi se! I odeš.
Ili: Danas mi se nigdje ne ide...već ću naći neku zabavu u hotelu / kampu / hostelu...
Mogućnosti su nebrojene.
Uglavnom, veseli me to solo more...
Svi koji se dvoumite da li ići solo na more ili ne...otiđite.
Ako vam se ide samo idite. Nemojte doma kukat da niste vidjeli more samo zato jer ste morali nekoga nagovarat da ide s vama.
__________________
Sve je moguće...
DodPlant is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:02.