Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.07.2015., 11:33   #5301
Quote:
12.kuća kaže: Pogledaj post
Skorpioni nisu tako lako uvredljivi, imaju jak želudac. Mislim da se kod njih vise radi o sarkasticnosti kroz koju zapravo kažu istinu. A nisu sve istine lijepe i ugodne. Puno uvredljiviji su Bikovi ...
uvredljivost
nimfaKalipso is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2015., 11:52   #5302
Quote:
nimfaKalipso kaže: Pogledaj post
Ovdje je Fish dala svoju definiciju uvredljivosti pa prema njoj odredila simboliku. Ja sam se vise bazirala na samo Sunce u Biku sto ne znaci da osoba ne moze imati Mjesec u Raku, Ribi ili Mars u vodenom ili vatrenom znaku. Promatranjem sam primjetila da su Bikovi bas uvredljivi kada im se dira u nešto iz njihovog sistema vrijednosti, a i sama sam Bik pa to lako razumijevam ...
12.kuća is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2015., 16:22   #5303
Quote:
12.kuća kaže: Pogledaj post
Skorpioni nisu tako lako uvredljivi, imaju jak želudac. Mislim da se kod njih vise radi o sarkasticnosti kroz koju zapravo kažu istinu. A nisu sve istine lijepe i ugodne. Puno uvredljiviji su Bikovi ...
Ovisi od koga...ako ti je stalo do osobe koja te uvrijedi onda bi joj najradje skinuo sve zvijezde s neba da joj padnu direktno na glavu svom svojom težinom...osobe do kojih ti nije stalo, njihove uvrede te nediraju i mogu te vrijeđati i vrijeđati a tebe libo racku...
Inače sam škorpion po horoskpu i nisam baš obraćao pažnju na te pizdarije ali neke osobine koje ste spomenuli me opisuju.....e sad koliko sve toi ima smisla nemam pojma..
__________________
“Mijenjajte mišljenje, zadržite principe. Mijenjajte listove, zadržite korjen.”
rogaland is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2015., 16:25   #5304
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Odakle ti to da se škorpion smatra obiteljskim znakom? Mislim, škorpion je znak koji u sebi sadrži pad Mjeseca (obitelj, bliskost) pa je zbog toga kudikamo više vuk samotnjak nego obiteljski tip.



No škorpionska priroda je duboko posvojna, tj. posjeduje snažnu nutrašnju potrebu za iznimno čvrstim vezivanjem uz sebe te duboki strah od gubitka nadzora nad situacijom sve do paranoične opsjednutosti borbom za samoodržanjem...pa je moguće da se to brka s obiteljskim porivom ("očuvanje svog").
Ovo ima smisla ..u nekoj široj percepciji.
__________________
“Mijenjajte mišljenje, zadržite principe. Mijenjajte listove, zadržite korjen.”
rogaland is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2015., 17:18   #5305
Mislim da je Skorpija znak koji kroz život doživljava najviše različitih iskušenja. Pri tomu ne mislim samo na Sunce u Skorpiji nego i na sva druga Sunca koja imaju u natalu naglašen znak Skorpije, Plutona i 08.polje. A kada takav čovjek pogleda druge koji žive "lagodnije" prije ili kasnije dozivi ogorčenje zbog toga sto je njemu toliko teško i traumatično u životu. Samo visi tip uspjeva shvatiti da sto su životna iskustva jače gorčine, to je snaga takvog čovjeka veća. Shvaća da se neka bića, stvari i pojave moraju otpustiti i otići da bi se rodilo nešto novo, vrijednije i istinitije. Oni koji ne usvoje princip "otpuštanja" ostaju zarobljeni u svojoj gorčini i iz tog stanja se rađaju one karakteristike Skorpije koje smatramo lošim ali niti tada energija Plutona ne miruje jer do pročišćenja otpuštanjem mora doci. Skorpija ima najveći kapacitet da to i shvati i primjeni jer joj je Pluton vladar, ali i najveći strah od ishoda tog procesa jer je svaki covjek ipak "samo" Sunce i u kojem god znaku bilo to Sunce ipak smo svi mi u prvom redu Sunce - život.
12.kuća is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2015., 18:58   #5306
Ovi horoskopski znakovi vladaju svijetom: http://net.hr/webcafe/astronet/ovi-h...li-medu-njima/
he he ispada da smo prvi
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2015., 01:26   #5307
Gdje su nestale Škorpije na Astrologiji? Zadnja objava na ljeto.. ili se opasno slave rođendani? Uz to Saturn napustio naš znak, iako moram priznati nisam osjetila njegove "loše" strane

Pa sretni vam rođendani
Ice_scorpio is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2015., 10:15   #5308
Fala, fala...
Nismo nestali. Ali ipak je ovo "nase vrijeme" pa iskoristavamo sta se moze.

Poslano iz mog FH13/500 E6
Fila2mad is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2015., 13:37   #5309
škorpionke su super
dobroćudne su kad treba biti dobar, a zločeste su kad treba biti zločest

najbolji znak za nas muške ribe, i jedni i drugi smo ljevičarski klošari
__________________
Čovjek nije drvo, i vezanost je njegova nesreća, oduzima mu hrabrost, umanjuje sigurnost. Vežući se za jedno mjesto čovjek prihvata sve uslove, čak i nepovoljne, i sam sebe plaši neizvjesnošću koja ga čeka. Promjena mu liči na napuštanje, na gubitak uloženog, neko drugi će zaposjesti njegov osvojeni prostor, i on ce počinjati iznova. Ukopavanje je pravi početak starenja, jer je čovjek mlad sve dok se ne boji da započinje. Ostajući, čovjek trpi ili napada. Odlazeći, čuva slobodu, spreman je da promijeni mjesto i nametne uslove. Kuda i kako da ode? (Derviš i smrt, Meša Selimović)
Srebrni-medvjed is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2015., 20:39   #5310
I Goebels je bio ljevičarski klošar,kao i Ivić pašalić itd.,mogao bi do sutra nabrajati
Little Alex is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2015., 11:02   #5311
u ovoj vladavini škorpiona se desilo toliko sranja u svijetu
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2015., 11:15   #5312
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
u ovoj vladavini škorpiona se desilo toliko sranja u svijetu
Istina

