Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.04.2009., 19:02   #1
Uklanjanje, prikrivanje hrđe

Dakle, molio bih pomoć. Neki dan sam bio na tehničkom sa malo starijim opelom(16g) i nisam prošao eko-test, maksimum je 2.0, a meni je 2.9 pokazivalo pa mi je reko da ga malo na autoputu "proluftam", ručnu bih trebao mrvicu zategnuti i zadnji možda najveći problem, ispod zadnjih sjedala ili kod zadnjih kotača mi je jako hrđav i reko mi da to ili zavarim ili nekako pokrpam da se ne vidi...
Pa me zanima, da li zna netko da li postoji neki materijal ili tvar s kojom se to može premazati ili nešto takvo protiv hrđe za auto, bar da prikrije to...ili baš moram otići autolimaru da on to sredi...da li možda netko zna nekog ok limara, kod kojeg bih odmah mogao doći na red i da me ne košta puno?

Hvala
Boreia Proasteia is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2009., 19:24   #2
kupi kita, uzmi špahtlu, sve rupe natrpaj kitom, kasnije malo pošmirglaj, i pofarbaj i to je to, i moli boga da ti sjedalo koji dan ne propadne na asflat
Josip09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2009., 19:30   #3
S obzirom da je opel u pitanju, ta hrđa na limu je zapravo moralna kategorija jerbo prispodobljuje o sklonosti nesavjesnom zanemarivanju kvalitetnog automobila.
2kune is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2009., 22:06   #4
Ima limara po cijeloj Hrvatskoj, a Vi živite u...
Postoji auto kit, ali ako je strunuo u smislu da postoje otvorene rupe onda nema pomoći. Zapravo, s auto kitom je moguće samo neravnine poravnati, jer čim se pojavila rupa jedino limar pomaže!
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2009., 22:12   #5
imam ja limara za takve intervencije ak se nesnađeš javi se i stanicu za pregled
nenocutlas is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2009., 22:57   #6
bio sam svjedok kad se majstor kojeg su vratili sa tehničkog dan ranije vratio,a na autu (isto kadet) zaljepljeni crni rubnjaci po blatobranima od-folije.
pita ga ispitivač sa tehničkog što je to,a ovaj odgovara - tjuning!
jebešga..pustili su ga da prođe.sve ostalo mu je radilo,pa ono,ajd. jedina šteta je što je to bilo prije vremena mobitela sa kamerom,pa nemam snimak.
__________________
"If we don't go crazy once in a while, we'll all go crazy." Hawkeye Pierce, MASH 4077
kowalski is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2009., 23:09   #7
Quote:
kowalski kaže: Pogledaj post
bio sam svjedok kad se majstor kojeg su vratili sa tehničkog dan ranije vratio,a na autu (isto kadet) zaljepljeni crni rubnjaci po blatobranima od-folije.
pita ga ispitivač sa tehničkog što je to,a ovaj odgovara - tjuning!
jebešga..pustili su ga da prođe.sve ostalo mu je radilo,pa ono,ajd. jedina šteta je što je to bilo prije vremena mobitela sa kamerom,pa nemam snimak.
Jebeš mi sve,nebuš veroval ali znam slican slucaj.Frajeru na kadetu ili askoni(nisam siguran) nisu radili oni mali žmigavci na blatobranima pa ih je povadil i rupe zakrpal sa crnom izolir trakom. Ili još jaca legenda,na Yugicu je lik pragove zakrpal sa dva sloja DUCK TAPE-a i prešprical sa crnim mat sprajom(cele pragove)
EGR is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2009., 23:54   #8
Quote:
EGR kaže: Pogledaj post
Jebeš mi sve,nebuš veroval ali znam slican slucaj.Frajeru na kadetu ili askoni(nisam siguran) nisu radili oni mali žmigavci na blatobranima pa ih je povadil i rupe zakrpal sa crnom izolir trakom. Ili još jaca legenda,na Yugicu je lik pragove zakrpal sa dva sloja DUCK TAPE-a i prešprical sa crnim mat sprajom(cele pragove)
a hebo ga ti, nemoj odavat tajne, još će si ovaj gore tak i napravit
nenocutlas is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:01.