Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.05.2016., 23:27   #61
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
Ne slažem se s tezama da tu nešto rovare Ruje il Ameri.

Kompromitirajući podaci bi za njih bili ko stvoreni da ucjenjuju Karamarka, da mu zavrću ruku u tišini. Ovo je pokrenuo netko tko ima pristup informacijama i dokumentima, ali je preslab da to iskoristi u tajnosti nego koristi medije i javnost.
Karamarko je dobio žuti karton nakon putovanja u Finsku o kojem naše novine nisu ni pisnule dok nisu počeli pisati Finci i bez obzira na to nastavio po svom, uzmi i to u obzir.

Jesi li kad čuo za Mlinovi hills, projekt urbanih vila u Zagrebu sagrađen ruskim novcem? Nagradno pitanje je koja firma vodi PR prodaje tih vila.

BTW, taj PR izgleda ovako.
__________________
..Tako je dirljiva ta briga neutralnih objektivnih i zabrinutih treba pregovarati za Ukrajinu, rastopim se od te empatije.
Roy is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2016., 23:29   #62
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
Ne slažem se s tezama da tu nešto rovare Ruje il Ameri.

Kompromitirajući podaci bi za njih bili ko stvoreni da ucjenjuju Karamarka, da mu zavrću ruku u tišini. Ovo je pokrenuo netko tko ima pristup informacijama i dokumentima, ali je preslab da to iskoristi u tajnosti nego koristi medije i javnost.
slazen se u potpunosti sa tobon.

mislin kako bi i rusi i amerikanci bili puno izravniji.

pogotovo sto micanjen karamarka dobijaju- sto i kakve garancije za svoje interese?

moja pretpostavka je kako se radi o (ne)smjeni ministra hasanbegovica.
vlaški is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2016., 00:07   #63
Quote:
vlaški kaže: Pogledaj post
moja pretpostavka je kako se radi o (ne)smjeni ministra hasanbegovica.
Brijem da ne, Hasanbegović je samo nositelj određene politike, ali sam po sebi (još) nema kritičnu masu. Jer u konačnici, on je ministar kojeg je HDZ predložio, Orešković amenovao i to je to.

U biti se sve svodi na pitanje dal se pokušava srušit cijela politika tj Vlada ili Karamarko osobno.
U svakom slučaju, niš neočekivano
Blank Page is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2016., 00:19   #64
Quote:
Blank Page kaže: Pogledaj post
Brijem da ne, Hasanbegović je samo nositelj određene politike, ali sam po sebi (još) nema kritičnu masu. Jer u konačnici, on je ministar kojeg je HDZ predložio, Orešković amenovao i to je to.

U biti se sve svodi na pitanje dal se pokušava srušit cijela politika tj Vlada ili Karamarko osobno.
U svakom slučaju, niš neočekivano
oko hasanbegovica se najvise dize prasina. reko bih i da mu se pridodaje vaznost kakvu realno i nema, ali opet...

mene ne bi uopce zacudilo kako su i karamarko i kolinda i petrov i ovi europski zastupnici dobili mig tamo di su tribali dobiti da ga maknu i nastave svojin poslon. mozda karamarko za razliku od ostalih na to ne pristaje, pa zato danas i izjave u stilu kako jedan covik ne moze biti iznad stranke.

po meni, da se pokusava srusiti cila vlada onda bi most neki dan nakon glasanja napustio tu istu vladu i pokrenili nove izbore. no to se nije desilo.

vlaški is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2016., 00:25   #65
Quote:
vlaški kaže: Pogledaj post
oko hasanbegovica se najvise dize prasina. reko bih i da mu se pridodaje vaznost kakvu realno i nema, ali oet...

mene ne bi uopce zacudilo kako su i karamarko i kolinda i petrov i ovi europski zastupnici dobili mig tamo di su tribali dobiti da ga maknu i nastave svojin poslon. mozda karamarko za razliku od ostalih na to ne pristaje, pa zato danas i izjave u stilu kako jedan covik ne moze biti iznad stranke.

po meni, da se pokusava srusiti cila vlada onda bi most neki dan nakon glasanja napustio tu istu vladu i pokrenili nove izbore. no to se nije desilo.

Ma vic je u tome kaj se nikakva prašina ne diže.

