Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.02.2009., 00:22   #661
Odgovor za plave okice i remy18:
Najvjerojatnije niste opuštene. Pa onda i vlažnost brzo padne. I mišići se stisnu.
I sve zajedno rezultira gorkim okusom u ustima.
Samo vam mogu preporučiti da se i dalje trudite. Opuštenost je ključ. A kad budete stvarno dobro opuštene bez nervoznog iščekivanja "a što će biti sad" onda ćete shvatiti ovo o čemu pišem. Bit će "maziva" na bacanje.
Ne dajte se smesti, već se trudite i dalje. I to treba biti uzajamna opuštenost i povjerenje.
Prije svega, kontracepcija je stvar koju UVIJEK treba imati na umu.
Sljiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2009., 19:08   #662
Question Ima li neke veze?

Evo ukratko cu..
Imam 16 god,nevina sam jos uvijek..ali izmedju mene i decka desavaju se neke stvari..

Evo problema..pohvatali smo se...znaci oralac...prsti...bla bla...
mene je boljelo...i krvarilo...i jos me boli...

e sad bih hjtela da mi iskusni kazu sta se desava?
RoSE_bLaCK__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2009., 20:34   #663
Quote:
RoSE_bLaCK__ kaže: Pogledaj post
Evo ukratko cu..
Imam 16 god,nevina sam jos uvijek..ali izmedju mene i decka desavaju se neke stvari..

Evo problema..pohvatali smo se...znaci oralac...prsti...bla bla...
mene je boljelo...i krvarilo...i jos me boli...

e sad bih hjtela da mi iskusni kazu sta se desava?
ako si krvarila onda ti je najvjerojatnije prstima probio himen... što će reći da eto nisi više nevina
rock on... is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2009., 17:08   #664
Ljudi trebala bih malu malu pomoc

Evo ovak, imam 20 godina i naravno jos sam djevica (inace nebi ovdje ni bila). Prosla sam sve osim toga. Nisam odvratna cura kojoj niko ne prilazi pa da je to razlog, dapace. Ne zelim zvucat odvratno, ali sam model. Jednostavno to nisam htjela do sad. Posto s vezama nisam bas na TI sad se nalazim s momkom koji me toliko privlaci da sam vec luda

problem je u tome sto on ne zna za moje djevicanstvo, a ja nebi s njim vezu, vec cisti sex, jer me samo i privlaci na taj nacin.
ne bih mu to htjela rec da ne osjeti nekakvu obavezu. Ugl. odlucila sam sutit u vezi toga, pa me zanima ima li sanse da to i ostane tajna.
Krvarit necu jer mislim da je to vec obavljeno pa me zanima postoji li jos kakav znak koji bi mu to otkrio????

ako tko zna...tnx
kiksss is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2009., 17:15   #665
Quote:
RoSE_bLaCK__ kaže: Pogledaj post
Evo ukratko cu..
Imam 16 god,nevina sam jos uvijek..ali izmedju mene i decka desavaju se neke stvari..

Evo problema..pohvatali smo se...znaci oralac...prsti...bla bla...
mene je boljelo...i krvarilo...i jos me boli...

e sad bih hjtela da mi iskusni kazu sta se desava?

nisam toliko iskusna ali dogodilo se i meni =)

nista za to, moguce da ti je malo povrijedijo himen ili ga jednostavno probio
s tim se ne zamaraj, to samo moze bit plus, vjeruj mi =)

nema onda straha od tolike boli i krvarenja pri prvom sexu
kiksss is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2009., 19:24   #666
Opustenost, opustenost, opustenost i misao na kravice s pasnjaka, ahahaha...
Mah, samo se opustiti... I to je to
Mene nije nista boljelo, a krvarila sam pa oko 4 kapljice...
toconja is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2009., 19:42   #667
Čaša vina za opuštenost
Astrice is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2009., 19:59   #668
Quote:
kiksss kaže: Pogledaj post
Ljudi trebala bih malu malu pomoc

Evo ovak, imam 20 godina i naravno jos sam djevica (inace nebi ovdje ni bila). Prosla sam sve osim toga. Nisam odvratna cura kojoj niko ne prilazi pa da je to razlog, dapace. Ne zelim zvucat odvratno, ali sam model. Jednostavno to nisam htjela do sad. Posto s vezama nisam bas na TI sad se nalazim s momkom koji me toliko privlaci da sam vec luda

problem je u tome sto on ne zna za moje djevicanstvo, a ja nebi s njim vezu, vec cisti sex, jer me samo i privlaci na taj nacin.
ne bih mu to htjela rec da ne osjeti nekakvu obavezu. Ugl. odlucila sam sutit u vezi toga, pa me zanima ima li sanse da to i ostane tajna.
Krvarit necu jer mislim da je to vec obavljeno pa me zanima postoji li jos kakav znak koji bi mu to otkrio????

