Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.06.2016., 11:56   #81
Quote:
theremin1 kaže: Pogledaj post
Kako nema, Vesna Bandić, 4 milijuna eura
sory, previd
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Old 12.06.2016., 11:57   #82
Politicari, zene politicara i njihova djeca, nikad u zivotu radili ista drugo osim nesto uz politiku/drzavu, gdje je maksimalna placa 20 tisuca kuna, i to samo na par pozicija, a na racunu miljuni eura.


Pa znao sam kako sam pogrijesio profesiju, trebao sam u politicare, pa pametno stedjeti. Sve je moguce, ovi ljudi mi vracaju vjeru u bolju buducnost
SergioRamos is offline  
Old 12.06.2016., 11:58   #83
Quote:
Santana kaže: Pogledaj post
Naravno da će neki imati knee jerk reaction obraniti "svoje"...
Međutim, na popisu je i jedna Enisa
Sa precrtanim prezimenom, istinabog...ali manjak Enisa u kroejši, kao i godina popisa, bi mogle ukazivati na jednog istaknutog sadašnjeg političara
Moram ti reći da ne branim nikakve svoje, SDP nisu moji ni blizu i smatram ih crvenom bandom

Samo se pitam o vjerodostojnosti popisa. Evo ako je ta Enisa tu, zbog čega je ona zatamnjena a druge supruge, sinovi i članovi obitelji nisu?

Može biti ili zato, što nije ta Enisa, ili zato, što je naručitelj tako rekao. Ja ne vidim treći razlog.
__________________
Zbogom žohari
netsky prospekt is offline  
Old 12.06.2016., 11:58   #84
meni sve ovo kao da je 1. april

odavanje bankarske tajne? toliko novaca da svi imaju baš u istoj banci, od kud im toliko lova i zašto objavljivanje baš sad u ovoj krizi?
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Old 12.06.2016., 11:58   #85
Quote:
Kexx kaže: Pogledaj post
I estradnjaka.
BTW, najmanje je HDZovaca na popisu.
Oni su bit će imali drugu omiljenu banku. Glavno da mi nemamo za djecu s Downom.
theremin1 is offline  
Old 12.06.2016., 11:58   #86
čini se da nas netko pokušava spasiti.

tko? kome smo toliko dragi?
tko ima takav interes?
zašto taj jednostavno ne ucjeni politiku i ostvari svoj cilj, kakav mu god bio?

zapravo i nije bitno. bitno je da će odustati ako nešto i sami ne poduzmemo.
__________________
stres je zdrav.
all_or_nothing is offline  
Old 12.06.2016., 12:00   #87
žele nam reći da je jedino orešković pogodan za premijera, ovi izvana što nas žele spasiti, jel:klap:
My Name Is... is offline  
Old 12.06.2016., 12:00   #88
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
meni sve ovo kao da je 1. april

odavanje bankarske tajne? toliko novaca da svi imaju baš u istoj banci, od kud im toliko lova i zašto objavljivanje baš sad u ovoj krizi?
?, možda Orešković nije bezveze išao u SOA-u
theremin1 is offline  
Old 12.06.2016., 12:01   #89
Quote:
netsky prospekt kaže: Pogledaj post
Moram ti reći da ne branim nikakve svoje, SDP nisu moji ni blizu i smatram ih crvenom bandom

Samo se pitam o vjerodostojnosti popisa. Evo ako je ta Enisa tu, zbog čega je ona zatamnjena a druge supruge, sinovi i članovi obitelji nisu?

Može biti ili zato, što nije ta Enisa, ili zato, što je naručitelj tako rekao. Ja ne vidim treći razlog.
Za uvjerljivost bi trebalo biti puno više HDZ-a

Ali, evo, Maxportal razvaljuje vijest da Dunja Mesić ima 12 mil. eura, a ispod je Saša, to je valjda kćer... uskoro će se samo o tome pričati
ViktorViktorija is offline  
Old 12.06.2016., 12:01   #90
Ako je Ecija = Ojdanic onda je natukla dobre pare u sapunicama...zato nasim glumcima nije problem zapostavit ili povrsno obavit posao na placi u kazalištu...

Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 6030X using Tapatalk
MytByte is offline  
Old 12.06.2016., 12:03   #91
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
meni sve ovo kao da je 1. april

odavanje bankarske tajne? toliko novaca da svi imaju baš u istoj banci, od kud im toliko lova i zašto objavljivanje baš sad u ovoj krizi?
Pročulo se da je dobra banka i svi navalili, ali budi siguran da ovo nije jedina banka, nitko nije glup da drži sva jaja u istoj košari, ovo je samo dio love.
Vjerojatno bi ista ova imena našli i u bilo kojoj drugoj banci, samo sa drugim iznosima.

