Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Fantastika (SF, fantasy, horror...)

Fantastika (SF, fantasy, horror...) We create Worlds!
Podforum: A Song of Ice and Fire

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.02.2015., 19:01   #121
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
Ovo je Martin, expect the unexpected
Ma i ta priča da je Martin nepredvidiv je napuvana, ima klasičnu priču koju je razvuka kroz puno knjiga pa može radit razne ludorije sa likovima ala Robb Stark i pokojni mu čaća, mislin ko je upće očekiva išta od ovih likova.. najlogičnije je bilo da ih se bekne i nastavi radnju po planu.
Khonsu is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2015., 19:43   #122
Quote:
Khonsu kaže: Pogledaj post
Ma i ta priča da je Martin nepredvidiv je napuvana, ima klasičnu priču koju je razvuka kroz puno knjiga pa može radit razne ludorije sa likovima ala Robb Stark i pokojni mu čaća, mislin ko je upće očekiva išta od ovih likova.. najlogičnije je bilo da ih se bekne i nastavi radnju po planu.
Gle, veličina je uvijek bitna
Izgubio se, to ti je glavna poanta.
Da se Zid sruši, što onda?
Ovakvim tempom mu trebaju 23 knjige da to riješi, a on ne može ni jednu napisati...
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2015., 22:55   #123
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
Gle, veličina je uvijek bitna
Izgubio se, to ti je glavna poanta.
Da se Zid sruši, što onda?
Ovakvim tempom mu trebaju 23 knjige da to riješi, a on ne može ni jednu napisati...
Ma zna debeli, samo mi neznamo povezat, od stabala ne vidimo šumu. Zid se sruši, drugi rade sranja, zaustavlja ih John Snow sa vojskom od pokojnog Stanka.. ili zmajevi.. štajaznam, nešto će se rasplest, biće i vukova i zmajeva i mađijanja, ko oće nešto realnije neka čita povijest..
Ma biće dosta dvi knjige od 1500 strana, raspleti ne tribaju puno teksta.
Khonsu is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2015., 11:09   #124
Quote:
Khonsu kaže: Pogledaj post
Ma zna debeli, samo mi neznamo povezat, od stabala ne vidimo šumu. Zid se sruši, drugi rade sranja, zaustavlja ih John Snow sa vojskom od pokojnog Stanka.. ili zmajevi.. štajaznam, nešto će se rasplest, biće i vukova i zmajeva i mađijanja, ko oće nešto realnije neka čita povijest..
Ma biće dosta dvi knjige od 1500 strana, raspleti ne tribaju puno teksta.
Ovo je sporije od Princa ničega.
U njemu se invazija barem kreće. 1km na sat, ali se kreće.
Ovo još ni granicu nije prešlo.
Napad Drugih u kojem ih može zaustaviti "obična" vojska ili zmajevi, baš i nije neki klizmatičan rasplet koji se očekuje...
Magija bi mogla biti dobra, da nešto Sam nađe u Citadeli, ali za to mu treba više stranica....
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2015., 13:06   #125
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
Ovo je sporije od Princa ničega.
U njemu se invazija barem kreće. 1km na sat, ali se kreće.
Ovo još ni granicu nije prešlo.
Napad Drugih u kojem ih može zaustaviti "obična" vojska ili zmajevi, baš i nije neki klizmatičan rasplet koji se očekuje...
Magija bi mogla biti dobra, da nešto Sam nađe u Citadeli, ali za to mu treba više stranica....

Mislim da bi stvar išla brže da Martin piše novi nastavak, a ne knjige o povijesti Westerosa, da se vratimo na topic
lijencina1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2015., 13:20   #126
Quote:
lijencina1 kaže: Pogledaj post
Mislim da bi stvar išla brže da Martin piše novi nastavak, a ne knjige o povijesti Westerosa, da se vratimo na topic
True. Mislim, super je TWoIaF, ali to bi trebao biti samo dodatak, a ne "prava" stvar.
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2015., 15:02   #127
stigla je knjiga u algoritam, cijena je 350 kn.
__________________
NASA ICON AWARD 2023. WINNER
RutherFord7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2015., 07:26   #128
Quote:
RutherFord7 kaže: Pogledaj post
stigla je knjiga u algoritam, cijena je 350 kn.
Lopovluk! Ja naručija priko e-baya za 22 funte skupa s dostavom i to malo nakon šta je tek izašla.
Khonsu is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2016., 13:53   #129
Napokon neka utjeha jer još nije izašla šesta knjiga. Naši su preveli, izlazi 10.5. cijena 299 kn
Imate prvih 9 str.
http://www.apm.hr/svijet-leda-i-vatr...vijetLedaVatre
__________________
"When the snows fall and the white winds blow, the lone wolf dies but the pack survives."
Eddard Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2016., 22:48   #130
Quote:
Eddard Stark kaže: Pogledaj post
Napokon neka utjeha jer još nije izašla šesta knjiga. Naši su preveli, izlazi 10.5. cijena 299 kn
Imate prvih 9 str.
http://www.apm.hr/svijet-leda-i-vatr...vijetLedaVatre
fora
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2016., 14:43   #131
Koja je ovo prijevara od tiskovine..... westeros.org wikipedija u tiskanom izdanju.
__________________
. .
Leecher is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2016., 15:02   #132
Quote:
Leecher kaže: Pogledaj post
Koja je ovo prijevara od tiskovine..... westeros.org wikipedija u tiskanom izdanju.
Westeros wiki je dobrim dijelom baziran na njoj, barem u starijim djelovima settinga.
__________________
Our imagination is stretched to the utmost, not, as in fiction, to imagine things which are not really there, but just to comprehend those things which are there.
--Richard P. Feynman
UrchinStar47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2016., 07:46   #133
Zaboravio sam napisati kako ova knjiga-enciklopedija izgleda predivno uživo. Slike su fantastične, ima ih puno. Ima i dosta novijih informacija i sve je fino posloženo.

Must buy za svakog hardcore fana
__________________
"When the snows fall and the white winds blow, the lone wolf dies but the pack survives."
Eddard Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2016., 20:38   #134
Pozdrav svima! Zanima me da li ima igdje za kupiti kolekcija prvih pet knjiga ali na hrvatskom? Znam da u algoritmu ima na engleskom, ali treba mi za poklon na hrvatskom. Također, bilo ih je na stranici bestseller od Jutarnjeg ali već dva dana stranica ne radi, tj. na održavanju je a poprilično mi je hitno.
ellzilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2016., 20:48   #135
Quote:
ellzilla kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima! Zanima me da li ima igdje za kupiti kolekcija prvih pet knjiga ali na hrvatskom? Znam da u algoritmu ima na engleskom, ali treba mi za poklon na hrvatskom. Također, bilo ih je na stranici bestseller od Jutarnjeg ali već dva dana stranica ne radi, tj. na održavanju je a poprilično mi je hitno.
Malo je to škakljivo. Ove što su jeftine i mekih korica, to su svaku knjigu razdvojili na dva dijela. Ne znam kako toliku količinu kupiti odjednom. Vidi što Superknjižara nudi.

Ove tvrdih korica su skupe. Mislim da nema nigdje online da se prodaju u paketu, ali ako prošetaš do nekog od Algoritam dućana možda imaju takvu ponudu.
__________________
“When I think of asses, a woman’s ass, somethin’ comes outta me.”
Winter Snake is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2016., 20:25   #136
ja je kupio i odlična mi je. puno lijepih ilustracija, i dosta toga detaljirano kaj se u knjigama samo spominje
__________________
HR

Winter is coming
Deimos is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:27.