Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.05.2016., 20:16   #41
.


A šta je Puljić loše reko ?


1. Žene koje su promiskuitetne druge žene nazivaju kurvama...

2. Žene koje su promiskuitetne drugi muškarci nazivaju kurvama...

3. Svako svakog iza leđa blati i ogovara na svakom koraku. U svijetu u kojem ja živim većina ogovara i gura nos u tuđa posla , a seks je jedna od stvari koja nikada ne prolazi neopaženo , pogotovo kod žena...

4. Najviše po kurvama seru druge kurve i kurve od muškaraca...

5. Još nisam upoznao muškarca koji je seksualno aktivan , a da mu je problem prokomentirati seksualnu aktivnost druge žene kao kurvanje i bezočno je nazvati kurvom...


Puljić , kao pravi brat u vjeri i zabrinuti katolički nadležnik , upozorava žene da će kurvanjem u ovom društvu biti i označene kurvama , od svoje braće u grijehu , tojest , dobit će oznaku štraca , drolja , dronfulja , itd...

Također , gotovo da nisam upoznao nijednu seksualno aktivnu ženu kojoj je drago kada čuje da su njezine aktivnosti uočene i prokomentirane kao kurvanje...

S druge strane , ove koje nimalo ne drže do sebe i koje baš briga tko što govori o njima , vrlo često u očima imaju onaj luđački pogled , da te strah kad je sretneš u noći. Ne sve , ali mnoge...

.
Keva is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2016., 20:22   #42
Quote:
Keva kaže: Pogledaj post
Puljić , kao pravi brat u vjeri i zabrinuti katolički nadležnik , upozorava žene da će kurvanjem u ovom društvu biti i označene kurvama ,
Dočim taj isti Puljić muškarcima koji se kurvaju prije braka poručuje da nastave u revijalnom tonu jer ne čine ništa loše. Da čine, osvrnuo bi se i na njih, je li tako? Jasno je dakle u kojem je položaju žena naspram muškarca prema viđenju KC.
__________________
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze
Life is a road of many signs
Cika Strile is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2016., 20:24   #43
Quote:
Cika Strile kaže: Pogledaj post
Je suis štracan!
You wish.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2016., 20:35   #44
Quote:
Cika Strile kaže: Pogledaj post
Dočim taj isti Puljić muškarcima koji se kurvaju prije braka poručuje da nastave u revijalnom tonu jer ne čine ništa loše. Da čine, osvrnuo bi se i na njih, je li tako? Jasno je dakle u kojem je položaju žena naspram muškarca prema viđenju KC.

Ja sam pisao , što možeš provjerit u mojim postovima , da postoji jedna velika grupacija unutar crkve koja sebe doživljava kao konzervativnu , a krasi je veliko licemjerje baš po toj neproporcionalnosti kritike kada su u pitanju postoci homoseksualnih i heteroseksulanih grijeha , ili u ovom slučaju grijeha žena i grijeha muškaraca...

Shvaćam što hoćeš reći , ali mislim da Puljić ovdje prvenstveno gleda tko je na udaru etiketa i uvreda , a to su žene kada je u pitanju grijeh bluda , i zato ih upozorava da će od pokvarenoga društva biti proglašene štracama. Za takvo etiketiranje nije kriva Crkva. Pravovjerni katolici nisu skloni nekoga ocrnjivati i osuđivati iza leđa. Osuđivati drugoga je nešto čega se mi najviše bojimo...




.
Keva is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2016., 20:41   #45
Quote:
Keva kaže: Pogledaj post
.


A šta je Puljić loše reko ?



.
Govori stvari pred sto i nešto ljudi, koje ja ne bi reko naglas ni nakon 10 pivi.
I još je odlično plaćen za to.
Zapravo, ništa - pomalo mu zavidim.
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2016., 20:41   #46
Quote:
Cisco Kid kaže: Pogledaj post
Postoje li i muške štrace, što o tome kaže crkva?
Uglavnom ih zataškava.
the edge is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2016., 20:45   #47
Frajer u celibatu drugima svira o seksualnosti.

