Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.04.2011., 14:31   #201
Quote:
sanja111 kaže: Pogledaj post
tražimo neki salon istočnije, dubrava, još bolje sesvete, dugo selo...
nije mi bitno da osoba koja šiša zna kako ošišat koju pasminu i kako ušminkati, pas nam nije izložbeni niti šta slično... najbitnije nam je da su dobri prema pasiću i da ne pobere loša iskustva...
šišamo ga najviše u proljeće i ljeto, jer smo jako često u dalmaciji i na moru a on ne podnosi baš najbolju vrućinu...
ostatak godine ga rjeđe vodimo, uglavnom ga mi njegujemo, češljamo, trimamo, šišamo prameniće koje mislimo da treba ..
ne znam jel bitno, ali radi se o westiću...

e naišla sam na reklamu za salon "kralj lavova" u sesvetama.. ima li tko kakvog iskustva?
sanja111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 15:49   #202
Po meni je sve to subjektivno! Ovaj salon Lajka koji preporucate je meni bio ocaj u punom smislu, od tete do samog sisanja. A opet, Vavaland koji vam se ne svidja je nasa stanica vec 3god.
mia.principessa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 20:54   #203
Quote:
mia.principessa kaže: Pogledaj post
Po meni je sve to subjektivno! Ovaj salon Lajka koji preporucate je meni bio ocaj u punom smislu, od tete do samog sisanja. A opet, Vavaland koji vam se ne svidja je nasa stanica vec 3god.
istina da je subjektivno...

mi smo s vavalandom bili zadovoljni, sve dok idući put nismo došli i pas se iskidao pred vratima pokušavajući pobjeć
sanja111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2011., 01:04   #204
Vavaland ne zna šišati, trimati pse po standardu, za dalje ne znam, vidjela sam oštrodlakog jazavlčara kojeg su unakazili
ChiliKimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2011., 15:09   #205
Quote:
sanja111 kaže: Pogledaj post
istina da je subjektivno...

mi smo s vavalandom bili zadovoljni, sve dok idući put nismo došli i pas se iskidao pred vratima pokušavajući pobjeć
Moj pas sva automatska klizna vrata povezuje s veterinarom, i svaki put hoce pobjec ispred njih...to znaci da ga ne bi vodila ni u pet centar jer eto, boji se i tu mu je zadnji put bilo grozno. Nama su skroz o.k., i ako cu mijenjat salon to ce bit iskljucivo zbog lokacije, a ne nezadovoljstva.
mia.principessa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 12:26   #206
Quote:
belatrix112 kaže: Pogledaj post
Imam divnu ženu u petrinjskoj ulici. super radi i nije skupa. hoćeš?
može li i meni na pm?
zrikzrikzrikavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 13:17   #207
Quote:
mia.principessa kaže: Pogledaj post
Moj pas sva automatska klizna vrata povezuje s veterinarom, i svaki put hoce pobjec ispred njih...to znaci da ga ne bi vodila ni u pet centar jer eto, boji se i tu mu je zadnji put bilo grozno. Nama su skroz o.k., i ako cu mijenjat salon to ce bit iskljucivo zbog lokacije, a ne nezadovoljstva.
kod nas nije stvar do vrata, to sigurno mogu reći...
ne boji se ni veterinara, a u lift ulazi svaki dan najmanje po 5-6 puta... nije baš plašljiv...
sanja111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 17:07   #208
Može neka preporuka gdje da odem šišati pudlicu.. Bili smo na šišanju u jednom salonu i ispala je grozno, nažalost nisam ništa stigla reć jer je ženska sa mašinicom već napravila štetu.. ne znam zakaj misle da je ful kul izbrijati pudlicu, al ono sve i uši, i noge.. ne znam, nikada nije tako grozno bila ošišana.. pa eto ako netko zna gdje da odem s njom ubuduće, thnx.
Hana020 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 23:59   #209
Quote:
Hana020 kaže: Pogledaj post
Može neka preporuka gdje da odem šišati pudlicu.. Bili smo na šišanju u jednom salonu i ispala je grozno, nažalost nisam ništa stigla reć jer je ženska sa mašinicom već napravila štetu.. ne znam zakaj misle da je ful kul izbrijati pudlicu, al ono sve i uši, i noge.. ne znam, nikada nije tako grozno bila ošišana.. pa eto ako netko zna gdje da odem s njom ubuduće, thnx.
U kojem gradu? U Rijeci najbolje šiša Irina na Mlaci i između ostaloga radi baš profi izložbene frizure. Moja pudla se kod nje šiša.
__________________
kiss .. kiss
Tina406 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2011., 19:48   #210
Quote:
Hana020 kaže: Pogledaj post
Može neka preporuka gdje da odem šišati pudlicu.. Bili smo na šišanju u jednom salonu i ispala je grozno, nažalost nisam ništa stigla reć jer je ženska sa mašinicom već napravila štetu.. ne znam zakaj misle da je ful kul izbrijati pudlicu, al ono sve i uši, i noge.. ne znam, nikada nije tako grozno bila ošišana.. pa eto ako netko zna gdje da odem s njom ubuduće, thnx.
Ja svoju šišam u veterinarskoj klinici Buba, Zg. Prezadovoljna sam
Fashion Barbie is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2011., 20:05   #211
sorite ljudi, za zagreb pitam.. makar dobro dođe da se navede i u drugim mjestima za ljude kojima treba..
e za bubu sam čula, onda ćemo sljedei put probat tamo. thnx
Hana020 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 13:16   #212
ako itko ima broj tipa u Splitu koji šiša pse, Tomo-Spinut. Može na pm. Hvala
kockicacroatia is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 20:32   #213
tri puta smo do sada šišali našeg šicuića. Prvi puta je bilo relativno ok.
Drugi puta nije dao škarama ni blizu područja oko očiju tako da je žena u jednom trenutku upiknula svoje oko.
Nakon toga pokušali smo promijeniti osobu koja šiša, i sad je bio još gori, nije više dao da mu se šišaju ni noge ni gotovo ništa. U jednom trenutku žena od preko 100 kila je ležala na njemu da ga smiri, on se koprcao a ja sam se pitala da li da prekinem sve to i odem sa na pol ošišanim pesom ili da ostanem. Uglavnom, mii smo se preznojili, žena sigurno još i više a on je sav izvan sebe još dva dana nakon šišanja.
Također nam je predložila da mu slijedeći puta prije šišanja damo sedalin (to je neko sredstvo za smirenje) a ja se pitam ima li to uopće smisla

