Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre > Konzole

Konzole Kutak za korisnike igraćih konzola

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.01.2016., 19:27   #1
Samsung gear VR

Pozz

Nesto zadnje vrijeme gledam ovu igracku za virtual reality nisam naisao na temu pa me zanima ako je netko od Vas forumasa bio u doticaju sa spomenutom igrackom.
Pogotovo sada kada se nudi u kompletu sa mobitelom djeluje mi kao prihvatljiva ponuda pa me zanima da li je to ono vau ili je ono probah vidjeh i ajmo dalje...
Vidio sam na njuskalu da se prodaju da ekipa kupi proba i prodaje pa me interesiraju osobna iskustva...
blazze is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2016., 13:36   #2
Ps ako moze moderator mozda bolje ovo prebacit u temu android
blazze is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2016., 14:51   #3
Temu ili podforum?

Tema ionako ima jedan post tako da slobodno napišeš novi post/temu gdje hoćeš.

ps. probaj dati malo više informacija o Samsung gear VR-u.
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2016., 17:36   #4
probah, vidjeh, ajmo dalje...
konkretno je nisam ja kupila nego od rodice momak, svi smo se skupili, woooow, stvarno je super dozivljaj nema šta... odlično je!
ali to nije nešto za koristit svaki dan... zabavno je ispočetka ali kasnije nemaš šta više jednostavno... ne mozes ga dugo ni koristiti jer se mobitel brzo pregrije i moraš ga izvadit da se ohladi... njemu stoji spremljen... korišten je par dana dok su svi sve isprobali na njemu i sad je zabačen tamo negdje u sobi...
poplava09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2016., 18:11   #5
Ma upravo sam si tako to i zamislio.
Nije drustven gadget...

@Hmxhmx
A vidi samsung gear VR nema nekakve spcifikacije radi se o pomagalu koji uz aplikacije na mobu pruza dozivljaj 3d worlda - bilo kina bilo igrica
Tako da osim sture definicije nema nesto posebno za napisati...

@poplava09
sjecas li se da li on ima kakvo svoje napajanje i sa kojim mobom ste ga spojili?
blazze is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2016., 18:37   #6
Samsung Gear nema napajanja, recimo da je obicna maska za ronjenj sa lecama u koju montiras mobitel i to je to, bolje nego Google Cardboard ali radi na istom principu dok Playstation VR bi mogao biti nesto jako zanimljivo.
Brico_GO is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2016., 20:29   #7
E upravo to si dobro opisao.
Si ga ti isprobao
blazze is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2016., 22:23   #8
Quote:
blazze kaže: Pogledaj post
Ma upravo sam si tako to i zamislio.
Nije drustven gadget...



@poplava09
sjecas li se da li on ima kakvo svoje napajanje i sa kojim mobom ste ga spojili?
e za napajanje stvarno neznam sorry, spojili smo ga na galaxy s6 edge... jaaako brzo se pregrije i neda da više koristiš naočale dok se mob skroz ne ohladi... a do tada vec izgubiš volju za ponovnim stavljanjem

i još jedna stvar koja uopce nije zgodna ako ideš dat to nekome da proba, babi, didu, nekome ko nije na TI s ovakvim stvarima, taj netko to nece moc ni pokrenit... ja sam dala svome ocu, i aj sad ti njemu objasni da okreće glavu livo desno dok ne vidi ekran na kojem piše to to i to, objasni mu da on sa svojin XXL prstom mora kliknit na naočalama gumb veličine šiljaste olovke... naravno jednom i kad pronađe to šta treba kliknit dok pogodi gumb - izgubi taj ekran... a ti mu nemozes pomoc... tako da ako to i kupiš sakrij od neupoznatih s tehnikom

i dakako, dok se igraš s ovom stvarčicom bilo bi zgodno da imaš nekoga kraj sebe da te pazi da se zabiješ u nešto
poplava09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2016., 16:56   #9
Uglavnom zakljucak za kratku zabavu uz nekakvo drustvo ili za samce za pogledati kakav film iako je i to upitno zbog zagrijavanja telefona...

Znaci nista od kupnje sad se samo nadam da ce netko od moje ekipe to i kupit pa da isprobam hehe
U svakom slucaju javim dojmove...
Thnx
blazze is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2016., 23:20   #10
neznam di zivis, ali ako imaš CC1, mozes isprobat jednu verziju ovog VR-a... projekcija ti je 10-30 kn... neces puno novaca potrosit a vidit ces ubiti kakvo ti je to i isplatili ti se kupovati

link na čudo zvano 9D simulator
poplava09 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:39.