Natrag   Forum.hr > Razno > Baš razno

Baš razno Teme za koje još nije otvoren specijalizirani podforum.
Podforumi: Kolekcionarstvo, Quizorama.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.04.2016., 10:25   #2581
Quote:
julianna-24 kaže: Pogledaj post
Ja sam u jednom trenutku otišla kod Ahnetke
Za nju mi je rekla osoba koja je tvrdila da joj je pogodila sve,doslovno do imena budućeg muža.
Prvo je išla mama,nakon 10ak dana ja.
Tata je tada bio u lošem zdravstvenom stanju,taman pre odlazak u bolnicu. Za Ahnetku se priča da je izvrsna dijagnostičarka,to je bio jedan od razloga mog odlaska jer i ja imam nekih zdravstvenih problema kojima uzrok nije otkriven a tata je isto duga priča.
Pitala me želim li sve znati,rekla sam da želim ,pogotovo ono loše i da mi ne skriva.
Rekla je da će tata prizdraviti kroz 6 mj,da će se duogo oporavljati ali da će ozdraviti ali da će za 10ak-15 godina dobiti rak želuca i od toga umrijeti. Rekla je da ćemo na proljeće ja i on ići kod jednog doktora u Njemačku koji će dati puno odgovora i za mene i za njega. I da ćemo ići jedno 2-3 puta zajedno.
Rekl je da ću se rastati i dobiti dijete u 33ćoj godini sa drugim čovjekom koji će biti ljubav mog života.

Otipšla sam iznenađena ali reko bože moj,jedan je život neka bude što triba biti.
5 mjeseci nakon susreta s njom,moj je otac umro skroz iznenada od srčanog udara. Njemačke vidio nije a dijagnozu mu je skroz promašila,totalno i potpuno.
Drugo,ja imam stvarno skladan i dobra brak,nemam razloga vjerovati da ću se rastati a još manje za godinu dana drugom muškarcu roditi dijete. To se stvarno kosi sa mojom naravi i apsolutno sada nakon svega, ne mislim da će se išta od onog što je rekla zapravo i ostvariti.

Mislim da ona "vidi" samo jednu od tisuće mogućnosti i puteva kojima možemo ići,ali radi te jedne male vjerojatnosti ići kod nje, za mene je,sada, besmisleno.

Živite svoj život

Pisao sam ovdje prije i sam oko svojih nekih viđenja u odlascima Ahnetki, ona je da lijepo prića ali njeno pogađanje se doista mjeri u sitnicama koje ne vrijede ne tih 400 kuna nego uopće vremena. DA lijepo i ugodno razgovara i zanimljiva i pomalo smiješna žena no puteva je mnogo i mnogo nejasnih nama izlaza svakoj osobi a da netko može vidjeti to je rijetkost...
prije sam isto pisao sada da ne tražim i viđenje oko Vere Čudine, kod nje je drugačiji pristup, vidi i ima istine u tome. Nekima se ona kao osoba ne sviđa ali opet dosta je i pomogla nekima, sad dali sa vremenom se i kod nje gubi to što vidi ili je jednostavno umorna sa svim ljudima teško je reći, no imala je dosta uspjeha u onome što kaže...
__________________
...
ivan.iv is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2016., 11:02   #2582
Kako kontaktirati Veru Čudinu?
Poslala sam joj mail na
http://www.veracudina.com/kontakt/
ali se ne javlja.
Kako ste vi koji ste bili dogovorili čitanje?
Shepica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2016., 10:37   #2583
Quote:
Shepica kaže: Pogledaj post
Kako kontaktirati Veru Čudinu?
Poslala sam joj mail na
http://www.veracudina.com/kontakt/
ali se ne javlja.
Kako ste vi koji ste bili dogovorili čitanje?
Tijekom dana u vremenu poslije 11h zvati na te telefone koje ste napisali..
098 236-551., 099 599-0255., 091 150-0609, sigurno da treba vise puta zvati dok se netko ne javi, ima vise suradnika koji se jave na telefone. Dolazak moze biti jedno pitanje je 300 kuna a dolazak i 10 pitanja je sada 500 kuna. Molim moderatore da ovo nije promocija niti sto lose, i nema razloga da se tako gleda. Svatko je slobodan i ima svoju slobodnu volju dali u nesto vjeruje ili ne, i svatko ide ili ne na svoju odgovornost i u tome nema nikakve garancije ako nekome da neke novce. To je tako, no u masi treba ipak naci svatko za sebe nekoga tko mu je pomogao u nekom periodu zivota i sam sebi pomoci i usmjeriti se u onome sto dobije kao neki odgovor i savjet. Da na nesto pripazi ili da drugacije djeluje a tada ce i rezultat biti drugaciji nego prije. Osobno sam se uvjerio u neke odgovore i to se i ostvarilo za neke nerjesive situacije koje su me mucile, da su se nakon vremena neke stvari rijesile i stvari pomakle. Ali taj pomak je u nama i onda mu treba savjet i ono na sto smo fokusirani. Tada neki odgovor koji trazimo od nekoga moze biti od pomoći jer znamo sto želimo i koji cilj imamo za uciniti za sebe..
__________________
...
ivan.iv is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2016., 19:33   #2584
Evo da i ja doprinesem ovoj temi..

