Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.04.2015., 20:57   #161
Quote:
veruda kaže: Pogledaj post
Starija ekipa priča srpskohrvatski, pogotovo oni malo neuki i neskloni učenju novih stvari.

Mlađa ekipa spika dobar hrvatski, čak znam i par mladih Srba tu iz Pule koji koristi isključivo hrvatske riječi, ono svaka čast.

Raskrižje, osobna (nikada nećeš ćuti od mladih lična), zračna luka i stotine drugih riječi koje su u upotrebi od 90ih se polako, ali sigurno ustaljuju kakao starija ekipa napušta ovaj svijet. Meni se osobno to sviđa jer nas odvaja od meni mrskog istoka, a stare prdonje neka prde, ionako neće dugo...
Vidiš, ja nikako ne mogu skužiti zakaj se klinci na forumu predstavljaju kao stariji.

Ti si sad dokazao da si vrlo mlad, a pitanje je i imaš li više veze s Istrom ili Andama.

E sad, što se zračne luke tiče, u pitanju je jedan od žešćih hadezeovskih debilizama. Pa ako ti se to sviđa, dovoljno si rekao sam o sebi.
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Old 03.04.2015., 21:02   #162
Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
Vidiš, ja nikako ne mogu skužiti zakaj se klinci na forumu predstavljaju kao stariji.

Ti si sad dokazao da si vrlo mlad, a pitanje je i imaš li više veze s Istrom ili Andama.

E sad, što se zračne luke tiče, u pitanju je jedan od žešćih hadezeovskih debilizama. Pa ako ti se to sviđa, dovoljno si rekao sam o sebi.
Zračna luka, a što drugo...neće valjda govoriti aerodrom kao u vrijeme totalitarizma?
USAisfreedom is offline  
Old 03.04.2015., 21:05   #163
Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
Vidiš, ja nikako ne mogu skužiti zakaj se klinci na forumu predstavljaju kao stariji.

Ti si sad dokazao da si vrlo mlad, a pitanje je i imaš li više veze s Istrom ili Andama.

E sad, što se zračne luke tiče, u pitanju je jedan od žešćih hadezeovskih debilizama. Pa ako ti se to sviđa, dovoljno si rekao sam o sebi.
Na klincima svijet ostaje, kao što rekoh, stare prdonje odlaze

Zračna luka mi je super, žao mi je što se nisu udomaćile i neke druge riječi iz 90ih, kao dalekovidnica ili zrakomlat. Šteta, do neke druge prilike

A to da li sam iz Pule ili nisam neka drugi utvrde, uostalom ne znam zašto odgovaram trećoj ligi foruma, nema potrebe za time. Ajde ti svojim putem
__________________
Make America Great Again!
veruda is offline  
Old 03.04.2015., 21:16   #164
Quote:
segregator kaže: Pogledaj post
Koja je domaća riječ za krštenje sad, s obzirom da su izbačene sve riječi di se spominje krst?
Uglavljivanje?

Quote:
Srebrni-medvjed kaže: Pogledaj post
ja srbina i on mene razumijemo apsolutno svaku riječ, ali nije to isti jezik
Neki vele da nije, neki da je, ali to je najmanji problem.
Bitno je da postiji jezični standard - a vidi vraga malenoga, postojao je i prije rata...
Bit će da smo džaba krečili, odnosno ginuli ili riskirali smrt...

Quote:
USAisfreedom kaže: Pogledaj post
Nijedan mlađi Hrvat ne zna što je to pirinač, šargarepa ili pasulj i to je jako dobro.
Da dobro - to je supersuper!
Fino je to Eric Blair rekao:

Sloboda je ropstvo
rat je mir
neznanje je moć!


Blago meni kaj na mladima svijet ostaje...
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Old 03.04.2015., 21:19   #165
Quote:
segregator kaže: Pogledaj post
Nije, to je 6 jezika, kao što je ustanovljeno na Institutu za jezik, književnost, malu privredu i telekomunikacije iz Čajnića:


