Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.01.2017., 09:07   #1
Trudnoća i hipertireoza

Poslije odusevljenja i velike srece sto sam konacno ugledala plusic nakon cetiri godine braka a u mojoj 35. godini, uslijedile su uobicajene pretrage za trudnice i naravno briga. Sve je uredu sa bebicom, nalazi krvi, urina savrseni, ali šok kada sam uzels nalaz hormona štitaste žlijezde. TSH nemjerljive vrijednosti, manji od 0,005, antitijela TPO 246. Jos nisam stigla do svog endokrinologa. Cekam termin. Da li imam razloga za brigu? Nekako me je i bilo.l strah tog nalaza. Majka oboljela od hipertireoze, a starija sestra od hipo. Ja sam radila.preventivne nalaze prije godinu dana kada su hormoni i antitijela.bila u granicama normale. Neizmjerna briha i strah da se bebici nesto ne desi. Sada sam u 12. Tjednu. Pocetak trudnoce popracen.sa mnogo pobracanja , glavobolje, nocnog znojenja, povremeno rijetke blage aritmije koje traju po par sekundi. Ako iko ima.iskustva molim za neki savjet, biko sto. Sta mogu ocekivati?
hurmašica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2017., 16:49   #2
Dobit ces euthirox koji ce regulirati rad stitnjace i nadomjestiti hormone koji ti nedostaju. Imas cijelu temu o stitnjaci pa pogledaj i tamo malo..

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
mateichh is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:30.