Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.01.2012., 10:03   #1001
Davala sam mu 4 puta na dan RC i gutao je tu hranu (nije se ni trudio malo žvakat), pojeo bi obrok u 2 minute i došao žicat još... Primjetila sam da se stalno češka oko uha i napravio si je krastu u uhu...
Čula sam za RC da baš nisu kvalitetni i da je TOTW kvalitetniji od njih. Kupila sam ju jučer i miješam ju sa RC, ali mi se čini kao da je dobio proljev od nje.
Da još pričekam par dana ili da probam sa nekom drugom?
Kikkač is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2012., 11:03   #1002
Quote:
Kikkač kaže: Pogledaj post
Davala sam mu 4 puta na dan RC i gutao je tu hranu (nije se ni trudio malo žvakat), pojeo bi obrok u 2 minute i došao žicat još... Primjetila sam da se stalno češka oko uha i napravio si je krastu u uhu...
Čula sam za RC da baš nisu kvalitetni i da je TOTW kvalitetniji od njih. Kupila sam ju jučer i miješam ju sa RC, ali mi se čini kao da je dobio proljev od nje.
Da još pričekam par dana ili da probam sa nekom drugom?
Da, oni su takvi, zato sam ja uzeo Brit Care "medium breed" jer su zrna veća pa ih mora gristi, ova manje je samo gutao.

Češka se jer najvjerojatnije ima upalu uha, odi kod svog veterinara da ti to pogleda, trebao bi ti dati nešto što ces mu morati kapati. Nije to nista strašno.

Pa da, TOTW je u biti najkvalitetniji no nekim psima jednostavno ne odgovara. Pričekaj jos par dana, mješaj mu sa većim postotkom RC, pa svaki drugi dan povećavaj postotak TOTW. Promjena hrane mora biti postepena.
Jackie10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2012., 08:09   #1003
Hvala puno na informaciji!
Miješam mu malo RC i stavljam više TOTW i vidim da pusti u zdjelici kad mu je dosta, više ne guta sve kao prije...
Ići ću kod veterinara za uho. Samo još jedno pitanje: Sa čime mu čistite njuškicu? Ja sam kupila u Pet centru maramice, ali mi neda da mu očistim, počne okretat glavu i grist.
Kikkač is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2012., 08:41   #1004
Quote:
Kikkač kaže: Pogledaj post
Hvala puno na informaciji!
Miješam mu malo RC i stavljam više TOTW i vidim da pusti u zdjelici kad mu je dosta, više ne guta sve kao prije...
Ići ću kod veterinara za uho. Samo još jedno pitanje: Sa čime mu čistite njuškicu? Ja sam kupila u Pet centru maramice, ali mi neda da mu očistim, počne okretat glavu i grist.
Mozda si za pocetak trebala stavljati više RC, manje TOTW...no dobro...tako radi bar tjedan dana.

Ja mu cistim isto sa takvim ili slicnim maramicama poslije svakog izlaska i mogu ti reci da mu jako crno zna bit. Normalno je da okrece glavu jer mu sigurno nije to nesto ugodno i niti jedan pas ne voli kada mu se sa necim ide prema glavi. Moj je znao prije gristi maramicu sa kojom sam mu isao brisati jer je mislio da je to igracka pa ju je htio natezat. Ako tvoj ne grize iz tog razloga, onda to radi jer mu smeta...i to je normalno, samo trebas stalno to brisati, vec ce se on naviknut na to. To je kao kod četkanja, neki psi vole, neki ne. Moj vec sad zna da je to procedura kroz koju mora proci prije ulaska u kuću, a ako zaboravim slučajno samo stoji ispred vrata i ne želi ući
Jackie10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2012., 17:33   #1005
Mops