https://www.youtube.com/watch?v=DztrX5dXmxU
mislim, ameri, kanadžani i australci fino za sebe kažu da pričaju engleski, ali mi izmišljamo pekarnice i samokrese
__________________
Čovjek nije drvo, i vezanost je njegova nesreća, oduzima mu hrabrost, umanjuje sigurnost. Vežući se za jedno mjesto čovjek prihvata sve uslove, čak i nepovoljne, i sam sebe plaši neizvjesnošću koja ga čeka. Promjena mu liči na napuštanje, na gubitak uloženog, neko drugi će zaposjesti njegov osvojeni prostor, i on ce počinjati iznova. Ukopavanje je pravi početak starenja, jer je čovjek mlad sve dok se ne boji da započinje. Ostajući, čovjek trpi ili napada. Odlazeći, čuva slobodu, spreman je da promijeni mjesto i nametne uslove. Kuda i kako da ode? (Derviš i smrt, Meša Selimović)
Srebrni-medvjed is offline  
Old 03.04.2015., 21:21   #166
Quote:
Srebrni-medvjed kaže: Pogledaj post
mislim, ameri, kanadžani i australci fino za sebe kažu da pričaju engleski, ali mi izmišljamo pekarnice i samokrese
Kod nas je to stvar nužnosti, da Srbi ne mogu reći da je ovo Srbija.
USAisfreedom is offline  
Old 03.04.2015., 21:23   #167
Quote:
USAisfreedom kaže: Pogledaj post
Kod nas je to stvar nužnosti, da Srbi ne mogu reći da je ovo Srbija.
To ćeš spriječiti sa pekarnicom?
__________________
Čovjek nije drvo, i vezanost je njegova nesreća, oduzima mu hrabrost, umanjuje sigurnost. Vežući se za jedno mjesto čovjek prihvata sve uslove, čak i nepovoljne, i sam sebe plaši neizvjesnošću koja ga čeka. Promjena mu liči na napuštanje, na gubitak uloženog, neko drugi će zaposjesti njegov osvojeni prostor, i on ce počinjati iznova. Ukopavanje je pravi početak starenja, jer je čovjek mlad sve dok se ne boji da započinje. Ostajući, čovjek trpi ili napada. Odlazeći, čuva slobodu, spreman je da promijeni mjesto i nametne uslove. Kuda i kako da ode? (Derviš i smrt, Meša Selimović)
Srebrni-medvjed is offline  
Old 03.04.2015., 21:29   #168
Quote:
USAisfreedom kaže: Pogledaj post
Zračna luka, a što drugo...neće valjda govoriti aerodrom kao u vrijeme totalitarizma?
Ma jasno...
U vrijeme totalitarizma su tamo slijetali i od tuda polijetali avioni, nije onda bolo zračnih brodova 6 barki ko danas, sve je to Tito zabranio...

Quote:
veruda kaže: Pogledaj post
Na klincima svijet ostaje, kao što rekoh, stare prdonje odlaze

Zračna luka mi je super, žao mi je što se nisu udomaćile i neke druge riječi iz 90ih, kao dalekovidnica ili zrakomlat. Šteta, do neke druge prilike

A to da li sam iz Pule ili nisam neka drugi utvrde, uostalom ne znam zašto odgovaram trećoj ligi foruma, nema potrebe za time. Ajde ti svojim putem
Gle, dečec, ja sam forumska prva liga, a s tim frajerom kaj ga imaš na avataru sam bil frend.

Ak ti fali zrakomlat - fali ti i još puno toga...
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Old 03.04.2015., 21:36   #169
Quote:
Srebrni-medvjed kaže: Pogledaj post
mislim, ameri, kanadžani i australci fino za sebe kažu da pričaju engleski, ali mi izmišljamo pekarnice i samokrese
Samokres je jedna od najodutnijih novonakarada, moram priznati...
Jebate, za vrijeme Tuđmana ja se svađam s lektoricom koja mi "ogromno" prepravlja u "golemo" jer je "ogromno" blasfemični rusizam, zbog kojega se vjerojatno ide barem u osmi krug Pakla... A Tuđmanovi majmuni predvođeni general-pjesnikom Toljom počinju helikopter zvati vrtoletom, njih rusizmi očito nisu previše jebali...

Quote:
USAisfreedom kaže: Pogledaj post
Kod nas je to stvar nužnosti, da Srbi ne mogu reći da je ovo Srbija.
A kaj tebe za to zabole mali američi visuljak? Brini se o Oklahomi i Aljasci, koji ćeš nam ti...
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Old 03.04.2015., 21:38   #170
Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
Samokres je jedna od najodutnijih novonakarada, moram priznati...
Jebate, za vrijeme Tuđmana ja se svađam s lektoricom koja mi "ogromno" prepravlja u "golemo" jer je "ogromno" blasfemični rusizam, zbog kojega se vjerojatno ide barem u osmi krug Pakla... A Tuđmanovi majmuni predvođeni general-pjesnikom Toljom počinju helikopter zvati vrtoletom, njih rusizmi očito nisu previše jebali...
Pa da, cijeli narod je u krivu, a akademici su u pravu sa svojim jezikom kojeg nitko živ ne priča
__________________
Čovjek nije drvo, i vezanost je njegova nesreća, oduzima mu hrabrost, umanjuje sigurnost. Vežući se za jedno mjesto čovjek prihvata sve uslove, čak i nepovoljne, i sam sebe plaši neizvjesnošću koja ga čeka. Promjena mu liči na napuštanje, na gubitak uloženog, neko drugi će zaposjesti njegov osvojeni prostor, i on ce počinjati iznova. Ukopavanje je pravi početak starenja, jer je čovjek mlad sve dok se ne boji da započinje. Ostajući, čovjek trpi ili napada. Odlazeći, čuva slobodu, spreman je da promijeni mjesto i nametne uslove. Kuda i kako da ode? (Derviš i smrt, Meša Selimović)
Srebrni-medvjed is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:44.