Ovaj dokument nije ni trebao biti javni, naručen je od strane agencije za sprječavanje pranja novca i terorizma, ona ima pravo tražiti podatke, a kako je iscurio iz njih neka oni o tome brinu. Neka imena je zacrnio netko između, prije nego dođe do javnosti.
Kexx is offline  
Old 12.06.2016., 12:05   #92
Quote:
Kexx kaže: Pogledaj post
Pročulo se da je dobra banka i svi navalili, ali budi siguran da ovo nije jedina banka, nitko nije glup da drži sva jaja u istoj košari, ovo je samo dio love.
Vjerojatno bi ista ova imena našli i u bilo kojoj drugoj banci, samo sa drugim iznosima.

Ovaj dokument nije ni trebao biti javni, naručen je od strane agencije za sprječavanje pranja novca i terorizma, ona ima pravo tražiti podatke, a kako je iscurio iz njih neka oni o tome brinu. Neka imena je zacrnio netko između, prije nego dođe do javnosti.
Zašto oni nisu djelovali od 2011 u nijednom od ovih slučajeva?
ViktorViktorija is offline  
Old 12.06.2016., 12:06   #93
Quote:
netsky prospekt kaže: Pogledaj post
Moram ti reći da ne branim nikakve svoje, SDP nisu moji ni blizu i smatram ih crvenom bandom

Samo se pitam o vjerodostojnosti popisa. Evo ako je ta Enisa tu, zbog čega je ona zatamnjena a druge supruge, sinovi i članovi obitelji nisu?

Može biti ili zato, što nije ta Enisa, ili zato, što je naručitelj tako rekao. Ja ne vidim treći razlog.
S obzirom da je popis po abecedi, a prije Enise je Kalogjera...tko god da je htio sakriti, blesav je.
theremin1 is offline  
Old 12.06.2016., 12:07   #94
Quote:
Kexx kaže: Pogledaj post
I estradnjaka.
BTW, najmanje je HDZovaca na popisu.

Zapravo hdzovaca ima pun kurac, ali ili su zatamnjeni, ili su s tajkunske strane. "Biznismeni"
__________________
Whenever you find yourself on the side of the majority, it is time to pause and reflect.
Santana is offline  
Old 12.06.2016., 12:09   #95
Quote:
theremin1 kaže: Pogledaj post
S obzirom da je popis po abecedi, a prije Enise je Kalogjera...tko god da je htio sakriti, blesav je.
Oni su se rastali mislim prije 2011, pa ne znam je li Karamarko ili Muftić... ali u svakom slučaju, kost je bačena
ViktorViktorija is offline  
Old 12.06.2016., 12:11   #96
Quote:
netsky prospekt kaže: Pogledaj post
Moram ti reći da ne branim nikakve svoje, SDP nisu moji ni blizu i smatram ih crvenom bandom

Samo se pitam o vjerodostojnosti popisa. Evo ako je ta Enisa tu, zbog čega je ona zatamnjena a druge supruge, sinovi i članovi obitelji nisu?

Može biti ili zato, što nije ta Enisa, ili zato, što je naručitelj tako rekao. Ja ne vidim treći razlog.
Sorry...

Zatamnjeno je jer je netko tko je kod nas popis dobio u điru sa zatamnjenima
__________________
Whenever you find yourself on the side of the majority, it is time to pause and reflect.
Santana is offline  
Old 12.06.2016., 12:11   #97
Quote:
Santana kaže: Pogledaj post
Zapravo hdzovaca ima pun kurac, ali ili su zatamnjeni, ili su s tajkunske strane. "Biznismeni"
Pametni znaju čemu služi ortački ugovor.
__________________
..Tako je dirljiva ta briga neutralnih objektivnih i zabrinutih treba pregovarati za Ukrajinu, rastopim se od te empatije.
Roy is offline  
Old 12.06.2016., 12:11   #98
Quote:
DInar kaže: Pogledaj post
...
Sto reci nakon ovog popisa? Mnogi od ljudi na ovom popisu svoju politicku karijeru su gradili na prokazivanju drugih politicara za korupciju, a sad ispada i da su oni dio te korumptivne hobotnice.
Da djeluje neobično za bankovne popise, i da si izdvojio 25 imena s popisa na kojem je zapravo njih jedno 200?


-Stipe
Stipe23 is offline  
Old 12.06.2016., 12:11   #99
A i Nevenka je očito Tuđman.
theremin1 is offline  
Old 12.06.2016., 12:12   #100
Quote:
ViktorViktorija kaže: Pogledaj post
Oni su se rastali mislim prije 2011, pa ne znam je li Karamarko ili Muftić... ali u svakom slučaju, kost je bačena
Nisu, 2011 su se rastali, baš pogledao.
__________________
Whenever you find yourself on the side of the majority, it is time to pause and reflect.
Santana is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:40.