Ali da, istina jest da bi teoretski onda MOST odmah izašao iz vlade, a opet, ima i drugih načina da se to napravi a da oni kao "ne ispadnu krivi".

Malo je već zamorna cijela ta priča
Blank Page is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2016., 00:40   #66
Quote:
Blank Page kaže: Pogledaj post
Ma vic je u tome kaj se nikakva prašina ne diže.

Ali da, istina jest da bi teoretski onda MOST odmah izašao iz vlade, a opet, ima i drugih načina da se to napravi a da oni kao "ne ispadnu krivi".

Malo je već zamorna cijela ta priča
kazu kako je u politici jako bitno i kada se nesto dogadja. cinjenica je kako se izvanredna telefonska sjednica vlade sa temon izglasanja povirenja karamarku odrzala dan prije nego sto je opci sabor hdz-a. po meni, to bi moglo biti znakovito.

inace, ne vidin razliku izmedju napustanja vlade jucer ili za dva tjedna, jer realno gledajuci u saboru se nece glasat samo protiv karamarka nego i protiv vake vlade.

vlaški is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2016., 00:44   #67
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
Sber b mu je vise puta odobrila ogromne kredite, pa i nedavno , a prije toga i Morgan & S. Da je stvarno pametan, davno bi se prestao siriti i fokusirao bi se samo na prehrambeni sektor, a ovako...
Todorić bi mogao za početak redovito plaćati dobavljače i to po nekim koliko-toliko normalnim cijenama, a ne da zavlači i te novce koristi za svoje širenje, njemu bi realno trebalo oduzeti bar polovicu imovine, a političare koje je potplatio poslati skupa sa njim u Lepoglavu, tamo im je mjesto.
Corvus27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2016., 01:09   #68
Zalud, sve mu se povladjuje. Jaci je od vlada.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2016., 09:02   #69
Jbt,pa ovdje ima ekipe koja stvarno misli da se Rusi i Ameri obračunavaju preko Tomice.

Xperia Z5 via Tapatalk
__________________
Fortes Fortuna Adiuvat
Hawker is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2016., 13:49   #70
Quote:
marko-m kaže: Pogledaj post
Nema ti sta bit ne jasno ovi su americki gubernatori,
rat Rusija-Amerika je u punoj snazi.

Karamarko je ocito uhvacen u muljazi sa Rusima.

Sva pitanja koja si postavio si i sam odgovorio.

Nema tu Tudmana i Hrvatske,ubili su i njega i nju.
Mi smo samo geostrateska tocka malo bitna.Imamo takav polozaj.
Jasno da nema Tuđmana, umro je 1999. Hrvatske ima itekako, i to one Hrvatske kojoj je Tuđman slozio temelje. Malo su razdrmani s vremenom, ali nista nije izgubljeno
Na kraju Tuđman je uvijek htio Hrvatsku integrirati u zap.Europu, a tu se sve vise i vise integriramo (dio toga, ne sve, ali dio je i pad nataliteta, pad religioznosti, gay zajednice, golem vanjski dug i sl. - sviđale se te stvari nekom ili ne, nije ni tema niti zelim sad o tome zapoceti, ali upravo i te stvari su obiljezja vecine drzava zap. Europe).
Zelimo li biti dio neke zajednice uspjesnih drzava, vidimo onda kako se to tamo radi, zasto zelimo biti s njima, i prilagodimo to sebi.


Quote:
žalac_1 kaže: Pogledaj post
kao što je već rečeno, u Mesićevoj eri je fenomen Putin bio još u pelenama.




meni se čini da je spor na relaciji Karamarko-KGK bio neizbježan (u kontekstu širih geopolitičkih odnosa) od samih početaka povratka HdZ-ovih elemenata na vlast, ako kao preduvjet tog konflikta uzmemo u obzir želju KGK za političkom emancipacijom.

Ona uostalom i ne može preživjeti mandat na drugi način i ostvariti samostalnost u djelovanju, jer će ju uvijek pratiti breme hdzovske "barbike".

a osim toga, svakog visokoprofilnog palog HDZovca upravo najžešće cipelare njegovi stranački kolege.
Tako će biti i s Karamarkom, ako padne uskoro.
Ono o cemu ja govorim da odjednom Kolinda i neki viđeni HDZ-ovci otvoreno bez zadrske odricu se Karamarka. To nije zato sto je Mesic sa svojim udbaskim prijateljima nesto slozio, jer bi onda odgovor HDZ-a bio zestok u tom pravcu. Izvlacila bi se lustracija na dnevni red, ali i razne pikanterije o Mesicu i njegovim frendovima. Nesto je puno vece iza svega kad viđeni HDZ-ovci se odricu Karamarka sa ovolikom sigurnoscu.
Da li ovo distanciranje pase Kolindi iz drugih razloga je za raspravu, ali nije toliko izravno vezano za ovu situaciju, jer ne odrice ga se samo Kolinda.