Ima li još tko sličnih problema?
Merlina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 21:16   #214
Neka ostane sam na šišanju, većina ih je onda bolja
mopsica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 21:37   #215
Merlina preporučila bi ti da pokušaš još jednom ali s nekom strpljivom i iskusnom groomericom. Osobno bi ti preporučila Snježanu iz salona Teri, tamo iza Cibone. Pa ako ni tako netko strpljiv ne uspije onda možda razmišljati o drugim metodama. Snježana je sredila nekoliko istraumatiziranih pasa, vodila sam kod nje jednu kujicu, mješanku cavalira koja je živjela u boksu i imala zapečenu dlaku na guzi, meni nije dala da joj priđem guzi a kamoli da škare prinesem.Bez ikakvih sedativa. Eto, mislim da vas ništa ne košta probati još jednom.

I molila bi da nam napišete u kojem je to salonu groomerica ubola psa škarama u oko
ChiliKimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 22:54   #216
Nije ubola psa u oko, nego je ubola sebe u oko , no uspjela je zatvoriti kapak pa nije bilo posljedica, na svu sreću.
Inače, ta žena je izuzetno draga, strpljiva i stvarno se potrudila.
Pas nije istraumatiziran, ali je nemoguć kod veterinara i na šišanju, sa svim drugim ljudima pa i nepoznatima se izvrsno slaže.
Merlina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 22:57   #217
Bok svima,
moja teta je prije radila u salonu za pse u Kahačevoj, Kvatrić, a već par godina ima svoj salon-Bukovac, i moja mama radi, pa ako te zanima više...
Uglavnom, nije zato kaj smo si rod, al znam da supeeer radi, poznata je u tim krugovima...
SimpleD is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 23:34   #218
Quote:
Merlina kaže: Pogledaj post
Nije ubola psa u oko, nego je ubola sebe u oko , no uspjela je zatvoriti kapak pa nije bilo posljedica, na svu sreću.
Inače, ta žena je izuzetno draga, strpljiva i stvarno se potrudila.
Pas nije istraumatiziran, ali je nemoguć kod veterinara i na šišanju, sa svim drugim ljudima pa i nepoznatima se izvrsno slaže.
Ajoj, krivo sam te skužila. Ne znam, ja bi pokušala s drugim groomerom, sediranje psa bi mi bila zadnja opcija, ako bi mi uopće i bila.
ChiliKimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2011., 20:20   #219
preporuka salona u zg-u koji normalno zna izbrijati psa i ima strpljivog djelatnika? hvala.
zrikzrikzrikavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2011., 20:34   #220
Quote:
zrikzrikzrikavac kaže: Pogledaj post
preporuka salona u zg-u koji normalno zna izbrijati psa i ima strpljivog djelatnika? hvala.
Salon Teri, vlasnica Snježana

Em je strpljiva em zna šišati em ima žena iskustva em ne dere sa cijenama
huncut is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:12.