Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Pogledaj rezultate ankete: Vjerujete li u život nakon smrti?
Da 56 59.57%
Ne 25 26.60%
Ne znam jer je i jedno i drugo nedokazivo 13 13.83%
Glasovatelji: 94. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.03.2007., 13:17   #241
Quote:
enemy combantant kaže: Pogledaj post
Samo da se ubacim.Nisam Krscanin ali Biblija je dobar izvor informacija.
Dobro opisuje sto je bilo i sto ce biti.Procitaj Otkrivenje iznenadit ces se.
i mein kampf je dobar izvor informacija, i kuran, i talmud, i tora, samo kakvih informacija? izmisljenih.
__________________
Seht sie klettern, diese geschwinden Affen! Sie klettern über einander hinweg und zerren sich also in den Schlamm und die Tiefe. Hin zum Throne wollen sie Alle: ihr Wahnsinn ist es, — als ob das Glück auf dem Throne sässe! Oft sitzt der Schlamm auf dem Thron — und oft auch der Thron auf dem Schlamme. Wahnsinnige sind sie mir Alle und kletternde Affen und Überheisse. Übel riecht mir ihr Götze, das kalte Unthier: übel riechen sie mir alle zusammen, diese Götzendiener.
Veritaserum is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2007., 13:32   #242
Quote:
Veritaserum kaže: Pogledaj post
i mein kampf je dobar izvor informacija, i kuran, i talmud, i tora, samo kakvih informacija? izmisljenih.
Mozda ali te izmisljene informacije se ostvaruju.
__________________
All that evil needs to triumph is to good man do nothing.
Anti-NWO 2-blog
enemy combantant is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2007., 13:35   #243
Quote:
enemy combantant kaže: Pogledaj post
Mozda ali te izmisljene informacije se ostvaruju.
a koje to?
__________________
Seht sie klettern, diese geschwinden Affen! Sie klettern über einander hinweg und zerren sich also in den Schlamm und die Tiefe. Hin zum Throne wollen sie Alle: ihr Wahnsinn ist es, — als ob das Glück auf dem Throne sässe! Oft sitzt der Schlamm auf dem Thron — und oft auch der Thron auf dem Schlamme. Wahnsinnige sind sie mir Alle und kletternde Affen und Überheisse. Übel riecht mir ihr Götze, das kalte Unthier: übel riechen sie mir alle zusammen, diese Götzendiener.
Veritaserum is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2007., 13:44   #244
Quote:
Veritaserum kaže: Pogledaj post
a koje to?
Na primjer
__________________
All that evil needs to triumph is to good man do nothing.
Anti-NWO 2-blog
enemy combantant is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2007., 13:52   #245
Quote:
enemy combantant kaže: Pogledaj post
bas i ne primjecujem
__________________
Seht sie klettern, diese geschwinden Affen! Sie klettern über einander hinweg und zerren sich also in den Schlamm und die Tiefe. Hin zum Throne wollen sie Alle: ihr Wahnsinn ist es, — als ob das Glück auf dem Throne sässe! Oft sitzt der Schlamm auf dem Thron — und oft auch der Thron auf dem Schlamme. Wahnsinnige sind sie mir Alle und kletternde Affen und Überheisse. Übel riecht mir ihr Götze, das kalte Unthier: übel riechen sie mir alle zusammen, diese Götzendiener.
Veritaserum is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2007., 17:49   #246
Quote:
Veritaserum kaže: Pogledaj post
bas i ne primjecujem
Taj mi je najdrazi.Tek se ostvaruje.
__________________
All that evil needs to triumph is to good man do nothing.
Anti-NWO 2-blog
enemy combantant is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2007., 18:17   #247
Quote:
enemy combantant kaže: Pogledaj post
Taj mi je najdrazi.Tek se ostvaruje.
a kaj se to ostvaruje?
__________________
Seht sie klettern, diese geschwinden Affen! Sie klettern über einander hinweg und zerren sich also in den Schlamm und die Tiefe. Hin zum Throne wollen sie Alle: ihr Wahnsinn ist es, — als ob das Glück auf dem Throne sässe! Oft sitzt der Schlamm auf dem Thron — und oft auch der Thron auf dem Schlamme. Wahnsinnige sind sie mir Alle und kletternde Affen und Überheisse. Übel riecht mir ihr Götze, das kalte Unthier: übel riechen sie mir alle zusammen, diese Götzendiener.
Veritaserum is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2007., 18:21   #248
Quote:
Veritaserum kaže: Pogledaj post
a kaj se to ostvaruje?
Sve ljepo pise,bitno je samo shvatit sto je pisac htjeo reci.
__________________
All that evil needs to triumph is to good man do nothing.
Anti-NWO 2-blog
enemy combantant is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2007., 21:13   #249
Quote:
enemy combantant kaže: Pogledaj post
Sve ljepo pise,bitno je samo shvatit sto je pisac htjeo reci.
Ne fakat, što to?
Čudovište sa sedam glava i deset rogova? Nisam vidio vijest o tome? Is kojeg je mora izašlo? Može link?
Hello Operator is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2007., 21:19   #250
Quote:
Hello Operator kaže: Pogledaj post
Ne fakat, što to?
Čudovište sa sedam glava i deset rogova? Nisam vidio vijest o tome? Is kojeg je mora izašlo? Može link?
Link ti je malo vislje.Bibliju se netreba shvacati doslovno.To su metafore.
__________________
All that evil needs to triumph is to good man do nothing.
Anti-NWO 2-blog
enemy combantant is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2007., 21:22   #251
Ja mislim da smrt ne postoji , zivot je vjecan, samo prolazimo kroz razlicita energetska stanja, trenutacno smo u cvrstom
Kemija i fizika su sve odavno objasnile.