ako tko zna...tnx
srca ti to bar nije problem...evo da musko treba zensko pa i nekako...musko se ne pita jesi za sex:P još ako si model ajde samo ga pogledaj i more
a i vrime ti je..ali ako si djevica i to,cemu onda spavat s njim ako ga ne volis??? ali to je opet tvoja stvar...ne znam,daj mu do znanja da zelis sex,cura si to nebi trebo bit problem!!!
__________________
Lo que no me mata,me hace más fuerte ..
iohanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2009., 22:35   #669
Quote:
kiksss kaže: Pogledaj post
postoji li jos kakav znak koji bi mu to otkrio????

ako tko zna...tnx
Postoji. Tvoje ljubavničko "iskustvo".
Ako nemaš iskustva, onda ćeš malo više prtljati.
A ako se prepustiš i ne radiš puno na svoju ruku, ne bi trebalo biti čuđenja s njegove strane.
Iako sumnjam da će se on ičime zamarati.
Sljiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2009., 00:16   #670
Quote:
iohanna kaže: Pogledaj post
srca ti to bar nije problem...evo da musko treba zensko pa i nekako...musko se ne pita jesi za sex:P još ako si model ajde samo ga pogledaj i more
a i vrime ti je..ali ako si djevica i to,cemu onda spavat s njim ako ga ne volis??? ali to je opet tvoja stvar...ne znam,daj mu do znanja da zelis sex,cura si to nebi trebo bit problem!!!


to nije apsolutni nikakav problem =)

ja tesko koga zavolin, uvik mi je nesto i to ne mogu minjat =) a on mi je jebeeeno napet tako da..... bas to =)
kiksss is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2009., 00:19   #671
Talking

Quote:
Sljiva kaže: Pogledaj post
Postoji. Tvoje ljubavničko "iskustvo".
Ako nemaš iskustva, onda ćeš malo više prtljati.
A ako se prepustiš i ne radiš puno na svoju ruku, ne bi trebalo biti čuđenja s njegove strane.
Iako sumnjam da će se on ičime zamarati.

iskustva imam, nadam se da nece biti beda, bar u tom dijelu!!!!
kiksss is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2009., 00:21   #672
a poznat mi je takav slucaj...cura dan danas žali zbog takvog razmišljanja...cuj ako oces spavat s njim to uopce nije problem,ako je decko emotivan nemoj mu davat do znanja da ti je stalo do njegovih osjećaja,ne forsiraj komunikaciju,ostani kako mi to kazemo "neosvojiva"...a ovo ostalo,mislim da svaki decko zeli,ne mores falit nikako,samo mjesto,vrijeme i zaštita

i odeeeee nevinost
__________________
Lo que no me mata,me hace más fuerte ..
iohanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2009., 00:38   #673
Quote:
iohanna kaže: Pogledaj post
a poznat mi je takav slucaj...cura dan danas žali zbog takvog razmišljanja...cuj ako oces spavat s njim to uopce nije problem,ako je decko emotivan nemoj mu davat do znanja da ti je stalo do njegovih osjećaja,ne forsiraj komunikaciju,ostani kako mi to kazemo "neosvojiva"...a ovo ostalo,mislim da svaki decko zeli,ne mores falit nikako,samo mjesto,vrijeme i zaštita

i odeeeee nevinost

ma jos uvijek razmisljam da li je to pravi potez
al skontam li da nije, ne bi ga trebala vise vidat, jer se jednostavno necu moc suzdrzat!!

a ta cura.... ne znam s koliko je god to napravila. Ja sam se "cuvala za posebnog", koji nikako da dode. Pa necu ostat djevica do 50e, jer kako je krenilo, ja i ljubav..ne bih rekla
kiksss is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2009., 03:14   #674
Quote:
kiksss kaže: Pogledaj post
Ljudi trebala bih malu malu pomoc

Evo ovak, imam 20 godina i naravno jos sam djevica (inace nebi ovdje ni bila). Prosla sam sve osim toga. Nisam odvratna cura kojoj niko ne prilazi pa da je to razlog, dapace. Ne zelim zvucat odvratno, ali sam model. Jednostavno to nisam htjela do sad. Posto s vezama nisam bas na TI sad se nalazim s momkom koji me toliko privlaci da sam vec luda

problem je u tome sto on ne zna za moje djevicanstvo, a ja nebi s njim vezu, vec cisti sex, jer me samo i privlaci na taj nacin.
ne bih mu to htjela rec da ne osjeti nekakvu obavezu. Ugl. odlucila sam sutit u vezi toga, pa me zanima ima li sanse da to i ostane tajna.
Krvarit necu jer mislim da je to vec obavljeno pa me zanima postoji li jos kakav znak koji bi mu to otkrio????

ako tko zna...tnx
Ak prokrvariš reci da si dobila mengu.To je rekla frendica moje frendice,a tip koji joj je skinuo junf je bio usputni neki koji joj je zapeo za oko u kafiću.