Davnih dana sam bila kod jedne mlađe cure koja mi je gledala u kavu i vodu.
Pogodila je sve, od zdravlja do ljubavi.
Rekla mi je da ću se sretno udati za muškarca čije ime počinje inicijalima @ili • ..
..
rekla je da ga znam od ranije , ali ne osobno nego preko nekoga ili da sam čula za njega preko radija ..ili nekog medija.
Rekla je da mi otac neće umrijeti još dugo,iako smo u to doba mislili da mu nije ostalo puno-bio je u bolnici.
Rekla je da neće umrijeti od bolesti od koje sada boluje nego od jedne koja će tek doći ( danas ima karcinom, tada se radilo o teškoj operaciji pluća i bio je doslovno otpisan )
I još neke detalje koje ne želim javno iznositi..e da, i da sam i ja vidovita( to ćemo tek vidjeti )

Uglavnom, iskreno mogu reći da sam bila zadovoljna, nikad je nisam zaboravila - mada mislim da se time ne bavi jer nisam nikad čula za nju, a i došla sam do nje preko zajedničke poznanice.
Puno sam platila za to doba , ali nije mi žao jer je sve važno rekla točno, a mislim da neke sitnice ipak budu prepuštene i nama na volju. Nije baš sve valjda zapisano ..:klap:
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2016., 23:44   #2585
Ekipo,

Postala sam pitanje i na pdf alternativa , pa ću pokušati i ovdje

Stvarno bih voljela doći do te moje "vidovnjakinje", pokušala sam na sve strane zadnjih 10-ak dana ..ali nema je -očito se time ne bavi profesionalno , ali stvarno bi mi puno značilo ako itko ima kontakt od nje ...

Znam da je prošlo 10 godina , no meni se dešavaju jako čudne stvari koje mi je predvidjela -i trebam njen savjet.

Dakle , zvala se Danijela. Imala je plavu kosu onako ispod ramena. Živjela je u ZG , a gledala je u kavu i vodu ..

Pa ako netko zna ,čuo je za nju ili ima kontakt , molila bih od srca da mi pošalje u inboks.

Hvala
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2016., 12:03   #2586
Quote:
Angang kaže: Pogledaj post
to je jedna jako stara žena,porijeklom iz bosne,ona i kćer se bave gatanjem-stara na kavu,a kćer na grah i karte.
živim u blizini,kod nje je uvijek puno dvorište ljudi koji čekaju u redu,jednom sam i ja sama bila kod nje,(prošlost i sadašnjost mi je pogodila,a budućnost još čekam...čekam...)ali me zanimaju iskustva drugih.
Bila sam i ja kod Umije. Prvi put prije sigurno 10 g. Uglavnom ono što mi je rekla još mi se nije dogodilo. Uglavnom govori samo o onima koji te ne vole i o magiji. Ne znam kaj bi mislila o njoj. Zadnji put sam bila kod nje prošlu jesen, opet se ništa nije izdogađalo od onoga što je rekla.
hibiscus is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2016., 20:56   #2587
Quote:
lara79 kaže: Pogledaj post
Ekipo,

Postala sam pitanje i na pdf alternativa , pa ću pokušati i ovdje

Stvarno bih voljela doći do te moje "vidovnjakinje", pokušala sam na sve strane zadnjih 10-ak dana ..ali nema je -očito se time ne bavi profesionalno , ali stvarno bi mi puno značilo ako itko ima kontakt od nje ...

Znam da je prošlo 10 godina , no meni se dešavaju jako čudne stvari koje mi je predvidjela -i trebam njen savjet.

Dakle , zvala se Danijela. Imala je plavu kosu onako ispod ramena. Živjela je u ZG , a gledala je u kavu i vodu ..

Pa ako netko zna ,čuo je za nju ili ima kontakt , molila bih od srca da mi pošalje u inboks.

Hvala
Ako je netko dosao do tel.broja, molim da i meni posalje u inbox.
Hvala!
Private spice is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2016., 13:51   #2588
Quote:
Private spice kaže: Pogledaj post
Ako je netko dosao do tel.broja, molim da i meni posalje u inbox.
Hvala!
Molim i meni, hvala!
Shepica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2016., 22:38   #2589
Fiverr

Je li netko probao one vidovnjake i vračare sa Fiverr-a?? Frendici je jedan od njih navodno vratio momka... ali ja sam još uvjek nepovjerljiva...
Sistersun is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2016., 13:47   #2590
Vidovnjak Novi Zagreb

Pozdrav svima,

prijateljica mi je rekla da je prije cca. godinu dana bila kod jednog gospodina u Novom Zagrebu, ali se ne može sjetiti njegovog imena, a kontakt je izgubila. Gospodin je navodno iz Šibenika, pa bih vas molila ukoliko imate njegov kontakt.

Rekla mi je da je imala iskustvo s g. Ivo Trobokom i osim opisa njoj poznatih mjesta drugo joj ništa nije pogodio, dok je ovaj gospodin dao vrlo točne informacije koje su se realizirale u vrlo kratkom roku.