Kao da dijete uči svog starog kako se vozi auto
__________________
Čovjek nije drvo, i vezanost je njegova nesreća, oduzima mu hrabrost, umanjuje sigurnost. Vežući se za jedno mjesto čovjek prihvata sve uslove, čak i nepovoljne, i sam sebe plaši neizvjesnošću koja ga čeka. Promjena mu liči na napuštanje, na gubitak uloženog, neko drugi će zaposjesti njegov osvojeni prostor, i on ce počinjati iznova. Ukopavanje je pravi početak starenja, jer je čovjek mlad sve dok se ne boji da započinje. Ostajući, čovjek trpi ili napada. Odlazeći, čuva slobodu, spreman je da promijeni mjesto i nametne uslove. Kuda i kako da ode? (Derviš i smrt, Meša Selimović)
Srebrni-medvjed is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2016., 20:47   #48
Quote:
Cika Strile kaže: Pogledaj post
Je suis štracan!
Ti si macan, Strile
the edge is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2016., 20:47   #49
Klero - fašizam u Hrvata kao i fašizam u gorenavedenih uglavnom ovisi o mašti lijevih tumača-a Zapravo Opet nismo čuli : žene su glupe, žene su jadne, žene su lošije...Crkva ima svoj vrjednosni sustav koji je bar deset puta bolji nego li materijalistički, kapitalistički. Puljić ga je malo neobičnom pjesničkom slikom promovirao, ali opet ništa spektakularno nije rečeno.
dr.laki is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2016., 20:49   #50
Quote:
dr.laki kaže: Pogledaj post
Crkva ima svoj vrjednosni sustav koji je bar deset puta bolji nego li materijalistički, kapitalistički.
Zakaj onda kupuju dionice svjetskih poduzeća i imaju svoju banku?
__________________
Čovjek nije drvo, i vezanost je njegova nesreća, oduzima mu hrabrost, umanjuje sigurnost. Vežući se za jedno mjesto čovjek prihvata sve uslove, čak i nepovoljne, i sam sebe plaši neizvjesnošću koja ga čeka. Promjena mu liči na napuštanje, na gubitak uloženog, neko drugi će zaposjesti njegov osvojeni prostor, i on ce počinjati iznova. Ukopavanje je pravi početak starenja, jer je čovjek mlad sve dok se ne boji da započinje. Ostajući, čovjek trpi ili napada. Odlazeći, čuva slobodu, spreman je da promijeni mjesto i nametne uslove. Kuda i kako da ode? (Derviš i smrt, Meša Selimović)
Srebrni-medvjed is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2016., 20:51   #51
Ovaj uzoriti kardinal je kao biskup u dubrovniku u malverzacijama izgubio 20 milijuna kuna i onda je kao nagradu postao zadarski kardinal.
jpm is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2016., 20:54   #52
Puljić je mentalno u 1000. p.n.e. i ne može shavtiti da žene više nisu 15-godišnjakinje koje ulaze nevine u prvu bračnu noć.
cave troll is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2016., 20:54   #53
Quote:
dr.laki kaže: Pogledaj post
Opet nismo čuli : žene su glupe, žene su jadne, žene su lošije...
A čuli smo: Žene su kurvetine.
the edge is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2016., 20:57   #54
Ja sam na svoje uši u Šujici od fra Ive Pavića čuo da nema seksa prije braka, čak kada se i zaručiš smiješ se držati samo za ruke zato se to i zove za-ruke.
Cisco Kid is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2016., 20:57   #55
Quote:
the edge kaže: Pogledaj post
Ti si macan, Strile
__________________
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze
Life is a road of many signs
Cika Strile is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2016., 20:58   #56
Quote:
dr.laki kaže: Pogledaj post
Crkva ima svoj vrjednosni sustav koji je bar deset puta bolji nego li materijalistički, kapitalistički.
Časne sestre karmelićanke na južnim padinama Marjana žele graditi - hotel!
__________________
"Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not.
Both are equally terrifying." – Arthur C. Clarke
Amazing Pudding is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2016., 21:00   #57
Quote:
jpm kaže: Pogledaj post
Ovaj uzoriti kardinal je kao biskup u dubrovniku u malverzacijama izgubio 20 milijuna kuna i onda je kao nagradu postao zadarski kardinal.
Nije to taj Puljić.
the edge is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2016., 21:03   #58
Quote:
Cisco Kid kaže: Pogledaj post
Ja sam na svoje uši u Šujici od fra Ive Pavića čuo da nema seksa prije braka, čak kada se i zaručiš smiješ se držati samo za ruke zato se to i zove za-ruke.
I onda je brak zakurac.
the edge is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2016., 21:15   #59
Quote:
the edge kaže: Pogledaj post
I onda je brak zakurac.
Imaš li nekakav dokaz, naime istraživanja koja sam ja vidio pokazuju sasvim suprotno
natkic is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2016., 21:18   #60
Quote:
natkic kaže: Pogledaj post
Imaš li nekakav dokaz, naime istraživanja koja sam ja vidio pokazuju sasvim suprotno
Kužiš ti uopće što je the edge mislio sa onim zakurac?
cave troll is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:57.