Sumatra is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2007., 21:28   #252
Quote:
enemy combantant kaže: Pogledaj post
Link ti je malo vislje.Bibliju se netreba shvacati doslovno.To su metafore.
Link sam vidio, pročitao i zaključio da nema veze s stvarnosti. Zato sam te pitao za drugi link o čemu je ta "metafora" relevantna u stvarnosti.
Hello Operator is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2007., 21:29   #253
Quote:
Sumatra kaže: Pogledaj post
Ja mislim da smrt ne postoji , zivot je vjecan, samo prolazimo kroz razlicita energetska stanja, trenutacno smo u cvrstom
Kemija i fizika su sve odavno objasnile.
Objasni molim te kako su kemija i fizika objasnile da smrt "ne postoji"?
Hello Operator is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2007., 21:37   #254
Quote:
Hello Operator kaže: Pogledaj post
Link sam vidio, pročitao i zaključio da nema veze s stvarnosti. Zato sam te pitao za drugi link o čemu je ta "metafora" relevantna u stvarnosti.
Svatko to moze tumaciti na svoj nacin.Ili vidis il ne vidis.
__________________
All that evil needs to triumph is to good man do nothing.
Anti-NWO 2-blog
enemy combantant is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2007., 21:44   #255
Quote:
enemy combantant kaže: Pogledaj post
Svatko to moze tumaciti na svoj nacin.Ili vidis il ne vidis.
Pa dobro kaj je sad? Prvo veliš da je "dobro objašnjeno" i "da se proročanstva ostvaruju", a sad mi nisi u stanju dati jedan primjer.
Hello Operator is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2007., 21:51   #256
Quote:
Hello Operator kaže: Pogledaj post
Objasni molim te kako su kemija i fizika objasnile da smrt "ne postoji"?
Sve sto postoji je neka energija koja vibriria , vidjeli mi to ili ne, a po zakonu fizike se energija ne moze unistiti , samo prelazi iz jednog oblika u drugi i tako vjecno postoji.
Voda je nekad u tecnom a nekad u cvrstom stanju a nekad je para ako je podvrgnes razlicitim uvjetima zar ne ?
U jesen lisce opadne na zemlju i tokom vremena truli i mijesa se sa zemljom, iz zemlje izraste nesto drugo i lisce je opet dio tog drugog i tako u krug.
Energija neprestano kruzi i mijenja forme.
Ja vjerujem da tako i mi smo sacinjeni od energija , cvrstih i suptilnih, mi smo mahom svjesni cvrstih a suptilnih nismo.
Pri onome sto zovemo smrt, cvrste se stapaju sa zemljom i nastavljaju da zive opet u nekim drugim zivotima a suptilne nastavljaju da oblikuju neki drugi zivot.
Vjerojatno da postoji jedan izvor koji uvijek napaja te suptilne i gdje god su one i tu je on , samo opet mi nismo svjesni tog Izvora ili su rijetki koji jesu.
Izvinjavam se ako sve zvuci fantasticno, to je samo moja vjera, svi vjeruju u nesto pa i JA
Sumatra is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2007., 22:04   #257
Quote:
Hello Operator kaže: Pogledaj post
Pa dobro kaj je sad? Prvo veliš da je "dobro objašnjeno" i "da se proročanstva ostvaruju", a sad mi nisi u stanju dati jedan primjer.
Pa na primjer: propast Izraela,rusenje Zidovskog hrama,Krist,kolko ono 5 velikih carstva,3 jahaca apokalipse a sta da ti kazem ima svega.
__________________
All that evil needs to triumph is to good man do nothing.
Anti-NWO 2-blog
enemy combantant is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2007., 22:10   #258
Quote:
enemy combantant kaže: Pogledaj post
Pa na primjer: propast Izraela,rusenje Zidovskog hrama,Krist,kolko ono 5 velikih carstva,3 jahaca apokalipse a sta da ti kazem ima svega.
Pogledah news.google.com, ništa o propasti Izraela, Krist je jos uvijek mrtav kao i Anna Nicole Smith, nešto malo o jahanju konja na Novom Zelandu, no definitivno ništa o apokalipsi.
Hello Operator is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2007., 22:21   #259
Quote:
Hello Operator kaže: Pogledaj post
Pogledah news.google.com, ništa o propasti Izraela, Krist je jos uvijek mrtav kao i Anna Nicole Smith, nešto malo o jahanju konja na Novom Zelandu, no definitivno ništa o apokalipsi.
Vidis zato se to zove vjera.Da ti Bog side i veli evo me vjerovanje nebi imalo smisla.Tada bi znali a ne vjerovali.
__________________
All that evil needs to triumph is to good man do nothing.
Anti-NWO 2-blog
enemy combantant is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2007., 22:58   #260
Quote:
enemy combantant kaže: Pogledaj post
Vidis zato se to zove vjera.Da ti Bog side i veli evo me vjerovanje nebi imalo smisla.Tada bi znali a ne vjerovali.
i bilo bi puno bolje, ali koju bog?http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_gods
__________________
Seht sie klettern, diese geschwinden Affen! Sie klettern über einander hinweg und zerren sich also in den Schlamm und die Tiefe. Hin zum Throne wollen sie Alle: ihr Wahnsinn ist es, — als ob das Glück auf dem Throne sässe! Oft sitzt der Schlamm auf dem Thron — und oft auch der Thron auf dem Schlamme. Wahnsinnige sind sie mir Alle und kletternde Affen und Überheisse. Übel riecht mir ihr Götze, das kalte Unthier: übel riechen sie mir alle zusammen, diese Götzendiener.
Veritaserum is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:47.