Cijeli internet sam pretražila i prema njenom opisu nisam ništa našla.

Hvala svima na informacijama!
dosadnomije is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 21:25   #2591
Bio sam ove godine kod Željke Zembić Hađur u Dubravi, zanimaju me tuđa iskustva? Prvo voli dugo pričati, tako da se upoznamo, ispituje dosta detalja, bračno stanje, imovinsko stanje, gdje živim, kako živim, koji auto vozim, da li imam neke probleme, nakon toga se gleda u karte. Do sada je pogodila oko 10% . Bio sam nekoliko puta. Kad gleda u karte kao da nagađa, povezuje ovo od prije. Pričala mi je o nekim kristalima koji se kao stalno moraju puniti i kako to punjenje košta 300 kn svaki put. Ne znam, neka čudna energija je na tom mjestu, svaki put me nakon toga bolila glava i bio sam nekako da mi se vrtilo. Kakva su vaša iskustva, da li je nekome bio veći postotak pogađanja?
pero latinovicz is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2016., 15:24   #2592
Pazite samo vidovite Sare ili Gordane Keser Krstičević jedna od prevarantica u nizu.
Demoni is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2016., 21:55   #2593
Quote:
pero latinovicz kaže: Pogledaj post
Bio sam ove godine kod Željke Zembić Hađur u Dubravi, zanimaju me tuđa iskustva? Prvo voli dugo pričati, tako da se upoznamo, ispituje dosta detalja, bračno stanje, imovinsko stanje, gdje živim, kako živim, koji auto vozim, da li imam neke probleme, nakon toga se gleda u karte. Do sada je pogodila oko 10% . Bio sam nekoliko puta. Kad gleda u karte kao da nagađa, povezuje ovo od prije. Pričala mi je o nekim kristalima koji se kao stalno moraju puniti i kako to punjenje košta 300 kn svaki put. Ne znam, neka čudna energija je na tom mjestu, svaki put me nakon toga bolila glava i bio sam nekako da mi se vrtilo. Kakva su vaša iskustva, da li je nekome bio veći postotak pogađanja?
Ahaha dal ljudi stvarno vjeruju u to? Cista manipulacija ljudske gluposti
Anima Lux is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2016., 10:24   #2594
Quote:
Orlandia kaže: Pogledaj post
D, na jednom drugom forumu pod nickom Lou_Lou gledam ljudima nesebično i besplatno tarot Lenormand karte. Da, tako je naslovljen topic.
t
na kojem je to forumu? može PP
antik is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2016., 10:25   #2595
http://*************/t118047/

aha ovo?
antik is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2017., 10:40   #2596
Vidovnjaci u Osijeku

Pozdrav!

Da li netko poznaje ,osim gdje Mariske, dobrog vidovnjaka u Osijeku ili okolici?

Gdja Mariska mi je sve pogodila,bila 2 puta,ali jako kratko gleda 15-tak min i jako sturo..ne znam..inace vrlo prijatna zena, samo te navodi na to da imas urok,a skidanje 300 kuna, haha
__________________
www.astromedij.com
SanjaOsijek is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 12:40   #2597
Pozdrav, nemam dobra iskustva sa gatarama preko raznih telefona, nekako imam osjećaj da samo zvuči kao da mješaju karte, a u biti pije kavu i puši cigaru

Našla sam jednu gospođu koja radi čitanja, školuje se u Americi, ali nekako više usmjerava što učiniti i kako riješiti probleme, nego što predviđa budućnost, ali puno mi je pomogla, jako je draga i stvarno ima povoljne cijene, a čitanja radi pismeno preko emaila ili facebooka : https://www.facebook.com/savjet.duse
Wajam13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 00:58   #2598
Pozdrav svima.
Ajmo oživjeti ovu temu kad nam moderator ne dozvoljava novu.
Btw ja i zaboravila na ovu temu nisam se logirala od 2014
Kakva su vam iskustva s tarot majstorima, da vas čujem
vjevericalena is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2017., 15:57   #2599
Molim Vas kontakt gospodje Jadranke. Moze i na mail *******. hvalaaaaa
@bubulubu


Bez mailova, telefona i sličnog. Za to postoje privatne poruke

lp

Zadnje uređivanje pobosutljanin : 10.04.2017. at 07:43.
M and M is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2017., 20:31   #2600
Obzirom da smo sada upućeni da pišemo ovdje, a kako čitamo u inboksu , mnogi od nas su se nastavili savjetovati tamo i dopisivati pa bi bilo lijepo da makar dio podijelimo javno, bez teških riječi i energija, svima će nam biti bolje.
Znači ja ostajem i dalje pri tom da mi se nakon zvanja koje je trajalo i sad se svelo zbilja na minimum, kristaliziraju ove osobe kao kvalitetnije od drugih ili jako jako dobre:
Selma,
Anja,
Lela,
Ivana,
Tonka,
Marijana (izvrsno odradila sve se dogodilo)
od ovih na mailu JEDINO Reno, probala sam i druge, nevrijedne spomena i kune jedne a kamoli više.
Ekipa gdje ste, što kažete vi?
lisicamica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:47.