Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > App Store

App Store Aplikacije za iPhone

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.02.2017., 10:26   #601
probala sam ga i nije mi legao.
i dalje se držim readdleovog scannera pro koji sam ulovila dok je bio na akciji za 0 usd. stvarno fantastičan scanner, ima i hrvatski ocr premda još nisam imala potrebu isprobati kako radi.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2017., 13:28   #602
Ekipa, koju App koristite da nađete aplikacije na akciji ili da vam jave kad su besplatne?
bubily:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2017., 16:30   #603
appshopper mi je najdraži.
ima i appadvice gdje su nagruvali svega i svačega

edit: nisam napisala; kod appshoppera se u postavkama može staviti da se šalju push i/ili mail notifikacije kad aplikacija koju si dodao na listu želja bude snižena.
__________________
JEBOTE!

Zadnje uređivanje Modesty B : 07.02.2017. at 11:56.
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 12:52   #604
AppShopper imam, mislila sam možda da li ima jos kakvih na tu foru. Ali ako je on ok, ostajem pri njemu. Thanks!
bubily:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 03:43   #605
Pozdrav ljudi. Tražim aplikaciju koja bi puštala Youtube klipove kao MP3, odnosno da samo učitava zvuk, a ne i video. Tj. Tražim neki program tipa Deezer, a da je besplatan. Naravno, najbolje bi bilo kad ne bi bilo reklama, no vjerujem da je to teško pronaći pa ću se zadovoljiti i s reklamama, ali samo da uvijek pronađe sve pjesme. Relativno puno programa postoji no nikako da pronađem onaj pravi, ili je nakrcan reklamama da u vožnji ne mogu toliko iksiće klikati, ili jednostavno ne pronalazi pjesme.

Savjeti ideje su dobrodosle!
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2017., 15:38   #606
Pozdrav

Postoji li u app store - u paket aplikacija za skinuti koji otvara Microsoft Word, Microsoft Excel i Microsoft Power Point? Ako postoji kako se taj paket aplikacija zove? Također postoji li u app store - u aplikacija za otvaranje dokumenata u PDF formatu? Kako se ta aplikacija zove? Zahvaljujem vam se svima na odgovorima.
__________________
S poštovanjem,
Mihajlo Kovačić.
Mihajlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2017., 19:43   #607
sve microsoftove office aplikacije koje postoje za komp dostupne su u app storeu.
za čitanje pdf-ova ukucaj u tražilicu pdf reader i prva bi trebala biti adobeov acrobat reader.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 15:04   #608
Pozdrav

Koristite li Tapatalk aplikaciju? Jeste li zadovoljni s njom? Da li ona može postužiti za postanje na forum.hr - u? Ako da kako i na koji način je pomoću navedene aplikacije moguće postati na forum.hr - u? Zahvaljujem se svima na odgovorima.
__________________
S poštovanjem,
Mihajlo Kovačić.
Mihajlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 23:21   #609
@mihajlo, tema za tapatalk postoji. ovdje https://www.forum.hr/showthread.php?t=553572&page=6
u ovoj temi se traže aplikacije za koje ne znaš postoje li ili kako se zovu.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2017., 16:04   #610
Zna li netko za aplikaciju za glazbu da si stavim za ringtone i notifikacije? Ali da su aktualne pjesme, a ne neke random.
bubily:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 10:26   #611
Pozdrav

Postoji li neka učinkovita i dobra besplatna aplikacija koja spriječava pojavu reklama? Ako postoji takva aplikacija recite mi kako se zove i postoji li ona u App Store - u?
Naime koristim aplikaciju Dnevnik.hr i dok čitam vijesti pojavljuju mi se reklame u navedenoj aplikaciji.
Zahvaljujem se svima na odgovorima.
__________________
S poštovanjem,
Mihajlo Kovačić.
Mihajlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 10:38   #612
ima ih dosta koje blokiraju reklame u safariju i dosta ih je besplatno. no za blokiranje reklama u bilo kojoj aplikaciji poznata mi je jedino weblock.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 10:52   #613
Quote:
Duba kaže: Pogledaj post
ima ih dosta koje blokiraju reklame u safariju i dosta ih je besplatno. no za blokiranje reklama u bilo kojoj aplikaciji poznata mi je jedino weblock.
Pozdrav Duba