Quote:
zalazak pameti kaže: Pogledaj post
napomena
krenimo od pretpostavke da mol nije madjarski...
mol kontroliraju rusi a preko mola kontroliraju inu...
to je gotova prica...
kakva je igra u toku,e to zna malibroj ljudi...
MOL je htio udio u INA prodati Rusima, i to su amerikanci sprijecili. Nema logike ako su Rusi vec vlasnici MOL-a.


Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
Nova jednadzba
Dobro se sjecam clanaka otprije vise od 10 godina u madjarskim medijima kako su Rusi bacili oko na MOL i odonda mi palo na um da su Rusi mozda pravi vlasnici MoL... Ana Saric je bila na visokoj funkciji kod Nine Pavica, bila i u Bgd...a sto se tice Todo, na nekom drugom poslovnom forumu je netko spekulirao kako u Sber banci navodno cekaju da ce Todo pasti i onda ce puno tog njegovog biti njihovo (a dosta tog i pod Morgan & S)? A Plenkovicu je samo do karijere.. Stier je bio ok, jedini mozda ok kandidat za vodstvo, ali sad jako promovira TTIP .
A da, sjecate se da je Kolinda prvo htjela Vandjelica za premijera? Pa je upao Oreskovic (nije njega Kolinda predlozila). A sad je Vandjelic od ovog tjedna u upravnom odboru INE..i to nesto govori. Inace radi za Adris, jedan od top menadzera.
A da, u ducanu danas vidjeh na nasl stranici 24 express o tom kako su Petrov i Kolinda u dogovoru za rusenje Kar i da ih podrzava Crkva..
Svakako bi radije Stiera nego Plenkovica na vrhu HDZ-a.
Ako si politicar iz Hrvatske onda ti je zbog dobrih odnosa sa SAD-om najbolje nacelno podrzati TTIP. Jer jedna mala Hrvatska niti moze provesti TTIP, niti ga moze rusit. Nema smisla da sebi samima zagorcamo zivot tako sto cemo biti protiv TTIP, a sutra cemo vuci amerikance za rukav da nas podrze od haskog suda, arbitraze sa SLO, polozaja Hrvata u BiH...
Vise nama amerikanci trebaju nego mi njima.
Kamo srece da smo Danska, Irska, Nizozemska koji mogu amerikancima reci NE i briga ih.
Za ovog Vanđelica nisam ni cuo, slabo pratim politiku u zadnje vrijeme


Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
Samo da ne bude nesporazuma, ja sam 200 posto PROTIV Plenkovića, upravo zato što se radi o eurofilu koji bi trebao zaokružiti političku elitu, zato sam i komentirao sve ovo.

Ono što sam ja htio naglasiti u konkretnoj situaciji, da Karamarko ne smeta zbog INE (jer smo već vidjeli da je svima sve oprošteno za kriminal unutar i oko INE), nego se u HDZ želi postaviti još jedan eurofil koji će biti na strani stranih interesa, a čujem da su ponovno uskrsli i Šeksa koji bi mogao transferirati Plenkovića.


Ako Plenković preuzme HDZ ,onda svim mladim Hrvatima treba predložiti da odu iz ove kolonije...
Svatko ima svoju dionicu u povijesti Hrvatske, mozda bi nam sad eurofil dobro dosao, da postavi euro standarde u hrvatsku upravu, da vucemo vise iz fondova, da nam EK da novce za peljeski...
Danas bi Tuđman bio kao slon u staklarnici, nekad je Tuđman bio najbolje sto nam se moglo desiti. Vremena se mjenjaju strasno brzo, danas brze nego ikada.
__________________
Jeste, FAŠISTI ste. ~ klonka. Prvo polje hrvatskog grba i povijesne cinjenice
U Njemačkoj lustracija još uvijek 2017.godine traje, u Hrvatskoj nikad nije ni započela!
plus.nesto is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2016., 14:11   #71
Quote:
hr1u00 kaže: Pogledaj post
Amerika ovdje ima strateski anti-putinovski projekt ; plutajuci LNG za uvoz americkog plina !
Nakon sto je to bivsa vlada odugovlacila u beskraj sa dokumentacijom za kopneni klasicni LNG terminal , dosla je ova vlada i pokrenula projekt plutajuceg LNG-a.
Takva vlada se onda ne rusi iz USA.