Imam jedno pitanje, možda malo blesavo, ali još nemam dovoljno iskustva sa mopsićima...
Da li je normalno kod njih da su im oči crvene i malo mutne?
Kikkač is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2012., 21:39   #1006
Ne znam sad bas koliko crvene mislis, ali da imaju malo mutne, to da
Aj stavi par slikica...
Jackie10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2012., 22:18   #1007
Al ne tu ovo nije fotoalbum
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2012., 00:40   #1008
Quote:
Jackie10 kaže: Pogledaj post
Da malo proguglate i procitate o pasminu vidjele bi ste da mopsa smatraju iznimno inteligentnom pasminom, no vrlo tvrdoglavom... Ja doma imam zivi dokaz.
Koliko je sad star mopsic?
joj, nisam sasvim sasvim sigurna. par mjeseci valjda, raspitat ću se pa javim. nego, tnx, moja frendica će biti sretna kad sazna da nije izabrala baš najglupljeg psa.
__________________
zlo goveđe dovijeka june
mimma7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2012., 21:35   #1009
Quote:
mimma7 kaže: Pogledaj post
je li istina da je mops onako, dosta glupi pas?
Već godinu i pol me moja cura gotovo svakodnevno iznenađuje koliko je pametna.
mya_7920 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2012., 18:14   #1010
Quote:
mimma7 kaže: Pogledaj post
je li istina da je mops onako, dosta glupi pas?
Ma mops se samo voli ponašat onako malo smotano,pa zato ljudi misle da je taj pas glup,a ja mislim da je čak ponekad prepametan pa te zna iskorištavati. Mopsevi se veliki glumci. Evo moj mops je baš prije neki dan navršio pola godine tako da sam ga počeo malo dresirati. I u dva dana je naučio naredbu 'sjedni' i sad uvjek na tu naredbu sjedne. Pametna su to stvorenja.
-WhiteWidoW- is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2012., 21:52   #1011
molim za pomoc ili za savjet.pas mi je bio dobio nekocrvenilo na pojedinim djelovima tjela i cesto se ceskao na ta mjesta.poveo sam ga kod veterinara i rekao mi je da ga mazem kremom-nistatin.crvenilo se povuklo al se ceskanje nastavilo pa sam ga poveo opet i ustanovio je da ima neke gljivice.dobio samjedan sampoon da ga 2 puta nedeljno kupam sa tim i to radim,ali mi se cini da nema nekog napredka...moze li mi neko pooci i posavjetovati me sta da radim ??
p.s. mops mi ima 3 mjeseca i prije 2 dana je primio trecu vakcinu.volio bih i da mi kazete kad bi otprilike bilo najbolje da pocnem da ga izvodim vani....
hvala
simkebd is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2012., 19:06   #1012
Quote:
simkebd kaže: Pogledaj post
molim za pomoc ili za savjet.pas mi je bio dobio nekocrvenilo na pojedinim djelovima tjela i cesto se ceskao na ta mjesta.poveo sam ga kod veterinara i rekao mi je da ga mazem kremom-nistatin.crvenilo se povuklo al se ceskanje nastavilo pa sam ga poveo opet i ustanovio je da ima neke gljivice.dobio samjedan sampoon da ga 2 puta nedeljno kupam sa tim i to radim,ali mi se cini da nema nekog napredka...moze li mi neko pooci i posavjetovati me sta da radim ??
p.s. mops mi ima 3 mjeseca i prije 2 dana je primio trecu vakcinu.volio bih i da mi kazete kad bi otprilike bilo najbolje da pocnem da ga izvodim vani....
hvala
Ja mislim da bi ti bilo najpametnije posavjetovati se sa veterinarom i postavit mu ta ista pitanja.
-WhiteWidoW- is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2012., 03:48   #1013
Quote:
simkebd kaže: Pogledaj post
molim za pomoc ili za savjet.pas mi je bio dobio nekocrvenilo na pojedinim djelovima tjela i cesto se ceskao na ta mjesta.poveo sam ga kod veterinara i rekao mi je da ga mazem kremom-nistatin.crvenilo se povuklo al se ceskanje nastavilo pa sam ga poveo opet i ustanovio je da ima neke gljivice.dobio samjedan sampoon da ga 2 puta nedeljno kupam sa tim i to radim,ali mi se cini da nema nekog napredka...moze li mi neko pooci i posavjetovati me sta da radim ??
p.s. mops mi ima 3 mjeseca i prije 2 dana je primio trecu vakcinu.volio bih i da mi kazete kad bi otprilike bilo najbolje da pocnem da ga izvodim vani....
hvala
Pas ti je već odavno mogao biti vani, što jede ??

I hm..potraži drugo mišljenje.
__________________
"Za mudru osobu cijeli je svijet učitelj, a za budalu je cijeli svemir pun neprijatelja"SplitskeSape Tužna svakodnevna priča
Pimpinell@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2012., 03:50   #1014
Quote:
-WhiteWidoW- kaže: Pogledaj post
Ma mops se samo voli ponašat onako malo smotano,pa zato ljudi misle da je taj pas glup,a ja mislim da je čak ponekad prepametan pa te zna iskorištavati. Mopsevi se veliki glumci. Evo moj mops je baš prije neki dan navršio pola godine tako da sam ga počeo malo dresirati. I u dva dana je naučio naredbu 'sjedni' i sad uvjek na tu naredbu sjedne. Pametna su to stvorenja.

??
Moja mješanka stafa sjedi na naredbu od nepunog trećeg mjeseca a do šestog je savladala dođi, dole..NE..ne tamo i čekat
__________________
"Za mudru osobu cijeli je svijet učitelj, a za budalu je cijeli svemir pun neprijatelja"SplitskeSape Tužna svakodnevna priča
Pimpinell@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2012., 04:33   #1015
Quote:
Pimpinell@ kaže: Pogledaj post
??
Moja mješanka stafa sjedi na naredbu od nepunog trećeg mjeseca a do šestog je savladala dođi, dole..NE..ne tamo i čekat
vau. pa ti sad znaj je li do vlasnika ili do psa.
__________________
zlo goveđe dovijeka june
mimma7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2012., 11:47   #1016
Šta sve dajete jest vašim mopsićima? Moj je lud za voćem...
Kikkač is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 18:34   #1017
Quote:
Kikkač kaže: Pogledaj post
Šta sve dajete jest vašim mopsićima? Moj je lud za voćem...
dehidriranu hranu, bioaktiv, sirovu mrkvu, rižu, poneko voće...
iako bi one sve jeo! užasno je proždrljiv!
Marija_Kt is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2012., 22:35   #1018
ja imam dva mopsića, i jedu šta god da im daš ) al sad smo na pro planu i jako sam zadovoljna )
nego kad več postoji ovaj forum da li ima zainteresiranih iz rijeke odnosno primorsko goranske županije da napravimo neki mops miting i okupimo naše male hrkavce ) ????
phiby is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2012., 15:07   #1019
Quote:
mimma7 kaže: Pogledaj post
vau. pa ti sad znaj je li do vlasnika ili do psa.

do vlasnika
__________________
"Za mudru osobu cijeli je svijet učitelj, a za budalu je cijeli svemir pun neprijatelja"SplitskeSape Tužna svakodnevna priča
Pimpinell@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2012., 07:40   #1020
Quote:
phiby kaže: Pogledaj post
..male hrkavce..
Ovo je pravi naziv na njih Jučer je kolegica s posla prvi put vidjela moju Fridu i kaže kako je glasna A ja si ne mogu ni zamisliti kako bi bilo da mi pas ne "gunđa", rokče i hrče
__________________
Mexatia Mini Baby Boutique - handmade šivane stvarčice za bebe i klince
mya_7920 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:14.