Hvala na odgovoru. Navedena weblock aplikacija se naplačuje. Meni treba besplatna aplikacija.
__________________
S poštovanjem,
Mihajlo Kovačić.
Mihajlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 11:33   #614
Quote:
Mihajlo kaže: Pogledaj post
Pozdrav

Postoji li neka učinkovita i dobra besplatna aplikacija koja spriječava pojavu reklama? Ako postoji takva aplikacija recite mi kako se zove i postoji li ona u App Store - u?
Naime koristim aplikaciju Dnevnik.hr i dok čitam vijesti pojavljuju mi se reklame u navedenoj aplikaciji.
Zahvaljujem se svima na odgovorima.
Pa što ne čitaš u browser-u koji ima adblocker? Ja koristim Dolphin i radi super.
__________________
I don't spend a nickel, if I can help it, unless it somehow profits my mileage account ... The miles are the goal.
neno1966 is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 23:07   #615
Aplikacija za glazbu

Pozdrav ljudi. Ne znam gdje postaviti pitanje no fakat me zanima. Mozda vise ljudi vidi ovako kad je bas tema, a vjerujem da i druge zanima i tema je opsirna. Naime, tražim aplikaciju nešto tipa Deezer, a dzabe.

Imam dosta interneta no ne zelim slusati muziku na mobitelu s Youtubea jer ipak 3 MB po pjesmi nije isto kao 60 MB. Jel zna netko neku aplikaciju za iOS koja će puštati pjesme s Youtubea u real time, da nije potrebno prethodno preuzimanje itd itd?
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 14:36   #616
Quote:
Mihajlo kaže: Pogledaj post
Pozdrav



Postoji li neka učinkovita i dobra besplatna aplikacija koja spriječava pojavu reklama? Ako postoji takva aplikacija recite mi kako se zove i postoji li ona u App Store - u?

Naime koristim aplikaciju Dnevnik.hr i dok čitam vijesti pojavljuju mi se reklame u navedenoj aplikaciji.

Zahvaljujem se svima na odgovorima.


Ja ti koristim 1blocker i Ad Blocker. Jednom blokiram reklame, a drugom prikaz one poruke za kolacice. Rade savrseno, pravi je uzitak surfati, a razliku vidis tek kad otvoris link na Facebooku i ne mozes se pomaknuti s reklame 10-15 sekundi.
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 07:34   #617
Abp je savrsen, adblockplus.

Imao sam i jos neki sa super ocjenama ali nije bio tako dobar.
zemljanin80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 22:48   #618
Quote:
mezzzzzo kaže: Pogledaj post
Pozdrav ljudi. Tražim aplikaciju koja bi puštala Youtube klipove kao MP3, odnosno da samo učitava zvuk, a ne i video. Tj. Tražim neki program tipa Deezer, a da je besplatan. Naravno, najbolje bi bilo kad ne bi bilo reklama, no vjerujem da je to teško pronaći pa ću se zadovoljiti i s reklamama, ali samo da uvijek pronađe sve pjesme. Relativno puno programa postoji no nikako da pronađem onaj pravi, ili je nakrcan reklamama da u vožnji ne mogu toliko iksiće klikati, ili jednostavno ne pronalazi pjesme.

Savjeti ideje su dobrodosle!
I ja isto tražim i hitno mi je... Jesi li što pronašao u međuvremenu?
Wellisia is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2017., 21:39   #619
Quote:
Wellisia kaže: Pogledaj post
I ja isto tražim i hitno mi je... Jesi li što pronašao u međuvremenu?
Nažalost nisam. Bilo je nekada no imam osjecaj da te glazbene aplikacije povezane s Youtubeom svako malo nestaju. Ako što nađeš, molim te u PM!
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 22:19   #620
Postoji li u Apple carstvu tube mate ili nešto slično? Može li you tube svirati u pozadini?
Nosonja_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:08.