Quote:
kiksss kaže: Pogledaj post
ma jos uvijek razmisljam da li je to pravi potez
al skontam li da nije, ne bi ga trebala vise vidat, jer se jednostavno necu moc suzdrzat!!

a ta cura.... ne znam s koliko je god to napravila. Ja sam se "cuvala za posebnog", koji nikako da dode. Pa necu ostat djevica do 50e, jer kako je krenilo, ja i ljubav..ne bih rekla
To je najveća glupost čuvati se za posebnog.Mislim rijetki su te sreće.Bitno je da postoji obostrana privlačnost.U mene je tako bilo.Ali prije toga malo se poigraj sama prstićima da baš ne skuži po himenu.
Astrice is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2009., 09:04   #675
Quote:
Astrice kaže: Pogledaj post
Ak prokrvariš reci da si dobila mengu.To je rekla frendica moje frendice,a tip koji joj je skinuo junf je bio usputni neki koji joj je zapeo za oko u kafiću.


To je najveća glupost čuvati se za posebnog.Mislim rijetki su te sreće.Bitno je da postoji obostrana privlačnost.U mene je tako bilo.Ali prije toga malo se poigraj sama prstićima da baš ne skuži po himenu.


Hvala ti zeno!!! Bas mi je ovak nesto trebalo da cujem!!

Sretno mi bilo
kiksss is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2009., 13:03   #676
Quote:
kiksss kaže: Pogledaj post
ma jos uvijek razmisljam da li je to pravi potez
al skontam li da nije, ne bi ga trebala vise vidat, jer se jednostavno necu moc suzdrzat!!

a ta cura.... ne znam s koliko je god to napravila. Ja sam se "cuvala za posebnog", koji nikako da dode. Pa necu ostat djevica do 50e, jer kako je krenilo, ja i ljubav..ne bih rekla
Ma kakav posebni? vjeruj mi ,neme toga. Tako sam i ja "čekala posebnog" i došao je, ali mi je sad žao što to nisam napravila s nekim onak, ne posebnim
__________________
Jer moj je život,igra bez granica .....
delfin19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2009., 14:02   #677
Thumbs up

Quote:
delfin19 kaže: Pogledaj post
Ma kakav posebni? vjeruj mi ,neme toga. Tako sam i ja "čekala posebnog" i došao je, ali mi je sad žao što to nisam napravila s nekim onak, ne posebnim
vidim i ja da ne postoji

to su gluposti, jer i taj "posebni" na kraju postane isti ko i svi drugi!!
kiksss is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2009., 14:13   #678
Wink

Quote:
kiksss kaže: Pogledaj post
vidim i ja da ne postoji

to su gluposti, jer i taj "posebni" na kraju postane isti ko i svi drugi!!
kiksss, pročitaj moje postove na prošloj i predprošloj stranici, bit će ti sve jasno

poz. i sretno :
znovos is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2009., 19:13   #679
Quote:
znovos kaže: Pogledaj post
kiksss, pročitaj moje postove na prošloj i predprošloj stranici, bit će ti sve jasno

poz. i sretno :

jesam, i svida mi se kako je sve o objasnjeno!!!
Svaka cast!!

Pa ljudi neko govori o sexu a neko o vodenju ljubavi!! Dvije totalno razlicite stvari!!
Da je prica o ovom drugom,da izvinete,vecina nebi ni k.. ni pi... vidila ko zna do kad!! Al misljenja su podjeljena ,kao i uvijek, i postujem svacije. Al ipak kad se zamislite malo, sve se svodi na sex a ne "vodenje ljubavi".

Trazi se iskusan,traze se osjecaji, ljubav,odredene godine bla bla....rijetko da se to sve nade u istom!! A dok se ne nade, mislim da se najbolje drzat iskustva!! Pa dok ostalo ne dode!

a mozda se i varam........ipak ne!
kiksss is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2009., 01:08   #680
hmmm...

ako je s nekim kog ne volim.... nema šanse... ako čim nekog volim ne mogu .... .... nemoguće
petrolina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:28.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger