Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > App Store

App Store Aplikacije za iPhone

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.12.2012., 22:04   #1
Instagram

Quote:
80 million users love Instagram! It's a free, fun, and simple way to make and share gorgeous photos on your iPhone.

Pick from one of several gorgeous filtered effects or tilt-shift blur to breathe a new life into your mobile photos. Transform everyday moments into works of art you'll want to share with friends and family.

Share your photos in a simple photo stream with friends to see - and follow your friends' photos with the click of a single button. Every day you open up Instagram, you'll see new photos from your closest friends, and creative people from around the world.

Features

☆ 100% free custom designed filters and borders such as XPro-II, Earlybird, Rise, Amaro, Hudson, Lo-fi, Sutro, Toaster, Brannan, Inkwell, Walden, Hefe, Nashville, 1977, and others.
☆ Linear and Radial Tilt-Shift blur effects for extra depth of field.
☆ Instant sharing to Facebook, Twitter, Flickr, Tumblr, Foursquare, and Posterous
☆ Unlimited uploads
☆ Interact with friends through giving & receiving likes and comments
☆ Full iPhone 4 front & back camera support
☆ And much much more...
Link na AppStore

Pozdrav lljudi...

Obično sam (uspješno) rješavam probleme ovog tipa, ali sad ne ide nikako...


Znači, pred par dana Instagram je dodao najnoviju verziju 3.2, mislim... S tom Novom vezijom došla je i nova kamera...

Sad moj problem je što ja ćešće na svom profilu objavljujem slike koje nisu moje, nego su skinute s neta, kao i dosta ljudi koje slijedim... E sad, ova nova kamera me direktno spaja na album kamere (album u kojem su spremljene slike snimljene isključivo kamerom iPhonea) i ne mogu pristupit albumu na iPhoneu (4S inače) na kojem su mi spremljene te skinute slike...


Pa bi najljepše zamolio nekog od vas ovdje da mi kaže kako se to napravi, jer sam ja očito preglup da to skužim...


Probao sam s dodavanjem tih skinutih slika na taj Album, ali ni to nezz kako napravit...

Zadnje uređivanje assassin : 13.12.2012. at 12:47. Reason: Dodani opis i link
TBizz is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2012., 18:13   #2
Nisam koristio zadnju iOS verziju instagrama, ali na Androidu jednostavno odem na opcije slike (nebitno iz koje galerije), share> via Instagram.
yesse is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2013., 23:51   #3
Imam isti problem kao TBizz
billy walsh is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2013., 00:51   #4
Nije li to shareanje fotki iz drugih albuma omogućeno u zadnjoj verziji?
__________________
Don't send me a winky face and then wonder why I show up at your house naked.
mpoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2013., 09:29   #5
Izgleda da nije,otkad imam verziju 6.0.1.ne mogu podjeliti slike iz drugih albuma ni napraviti sliku sa kamerom od instagrama.
billy walsh is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2013., 11:19   #6
Znam da se prije to moglo pa su ukinuli, ali ovdje pise da u najnovijoj verziji (od prije Bozica) mozes dijeliti fotke i iz drugih foldera.


http://www.insidefacebook.com/2012/1...acebook-pages/

Edit: Sad vidim da ne mozes ni slikati njihovom kamerom. Nemam pojma, onda valjda problem nije kod njih.
__________________
Don't send me a winky face and then wonder why I show up at your house naked.
mpoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2013., 16:09   #7
jel zna netko kako se na iphone-u 5 sa instagrama spremaju slike u cam roll il bilo gdje, ne bi ih objavljivala nego samo da ih spremim? hvala
iva06 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2013., 01:30   #8
Kod mene na Androidu je dovoljno 'obraditi' sliku u Instagramu i kad dođem do onog stadija gdje upisujem tekst i tagove, samo izađem iz aplikacije. Slika mi ostane u folderu u koji mi se spremaju i objavljene slike.
__________________
Don't send me a winky face and then wonder why I show up at your house naked.
mpoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2013., 15:57   #9
Wink

Dali mi moze neko objasnit kako da namjestim da mi se slike sa insta automatski spremaju u galeriju (na iphonu) ??
angiefox is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2014., 14:31   #10
Instagram problem