"Mesic je vasa savjest a Rusija zeli kontrolni paket INA"... moze li biti jasnije

I dalja stojim iza tvrdnje broj 2 !
Moze li vise informacija o ovome kako je Oreskoviceva vlada pokrenula plutajuci LNG (kakav plutajuci?) i zasto prosla vlada nije pokretala nego odugovlacila?
Previse je napada na Karamarka sa mnogih strana, a da bi Rusi bili iza toga. Kod nas Rusi nisu toliko utjecajni kao Amerikanci.
Pretpostavljam da je Karamarko bio upozoren od amerikanaca, a kad nije poslusao upozorenje...
Uostalom amerikanci ne ruse vladu ni Oreskovica, samo je Karamarko problem. On ode vlada nastavlja posao kao do sada

Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
Prije tjedan dana je netko od forumasa na temi negdje na politici pisao da mu je izvor iz sdp rekao da je Mesic plasirao aferu Konzultantica..ali kako se tu uklapa Kolinda (USA), Plenkovic (EU) i Stier(USA)?
Upravo to. Da je ovo rusko, ili mesic-ubasko podmetanje, svi navedeni bi bili zestoko na braniku Karamarka, a ne bi ga se odricali.


Quote:
Corvus27 kaže: Pogledaj post
Todoriću je Sberbanka nedavno odobrila popriličan kredit, a čuo sam već nekoliko puta da su Rusi poprilično zainteresirani za preuzimanje njegove distribucijske mreže, ali i da je Todorić poprilično počeo smetati EU zbog zbližavanja sa Rusima.
Ali to nije naftni sektor, niti je Todoric top politicar u Hr, pa nekako prolazi zasada.



Quote:
realist kaže: Pogledaj post
Ovo je logicno pogotovo nakod danasnjeg govora na Saboru nas je prioritet savez sa SADom I LNG !!!
I jos je nesto onda logicno da on I Mesic nisu u dobrim, I da Mesic ovo koristi
radi necega sto Karamarko misli ili planira......ako su mu Rusi dali papire
sto im je moguce ako imaju nadzor nad Molom.

Al kako se onda uklapaju Stier I Plenkovic u to???
Zar po tome oni nebi trebali biti za njega ili se tu ukljucio tata Seki da proba zamutiti vodu .....I bude asistent Mesicu cisto radi osvete Karamarku....
Cemu onda plasiranje da su Ana I Tomica bili u Finsku, kupovat dionice nuklearke za racun Rusa....

Zasto I Predsjednica sada, napominjem sada radi ovog sto ZALAC 1 pise,to smo vec apsolvirali, tu ce sukoba jos biti.....al ako su Rusi nagazili Karamarka
bar sad ga mora branit.....a nije bas tako....
Ili sad svi koriste momenat da zauzmu sto bolje pozicije....

Mislim da je tu vise postrojbi koji tuku.....
Upravo isticanje ovog boldanog na saboru ti je odgovor na sva pitanja odakle pusu vjetrovi.
Da Karamarka napada Mesic-udbaska ekipa mislis da bi pricali o SAD-u i LNG-u? Grmili bi o lustraciji i udbasima!

Opet, ako Rusi kontoliraju MOL, preko MOL-a kontroliraju i INA. Zasto bi onda htjeli od MOL otkupit kontrolni paket INA? Ako nema logike nema.

Stier i Plenkovic vide da se zbog stranke i vlade moraju odreci Karamarka,kao i Kolinda. Ocito su ameri Karamarku dali crveni karton i sad se spasava HDZ i vlada. Da njih troje imaju neke osobne interese u rusenju Karamarka ne osporavam, ali ovo nije zbog toga, a sigurno nisu u savezu sa Mesicem. Precjenjujete Mesica.

Naravno da mnogi sad tuku po Karamarku, ali samo jedni su ga mogli srusit ovako.