A što i očekivati u vladavini jednog tako destruktivnog i autodestruktivnog a strastvenog znaka..
Ice_scorpio is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2015., 11:55   #5313
Quote:
Srebrni-medvjed kaže: Pogledaj post
škorpionke su super
dobroćudne su kad treba biti dobar, a zločeste su kad treba biti zločest

najbolji znak za nas muške ribe, i jedni i drugi smo ljevičarski klošari
Da... bas za ribe muske, ovako strastven i jak znak

Ovo je ko da si reka:
Zivim sa mamom, nemam prihoda, visok sam metar sezdeset i osam, sa sto trideset kilograma zive vage i ja sam stvoren za Monicu Belluci.


Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
u ovoj vladavini škorpiona se desilo toliko sranja u svijetu
Desilo se sta se moralo
__________________
Ae
Bushi no nasake is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2015., 13:51   #5314
Quote:
Ice_scorpio kaže: Pogledaj post
Istina

A što i očekivati u vladavini jednog tako destruktivnog i autodestruktivnog a strastvenog znaka..
ono baš si gledam uskoro će svaki dan u našoj vladavini bit obilježen paljenjem nekih svijeća imaš Sisvete, pa imaš pad Vukovara, pa sad napad na Pariz,pa ajde još ovaj američki Haloween razbije monotonijuma sigurno ima još ali se nemogu sjetit

a i strgala sam se kad sam pročitala da je Mars u Vagi i kao donosi otkrivanje laži i prijevara kad ono Mamić i ekipa pune novine

uglavnom jebeni smo ima da svi gore u paklu
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2015., 14:48   #5315
Meni se uvijek činilo da je hype o Škorpionima kao uvjerljivo najopasnijem znaku prenapuhan. Koliko sam ih do sad uspio upoznati, oni uglavnom tlače slabije od sebe. U sukobu s pravim Bikom ili Lavom, , čak i Jarcem, mislim da Škorpion nema šanse.
FassGoHard is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2015., 14:54   #5316
Quote:
12.kuća kaže: Pogledaj post
Mislim da je Skorpija znak koji kroz život doživljava najviše različitih iskušenja. Pri tomu ne mislim samo na Sunce u Skorpiji nego i na sva druga Sunca koja imaju u natalu naglašen znak Skorpije, Plutona i 08.polje. A kada takav čovjek pogleda druge koji žive "lagodnije" prije ili kasnije dozivi ogorčenje zbog toga sto je njemu toliko teško i traumatično u životu. Samo visi tip uspjeva shvatiti da sto su životna iskustva jače gorčine, to je snaga takvog čovjeka veća. Shvaća da se neka bića, stvari i pojave moraju otpustiti i otići da bi se rodilo nešto novo, vrijednije i istinitije. Oni koji ne usvoje princip "otpuštanja" ostaju zarobljeni u svojoj gorčini i iz tog stanja se rađaju one karakteristike Skorpije koje smatramo lošim ali niti tada energija Plutona ne miruje jer do pročišćenja otpuštanjem mora doci. Skorpija ima najveći kapacitet da to i shvati i primjeni jer joj je Pluton vladar, ali i najveći strah od ishoda tog procesa jer je svaki covjek ipak "samo" Sunce i u kojem god znaku bilo to Sunce ipak smo svi mi u prvom redu Sunce - život.
Čak i oni Škorpioni kojima ide super imaju tu neugodnu crtu u sebi. Kad će i u kojoj mjeri ona izaći na sunce ovisi isključivo o njima. To nema veze s tim što im je tko učinio, jesu li povrijeđeni itd. Jednostavno su takvi.

Moj omiljeni Škorpion u nas je Igor Mandić. Mislim da nema boljeg primjera jednog tipičnog Škorpiona: taj čovjek jednostavno živi od svog ujedanja iako je u tome šarmantan (vjerujem da ima dosta zraka u natalnoj).
FassGoHard is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2015., 14:58   #5317
Quote:
fassgodard kaže: Pogledaj post
Čak i oni Škorpioni kojima ide super imaju tu neugodnu crtu u sebi. Kad će i u kojoj mjeri ona izaći na sunce ovisi isključivo o njima. To nema veze s tim što im je tko učinio, jesu li povrijeđeni itd. Jednostavno su takvi.

Moj omiljeni Škorpion u nas je Igor Mandić. Mislim da nema boljeg primjera jednog tipičnog Škorpiona: taj čovjek jednostavno živi od svog ujedanja iako je u tome šarmantan (vjerujem da ima dosta zraka u natalnoj).
Joooj je l to onaj čova što je na III. programu Hrvatskog radija neko vrijeme imao jutarnju emisiju u kojoj je malo-malo lupetao o kontejnerima, siegu, novinama i proklizavanju ispred ulaza u zgradu???
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2015., 18:09   #5318
ne znas tko je Igor Mandic, pih
Maddie is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2015., 21:04   #5319
Quote:
Maddie kaže: Pogledaj post
ne znas tko je Igor Mandic, pih
Jok! Idem guglat.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2016., 17:42   #5320
Da li je jedna od osobina žene škorpije ta da su spremne prije pomoći drugima nego sebi?
zagors is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:13.