Pozdrav ekipa. Naime frendica se na mom ajfonu prijavila na svoj instagram racun i sad meni nakon sto sam se ja opet prijavio na svoj dolaze njezine obavijesti ali obavijesti tipa tko je prati i tko se od njezinih facebook frendova pridruzio instagaramu. Sad ja vas pitam tko ima iskustva- ako ja izbrisem aplikaciju instagram na ajfonu hoce li mi se automatski izbrisat i racun na instagramu? Nadam se da tako mogu rjesit problem, izbrisem aplikaciju i opet ju skinem i normalno se samo prijavim, jer steta mi je da mi se izbrise racun i slike i ljudi koji mene prate i ja kog pratim i sve. Nadam se da ste shvatili. Hvala
kev vdw is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2014., 11:38   #11
@kev vdw Ne, neće ti se pobrisati račun. Jednostavno pobriši aplikaciju i ponovno je instaliraj i ulogiraj se na svoj račun i toe`to
vratinulu is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2014., 23:27   #12
@vratinulu Hvala puno
kev vdw is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2014., 14:45   #13
Quote:
vratinulu kaže: Pogledaj post
@kev vdw Ne, neće ti se pobrisati račun. Jednostavno pobriši aplikaciju i ponovno je instaliraj i ulogiraj se na svoj račun i toe`to
Nije bilo potrebno da brise aplikaciju samo je u postavkama instagrama trebala ugasiti push notifikacije i rjesen problem.

Quote:
kev vdw kaže: Pogledaj post
Pozdrav ekipa. Naime frendica se na mom ajfonu prijavila na svoj instagram racun i sad meni nakon sto sam se ja opet prijavio na svoj dolaze njezine obavijesti ali obavijesti tipa tko je prati i tko se od njezinih facebook frendova pridruzio instagaramu. Sad ja vas pitam tko ima iskustva- ako ja izbrisem aplikaciju instagram na ajfonu hoce li mi se automatski izbrisat i racun na instagramu? Nadam se da tako mogu rjesit problem, izbrisem aplikaciju i opet ju skinem i normalno se samo prijavim, jer steta mi je da mi se izbrise racun i slike i ljudi koji mene prate i ja kog pratim i sve. Nadam se da ste shvatili. Hvala
U postavkama ugasi pish notufikacije i rjesen problem

Zadnje uređivanje assassin : 30.05.2014. at 19:14. Reason: Spojeno- koristi tipku Edit ili Multiquote
Nikola998 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 21:38   #14
Nestanu lajkovi

Moze pomoc
Objavim sliku, ljudi je lajkaju, lajka ih npr 30 i onda kad lajka 31 osoba ne vidi se da ih je lajkalo 31, nego bude: xx, xy i jos 2 osobe..
Sto napravit da se vidi da je lajkano 31 put, a ne 4 puta.
Zbog posla mi je bitno. Hvala
huba-buba is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 17:25   #15
instagram

pozz....od nedavno imam problem sa search barom na instagramu,naime sta god utipkam,bilo osobe koje nisu followersi ili koje jesu,izbaci isti rezultat tj nista..samo pise can't load search result i ispod no results found..da li je neko imao slican problem i ako jeste kako ga rijesiti? brisao sam instagram pa instalirao opet ali isti problem..unaprijed hvala
kimboli is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 01:38   #16
Quote:
akoj kaže: Pogledaj post
Koja platforma: iOS, Android ili Windows?
iOS je platforma,iphone 4
kimboli is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 00:32   #17
instagram tagging

moze li netko reci kako ide tagovanje na instagramu,da li osoba koju tagujete na slici automatski dobija i vase lajkove kao na facebooku ili ne?
kimboli is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2022., 15:10   #18
Kaj se vise ne daju obrisati poruke na Instagram ili ja ne znam? Imam samo opcije isključi poruke, blokiraj tog i tog….
PopiVopi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2022., 17:31   #19
Quote:
PopiVopi kaže: Pogledaj post
Kaj se vise ne daju obrisati poruke na Instagram ili ja ne znam? Imam samo opcije isključi poruke, blokiraj tog i tog….

Pomakneš poruku u lijevo i daje ti da izbrišeš ili staviš bez zvuka.
svrljozgd is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:21.