Quote:
vlaški kaže: Pogledaj post
ma dovoljno je pogledati koji medij iznosi svaki tjedan nove detalje oko ove afere i ciji je taj medij bio glasnogovornik oduvik da bi se zakljucilo tko iza svega stoji.

ono sto ja, pak, mislin kako to nema veze sa inon ili molon, nego sa udaron na vladu sa svrhon da se smijeni karamarko koji se nece odrekne nekih ministara ili da buden precizniji- jednog ministra.

vrime ce pokazat...
Onda bi rusili tog ministra, ili i ministra i karamarka, a ne bi bilo Karamarko odlazi, a vlada u kompletu nastavlja.


Quote:
Roy kaže: Pogledaj post
Malo ste zaboravni, projekt Družba Adria odn odvojak Južnog toka reko RH je bio aktuelan do 2012 kada je Jadranka Kosor otkazala obnavljanje ugovora o nabavi plina sa Gazpromom tako da se tu govori o dužem vremenskom toku. A cijelo vrijeme Mesić je radio u korist rusa.
Kronologija americko-ruskih odnosa:
2013. Rusi zaustavljaju americku intervenciju u Siriji. Krajem te godine euro majdan u Ukrajini s ciljem ulaska Ukrajine u EU.
2014. Rusiji uvodi EU sankcije nakon velikog zalaganja SAD-a zbog situacije u Ukrajini
2015. Rusi interveniraju u Siriji.
2016. Ukrajina nije ni blizu EU, niti ce skoro, ali to je manje bitan detalj
__________________
Jeste, FAŠISTI ste. ~ klonka. Prvo polje hrvatskog grba i povijesne cinjenice
U Njemačkoj lustracija još uvijek 2017.godine traje, u Hrvatskoj nikad nije ni započela!
plus.nesto is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2016., 14:18   #72
Ne moze se mesicu nista izvlaciti jer bi to bilo karamarkovo samoubojstvo...vec je gotovo likvidiran jer se usudio taknuti u dozivotni Ured.

Ono sto u svemu ne treba zaboraviti jest da je SOA prosle godine jasno detektirala ruske interesne medijske konstrukcije i utjecaje.

Zato ne treba zaboraviti da je mesic jos iz vremena sanadera bio snazan ruski promotor , kao ni da je ova afera otvorena uvodno sa " mesic je vasa savjest a rusija zeli kontrolni paket ine " a ekplodirala sa povratkom mesica iz ruskog ministarstva obrane.

A svaki konstruktivi dogovor RH - Madarska eliminira mogucnost da se rusija dohvati molovog udjela.
hr1u00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2016., 14:31   #73
Quote:
Blank Page kaže: Pogledaj post
Tu se milijun stvari uopće ne slaže.

Prvo i osnovno - MOST, tj Petrov.
S jedne strane, znamo ko je službeno bio glavni financijer (iako službena objavljena brojka nije baš neka pa je i to ostavljeno za raspravu). Znamo da su prije izbora dobili pun k medijskog prostora, a i znamo sve o medijima. To je već jako puno minusa o čemu sam već i žlabrala.
S druge strane, isti taj MOST se niti prije niti tijekom niti nakon izbora niti u jednom trenu nije decidirano oglasio po pitanju vanjske politike, tj bar ja nisam niš konkretno nigdje ubrala. Wtf.
S treće strane, najveći WTF bio je kada je Biden bio u Zg, a tada Vlada još nije ni bila oformljena (krajem 11. mj.), Biden je nasamo razgovarao s Petrovim. Wtf, da.

Ovi ostali akteri su još kak-tak jasni (valjda), ali činjenica jest da je SDP predložio a MOST prihvatio.

Luda kuća
Dobro pogledajte ovu sliku
http://static.hr.n1info.com/Picture/39251/jpeg/1.jpg
U HDZ, SDP ili HNS, IDS, ljudi ulaze zbog ideologije, ili zbog moci i vlasti, cesto u kombinaciji.
U HRAST i sl. stranke (kao RF primjerice) nitko ne ulazi zbog zelje za vlasti, samo ideologija tu igra.

Zaboravljate da ne trazi samo Petrov odstup Karamarka. Tu je i Kolinda, i neki viđeni HDZ-ovci. Sve njih je inspirirao SDP-ov prijedlog?


Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
Ne slažem se s tezama da tu nešto rovare Ruje il Ameri.

