Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.10.2016., 19:06   #381
Quote:
elly kaže: Pogledaj post
ima mueller. i vidjela danas čak i cijenu: 79,90 (bez popusta)
odlicno, tnx!

znaci, sutra sam opet tamo
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2016., 19:47   #382
ajde pogledaj imaju li dodatak na Drecksau, na njemackom mulleru sam ga nasla, mozda je dosao i u ovaj na jelacicu
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2016., 20:01   #383
moze.
da ti kupim ako nadjem ili imas koga poslati?
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2016., 21:04   #384
ne treba, tnx ici cu im rec nek mi ga naruce u ri, sad kad sam to otkrila cu ih gnjaviti
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2016., 08:48   #385
Quote:
Lei kaže: Pogledaj post
Ja bi onaj King of Tokyio kojeg Summer hvali al nemam pojma gdje kupiti Online vjerojatno
s obzirom da si već naručila geister, ne preporučam novi financijski trošak nego samo kao info
Slučajno sam naletila na King of tokyo (ima ga carta magica-trgovine postoje u zagrebu i rijeci).
A meni se svidjeli gobblet gobblersi- varijacija na križić kružić s twistom. Nagrađivana igra koja potiče logičko razmišljanje,pamćenje (treba zapamtiti koji gobbler je skriven ispod kojeg gobblera)... Ne znam. Ja otkidam na nekakve takve pametne igre

I da imam višak para (a nemam ), svakako bi uzela Fast flip jer kod nas odlično prolazi Dobble (ovo je igra koju nosimo kad god idemo negdje i koja nam služi za čekaonice...) a ovo je takva nekakav varijanta samo što brzo treba reći kojeg voća ima u zadanom broju ili odrediti koliko ima zadanog voća.
elly is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2016., 09:43   #386
Elly, tebi treba zabranit stavljanje linkova i davanje ideja



Mislim da cu JA pisati SVOJE pismo Djedu Mrazu. Ja bi cijeli dan ako treba igrala drustvene igre.
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2016., 09:56   #387
Kad smo vec kod Dobblea, imam samo njemacka pravila i nije bas da ih kuzim najbolje. Kad netko ulovi vremena i ima ga, moze li mi napisati pravila svih onih varijacija? Mi ga igramo u biti u najjednostavnijoj varijanti - okrecemo dvije po dvije karte, tko prvi uoci zajednicki simbol taj si uzme karte na kup. Tko na kraju ima vise taj je pobjednik (tako smo igrali kad je imao 5 godina i super nam je doslo da uci prebrojavati i dvoznamenkaste brojeve). Samo sto nam je sad vec malo dosadilo tako
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2016., 10:02   #388
Quote:
Lei kaže: Pogledaj post
Kad smo vec kod Dobblea, imam samo njemacka pravila i nije bas da ih kuzim najbolje. Kad netko ulovi vremena i ima ga, moze li mi napisati pravila svih onih varijacija? Mi ga igramo u biti u najjednostavnijoj varijanti - okrecemo dvije po dvije karte, tko prvi uoci zajednicki simbol taj si uzme karte na kup. Tko na kraju ima vise taj je pobjednik (tako smo igrali kad je imao 5 godina i super nam je doslo da uci prebrojavati i dvoznamenkaste brojeve). Samo sto nam je sad vec malo dosadilo tako
da li ti pomažu engleska pravila? Imaš tu napisana pravila u word-u + dodatno pravilo u topicu. Ako ne pomaže, reci pa ćemo prevoditi
elly is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2016., 10:45   #389
Treba bit registriran da bi se downloadala pravila
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2016., 10:51   #390
Quote:
Lei kaže: Pogledaj post
Treba bit registriran da bi se downloadala pravila
skinem ih ja i pošaljem,samo mi ili pošalji mail ili mi netko objasni kako da stavim doc
elly is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2016., 11:20   #391
Mislim da se ne moze stavljati doc na forum. Eventualno neki link prema negdje drugdje. Al poslala sam ti mail na PM
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2016., 15:29   #392
Molim pomoc.
Ne kuzim se u dr.igre previse, a ovak kad vidim kaj sve nabrajate, meni sve super zanimljivo izgleda!
U moje vrijeme je vrhunac bio Monopoly, al moji su jos premali za njega.
Kaj bi preporucili za 2 decka od 2 i 5.5 g? Znaci nesto da manji moze pratiti, a i da starijem bude ok? I da je onak krace, jer ne znam hoce li biti dovoljno koncentrirani.


Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2016., 15:31   #393
moja s 2 nije mogla bas nista pratiti zak ni crtic od 15 min kamoli igru
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2016., 15:54   #394
Mi smo sa 2(i pol) godine kupili Gavrana (https://images-eu.ssl-images-amazon....Y300_QL70_.jpg) i volio ga je igrati. I sad ga zna tu i tamo izvuc. Haba ima hrpu tih igara za bas jako male, a znaju biti interesantne i vecima. Muller ih ima.
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2016., 20:31   #395
Lei, nema na trgu dodatka za drecksau.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2016., 20:57   #396
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
Lei, nema na trgu dodatka za drecksau.
Tnx pocela sam smisljati kako da ga dovucem iz njemacke
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2016., 15:14   #397
Gledam neke drustvene igre koje imaju junior i ne-junior varijantu, pa me zanima sta se od ovih isplati uzeti junior, a sta se isplati odmah uzeti za vece pa prilagoditi ili preskociti junior i pricekati da naraste za normalnu verziju:

Labyrinth / Labyrinth Junior
Catan / Catan Junior
Kids od Carcassonne / Carcassonne
Ubongo / Ubongo Junior

Mala ce uskoro 5g.
Rea Reana is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2016., 18:29   #398
imamo samo labyrinth, ali mi je žao što nemamo junior varijantu. Svakako je prekompleksna normalna varijanta. Svakako preporučam junior.
Carcassonne bi vjerojatno prošla i oriđiđi verzija ali opet, daaaleko je lakše i time zanimljivija (pogotovo za 5g) junior varijanta ali ćeš je kod nas jaaaako teško naći (bar je prije bilo gotovo nemoguće).
Ubongo i ubongo junior - imam obje varijante i zaista mi je drago da imam obje jer samo tako ravnopravno igramo i klinci i mi veliki. Kćer i sin (8 i 6) igraju junior kartice a MM i ja odraslu varijantu i taman smo si tu negdje po vremenu rješavanja zadataka. S tim da je u junior verziji jedna strana zaista jednostavna ali druga dovoljno teška da je i kćeri s 8 godina još uvijek napeta.
Catan nemam

edit: opet pročitala tvoj post. Curka će tek sad 5. Carcassone junior, definitivno
elly is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2016., 19:07   #399
Preporuka za jednu logičku igru, igrali smo je svi čitavo ljeto.
Teži leveli su baš zahtjevni (i odraslima).

Igrica se zove Twist, izgleda ovako:
http://prodimage.images-bn.com/pimag...5_s550x406.jpg

S ovim komadima u bojama koji se slažu se dobije i knjižica sa zadatcima.
Kod svakog zadatka se ovi čunjići stave na određene pozicije, a zadatak je komade složiti na način da zeleni čunjić smije biti samo usred zelenog komada, plavi ured plavog itd (na slici vidite da svaki komad ima šuplja i prazna polja).

Ugl to je igra kombinatorike, zabavna je, najbolje je što je prijenosna i može se igrati bilo gdje (u autu, na barci, u krevetu...).
Jedini problem jest što kad je jedan igra, svi mu uzimaju iz ruke da probaju mogu li oni brže
__________________
Where all think alike, no one thinks very much.
miss daisy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2016., 20:06   #400
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
Lei, nema na trgu dodatka za drecksau.
Dodataka? Drecksau ima dodatke? Ima toga kod nas?
nightfall is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:03.