Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.06.2016., 11:28   #41
eno već vidim kako će se braniti da su sve stekli prodajom nekretnina.
istina, ne svojih nego hrvatskih ali, božemoj, hrvatska, to sam ja.
__________________
stres je zdrav.
all_or_nothing is offline  
Old 12.06.2016., 11:28   #42
Quote:
agentRico kaže: Pogledaj post
Misliš da je popis filtriran?

Onda definitivno netko dulje radi o glavi "političke elite".
Pa primjetio sam da su neka prezimena zacrnjena.Vjerojatno se radi o običnim osobama.
Tomo1972 is online now  
Old 12.06.2016., 11:28   #43
Zašto su baš svi iznosi zaorkuženi točno na sto € ? Kako je to moguće?
agentRico is offline  
Old 12.06.2016., 11:30   #44
Quote:
DInar kaže: Pogledaj post
Đurđa Adlešić 2.9 ( milijuna EUR )
Zaradila u Bjelovaru!

Quote:
Ingrid Antičević 2.4
Zadru!

Quote:
Mato Arlović 1.0
Hrvatskom Saboru!

Quote:
Ivan Čehok 5.6
Varaždinu!

Quote:
Srečko Ferenčak 1.8
To barem svi znamo gdje i kako!

Quote:
Stipe Gabrić 4.9
Mandarine?

Quote:
Branimir Glavaš 4.5
Osijeku! To je zahvala za obranu Osijek od srpskog agresora.

Quote:
Dubravko Jagić 1.5 ( čelnik sindikata MUP-a )
A jesmo mafijaški narod!

Quote:
Slavko Kojić 1.8
Kod Bandića!

Quote:
Šime Lučin 1.4
Na gay paradama!

Quote:
Slobodan Ljubičić 3.8
Slobo da je manuo? Ma ne, pa vidi mu se na licu da je poštenjačina.

Quote:
Budimir Lončar 1.9
Stjepan Mesić bio jako dobar poslodavac.

Quote:
Marina Lovrić 1.5
I za nju svi znamo gdje je "zaradila" milijune.

Quote:
Željko Malnar 1.7


Quote:
Boris Miletić 1.9 ( IDS )
Pošteni IDS? Nije moguće!

Quote:
Vojko Obersnel 2.5
Vojko, SDP? Ma nije moguće! Pa u SDP sjede samo posteni ljudi.

Quote:
Saša Perković 3.6
Tajna sluzba ocito dobro placa svoje djelatnike.

Quote:
Dijana Pleština 8.6 ( supurga Ivice Račana )
E ovo je veliko iznenadenje!

Quote:
Daina Pusić 4.0 ( kći Vesne Pusić )
Kad je majka tako sposobna sto ne bi bila i kcer.

Quote:
Milorad Pupovac 2.6
Dobro je unovcio tzv ugrozenost Srba i vikanje na sav glas kako ustase hodaju centrom Zagreba i traze Srbe da ih kolju.

Quote:
Dubravka Šuica 1.7
Za nju me nista ne cudi. Na celu joj pise tko i sto je.

Quote:
Dragica Zgrebec 1.6


Dragica moja dragica, zar i ti?

Zaboravio je autor napisati ime i prezime, Tatjana Josipović sa 1.6 milijuna EUR.
__________________
Podaci predsjednika Trgovačkog suda u Zagrebu, Nine Radića, pokazuju kako sudac Kolakušić trenutno ima u rješavanju 290 predmeta, a ni u jednome od njih nije održao ni jedno ročište.
vunduker is offline  
Old 12.06.2016., 11:30   #45
Unhappy

Quote:
nil amstrong kaže: Pogledaj post
bilo bi najzanimljivije vidjeti račune iz Hypo banke ovo je RBA - ti su još pristojni Zašto nitko od ugledniji portala o vo još ne objavljuju. novinari se oporavljaju od sinoćnje pijanke ??
Ne da im se zajebavati sa ovim , to je malo preopasna tema, imam osjećaj da ovo neće proći samo tako...:klap:
__________________
Goodbye
Žuti tis@k is offline  
Old 12.06.2016., 11:30   #46
Quote:
DInar kaže: Pogledaj post
Domagoj Margetić došao je u posjed dokumenta tajnih računa hrvatske elite kod RBA Grupe u Austriji.

Dio navedenog popisa se odnosi na sljedeće političare sa sljedećom štednjom.

Đurđa Adlešić 2.9 ( milijuna EUR ) exHSLS
Ingrid Antičević 2.4 SDP
Mato Arlović 1.0 SDP
Vesna Čačić 1.5 HNS
Ivan Čehok 5.6 exHSLS
Žarko Domljan 3.8 exHDZ
Srečko Ferenčak 1.8 HNS
Stipe Gabrić 4.9 HSS
Branimir Glavaš 4.5 HDSSB
Ana Hanžeković 9.7 ( kćer odvjetnika ) BIZ
Dubravko Jagić 1.5 ( čelnik sindikata MUP-a ) NN
Ivan Jarnjak 1.7 exHDZ
Robert Jezić 3.0 BIZ
Slavko Kojić 1.8 MB
Šime Lučin 1.4 SDP
Dejan Košutić 3.2 BIZ
Miljenko Kruljac 1.8 NN
Slobodan Ljubičić 3.8 MB
Budimir Lončar 1.9 NN
Marina Lovrić 1.5 SDP
Željko Malnar 1.7 NN
Boris Miletić 1.9 ( IDS ) IDS
Darko Marinac 1.2 BIZ
Vojko Obersnel 2.5 SDP
Ivić Pašalić 4.1 exHDZ
Saša Perković 3.6 NN
Novica Petrač 3.0 ( sin Hrvoja Petrača ) BIZ
Višnja Pevec 1.0 BIZ
Dijana Pleština 8.6 ( supurga Ivice Račana ) exSDP
Zoran Pripuz 1.7 BIZ
Ante Prkačin 1.4 NN
Mrijana Pukanić 7.0 NN
Daina Pusić 4.0 ( kći Vesne Pusić ) HNS
Milorad Pupovac 2.6 SDSS
Borislav Škegro 2.7 exHDZ
Davor Štern 5.9 BIZ
Dubravka Šuica 1.7 HDZ (ex?)
Vesna Škare Ožbolt 1.6 DC (ex HDZ)
Dragica Zgrebec 1.6 SDP

--------------------

Moze li covjek nakog ovog popisa vise ista pametno reci?
Ok ajmo vidjet koliko je čega na popisu, BIZ - biznismeni (nestranački), NN - nepoznati: poduzetnici, novinari, bivši političari :

SDP 6 + 1 (pleština)
HSLS (ex) 2
HNS 3
MB 2
IDS 1
SDSS 1
HDSSB 1
HSS 1
BIZ 8
NN 7
ex-HDZ 4
HDZ 1 (Šuica)

Dakle na popisu se nalazi velika većina poslovnih ljudi (BIZ) ili ljudi nepoznate pripadnosti (NN) koji se mogu povezati s raznim strankama, od stranačkih ljudi tu se nalazi velika većina SDP-ovaca, a druge stranke su demokratski podijelile mandate, svakoj po nešto, pa tako tu imamo i IDS i SDSS i HNS i HSS, sa barem po jednim predstavnikom

S druge strane, imamo 3 ili 4 bivša člana HDZ-a, i jednu! (Šuica) osobu koja je sadašnja članica te stranke.

Je li to uvjerljiva lista? Na kojoj je takav raspored, da faktično nema nijednog HDZ-ovca niti Domoljubne koalicije, a ima puno bivših HDZ-ovaca (sjetite se, to su oni od kojih se ta stranka "pročistila"), dok je velika većina članova Kukuriku koalicije i poslovnih ljudi raznih miljea...

Meni to izgleda kao špijunska krivotvorina, a sad tko se s tim bavi u državi tko će znati...
__________________
Zbogom žohari
netsky prospekt is offline  
Old 12.06.2016., 11:31   #47
Ne dvojim da je nešto slično točno, ali mi je sam popis malo čudan. Skoro su sve cifre savršeno okrugle, a morao se desiti nekakav pripis kamata bilo kome od njih, nešto. Ne znam, treba čekati provjeru, po meni.
ViktorViktorija is offline  
Old 12.06.2016., 11:33   #48
Quote:
netsky prospekt kaže: Pogledaj post
Je li to uvjerljiva lista? Na kojoj je takav raspored, da faktično nema nijednog HDZ-ovca niti Domoljubne koalicije, a ima puno bivših HDZ-ovaca (sjetite se, to su oni od kojih se ta stranka "pročistila"), dok je velika većina članova Kukuriku koalicije i poslovnih ljudi raznih miljea...
Pa vidis da su i banke razvrstane stranacki.

ADZ-va banka je vjerovatno Hypo ili neka treca...

Inace autor topica je napisao samo neka imena.

Zanimljivo je da su neka imena sakrivena. Zasto???????????????????????????
__________________
Podaci predsjednika Trgovačkog suda u Zagrebu, Nine Radića, pokazuju kako sudac Kolakušić trenutno ima u rješavanju 290 predmeta, a ni u jednome od njih nije održao ni jedno ročište.
vunduker is offline  
Old 12.06.2016., 11:34   #49
Quote:
agentRico kaže: Pogledaj post
Misliš da je popis filtriran?

Onda definitivno netko dulje radi o glavi "političke elite".
Filtriran je već u originalu.
Sakrivena su prezimena kod slijedećih:

Ferdinand, 3.587.500,00
Božidar, 4.076.500,00
Enisa, 2.926.000,00
Ecija, 4.722.000,00
Anđelko, 1.933.000,00
Josip, 5.560.000,00
Dunja, 12.814.200,00
Saša, 3.539.000,00
Šefko, 5.871.000,00
Slobodan, 1.604.000,00
Suad, 2.993.000,00
Hrvoje, 3.038.000,00
Goran, 4.957.000,00
Đurđa, 3.928.500,00
Nevenka, 5.418.000,00
Dunja, 4.791.000,00

Pa krenimo pogađati.
__________________
Whenever you find yourself on the side of the majority, it is time to pause and reflect.
Santana is offline  
Old 12.06.2016., 11:34   #50
Quote:
Tomo1972 kaže: Pogledaj post
Pa primjetio sam da su neka prezimena zacrnjena.Vjerojatno se radi o običnim osobama.
To isto ne kužim, no ima jedna zacrnjena Željka na početku koja bi mogla biti Antunović, a i Božidar zacrnjeni bi mogao biti Kalmeta?

Da se radi o običnim osobama, poslovnjacima ... imali bi više takivh zacrnjenih.
agentRico is offline  
Old 12.06.2016., 11:34   #51
Quote:
netsky prospekt kaže: Pogledaj post
Ok ajmo vidjet koliko je čega na popisu, BIZ - biznismeni (nestranački), NN - nepoznati: poduzetnici, novinari, bivši političari :

SDP 6 + 1 (pleština)
HSLS (ex) 2
HNS 3
MB 2
IDS 1
SDSS 1
HDSSB 1
HSS 1
BIZ 8
NN 7
ex-HDZ 4
HDZ 1 (Šuica)

Dakle na popisu se nalazi velika većina poslovnih ljudi (BIZ) ili ljudi nepoznate pripadnosti (NN) koji se mogu povezati s raznim strankama, od stranačkih ljudi tu se nalazi velika većina SDP-ovaca, a druge stranke su demokratski podijelile mandate, svakoj po nešto, pa tako tu imamo i IDS i SDSS i HNS i HSS, sa barem po jednim predstavnikom

S druge strane, imamo 3 ili 4 bivša člana HDZ-a, i jednu! (Šuica) osobu koja je sadašnja članica te stranke.

Je li to uvjerljiva lista? Na kojoj je takav raspored, da faktično nema nijednog HDZ-ovca niti Domoljubne koalicije, a ima puno bivših HDZ-ovaca (sjetite se, to su oni od kojih se ta stranka "pročistila"), dok je velika većina članova Kukuriku koalicije i poslovnih ljudi raznih miljea...

Meni to izgleda kao špijunska krivotvorina, a sad tko se s tim bavi u državi tko će znati...
Na popisu ima i onih koji nisu vezani uz politiku.
theremin1 is offline  
Old 12.06.2016., 11:34   #52
Quote:
agentRico kaže: Pogledaj post
Zašto su baš svi iznosi zaorkuženi točno na sto € ? Kako je to moguće?
Rekao bih da je nemoguće
__________________
Zbogom žohari
netsky prospekt is offline  
Old 12.06.2016., 11:35   #53
Lightbulb

Quote:
netsky prospekt kaže: Pogledaj post
Ok ajmo vidjet koliko je čega na popisu, BIZ - biznismeni (nestranački), NN - nepoznati: poduzetnici, novinari, bivši političari :

SDP 6 + 1 (pleština)
HSLS (ex) 2
HNS 3
MB 2
IDS 1
SDSS 1
HDSSB 1
HSS 1
BIZ 8
NN 7
ex-HDZ 4
HDZ 1 (Šuica)

Dakle na popisu se nalazi velika većina poslovnih ljudi (BIZ) ili ljudi nepoznate pripadnosti (NN) koji se mogu povezati s raznim strankama, od stranačkih ljudi tu se nalazi velika većina SDP-ovaca, a druge stranke su demokratski podijelile mandate, svakoj po nešto, pa tako tu imamo i IDS i SDSS i HNS i HSS, sa barem po jednim predstavnikom

S druge strane, imamo 3 ili 4 bivša člana HDZ-a, i jednu! (Šuica) osobu koja je sadašnja članica te stranke.

Je li to uvjerljiva lista? Na kojoj je takav raspored, da faktično nema nijednog HDZ-ovca niti Domoljubne koalicije, a ima puno bivših HDZ-ovaca (sjetite se, to su oni od kojih se ta stranka "pročistila"), dok je velika većina članova Kukuriku koalicije i poslovnih ljudi raznih miljea...

Meni to izgleda kao špijunska krivotvorina, a sad tko se s tim bavi u državi tko će znati...
Mislim da će se institucije morati pozabaviti ovim...saznati ćemo da li je Margetić toliko lud i neustrašiv ili ipak ima nešto od ovoga točno..ili sve...
__________________
Goodbye
Žuti tis@k is offline  
Old 12.06.2016., 11:38   #54
Skoro svi iznosi su zaokruzeni na 100 Eura, vecina na cak 1.000. Sam par racuna ima 10 ili 30 eura.
ruka-slave is offline  
Old 12.06.2016., 11:39   #55
Žuti Tis@k i DInar, hvala na doprinosu ovoj temi i temi o egzodusu Hrvata.

Ne znam što bih rekao. Postoji jedan mit, sad ne znam da li grčki ili indijski, a može bit da su jedni kopirali od drugih... uglavnom kaže da je bog bogatstva oslijepio obavljajuči dužnost dijeljenja blaga, pa od tada ne vidi daje li ga dostojnim ili nedostojnim osobama.

U Hrvatskoj je ta njegova sljepoča više nego očita. Ingrid (pipl mast trast mi) je dogurala do ustavne sutkinje, a ima toliko novaca. Sačuvaj bože!!!
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Old 12.06.2016., 11:39   #56
Nisu baš točno zaokružene cifre.Vidim neke da imaju po 100 ili 500 kuna (u smislu 1 236 500 kn).Na popisu su i ljudi s estrade(Severina,Tereza Kesovija,Škoro,Tonći Huljić,Radeljak,Ćiro i možda još netko koga nisam primjetio).
Tomo1972 is online now  
Old 12.06.2016., 11:39   #57
Quote:
netsky prospekt kaže: Pogledaj post
Meni to izgleda kao špijunska krivotvorina, a sad tko se s tim bavi u državi tko će znati...
Ma da, naši političari su inače poznati kao poštenjačine.

Inace ako je ovo krivotvorina, onda je Margetic najgluplja osoba na svijetu.

Izlagat ce tuzbama stotina ljudi koje si nadrobio u dokumentu moze samo teski idiot.

Ipak, poznavajuci hrvatske politicare mislim kako je Margetic jako dobro znao sto radi.
__________________
Podaci predsjednika Trgovačkog suda u Zagrebu, Nine Radića, pokazuju kako sudac Kolakušić trenutno ima u rješavanju 290 predmeta, a ni u jednome od njih nije održao ni jedno ročište.
vunduker is offline  
Old 12.06.2016., 11:40   #58
Quote:
ruka-slave kaže: Pogledaj post
Skoro svi iznosi su zaokruzeni na 100 Eura, vecina na cak 1.000. Sam par racuna ima 10 ili 30 eura.
Da, to sam se i ja pitala prije par postova.

Tako ne izgledaju računi u bankama. Imaš pripise kamata i sl.
ViktorViktorija is offline  
Old 12.06.2016., 11:41   #59
Ne vidim problem što su iznosi zaokruženi, vjerojatno je prilikom sastavljanja izostavljeno kao nebitno da se ne gnjave s decimalama.
Kexx is offline  
Old 12.06.2016., 11:41   #60
nadam se da novinari jutarnjeg vecernjeg 24 sata i sada revno prate forum kako su ga revno pratili u doba inkvizicije s Markom ModnimMačkom Grubnićem i njegovom krađim slika te fotošopom
My Name Is... is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:28.