Kompromitirajući podaci bi za njih bili ko stvoreni da ucjenjuju Karamarka, da mu zavrću ruku u tišini. Ovo je pokrenuo netko tko ima pristup informacijama i dokumentima, ali je preslab da to iskoristi u tajnosti nego koristi medije i javnost.
Nisu kompromitirajuci podaci. Dakle Karamarko nije napravio nista kompromitirajuce, to ce potvrditi povjerenstvo za sukob interesa.
Karamarko je napravio nesto protiv americkih interesa.
Dakle kad Karamarko pokrade hrvatsku, to je kompromitirajuce i to amerikanci koriste za ucjenu.
Kad Karamarko napadne americke interese to nije kompromitirajuce, ali to je razlog da ga amerikanci odmah ruse. Nece ameri igrat mile-lale sa nekim Karamarkom iz neke Hrvatske.


Quote:
Blank Page kaže: Pogledaj post
A ne znam. To je zapravo bila i moja osnovna teza...a opet, izgleda da odnosi SAD-Rus STVARNO jesu tolko loši. Pitanje je to sve, svi su i spremni i sposobni za puno više.
Ne znam ko je to na ovom planetu pa da može potcjenjivat i jedne i druge.
Samo izgleda da su losi?


Quote:
Roy kaže: Pogledaj post
Karamarko je dobio žuti karton nakon putovanja u Finsku o kojem naše novine nisu ni pisnule dok nisu počeli pisati Finci i bez obzira na to nastavio po svom, uzmi i to u obzir.

Jesi li kad čuo za Mlinovi hills, projekt urbanih vila u Zagrebu sagrađen ruskim novcem? Nagradno pitanje je koja firma vodi PR prodaje tih vila.

BTW, taj PR izgleda ovako.
Koliko vidim prodaje ih VON POLL-Angelus nekretnine d.o.o
odnosno ova firma http://www.angelusnekretnine.hr/
Da, sto s tim?


Quote:
vlaški kaže: Pogledaj post
oko hasanbegovica se najvise dize prasina. reko bih i da mu se pridodaje vaznost kakvu realno i nema, ali opet...

mene ne bi uopce zacudilo kako su i karamarko i kolinda i petrov i ovi europski zastupnici dobili mig tamo di su tribali dobiti da ga maknu i nastave svojin poslon. mozda karamarko za razliku od ostalih na to ne pristaje, pa zato danas i izjave u stilu kako jedan covik ne moze biti iznad stranke.

po meni, da se pokusava srusiti cila vlada onda bi most neki dan nakon glasanja napustio tu istu vladu i pokrenili nove izbore. no to se nije desilo.

Osim ovih "nasih" budala (samoprozvanih kulturnjaka) koji su se nakacili na proracun, pa im je sad Hasan zavrnuo pipu, boli ikoga po svijetu za Hasana. Vidis da vuku za rukav po svijetu, pisu peticije, trude se, a sve nesto mizerno se tko god odaziva na te "apele".


Quote:
hr1u00 kaže: Pogledaj post
Ne moze se mesicu nista izvlaciti jer bi to bilo karamarkovo samoubojstvo...vec je gotovo likvidiran jer se usudio taknuti u dozivotni Ured.

Ono sto u svemu ne treba zaboraviti jest da je SOA prosle godine jasno detektirala ruske interesne medijske konstrukcije i utjecaje.

Zato ne treba zaboraviti da je mesic jos iz vremena sanadera bio snazan ruski promotor , kao ni da je ova afera otvorena uvodno sa " mesic je vasa savjest a rusija zeli kontrolni paket ine " a ekplodirala sa povratkom mesica iz ruskog ministarstva obrane.

A svaki konstruktivi dogovor RH - Madarska eliminira mogucnost da se rusija dohvati molovog udjela.
Fali ti dio koji se tice Kolinde, Stiera i Plenkovica. Ako Rusi ruse Karamarka zasto ga oni ne podrzaju? Ili su svi za Putina kod nas, bacuska posvuda, ameri nula bodova
__________________
Jeste, FAŠISTI ste. ~ klonka. Prvo polje hrvatskog grba i povijesne cinjenice
U Njemačkoj lustracija još uvijek 2017.godine traje, u Hrvatskoj nikad nije ni započela!
plus.nesto is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2016., 14:35   #74
Quote:
Pizvo kaže: Pogledaj post
Ako je otkrivanje nastavka najveće korupcijske afere u hrvatskoj povijesti i prodaje nacionalnih interesa RH "udar na demokraciju", koristeći se pri tom demokratskom procedurom za smjenu, onda se nadam da će biti još takvih udara...
Neka, neka...

A zanimljivo je kako je jednimi krivi ameri, a drugima rusi
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2016., 14:37   #75
U ovoj situaciji je pitanje za HDZ kako se sto bezbolnije rjesit Karamarka i nastavit posao u vladi.
Kao sto su rekli i Kolinda i Petrov postao je prevelik uteg, dalje s njim ne ide.
Amerikanci mu nece dopustit da se politicki oporavi jer je Karamarko sigurno i neka vrsta upozorenja svim neposlusnim europskim politicarima koji misle surađivati sa Rusima.


Meni i dalje nije jasno sto je T.K. mislio kad je ignorirao americka upozorenje i radio nesto sto je protivno njihovim interesima?


Prva je poruka stigla prije par tjedana iz SAD-a, a prenio ju je ministar iz kvote HDZ-a. Ukratko, ta poruka Tomislavu Karamarku navodno je glasila "ne petljajte se u energetski sektor, Ina-MOL, LNG terminal, a što se ostalog tiče, radite što hoćete".
http://direktno.hr/en/2014/eu/49057/...g-kapitala.htm
__________________
Jeste, FAŠISTI ste. ~ klonka. Prvo polje hrvatskog grba i povijesne cinjenice
U Njemačkoj lustracija još uvijek 2017.godine traje, u Hrvatskoj nikad nije ni započela!
plus.nesto is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2016., 14:41   #76
Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
Neka, neka...

A zanimljivo je kako je jednimi krivi ameri, a drugima rusi
Ja bi volio da su to Rusi koji napadaju/smjenjuju potpredsjednika nase vlade, onda bi vrlo brzo Hrvatska postala americki mezimac i pod americkom zastitom, a to moze biti vrlo lukrativno za nas.
Nazalost to nije slucaj.
__________________
Jeste, FAŠISTI ste. ~ klonka. Prvo polje hrvatskog grba i povijesne cinjenice
U Njemačkoj lustracija još uvijek 2017.godine traje, u Hrvatskoj nikad nije ni započela!
plus.nesto is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2016., 14:55   #77
O,jbt, sto su se hdzenjare angazirale da dokuce tko je "smjestio" njihovom Tomici


Sent from my iPad using Tapatalk
Kelevra Slevin is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2016., 14:57   #78
Quote:
Kexx kaže: Pogledaj post
Plenković mi se niti najmanje ne sviđa, još se sjećam kako se u EU parlamentu svađao sa Nigelom Farageom stojeći na braniku EU, tako je jadno i sluganski izgledao. Plenković ne bi bio ništa drugo doli slugan stranih interesa, kad čujem od nemih kako bi HDZ bio super da ga preuzme netko poput Plenkovića, ma neka hvala.
Utješit ću te: neće HDZ preuzeti Plenković, već Stier
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2016., 15:00   #79
Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
Utješit ću te: neće HDZ preuzeti Plenković, već Stier
Meni bi to čak bilo nešto draže iako ni tada ne bih glasovala za HDZ. Trebaju oni promijeniti puno više od predsjednika stranke.
Martian7 is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2016., 15:12   #80
Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
Utješit ću te: neće HDZ preuzeti Plenković, već Stier
Stier bi bio odlican izbor za zamjenu u vladi i na celu stranke, ima dobre veze u Bruxellesu i Washingtonu. Urbani politicar moderne orijentacije.
Od svega ovoga HDZ moze profitirati, ako pametno odigraju.
"Evo vidite kako mi smjenjujemo cak i sefa stranke samo za naznaku sukoba interesa i korupcije, nema labavo kod nas u HDZ-u kad je o tome rijec, nitko nije zasticen"
Naravno prvo se moraju rjesiti Karamarka, pitanje hoce li to uspjet.
__________________
Jeste, FAŠISTI ste. ~ klonka. Prvo polje hrvatskog grba i povijesne cinjenice
U Njemačkoj lustracija još uvijek 2017.godine traje, u Hrvatskoj nikad nije ni započela!
plus.nesto is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:53.